• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. TERME QUARTZ INTERNAZIONALE PRODUZIONE LAMPADE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Terme Quartz Internazionale od 1980 r. produkuje lampy kwarcowe na ultrafiolet i podczerwień. Firma jest dziś jedynym włoskim producentem lamp kwarcowych stosowanych w najróżniejszych branżach, w tym w medycynie, rolnictwie, zootechnice, ekologii, chemii, mineralogiii, kryminologii, elektronice, informatyce, farmakologii, kinematografii, przemyśle spożywczym i konserwowym, sterylizacji i dezynfekcji płynów, uzdatnianiu wody itp., z certyfikatem ISO 9001

 2. DELBAG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DELBAG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 3. SIMCO-ION EUROPE

  Holandia

  Od ponad 50 lat Simco-Ion Europe jest wiodącym producentem urządzeń do eliminacji ładunków elektrostatycznych. Jesteśmy partnerem dla OEM na całym świecie i posiadamy rozległą bazę wiedzy oraz wielu działających lokalnie partnerów we wszystkich krajach świata. Zaopatrujemy wiele branż w standardowe lub dostosowane do potrzeb klienta eliminatory ładunków elektrostatycznych lub urządzenia do zarządzania obecnością i poziomem ładunków elektrostatycznych w maszynach i produktach. Przemysł tworzyw sztucznych ma dla nas ogromne znaczenie, jak rόwnież przemysł opakowaniowy, przetwórczy, drukarski, włókienniczy i graficzny od wielu lat zapewniamy szybkie i niezawodne rozwiązania. Wszystkie nasze produkty są dystrybuowane poprzez globalną sieć wykwalifikowanych dystrybutorów i agentów. Aby utrzymać pozycję lidera na rynku (anty-) rozwiązań statycznych, działamy odpowiednio: ciągłe doskonalenie wysokiej jakości produktów, dostępność produktów i usług Simco na całym świecie, niezrównana wiedza techniczna dostępna lokalnie, partner w zakresie nowych rozwiązań OEM na całym świecie. Jesteśmy Twoim partnerem!

 4. AC-UMWELTTECHNIK

  Niemcy

  Firma AC-UMWELTTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, i Odpylanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Lechbruck Am See, Niemcy.

 5. NEOGIENE

  Francja

  Firma NEOGIENE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, oczyszczacze powietrza, jakość powietrza wewnętrznego, i Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GENANO BENELUX

  Belgia

  Firma GENANO BENELUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, oczyszczacze powietrza, jonizatory do pomieszczeń, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i analizy powietrza. Ma siedzibę w Heusden-Zolder, Belgia.

 2. LYNATOX GMBH

  Niemcy

  Firma LYNATOX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Ilmenau, Niemcy.

 3. BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH

  Niemcy

  Firma BLOTENBERG AIR PURIFICATION GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

 4. LTA LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LTA LUFTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Nordrach, Niemcy.

 5. HAUG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HAUG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach jonizatory, Dischargers, i komora jonizacyjna. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 1. ALPHA IONSTATEX GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHA IONSTATEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, air freshening devices, klimatyzacja pomieszczeń, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 2. ELETTROMECCANICA BONATO

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA BONATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, systemy antyeloktrostatyczne, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, urządzenia antystatyczne do maszyn drukarskich, i szczotki antystatyczne. Ma siedzibę w Carrè, Włochy.

 1. AIR QUALITY CONCEPT

  Belgia

  Firma AIR QUALITY CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, jakość powietrza wewnętrznego, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Beauvechain, Belgia.

 2. SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST

  Niemcy

  Firma SIMCO OFFICE DEUTSCHLAND WEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 3. MEECH ELEKTROSTATIK AG

  Niemcy

  Firma MEECH ELEKTROSTATIK AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 4. EASYWELL GMBH

  Niemcy

  Firma EASYWELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 5. VARIONIX GMBH

  Szwajcaria

  Firma VARIONIX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja - urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Baar, Szwajcaria.

 6. ING.-BÜRO DRECHSEL

  Niemcy

  Firma ING.-BÜRO DRECHSEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Elektronika profesjonalna audio, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Elektronika profesjonalna audio. Ma siedzibę w Thalheim, Niemcy.

 7. ENULEC AMERICAS GMBH

  Niemcy

  Firma ENULEC AMERICAS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Elektronika profesjonalna audio, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Trittau, Niemcy.

 8. SISTEMI

  Włochy

  Firma SISTEMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Seriate, Włochy.

 1. ACTIONCLIMA S.R.L.

  Włochy

  Firma ACTIONCLIMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Carbonera, Włochy.

 2. EMMEBI IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

  Firma EMMEBI IMPIANTI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Pessano Con Bornago, Włochy.

 3. IL FRIGORIFERO

  Włochy

  Firma IL FRIGORIFERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, i Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 4. LESATEC S.R.L.

  Włochy

  Firma LESATEC S.R.L., roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Opera, Włochy.

 5. VERCAN S.R.L.

  Włochy

  Firma VERCAN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w San Giovanni Lupatoto, Włochy.

 6. INNOVARIA S.R.L.

  Włochy

  Firma INNOVARIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Wymienniki ciepła, i Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Gonars, Włochy.

 7. WANG GLOBAL INC.

  Tajwan R.O.C.

  Firma WANG GLOBAL INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach komora jonizacyjna. Ma siedzibę w Taipei, Tajwan R.O.C..

 8. DE BERNARDI S.R.L.

  Włochy

  Firma DE BERNARDI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia, i Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Cusago, Włochy.

 9. GOBBO CLIMA S.R.L.

  Włochy

  Firma GOBBO CLIMA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, i Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 10. BENTAX UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BENTAX UMWELTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje oczyszczania powietrza. Ma siedzibę w Weilerswist, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Jonizacja powietrza - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

656 Przedsiębiorstwa