• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jaja

Wyniki dla

Jaja - Import eksport

 1. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 2. Z.V.C. HOLZ - PONTE GLOBAL NETHERLANDS

  Holandia

  Ponte Global Trading jest prywatną firmą handlową z licznymi długimi odcinkami zaangażowania w montaż i wymianę żywności ogrodniczej i orzeźwiającej, dozowalnych artykułów klinicznych i pozyskiwanie różnych pozycji, takich jak sprężarki ac/kompresory lodówkowe, używane szyny HMS 1&2, drut miedziany, złom papierowy, napoje energetyczne, brązowe i białe świeże jaja kurczaka, papier do kopiowania biurowego, orzechy Macadamia, Red Bulls, suche makrele. Nieustannie staramy się zapewnić obecność na składzie najważniejszych pozycji i idealnie uwzględnić teraźniejszość i przyszłość naszych klientów. Dzięki stale rozwijającemu się portfolio pozycji i nowym osiągnięciom, jesteśmy wyjątkowi w rozwiązywaniu wszystkich trudności. Nasze produkty: Produkty rolne, nabiał, ryby i produkty mięsne, elektronika, produkty złomu, napoje, ziarna, zdrowie i medycyna, orzechy i jądra, produkty papiernicze wysokiej jakości i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby poprawić naszą obsługę klienta, aby zapewnić to, czego nasi klienci potrzebują do celów handlowych. Dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać wysokiej jakości produkty bezpośrednio pod Twoje drzwi. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. LEHA GMBH

  Niemcy

  LeHA GmbH to małe, innowacyjne przedsiębiorstwo z południowej Saksoni-Anhalt z siedzibą bezpośrednio w centrum najbardziej na północ wysuniętego regionu winiarskiego Niemiec - doliny Soławy-Unstruty. LeHA działa na niemieckim rynku spożywczym od 2002 roku i może pochwalić się prawdziwą historią sukcesu. Kierując się wysokim poziomem innowacyjności, możliwe było ciągłe poszerzanie i dalszy rozwój portfolio produktów. W ten sposób firma rozwinęła się z regionalnego dostawcy substytutu śmietany pochodzenia roślinnego i wolnego od laktozy w ogólnoeuropejską firmę z licznymi czysto wegańskimi produktami. Dziś marka Schlagfix jest jednym z najbardziej znanych dostawców czysto roślinnych substytutów mleka. Szczególną cechą jakościową produktów Schlagfix jest wyjątkowo autentyczny smak i bezbłędna funkcjonalność, która często oferuje klientowi nawet szerszy zakres zastosowań niż porównywalne produkty pochodzenia zwierzęcego, a tym samym inspiruje również „nie-weganów“. Mniej kalorii, doskonale przyswajalne, bez laktozy, bez glutenu i cholesterolu. Za produktami roślinnymi Schlagfix przemawia wiele argumentów. Stały wzrost został osiągnięty dzięki szerokim ofertom w niemieckim handlu detalicznym. Dziś naszymi klientami w Niemczech są np.: Edeka, REWE, Real, Kaufland, Globus, Bela, Metro, Tegut, Netto i Netto Stavenhagen. Zaopatrujemy również niektóre kliniki i szpitale.

 5. UMIXMART

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Umixmart jest dostawcą produktów spożywczych, który zbudował trwałe relacje z klientami poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów spożywczych dla wszystkich budżetów i dąży do rozszerzenia rynku w krajach Bliskiego Wschodu. Nasz asortyment składa się głównie z produktów pochodzących od rolników ukraińskich, brazylijskich i argentyńskich. Eksportujemy go do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Asortyment produktów z kurczaka obejmuje: schłodzony lub zamrożony cały kurczak, ćwiartka nogi, kurczak bez kości (shawarma), podudzie z kurczaka, skrzydełka śród-stawowe, łapki, nóżki itp. Produkty z wołowiny, które przygotowaliśmy dla naszych klientów to między innymi takie kawałki jak: żeberka, łata (bavette), goleń, kark, kulka, boczek, łopatka i polędwica. Oferujemy również rostbef, skrzydło, mostek/szponder, zrzynki, zrazy, żołądki, wątróbki i boczki. Dostarczanie zdrowej i pożywnej żywności, która sprzyja dobremu samopoczuciu człowieka jest bardzo ważne dla naszej firmy. Jako główny dostawca żywności i napojów na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów Bliskiego Wschodu, Umixmart zaspokaja rosnące zapotrzebowanie klientów na zdrowe produkty i składniki spożywcze. Współpracujemy tylko z fabrykami i zakładami, które są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przetwarzania żywności. Na rynek muzułmański oferujemy produkty z certyfikatem Halal.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EGGPOL LIDIA BARTOSZEWSKA

  Polska

 2. BAUMEISTER FRISCHEI GMBH & CO.KG

  Niemcy

 3. CEWO WORTMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. ÁNGEL BALDOMÁ S.A.

  Hiszpania

 5. GRANJA AGAS SA

  Hiszpania

 1. EIPRO VERMARKTUNG GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. OLDAR GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Oldar Group sp. z o.o. z Odziałem w Sokołowie k. Warszawy jest liderem wśród zakładów pakowania jaj, w szczególności jaj pochodzących z chowów alternatywnych. W branży działamy już od 30 lat. Zajmujemy się klasyfikacją, sortowaniem, dezynfekowaniem i pakowaniem jaj konsumpcyjnych przeznaczonych do sprzedaży zarówno detalicznej jak i hurtowej oraz produkcję pasteryzowanej masy jajowej. Stały rozwój i inwestycje w nowe technologie uplasowały Oldar Group sp. z o.o. na czołowym miejscu wśród dostawców jaj. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi na terenie Polski i Europy, hurtowniami, producentami produktów jajecznych. Jesteśmy producentem jaj w markach własnych naszych klientów i spełniamy wszelkie wymagania stawiane przy ich produkcji. Wszystkie procesy magazynowo – produkcyjne są przeprowadzane w naszym zakładzie zgodnie ze standardami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Naszą marką są znane „Jaja z Sokołowa” . W swojej ofercie posiadamy jaja z następujących systemów chowu: * ekologiczny, na wolnym wybiegu (również jaja od kury zielononóżki), ściółkowy, klatkowy oraz jaja przepiórcze. Jako jedni z nielicznych jesteśmy producentem pasteryzowanej masy jajowej z jaj z chowów alternatywnych. Specjalizujemy się również w produktach przeznaczonych dla wymagającego sektora HoReCa – jajach dezynfekowanych promieniami UV-C. Posiadamy wdrożone międzynarodowe standardy IFS, BRC, KAT oraz AgroBioTest Certyfikat Dobry Produkt. Zapraszamy do współpracy! ! !

 1. FERMA DROBIU NIEWCZAS

  Polska

  Nasze Fermy Drobiu istnieją od roku 1969r.Początkowo specjalizowaliśmy się tylko w produkcji i sprzedaży detalicznej jaj spożywczych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaspakajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Aby sprostać wymaganiom ich i współczesnego rynku oraz wszelkim normom obowiązującym na terenie kraju i Unii Europejskiej, powstał nowoczesny Zakład Pakowania Jaj. Nasza działalność podlega stałej kontroli Inspekcji Weterynaryjnej, a także Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno Spożywczych, a pakowanie i dystrybucja jaj odbywa się zgodnie ze standardami i procedurami wdrożonego systemu HACCP. Jakość naszego produktu, jak i dobrostan kur, jest stale monitorowana i podlega regularnym badaniom na obecność chorób zakaźnych. Posiadamy własną wytwórnię pasz, która umożliwia stałą kontrolę i odpowiedni dobór surowców pochodzących w znacznej mierze w własnych gospodarstw rolnych. Dzięki stałemu nadzorowi i odpowiedniemu doborowi wartości odżywczych wchodzących w skład pokarmu dla kur, zachowujemy zdrowie i dobre samopoczucie kur, a co za tym idzie uzyskujemy najwyższej jakości produkt, jakim są nasze jaja. Dzięki stałej modernizacji oraz ciągłym inwestycjom w Zakład Pakowania Jaj oraz Fermy Drobiu, nasze procesy produkcyjne stają się w pełni zautomatyzowane, co pozwala na zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. W naszej ofercie, oprócz jaj z własnego chowu klatkowego, posiadamy również jaja z chowu na wolnym wybiegu,

  Wszystkie wyroby na "jaja"

 2. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj. www.eggomuna.ee

 3. DAVA FOODS ESTONIA

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż pasteryzowanych jaj w płynie (jaja pełne), gotowanych jaj bez skorupki, masy jajecznej. Sprzedaż jaj w proszku (żółtko, albumina jajeczna HW, całe jaja, ciasto ptysiowe w proszku, żółtka w proszku do majonezu stabilizowane cieplnie). Produkcja i pakowanie świeżych jaj.

 4. FERMA DROBIU GRZEGORZ NOWOSAD

  Polska

  Oficjalna strona Fermy drobiu Grzegorz Nowosad. Zawiera informacje kontaktowe, galerię zdjęć produktów, a także wskazówki dojazdu. W trosce o dobro zwierząt oraz wysoką jakość Ferma prowadzi wyłącznie chów ściółkowy oraz może pochwalić się certyfikatem HACCP.

 5. GOSPODARSTWO ROLNE ADAM PYTLAS

  Polska

  Nasza firma zajmuje się produkcją i hurtową sprzedażą jajek od kur z chowu na wolnym wybiegu. Nasze jaja są najwyższej jakości. Kury karmione są paszą wolną od GMO. Posiadamy wszystkie badania. Sprzedajemy jajka w rozmiarach M, L i XL. Cały czas rozbudowujemy nasze gospodarstwo i aktualnie możemy wyprodukować 300 000 jaj co 7 dni. Jeżeli nasza oferta Państwa zainteresuje lub pojawią się jakieś pytania, proszę o kontakt. Zapraszam do współpracy.

 6. AKTIW SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem i dystrybutorem świeżych jaj zgodnych ze standardami Unii Europejskiej. Dostarczamy wysokiej jakości produkty do największych sieci handlowych. Jesteśmy właścicielami własnej marki Kotlina Natury.

 7. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Turcja

 8. PRODHOLDING

  Ukraina

 1. KAYIK SP Z. O.O.

  Polska

 2. UNIOVO - OVOS E DERIVADOS, S.A.

  Portugalia

 3. ECOTERA HUEVOS ECOLÓGICOS

  Hiszpania

 4. GELDOF POULTRY PRODUCTS

  Belgia

 5. WACHTELHOF

  Niemcy

 6. SEFERKÖY FARM

  Turcja

 7. NECTRA

  Francja

 8. OVOBEL

  Belgia

 9. SCHURF GMBH & CO. KG EIERHANDEL, EIERFÄRBEREI

  Niemcy

 10. JANSSEN EI

  Holandia