• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kable i sieci

Wyniki dla

Kable i sieci - Import eksport

 1. BDA CONNECTIVITY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. BEMKA CABLE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1986 roku, firma Emka Cable rozpoczęła swój proces produkcyjny w Istambule w Turcji. Obsługujemy krajowych i międzynarodowych klientów w zakresie produkcji kabli wtykowych, stosując się do standardów jakości i przystępnego cenowo podejścia do produkcji. W Bemka Cable łączymy nasze możliwości produkcyjne ze zmieniającymi się technologiami i oferujemy wysokiej jakości i aktualne produkty dla naszych klientów podążając za ich potrzebami. Produkujemy światowej jakości kable dzięki naszej infrastrukturze technicznej w zakładzie produkcyjnym Bemka Cable. Linie i maszyny w naszym zakładzie: -4 w pełni automatycznych maszyn do produkcji kabli wtykowych -15 prasek do zacisków Hanke -4 wtryskarki -8 linii pakujących -4 linie kablowe -1 maszyna do produkcji granulatu Pvc -1 linia do gięcia miedzi -1 linia do gięcia izolowanego Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Kable PVC takie jak H05VV-F / H05VH2-F ORAZ H03VVH2-F / H07VV-K - H05VV-K / H05V2V2-F produkty od 2x0, 50 do 3G1, 5 jako kable. -Kable wtykowe: 2, 5A / 16A HYDROPONICZNE / 16A TYPU EUROPEJSKIEGO / 16A TYPU TURECKIEGO i wiele innych do odkrycia na naszej stronie! Naszą misją jest przestrzeganie standardów jakości i systemów zarządzania w sposób, który da pewność i satysfakcję klientom krajowym i zagranicznym, ze zrozumieniem produkcji i obsługi poprodukcyjnej, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "kable i sieci"

 4. SEHEN-DESIGN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEHEN-DESIGN E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Rheinbreitbach, Niemcy.

 5. SPECTRA (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SPECTRA (SCHWEIZ) AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IT-BUDGET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IT-BUDGET GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Taunusstein, Niemcy.

 2. EE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EE TECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 3. CONNECTINGCASE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONNECTINGCASE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Warthausen, Niemcy.

 4. LUCOM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUCOM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 5. ESM VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESM VERTRIEBS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Bietigheim-Bissingen, Niemcy.

 1. ICOTEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ICOTEK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Eschach, Niemcy.

 2. TELEWELT KOMMUNIKATIONSTECHNIK UND MONTAGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TELEWELT KOMMUNIKATIONSTECHNIK UND MONTAGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. RELISTE GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RELISTE GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Brunn Am Gebirge, Austria.

 2. ELEKTRO ZOLLINGER

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO ZOLLINGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Rümlang, Szwajcaria.

 3. EMO SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMO SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. SETUP PROTOKOLLTESTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SETUP PROTOKOLLTESTER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 5. PRO-NET-PLAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRO-NET-PLAN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Neu-Anspach, Niemcy.

 6. TLM AUTOMATION GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma TLM AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Kirchberg An Der Raab, Austria.

 7. SIVGIN KABELVERLEGUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIVGIN KABELVERLEGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 8. MSCB GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MSCB GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Plauen, Niemcy.

 1. AAKEVO ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AAKEVO ELEKTROTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 2. MURRELEKTRONIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma MURRELEKTRONIK AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Beringen, Szwajcaria.

 3. BEYER IT SERVICES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEYER IT SERVICES GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Eschwege, Niemcy.

 4. WIRETECH.NETWORK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIRETECH.NETWORK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Halle (westfalen), Niemcy.

 5. KABELANSCHLUSS24.COM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KABELANSCHLUSS24.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Lutherstadt Eisleben, Niemcy.

 6. SNCOM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SNCOM GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 7. TERMA

  Polska

  TERMA jest wiodącym polskim producentem maszyn do technologii bezwykopowych, w swojej ofercie posiada krety przeciskowe MAX - maszyny do bezwykopowego układania kabli i rur, oraz zestaw do wdmuchiwania kabli światłowodowych MultiTyphoon służący do układania kabli światłowodowych w mikrokanałach i rurach HDPE. Nasze maszyny udarowe noszą nazwę MAX - są tak nazywane ze względu na maksymalną uniwersalność i wydajność - działają bardzo niezawodnie i nadają się do wszystkich rodzajów prac: - bezwykopowe wciąganie rur plastikowych or ø 25 - 225 mm; - ubijanie rur stalowych o ø 133 - 711 mm. Na Międzynarodowym Konkursie Technologii Bezwykopowych nasze maszyny udarowe MAX zdobyły 1 miejsce w dwóch kategoriach: Najlepsza Dokładność oraz Zaawansowana Technologia Produktu. Narzędzia MAX Piercing Power w technologii bezwykopowej zostały oficjalnie uznane za jedne z najmocniejszych, najbardziej precyzyjnych i funkcjonalnych pneumatycznych maszyn udarowych dostpnych obecnie na rynku. Wdmuchiwarka MultiTyphoon pozwala na instalację światłowodów o średnicy 3-20 mm w mikrorurki 6-16 lub rury HDPE 32-63. W pełni elektryczny podajnik, wymienne głowice i wszechstronność użytkowania wyróżniają produkt na rynku. Wdmuchiwanie światłowodów odbywa się z niezależną kontrolą prędkości i siły podawania. Wszystkie parametry zapisywane są w rejestratorze danych, który poprzez aplikację webową umożliwia generowanie raportu wdmuchiwania. Więcej informacji na naszych stronach internetowych.

  Wszystkie wyroby na "kable i sieci"

 8. EXPERT-CABLE, LLC

  Rosja

  Fabryka kabli "EXPERT-CABLE LTD." to nowoczesna produkcja wysokiej jakości wyrobów kablowych. Zlokalizowana jest w mieście Orel w Rosji. Na początku 2020 roku fabryka zajmowała 25000 m2 powierzchni produkcyjno-dystrybucyjnej. Fabrykja kabli 'EXPERT-CABLE' to młoda, zaawansowana technologicznie i wielofunkcyjna produkcja. Produkcja miedzi: Zorganizowana seryjna produkcja walcówki o średnicy 8-25 mm. Profile metalowe: Wdrożony proces produkcji profili miedzianych o różnych kształtach. Produkcja seryjna miedzianych szyn zbiorczych zorganizowana zgodnie z GOST 434-78. Zakres przekrojów wynosi od 200 do 3800 mm, a szerokość do 240 mm. Kable i druty, produkty do okablowywania: Mamy ponad 50 nowoczesnych linii produkcyjnych wiodących światowych producentów. Nasze produkty dostarczane są w całej Rosji i na świecie. Produkty kablowe znajdują zastosowanie w znaczącnych obiektach cywilnych i wojskowych, energetyce cieplnej, górnictwie i systemach podziemnych, przemyśle ciężkim, budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych.

 9. IRIDA LLC (UFANET GROUP)

  Rosja

  Firma Irida, należąca do Ufanet groupg, zajmuje się międzynarodową sprzedażą i rozwojem. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, jednym z 30 największych operatorów w Rosji. Produkujemy towary do budowy sieci, a także do robót budowlano-montażowych: koryta i kanały kablowe, kable światłowodowe, szafy rozdzielcze. opracowaliśmy "inteligentne" rozwiązania: "inteligentny domofon", "inteligentny dom". Od 2008 roku rozwijamy integrację systemową: kompleksową budowę systemów komunikacyjnych, bezpieczeństwa i inżynieryjnych. W 2018 roku uruchomiliśmy własną produkcję krosownic i kompleksu programowo-sprzętowego "inteligentny domofon", a w 2019 roku wdrożyliśmy produkt do tworzenia i programowania kanałów telewizyjnych "Mój telewizor", produkujemy krosownice i szafy specjalnie na potrzeby projektu klienta. Nasze kanały kablowe produkowane są w oparciu o autorską technologię i posiadają certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

 10. DRAKA COMTEQ GERMANY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  W dziale Multimedia Solutions produkujemy i sprzedajemy kable światłowodowe, koncentryczne i do transmisji danych. Od kabli do technologii sieciowych, do telewizji i studiów filmowych, do komunikacji przemysłowej, kabli w tunelach i do komunikacji mobilnej polegamy na innowacjach, które stanowią dziś podwaliny pod przyszłe rozwiązania komunikacyjne. Mimo, że obecnie wszyscy używają telefonów komórkowych, zdecydowana większość zastosowań działa wciąż za pośrednictwem infrastruktury przewodowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązań sieciowych do samodzielnego zarządzania firmą, czy chcesz korzystać z naszych produktów i rozwiązań jako hurtownik, odsprzedawca lub producent oryginalnego sprzętu, możemy pomóc Ci w opanowaniu obecnych i przyszłych wymagań dzięki większej przepustowości, dłuższej żywotności, maksymalnej niezawodności i innym zaletom naszych rozwiązań.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kable i sieci - Import eksport

Liczba wyników

4381 Przedsiębiorstwa