• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable- przewody i osprzęt

Wyniki dla

Kable- przewody i osprzęt - Import eksport

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  GRUPA PATELEC jest obecna na rynku od przeszło 50 lat. Wykonujemy produkcję i przetwarzanie miedzi. Nasze produkty są dostarczane do zakładów konstruujących elektronarzędzia, pompy zanurzeniowe, instrumenty medyczne i wiele innych. Warto wspomnieć, że wszystkie wykonane przez nas kable elektryczne, przewody nieizolowane i taśmy są poddawane testom wytrzymałości i starzenia, zaś przetwarzanie walcówki miedzianej odbywa się zgodnie z normami EN 13602 i EN 60228. Ściśle kontrolując cały proces produkcji, wytwarzamy także: – wtyczki elektryczne; – kable płaskie i kable płaskie dzielone; – kable PVC; – kable okrągłe i kable spiralne; – przewody elektryczne; – walcówkę. Głównymi produktami w naszym asortymencie są kable niskiego napięcia w izolacji PCV lub gumowej, w zakresie napięć 300/500 V– 450/750 V. Dostarczamy kable spełniające standardy, takie jak SPT, SV, VCTF i SJ. Produkujemy także wiązki kablowe do zasilania urządzeń pracujących w wilgotnym środowisku, w całkowitym zanurzeniu lub na powierzchni wody. Nasze własne rozwiązania techniczne obejmują produkty Ghelios, wytwarzane do działania w strefach niskiej emisji dymu oraz niskiej toksyczności w razie pożaru, a także produkty Thorex do zastosowań w środowisku niebezpiecznym (ATEX). Polecamy także opatentowaną konstrukcję Hercules do zastosowań wymagających przenoszenia dużych obciążeń, włączając w to pracę w środowisku wodnym lub olejowym.

 2. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma jest pionierem w rozwoju komponentów przemysłowych i materiałów eksploatacyjnych, obsługując ponad 450 projektów na całym świecie. Naszym głównym celem jest pomoc firmom w osiągnięciu redukcji kosztów i poprawy jakości, oferując jednocześnie płynne procesy dostaw bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych cenionych klientów. Nasze ekspertyza to dostarczanie wysokiej jakości części i komponentów, z silnym naciskiem na spersonalizowaną uwagę i ciągłe ulepszenia.

 4. KORTPACK

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma KORTPACK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Gorinchem, Holandia.

 5. LEMMENS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LEMMENS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, Sznury i liny, Podnośniki - wyposażenie, Siatki, sieci i liny, Druty i kable stalowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Kołowroty, wciągniki i krążki, i metal cables. Ma siedzibę w Sprimont, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HAMBURGER DRAHTSEILEREI A. STEPPUHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAMBURGER DRAHTSEILEREI A. STEPPUHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Bowden cables, Liny ze stali szlachetnej, struny, i Wire ropes. Ma siedzibę w Bad Oldesloe, Niemcy.

 2. CARL STAHL TECHNOCABLES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL STAHL TECHNOCABLES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Bowden cables, Liny ze stali szlachetnej, struny, Wire ropes, i guide rollers. Ma siedzibę w Süßen, Niemcy.

 3. TECHNIQUES ELINGUES SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TECHNIQUES ELINGUES SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, zawiesia, Podnośniki - wyposażenie, liny i akcesoria do wspinaczki po drzewach, Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi, kabel wanty ze stali ocynkowanej, akcesoria do podnoszenia ciężarów, i Sprzęt podnośnikowy. Ma siedzibę w Mimet, Francja.

 4. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Drut sprężynowy, Łańcuchy z tworzyw sztucznych, Łańcuchy - wyposażenie dodatkowe, Części z drutu zginanego, łańcuchy ze stali nierdzewnej, łańcuchy zgrzewane, i Szakle. Ma siedzibę w Monheim, Niemcy.

 5. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 1. LS+S LIFTING SUPPLY + SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LS+S LIFTING SUPPLY + SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. ASMUS GMBH

  Niemcy

  Asmus GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem wciągarek linowych oraz osobowych wind budowlanych. Systemy z napędem wirnikowym oraz konstrukcje specjalne do montażu wind bez rusztowania to kolejny główny obszar naszej działalności. Nasze windy dostarczamy na całym świecie oraz oferujemy wynajem z pełną obsługą na terenie UE. Możliwość wynajmu poza UE jest analizowana indywidualnie i zależy od przepisów celnych, importowych i eksportowych danego kraju. System Asmus są testowane pod kątem zgodności z normą EN1808 TÜV. Charakteryzują się maksymalną elastycznością dzięki specjalnej konstrukcji i indywidualnej produkcji. Nasi certyfikowani instruktorzy prowadzą szkolenia produktowe i instruktaż obsługi u klienta na całym świecie lub w naszej siedzibie. Poważnie traktujemy Made in Germany!

 1. REBE GMBH

  Niemcy

  ReBe GmbH w Velbert. Specjalista w zakresie kabli sterowniczych, dźwigni i rozdzielnic w Niemczech. ReBe GmbH oznacza kompetencję i jakość w produkcji manetek i kabli. Dzięki wysokim standardom produkcji, montażu i sprzedaży takich produktów, jak linki Bowdena, liny i przewody transmisyjne, kable do przełączy i wybierania numerów, a także mechanicznych i elektronicznych pilotów do zdalnego uruchamiania do urządzeń budowlanych i sprzętu rolniczego, przedsiębiorstwo rozwinęło solidną bazę klientów z różnych branż i gałęzi przemysłu – na całym świecie. Wyróżniamy się wysoką integracją pionową, zapewniamy krótkie terminy realizacji i elastyczność pod każdym względem. Wykwalifikowani fachowcy, sprawdzone maszyny i urządzenia gwarantują staranną, terminową i korzystną cenowo produkcję Made in Germany!

 2. HUBERT WALTERMANN EISENWARENFABRIK & GESENKSCHMIEDE GMBH & CO.

  Niemcy

  Hubert Waltermann Eisenwarenfabrik und Gesenkschmiede GmbH & Co. Niezawodny partner w dziedzinie: osprzętu do lin stalowych, systemów łańcuchowych, architekotonicznych konstrukcji linowych. Nasze przedsiębiorstwo działa na całym świecie. Eksportujemy nasze produkty na wszystkie kontynenty i cieszymy się zaufaniem partnerów w kraju i zagranicą. Od 1982 roku mamy oddział we Francji działający z dużym powodzeniem. W ostatnim dziesięcioleciu nasza firma przechodzi szybki rozwój, rozszerzając powierzchnię zakładową i produkcyjną. Firma żyje i rozrasta się. Zarządzanie firmą znajduje się teraz w rękach trzeciego pokolenia rodziny Waltermann.

 3. FORTATECH AG

  Szwajcaria

  Projektujemy i produkujemy liny uruchamiające, napinające, liny z drutu drobnoziarnistego, a także liny specjalne dla klientów z całego świata. Chętnie doradzimy i wesprzemy Państwa w rozwoju produktów. Działamy jako dostawca dla przemysłu samochodowego i przemysłu z cięgnami Bowdena, jak również zmontowanymi linami stalowymi i cięgnami pchanymi wysokiej jakości. Jesteśmy zorientowani na klienta. Aby utrzymać naszych klientów, pracujemy razem z naszymi 60 pracownikami nad dalszym rozszerzeniem wsparcia dla projektów rozwojowych i ukierunkowanych innowacji. Oferujemy najlepszą możliwą jakość dla naszych klientów. Dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu technicznemu i jakościowemu jesteśmy kompetentnym partnerem do trudnych zadań. Dzięki własnemu laboratorium badawczemu możemy przeprowadzić szeroki zakres testów.

 4. ELKY GESELLSCHAFT FÜR TECHNISCHE ENTWICKLUNGEN MBH

  Niemcy

  Elky jest specjalistą w zakresie montażu cienkich kabli o najmniejszych średnicach zgodnie z normami i specyfikacjami klientów. Oferujemy szeroki zakres know-how w zakresie aplikacji dla rozwiązań systemowych dostosowanych do potrzeb klienta. Szczególnie przemysł motoryzacyjny docenia te kompetencje i wykorzystuje nasze liny cienkie do zapewnienia funkcji mechanicznych w pojazdach. Oferujemy również interesujące rozwiązania dla innych złożonych systemów mechaniki precyzyjnej, takich jak przekładnie, elementy zabezpieczające i prowadzące lub wrażliwe aplikacje medyczne. Zaufaj naszemu know-how i doświadczeniu. Doradzimy Państwu i znajdziemy idealną konstelację przewodów i elementów łączących dla Państwa indywidualnego zastosowania. Możemy zmontować Państwa produkt w prawie każdej ilości z powtarzalną precyzją i jakością. Nasze doświadczenie w niezliczonych zadaniach gwarantuje inteligentne rozwiązania, które wytrzymają każde porównanie, również ekonomiczne. Dostarczamy drut, żyły i liny.

 5. FAR RADZISŁAW RADZISŁAWSKI

  Polska

  Firma Far działa na szczecińskim rynku od 1980 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wykonywaniem usług z zakresu przezwajania silników elektrycznych oraz naprawy sprzętu AGD. Od 1992 nasza firma rozszerzyła profil swojej działalności zajmując się sprzedażą kabli, przewodów oraz drutów nawojowych.Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroki asortyment osprzętu od elektrycznego i materiałów budowlanych, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz szybkie dostawy. Duży wybór materiałów elektrycznych: druty nawojowe, bezpieczniki elektryczne, automatyka przemysłowa, kable i przewody, materiały elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, osprzęt elektryczny, aparatura modułowa, silniki elektryczne, akcesoria budowlane, cement i wapno, chemia budowlana, drewno i materiały drewnopochodne, farby, akcesoria malarskie, lakiery, materiały hydroizolacyjne, materiały stropowe i ścienne, materiały termoizolacyjne, narzędzia budowlane, płytki ceramiczne, pokrycia dachowe, stolarka otworowa, sucha zabudowa.

 6. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALGRA-KRÓL SP. JAWNA

  Polska

  W początkowym okresie swej działalności zaopatrywała hurtownie w wyroby Fael obecny Legrand na obszarze północnej Polski od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym artykułów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. W maju 2002 roku Firma Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL samochodem marki Renault Kangoo za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła również firmą kurierską na terenie całego kraju. W ofercie: kable i przewody: energetyczne, teletechniczne, informatyczne, osprzęt kablowy - instalacyjny, teletechniczny, energetyczny, rury, osłony i kanały kablowe, szafy, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe.

 7. KAREL 2

  Polska

  Hurtownia elektryczna Karel 2 zajmuje się dystrybucją artykułów czołowych producentów lamp i taśm LED, reflektorów i innych opraw oświetleniowych. W naszej propozycji znajdziecie Państwo nie tylko oprawy konsumenckie, lecz również takie do wykorzystania w profesjonalnych rozwiązaniach. Posiadamy artykuły takich producentów oświetlenia jak PHILIPS, KANLUX, THRON, AQUAFORM i wielu innych. Sprzedajemy także aparaty tradycyjne, w tym wyłączniki, liczniki, elementy sterowania i sygnalizacji, transformatory itp. oraz aparaty średniego napięcia. Do grupy tej zaliczamy również elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki PLC, falowniki oraz różnego rodzaju elementy detekcji. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdziecie Państwo szeroki wybór kabli i przewodów instalacyjnych jedno- i wielożyłowych. Ponadto posiadamy przewody do odbiorników ruchomych w izolacji gumowej, a także przewody i kable elektroenergetyczne NN i SN.

 8. A2E

  Hiszpania

  a2e jest marką firmy Alianza 2 Emprendedores, S.L. Zajmujemy się badaniami i składaniem patentów oraz rozwojem modeli użytkowych, ich produkcją i eksploatacją praw własności przemysłowej oraz sprzedażą i dystrybucją produktów będących wynikiem ich zastosowania.

 1. BELRAM SA/NV

  Belgia

  Firma BELRAM SA/NV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do audio i wideo, przewody z włókien światłowodowych, kable dla przemysłu, ZŁąCZA I KABLE SPECJALNE, i Akcesoria do audio i wideo. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. VALDINOX

  Hiszpania

  Firma VALDINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Trasa kabli ze stali nierdzewnej, produkcja sprzętu elektrycznego, wsporniki do kabli elektrycznych, i tacki kablowe z siatki z drutu. Ma siedzibę w San Mamés De Meruelo/cantabria, Hiszpania.

 3. HUA WEI INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma HUA WEI INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektryczne i elektoniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, plomby bezpieczeństwa, Styczniki kabli elektrycznych, i zacisk liny / kabli. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 4. IMPERA ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma IMPERA ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie elektryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HAMBURGER TAUWERK-FABRIK GMBH & CO.KG KNUT KAEDING

  Niemcy

  Firma HAMBURGER TAUWERK-FABRIK GMBH & CO.KG KNUT KAEDING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach uprząż, i liny. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. ONELECS ELECTRICAL PRODUCTS

  Turcja

  Firma ONELECS ELECTRICAL PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. KAS METAL ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma KAS METAL ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Kable, przewody i osprzęt, Wyposażenie data center, Kable, przewody i osprzęt, i szafy dla elektrotechniki. Ma siedzibę w Eskişehir, Turcja.

 8. CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, cable accessories, Hełmy ochronne, Podnośniki - wyposażenie, i kaski robocze. Ma siedzibę w Süßen, Niemcy.

 9. RUDOLF SELDIS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma RUDOLF SELDIS GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. M & O WEIDMANN GMBH

  Niemcy

  Firma M & O WEIDMANN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo