• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable i sieci

Wyniki dla

Kable i sieci - Import eksport

 1. BDA CONNECTIVITY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 3. AXON CABLE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AXON CABLE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Złącza elektroniczne, przewody płaskie elastyczne, Złącza elektroniczne, przewody o zmiennej mocy, i kable odporne na wysoką temperaturę. Ma siedzibę w Montmirail, Francja.

 4. PRENASPIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRENASPIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Futerały i etui na zamówienie, Kable i sieci, Resory i sprężyny, obudowy, Kanały kablowe wykonane z tworzywa sztucznego, cable guides, kabel, i Futerały i etui na zamówienie. Ma siedzibę w St Germain Les Arlay, Francja.

 5. LUCOM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUCOM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEKTRO ZOLLINGER

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO ZOLLINGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Rümlang, Szwajcaria.

 2. SEHEN-DESIGN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEHEN-DESIGN E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Rheinbreitbach, Niemcy.

 3. SPECTRA (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SPECTRA (SCHWEIZ) AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 4. ICOTEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ICOTEK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Eschach, Niemcy.

 5. RELISTE GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RELISTE GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 1. ESM VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESM VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Bietigheim-Bissingen, Niemcy.

 2. IT-BUDGET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IT-BUDGET GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 1. EMO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMO SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. SETUP PROTOKOLLTESTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SETUP PROTOKOLLTESTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 3. SIVGIN KABELVERLEGUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIVGIN KABELVERLEGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. TLM AUTOMATION GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TLM AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Kirchberg An Der Raab, Austria.

 5. PRO-NET-PLAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRO-NET-PLAN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Neu-Anspach, Niemcy.

 6. MSCB GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSCB GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 7. SNCOM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SNCOM GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 8. MURRELEKTRONIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MURRELEKTRONIK AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Beringen, Szwajcaria.

 1. WIRETECH.NETWORK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIRETECH.NETWORK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Halle (westfalen), Niemcy.

 2. TERMA

  Polska

  TERMA jest wiodącym polskim producentem maszyn do technologii bezwykopowych, w swojej ofercie posiada krety przeciskowe MAX - maszyny do bezwykopowego układania kabli i rur, oraz zestaw do wdmuchiwania kabli światłowodowych MultiTyphoon służący do układania kabli światłowodowych w mikrokanałach i rurach HDPE. Nasze maszyny udarowe noszą nazwę MAX - są tak nazywane ze względu na maksymalną uniwersalność i wydajność - działają bardzo niezawodnie i nadają się do wszystkich rodzajów prac: - bezwykopowe wciąganie rur plastikowych or ø 25 - 225 mm; - ubijanie rur stalowych o ø 133 - 711 mm. Na Międzynarodowym Konkursie Technologii Bezwykopowych nasze maszyny udarowe MAX zdobyły 1 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepsza Dokładność oraz Zaawansowana Technologia Produktu. Narzędzia MAX Piercing Power w technologii bezwykopowej zostały oficjalnie uznane za jedne z najmocniejszych, najbardziej precyzyjnych i funkcjonalnych pneumatycznych maszyn udarowych dostpnych obecnie na rynku. Wdmuchiwarka MultiTyphoon pozwala na instalację światłowodów o średnicy 3-20 mm w mikrorurki 6-16 lub rury HDPE 32-63. W pełni elektryczny podajnik, wymienne głowice i wszechstronność użytkowania wyróżniają produkt na rynku. Wdmuchiwanie światłowodów odbywa się z niezależną kontrolą prędkości i siły podawania. Wszystkie parametry zapisywane są w rejestratorze danych, który poprzez aplikację webową umożliwia generowanie raportu wdmuchiwania. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

 3. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 4. IRIDA LLC (UFANET GROUP)

  Rosja

  Firma Irida, należąca do Ufanet groupg, zajmuje się międzynarodową sprzedażą i rozwojem. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, jednym z 30 największych operatorów w Rosji. Produkujemy towary do budowy sieci, a także do robót budowlano-montażowych: koryta i kanały kablowe, kable światłowodowe, szafy rozdzielcze. opracowaliśmy "inteligentne" rozwiązania: "inteligentny domofon", "inteligentny dom". Od 2008 roku rozwijamy integrację systemową: kompleksową budowę systemów komunikacyjnych, bezpieczeństwa i inżynieryjnych. W 2018 roku uruchomiliśmy własną produkcję krosownic i kompleksu programowo-sprzętowego "inteligentny domofon", a w 2019 roku wdrożyliśmy produkt do tworzenia i programowania kanałów telewizyjnych "Mój telewizor", produkujemy krosownice i szafy specjalnie na potrzeby projektu klienta. Nasze kanały kablowe produkowane są w oparciu o autorską technologię i posiadają certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

 5. JSC MOSKABEL-FUJIKURA

  Rosja

  MOSKABEL-FUJIKURA (JSC MKF) jest rosyjsko-japońską spółką Moskabelmet Group i Fujikura, dobrze znaną światową firmą z branży światłowodów i kabli. Fabryka MKF została zbudowana na bazie światowej klasy infrastruktury technicznej i ogromnego doświadczenia profesjonalistów. Po 20 latach MKF jest jednym z największych rosyjskich producentów kabli światłowodowych, skupiającym się na najnowocześniejszej jakości. Jest oficjalnym dostawcą prawie wszystkich głównych rosyjskich podmiotów (ROSTELECOM, MTS, TRANSNEFT, krajowy operator Białorusi, Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej), a także niektórych międzynarodowych firm ogólnoświatowych. Znajdą tutaj Państwo szeroki asortyment produktów MKF. Prawie każdy rodzaj nowoczesnego kabla światłowodowego może być produkowany przez MKF przy użyciu materiałów najlepszej jakości, przy użyciu maszyn wiodących europejskich i japońskich producentów. Dostępne są również niestandardowe projekty na konkretne zapotrzebowanie rynku.

 6. DRAKA COMTEQ GERMANY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  W dziale Multimedia Solutions produkujemy i sprzedajemy kable światłowodowe, koncentryczne i do transmisji danych. Od kabli do technologii sieciowych, do telewizji i studiów filmowych, do komunikacji przemysłowej, kabli w tunelach i do komunikacji mobilnej polegamy na innowacjach, które stanowią dziś podwaliny pod przyszłe rozwiązania komunikacyjne. Mimo, że obecnie wszyscy używają telefonów komórkowych, zdecydowana większość zastosowań działa wciąż za pośrednictwem infrastruktury przewodowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązań sieciowych do samodzielnego zarządzania firmą, czy chcesz korzystać z naszych produktów i rozwiązań jako hurtownik, odsprzedawca lub producent oryginalnego sprzętu, możemy pomóc Ci w opanowaniu obecnych i przyszłych wymagań dzięki większej przepustowości, dłuższej żywotności, maksymalnej niezawodności i innym zaletom naszych rozwiązań.

 7. AGILINK

  Francja

  Fabryka kabli SIPD od 1923 roku projektuje, wytwarza i prowadzi sprzedaż drutów, kabli i przewodów elektrycznych niskiego napięcia, izolowanych i w osłonach z PCV, poliuretanu, polietylenu, poliestru, FEP, ETFE, związków bezhalogenowych o niskim poziomie wydzielania dymów i kategorii C1. Nasze biura badawczo-projektowe pozwalają nam dostosować się do potrzeb specyfikacji naszych klientów. Nasz asortyment znajduje zastosowanie w różnych sektorach działalności, jak telekomunikacja, petrochemia, kolejnictwo, przemysł motoryzacyjny, transmisja multimedialna i inne.

 8. SCHRACK TECHNIK DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Od dziesięcioleci firma SCHRACK TECHNIK wyrobiła sobie renomę wśród swoich klientów z sektora niskiego napięcia jako kompetentny partner w zakresie technologii energetycznej, szaf przemysłowych i sterowniczych, techniki instalacyjnej budynków, oświetlenia bezpieczeństwa i budowy instalacji, techniki sieci danych, techniki oświetleniowej, fotowoltaiki i elektromobilności. Chcemy być najlepszym i zawsze niezawodnym partnerem dla naszych klientów w naszym obszarze sprzedaży i naszej gamie produktów. Dzięki innowacyjnym produktom, pełnemu asortymentowi produktów, najlepszej możliwie dostępności produktów, spersonalizowanemu wsparciu i doskonałej logistyce, chcemy przekonać naszych klientów, że mogą z nami realizować swoje projekty w najlepszy, najbezpieczniejszy i najszybszy sposób. Kompleksowe informacje o naszych produktach są dostępne zawsze i wszędzie za pośrednictwem katalogów (w formie papierowej i elektronicznej) oraz sesji doradczych, w sklepie internetowym, w naszych poradniach i dzięki rozbudowanym narzędziom e-handlu.

 9. LAPCOMTECH SPÓŁKA CYWILNA FILIP GRABOWSKI ADAM TOMASIK

  Polska

  Nasz sklep internetowy zajmuję się dostawą podzespołów do na naprawy telefonów komórkowych, laptopów. Dodatkowo sprzedajemy akcesoria serwisowe przeznaczone dla serwisów komputerowych oraz serwisów telefonów komórkowych. Nasze główne produkty w tej kategorii to termoapdy, pasty termoprzewodzące, otwieraki do laptopów, pęsety, programatory BIOS i wiele innych. Dysponujemy także dużą bazą części zamiennych do laptopów oraz telefonów. W tej kategorii jako nieliczni na rynku sprzedajmy układ BGA, SMD, gniazda zasialani, HDMI i inne. Posiadamy części do takich marek jak SAMSUNG, LG, LENOVO, IBM, APPLE i wiele innych. Dodatkowo do naszej oferty w ostatnim czasie wprowadziliśmy akcesoria do telefonów komórkowych oraz akcesoria do komputerów osobistych. Sprzedajmy takie marki jak Baseus, Blitzwolf, Ugrenn i wiele innych mniej znanych świetnych marek. W akcesoriach GSM posiadamy bardzo duży wybór kabli do ładowania telefonów różnych rodzajów. Kable USB-C, kable micoUSB oraz kable do iPhone. W swojej ofercie posiadamy ładowarki do telefonów, uchwyty samochodowe, szkła hartowane, przejściówki i inne akcesoria.

 10. CANOVATE

  Turcja

  Firma CANOVATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Kable i sieci, szafki z półkami, przewody z włókien światłowodowych, i Kable i sieci. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kable i sieci - Import eksport

Liczba wyników

4104 Przedsiębiorstwa