• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kółka i rolki do mebli

Wyniki dla

Kółka i rolki do mebli - Import eksport

 1. BS ROLLEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BS ROLLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki, koła plastikowe, wałki sferyczne, taśmy rolkowe, koła poliuretanowe, i Rolki nośne. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIMO TRANSPORTGERÄTE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 3. MAGIGLIDE DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAGIGLIDE DEUTSCHLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach płytki z fajansu, kółka do mebli, i ograniczniki do drzwi. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 4. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

 5. HTS CASTER SYSTEMS

  Turcja

  Firma HTS CASTER SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i kółka do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w iSTANBUL, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CSG EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  Firma CSG EDELSTAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 2. L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma L&S TECHNISCHER HANDEL GMBH & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Olfen, Niemcy.

 3. HTS EKER

  Turcja

  Firma HTS EKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach wheels and castors, koła ornamentacyjne, rolki odporne na wysokie temperatury, i Koła i rolki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. NOVALVENT D.O.O.

  Słowenia

  Firma NOVALVENT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krążki i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, Kółka i rolki do mebli, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, kółka do mebli, Rolki obrotowe, Kółka i rolki do mebli, i Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Jesenice, Słowenia.

 5. WICKE FRANCE

  Francja

  Firma WICKE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, Kółka i rolki do mebli, drogi przemysłowe, i podwozia do naczep. Ma siedzibę w Heric, Francja.

 1. BLICKLE, A.S.

  Republika Czeska

  Firma BLICKLE, A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, i Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Brno, Republika Czeska.

 2. HUFENSTUHL GMBH

  Niemcy

  Firma HUFENSTUHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 1. WICKE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma WICKE GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Auenwald, Niemcy.

 2. HUFA-ROLLEN AG

  Szwajcaria

  Firma HUFA-ROLLEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Härkingen, Szwajcaria.

 3. HUBTEC HUB- & FÖRDERTECHNIK SCHEIDLER

  Niemcy

  Firma HUBTEC HUB- & FÖRDERTECHNIK SCHEIDLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Wózki transportowe trakcyjne, Wózki podnośnikowe, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Wózki transportowe trakcyjne, i Wózki podnośnikowe. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 4. HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HERMANN ROSSBACH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Kółka i rolki do mebli, Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Kurierskie przesyłki międzynarodowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. WILD AG ZUG

  Szwajcaria

  Firma WILD AG ZUG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki gumowe, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 6. LIBRE GMBH

  Niemcy

  Firma LIBRE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 7. VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K.

  Niemcy

  Firma VDW RÄDER TRANSPORTGERÄTE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Geldern, Niemcy.

 8. ROLLIT BERND SILLER RÄDER-ROLLEN-FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ROLLIT BERND SILLER RÄDER-ROLLEN-FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Kółka i rolki do mebli, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Kółka i rolki do mebli, Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe. Ma siedzibę w Hallerndorf, Niemcy.

 1. KARL RIEDEL GMBH

  Niemcy

  Firma KARL RIEDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Schutterwald, Niemcy.

 2. NH MÖBELGLEITER GMBH

  Niemcy

  Firma NH MÖBELGLEITER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reimerath / Vulkaneifel, Niemcy.

 3. RÄDER-ZELL GMBH

  Niemcy

  Firma RÄDER-ZELL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Narzędzia ręczne niezasilane, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, i Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN

  Niemcy

  Firma HART-FIBERGLAS UWE BERKHAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Hankensbüttel, Niemcy.

 5. TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING

  Niemcy

  Firma TECROLLS GMBH, POLYURETHANE TECHNOLOGY & RAPID PROTOTYPING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 6. DELEX-ROLLEN

  Niemcy

  Firma DELEX-ROLLEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Zwenkau, Niemcy.

 7. PRO-RO HANDLING GMBH

  Szwajcaria

  Firma PRO-RO HANDLING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Zamki, zasuwy i klucze, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Egg B. Zürich, Szwajcaria.

 8. GREINER GMBH

  Niemcy

  Firma GREINER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Konstrukcje metalowe lekkie, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, i Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy. Ma siedzibę w Neuenstein, Niemcy.

 9. COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma COLSON EUROPE B.V. NIEDERLASSUNG DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 10. ROLLENPROFI KUHNERT

  Niemcy

  Firma ROLLENPROFI KUHNERT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Koła i rolki, Kółka i rolki do mebli, i Koła i rolki do wózków przemysłowych. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo