• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • jachty- łodzie - wyposażenie i umeblowanie

Wyniki dla

Jachty- łodzie - wyposażenie i umeblowanie - Import eksport

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 2. PAW- MEBLE

  Polska

  Firma PAW Meble Tapicer. Zajmujemy się odnową mebli tapicerowanych oraz skórzanych, czyszczeniem i pielęgnacją . Wymiana obicia mebli tapicerowanych to prawdopodobnie najtańszy i równocześnie niezwykle efektowny sposób, na szybką odnowę a zarazem naprawę mebli i zmianę wystroju wnętrza. Co więcej, doskonałe wykonanie sprawia, że meble po wymianie tkaniny , sprężyn, pianek, elementów drewnianych przewyższają swoją jakością meble z tzw. seryjnej produkcji. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam. . ZAKRES USŁUG W NASZEJ FIRMIE. Renowacja naprawa i wymiana tkanin, skór w meblach tapicerowanych. Narożników, Kanap, Sof, Foteli - Łóżek, Leżanek, Szezlongów - Krzeseł, Taboretów, Hokerów barowych. Renowacja oraz naprawa mebli do restauracji. Renowacja oraz naprawa mebli hotelowych. Renowacja tapicerki mebli skórzanych. TAPICERSTWO – JACHTY i ŁODZIE MOTOROWE. Możemy zaoferować również inne usługi takie jak: - Ściany i zagłówki tapicerowane . -Tworzenie nowych mebli tapicerowanych na życzenie klienta np. krzesła, sofy , narożniki , lóżka Kompleksowa renowacja sprzętu medycznego . Renowacja mebli antycznych. TRANSPORT-Posiadamy własny środek transportu dlatego nie musisz się martwić czym to przewieść dojeżdżamy do klienta na wskazany adres. Usługi świadczymy na terenie Polski oraz Niemiec FRANCJI, BELGI , HOLANDI. W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego +48663055998 English +48697710674

 3. GASPARIN & CANTON SRL - TAPPEZZIERI DI INTERNI NAVALI

  Włochy

  Od ponad 40 lat, Gasparin & Canton zajmuje się wyrobami tapicerskimi dla żeglarstwa i wykonuje zwłaszcza wyściełanie mebli na specjalne zamówienia, wykładziny ścienne i sufitowe, firanki i restaurowanie statków wycieczkowych oraz jachtów. Nasze przedsiębiorstwo, stworzone w latach sześćdziesiątych, bazuje wciąż, od kilku pokoleń, na doświadczeniu zręcznych rzemieślników, którzy potrafili połączyć swoją sztukę i wirtuozerię z najnowocześniejszymi innowacjami technicznymi, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby.

 4. BOOTSTEILE BRAUER

  Niemcy

  Firma BOOTSTEILE BRAUER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Kable, przewody i osprzęt, Zawiasy, Kable, przewody i osprzęt, Zawiasy, kamizelki ratunkowe, i Liny ze stali szlachetnej. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. BEN'S COVER

  Grecja

  Firma BEN'S COVER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. 24TRADE HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma 24TRADE HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt campingowy, Elementy wyposażenia łodzi, artykuły do sportów wodnych, Sprzęt campingowy, i środki czyszczące do samochodów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. LACADOS Y BARNIZADOS GABRIEL

  Hiszpania

  Firma LACADOS Y BARNIZADOS GABRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polerowanie, lakierowanie i politurowanie mebli i drewna. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, lakierowanie mebli, odnawianie mebli, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, i wyposażenie do luksusowych jachtów. Ma siedzibę w Almansa, Hiszpania.

 3. TRICKX

  Belgia

  Firma TRICKX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Umeblowanie i wyposażenia pojazdów campingowych, Dekoracja wnętrz, Umeblowanie i wyposażenia pojazdów campingowych, i Plans for interior fittings. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 4. ELFT

  Belgia

  Firma ELFT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Meble restauracyjne i barowe, meble na wymiar, Dekoracja wnętrz, i Meble restauracyjne i barowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. BOLIGNA

  Belgia

  Firma BOLIGNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble drobne, przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe, furnishing accessories, dekoracja wnętrza, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, i Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Ma siedzibę w Poperinge, Belgia.

 1. INOXSTYLE SRL

  Włochy

  Firma INOXSTYLE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Camaiore, Włochy.

 2. WESTDIEP YACHT

  Belgia

  Firma WESTDIEP YACHT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach łodzie, akcesoria do łodzi, i strój plażowy. Ma siedzibę w Nieuwpoort, Belgia.

 1. MR. YACHT

  Niemcy

  Firma MR. YACHT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Elementy wyposażenia łodzi, i furniture for yachts. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. BSZHORVAT

  Austria

  Firma BSZHORVAT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Żagle i osprzęt, Elementy wyposażenia łodzi, i Żagle i osprzęt. Ma siedzibę w Bregenz, Austria.

 3. BOATAROUND.COM

  Niemcy

  Firma BOATAROUND.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach wynajem łodzi, wynajem jachtu, żagle do łodzi, i usługi w zakresie malowania i konserwacji łodzi spacerowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. BOOTSECKE

  Niemcy

  Firma BOOTSECKE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do sportów wodnych, i elementy do łodzi. Ma siedzibę w Neunkirchen Am Brand, Niemcy.

 5. LUXMAR SRL

  Włochy

  Firma LUXMAR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Terracina, Włochy.

 6. TOROLISTO GMBH

  Niemcy

  Firma TOROLISTO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Radolfzell, Niemcy.

 7. YC NAUTICA-SPORT BERN AG

  Szwajcaria

  Firma YC NAUTICA-SPORT BERN AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 8. SOMATBEL-GROUP

  Belgia

  Firma SOMATBEL-GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów inżynierii okrętowej, Konserwacja instalacji przemysłowych, stocznia okrętowa, Biura projektów inżynierii okrętowej, odkurzacze samobieżne do zastosowań przemysłowych i drogowych, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. CHANTIER NAVAL ETOILE MARINE

  Francja

  Firma CHANTIER NAVAL ETOILE MARINE, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Stocznie - budowa okrętów, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Stocznie - budowa okrętów, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w St Malo, Francja.

 2. SVB-SPEZIALVERSAND FÜR YACHT- UND BOOTSZUBEHÖR GMBH

  Niemcy

  Firma SVB-SPEZIALVERSAND FÜR YACHT- UND BOOTSZUBEHÖR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, i furniture for yachts. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. F.C.N. DI FERRARI E. & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma F.C.N. DI FERRARI E. & C. S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Lissone, Włochy.

 4. EMANUELI S.R.L.

  Włochy

  Firma EMANUELI S.R.L., roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, zagospodarowanie statków, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Vezzano Ligure, Włochy.

 5. VA-MARINE HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma VA-MARINE HANDEL GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Benediktbeuern, Niemcy.

 6. FALEGNAMERIA ARTIGIANA

  Włochy

  Firma FALEGNAMERIA ARTIGIANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, zagospodarowanie statków, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Viareggio, Włochy.

 7. DUERRE S.R.L.

  Włochy

  Firma DUERRE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, zagospodarowanie statków, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Pontedera, Włochy.

 8. INTERSERVICE KFT

  Węgry

  Firma INTERSERVICE KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki do łodzi motorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - wyposażenie i sprzęt, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Rybołówstwo - wyposażenie i sprzęt, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 9. ARTEAK

  Włochy

  Firma ARTEAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, zagospodarowanie statków, i Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie. Ma siedzibę w Viareggio, Włochy.

 10. SEGELMACHER FABER + MÜNKER GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma SEGELMACHER FABER + MÜNKER GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Jachty, łodzie - wyposażenie i umeblowanie, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo