• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable- przewody i osprzęt

Wyniki dla

Kable- przewody i osprzęt - Import eksport

 1. BEMKA CABLE

  Turcja

 2. KORTPACK

  Holandia

 3. LEMMENS

  Belgia

 4. CARL STAHL TECHNOCABLES GMBH

  Niemcy

 5. HAMBURGER DRAHTSEILEREI A. STEPPUHN GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNIQUES ELINGUES SERVICES

  Francja

 2. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Niemcy

 3. LORTEL

  Luksemburg

 4. LS+S LIFTING SUPPLY + SERVICE GMBH

  Niemcy

 5. IN-TRA-FLEX- S.P.A.

  Włochy

 1. ASMUS GMBH

  Niemcy

  Asmus GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem, wynajmem, sprzedażą i serwisem wciągarek linowych oraz osobowych wind budowlanych. Systemy z napędem wirnikowym oraz konstrukcje specjalne do montażu wind bez rusztowania to kolejny główny obszar naszej działalności. Nasze windy dostarczamy na całym świecie oraz oferujemy wynajem z pełną obsługą na terenie UE. Możliwość wynajmu poza UE jest analizowana indywidualnie i zależy od przepisów celnych, importowych i eksportowych danego kraju. System Asmus są testowane pod kątem zgodności z normą EN1808 TÜV. Charakteryzują się maksymalną elastycznością dzięki specjalnej konstrukcji i indywidualnej produkcji. Nasi certyfikowani instruktorzy prowadzą szkolenia produktowe i instruktaż obsługi u klienta na całym świecie lub w naszej siedzibie. Poważnie traktujemy Made in Germany!

 2. REBE GMBH

  Niemcy

  ReBe GmbH w Velbert. Specjalista w zakresie kabli sterowniczych, dźwigni i rozdzielnic w Niemczech. ReBe GmbH oznacza kompetencję i jakość w produkcji manetek i kabli. Dzięki wysokim standardom produkcji, montażu i sprzedaży takich produktów, jak linki Bowdena, liny i przewody transmisyjne, kable do przełączy i wybierania numerów, a także mechanicznych i elektronicznych pilotów do zdalnego uruchamiania do urządzeń budowlanych i sprzętu rolniczego, przedsiębiorstwo rozwinęło solidną bazę klientów z różnych branż i gałęzi przemysłu – na całym świecie. Wyróżniamy się wysoką integracją pionową, zapewniamy krótkie terminy realizacji i elastyczność pod każdym względem. Wykwalifikowani fachowcy, sprawdzone maszyny i urządzenia gwarantują staranną, terminową i korzystną cenowo produkcję Made in Germany!

 1. HUBERT WALTERMANN EISENWARENFABRIK & GESENKSCHMIEDE GMBH & CO.

  Niemcy

  Hubert Waltermann Eisenwarenfabrik und Gesenkschmiede GmbH & Co. Niezawodny partner w dziedzinie: osprzętu do lin stalowych, systemów łańcuchowych, architekotonicznych konstrukcji linowych. Nasze przedsiębiorstwo działa na całym świecie. Eksportujemy nasze produkty na wszystkie kontynenty i cieszymy się zaufaniem partnerów w kraju i zagranicą. Od 1982 roku mamy oddział we Francji działający z dużym powodzeniem. W ostatnim dziesięcioleciu nasza firma przechodzi szybki rozwój, rozszerzając powierzchnię zakładową i produkcyjną. Firma żyje i rozrasta się. Zarządzanie firmą znajduje się teraz w rękach trzeciego pokolenia rodziny Waltermann.

 2. FORTATECH AG

  Szwajcaria

  Projektujemy i produkujemy liny uruchamiające, napinające, liny z drutu drobnoziarnistego, a także liny specjalne dla klientów z całego świata. Chętnie doradzimy i wesprzemy Państwa w rozwoju produktów. Działamy jako dostawca dla przemysłu samochodowego i przemysłu z cięgnami Bowdena, jak również zmontowanymi linami stalowymi i cięgnami pchanymi wysokiej jakości. Jesteśmy zorientowani na klienta. Aby utrzymać naszych klientów, pracujemy razem z naszymi 60 pracownikami nad dalszym rozszerzeniem wsparcia dla projektów rozwojowych i ukierunkowanych innowacji. Oferujemy najlepszą możliwą jakość dla naszych klientów. Dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu technicznemu i jakościowemu jesteśmy kompetentnym partnerem do trudnych zadań. Dzięki własnemu laboratorium badawczemu możemy przeprowadzić szeroki zakres testów.

 3. ELKY GESELLSCHAFT FÜR TECHNISCHE ENTWICKLUNGEN MBH

  Niemcy

  Elky jest specjalistą w zakresie montażu cienkich kabli o najmniejszych średnicach zgodnie z normami i specyfikacjami klientów. Oferujemy szeroki zakres know-how w zakresie aplikacji dla rozwiązań systemowych dostosowanych do potrzeb klienta. Szczególnie przemysł motoryzacyjny docenia te kompetencje i wykorzystuje nasze liny cienkie do zapewnienia funkcji mechanicznych w pojazdach. Oferujemy również interesujące rozwiązania dla innych złożonych systemów mechaniki precyzyjnej, takich jak przekładnie, elementy zabezpieczające i prowadzące lub wrażliwe aplikacje medyczne. Zaufaj naszemu know-how i doświadczeniu. Doradzimy Państwu i znajdziemy idealną konstelację przewodów i elementów łączących dla Państwa indywidualnego zastosowania. Możemy zmontować Państwa produkt w prawie każdej ilości z powtarzalną precyzją i jakością. Nasze doświadczenie w niezliczonych zadaniach gwarantuje inteligentne rozwiązania, które wytrzymają każde porównanie, również ekonomiczne. Dostarczamy drut, żyły i liny.

 4. FAR RADZISŁAW RADZISŁAWSKI

  Polska

  Firma Far działa na szczecińskim rynku od 1980 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie wykonywaniem usług z zakresu przezwajania silników elektrycznych oraz naprawy sprzętu AGD. Od 1992 nasza firma rozszerzyła profil swojej działalności zajmując się sprzedażą kabli, przewodów oraz drutów nawojowych.Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroki asortyment osprzętu od elektrycznego i materiałów budowlanych, fachowe doradztwo, niskie ceny oraz szybkie dostawy. Duży wybór materiałów elektrycznych: druty nawojowe, bezpieczniki elektryczne, automatyka przemysłowa, kable i przewody, materiały elektroinstalacyjne, oprawy oświetleniowe, osprzęt elektryczny, aparatura modułowa, silniki elektryczne, akcesoria budowlane, cement i wapno, chemia budowlana, drewno i materiały drewnopochodne, farby, akcesoria malarskie, lakiery, materiały hydroizolacyjne, materiały stropowe i ścienne, materiały termoizolacyjne, narzędzia budowlane, płytki ceramiczne, pokrycia dachowe, stolarka otworowa, sucha zabudowa.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ALGRA-KRÓL SP. JAWNA

  Polska

  W początkowym okresie swej działalności zaopatrywała hurtownie w wyroby Fael obecny Legrand na obszarze północnej Polski od Szczecina po Suwałki, na południu do Płocka. W 1997 roku wybudowała budynek obecnej hurtowni i zajęła się handlem hurtowym artykułów elektrycznych. Firma znana jest z najlepiej zaopatrzonego magazynu w województwie w wyroby Legrand. W maju 2002 roku Firma Legrand nagrodziła ALGRA-KRÓL samochodem marki Renault Kangoo za największą sprzedaż aparatury modułowej w Polsce. Firma posiada własne środki transportu, a zamawiane towary dostarcza bezpłatnie do Klienta. Wyroby Legrand wysyła również firmą kurierską na terenie całego kraju. W ofercie: kable i przewody: energetyczne, teletechniczne, informatyczne, osprzęt kablowy - instalacyjny, teletechniczny, energetyczny, rury, osłony i kanały kablowe, szafy, rozdzielnice i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, oprawy oświetleniowe, źródła światła, słupy energetyczne i oświetleniowe.

 6. KAREL 2

  Polska

  Hurtownia elektryczna Karel 2 zajmuje się dystrybucją artykułów czołowych producentów lamp i taśm LED, reflektorów i innych opraw oświetleniowych. W naszej propozycji znajdziecie Państwo nie tylko oprawy konsumenckie, lecz również takie do wykorzystania w profesjonalnych rozwiązaniach. Posiadamy artykuły takich producentów oświetlenia jak PHILIPS, KANLUX, THRON, AQUAFORM i wielu innych. Sprzedajemy także aparaty tradycyjne, w tym wyłączniki, liczniki, elementy sterowania i sygnalizacji, transformatory itp. oraz aparaty średniego napięcia. Do grupy tej zaliczamy również elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki PLC, falowniki oraz różnego rodzaju elementy detekcji. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdziecie Państwo szeroki wybór kabli i przewodów instalacyjnych jedno- i wielożyłowych. Ponadto posiadamy przewody do odbiorników ruchomych w izolacji gumowej, a także przewody i kable elektroenergetyczne NN i SN.

 7. A2E

  Hiszpania

  a2e jest marką firmy Alianza 2 Emprendedores, S.L. Zajmujemy się badaniami i składaniem patentów oraz rozwojem modeli użytkowych, ich produkcją i eksploatacją praw własności przemysłowej oraz sprzedażą i dystrybucją produktów będących wynikiem ich zastosowania.

 8. HAMBURGER TAUWERK-FABRIK GMBH & CO.KG KNUT KAEDING

  Niemcy

 1. HUA WEI INDUSTRIAL CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

 2. IMPERA ELEKTRONIK

  Turcja

 3. VALDINOX

  Hiszpania

 4. BELRAM SA/NV

  Belgia

 5. KAS METAL ELEKTRONIK

  Turcja

 6. CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. RUDOLF SELDIS GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. M & O WEIDMANN GMBH

  Niemcy

 9. STAHL-DRAHTSEILE

  Niemcy

 10. JKB HANDELS GMBH

  Niemcy