• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja elektryczna

Wyniki dla

Izolacja elektryczna - Import eksport

 1. ZOLLER & FRÖHLICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZOLLER & FRÖHLICH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, ukształtowanie topograficzne, Skanery laserowe 3D, kabel, Nożyce do kabli i drutów, akcesoria do drutów i kabli, szafki elektryczne, Cables, specially prepared, i Programy 3D. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 2. SYNFLEX ELEKTRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SYNFLEX ELEKTRO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Blomberg, Niemcy.

 3. MAHLWERK NEUBAUER-FRIEDRICH GEFFERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAHLWERK NEUBAUER-FRIEDRICH GEFFERS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. INVER GMBH

  Niemcy

  Nasze biuro inżynieryjne zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem i dystrybucją produktów przemysłowych wymagających precyzji i zostało założone w 1977 roku. Główny nacisk kładziemy na inżynierię procesową, szczególnie w instalacjach i agregatach do wytwarzania pary, ciepła i energii elektrycznej. Dzięki doświadczonym inżynierom i ścisłej współpracy z innymi biurami inżynieryjnymi jesteśmy w stanie wykonać następujące usługi: Realizacja i kalkulacja efektywności ekonomicznej, projektowanie i planowanie instalacji oraz doradztwo w zakresie procedur zatwierdzania. Pomagamy również w przeglądzie i wdrażaniu dotacji na finansowanie projektów inwestycyjnych. Dotacje te mogą być udzielane na poziomie UE, federalnym lub stanowym.

 5. VOLTROG - MATERIAŁY ELEKTROIZOLACYJNE

  Polska

  Firma Voltrog z Mikołowa zajmuje się produkcją i dystrybucją izolatorów elektrycznych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje nowoczesne materiały elektroizolacyjne twarde i giętkie, a także śruby znormalizowane i specjalne, przygotowywane według wymagań klienta. Voltrog prowadzi sprzedaż takich materiałów izolacyjnych twardych jak m.in.: bakelit - płyta, rurka, płyty UPM, EPGC i kształtki z płyt elektroizolacyjnych, profile szkło-epoksydowe - rurki, Dog Bones, drewno bukowe - profile, kształtki. Voltrog dostarcza materiały elektroizolacyjne twarde w różnych formach, docięte na wybrany przez klienta wymiar. Firma wykonuje ponadto cięcie plazmą, laserem oraz wodą. Ofertę przedsiębiorstwa uzupełnia szeroka gama materiałów elektroizolacyjnych giętkich do silników elektrycznych i transformatorów. Oferowane przez Voltrog laminaty izolacyjne to m.in. preszpan, Mylar DuPont, DyFilm, DyTerm, DyFlex, DyBond, papier aramidowy Nomex, folia kaptonowa, papier transformatorowy, papier marszczony, papier DDP nakrapiany żywicą. Poza izolatorami, Voltrog oferuje również elementy śrubowe - śruby, podkładki, nakrętki, pręty gwintowane, nity, nitonakrętki, wkręty, tarcze ścierne, osprzęt do lin.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELDI,OOO

  Ukraina

  ELDI to dynamiczne przedsiębiorstwo, którego główna działalność to dostawy materiałów elektrycznych i budowlanych. ELDI proponuje następujące produkty: poliamid-6 (kaprolon) w blokach, fluoroplastik, tekstolit, plastikowa wata szklana, wzmocniony papier, poliuretan, kapron do lakierowania ubrań, jedwab, teflon (PTFE), folia poliamidowa, silikon organiczny, rury silikonowe z różnymi pokryciami, sznurki, materiały elektroizolujące, silikony i dużo więcej.

 2. TEKNIK ELEKTRIK SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Firma TEKNIK ELEKTRIK SAN. TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. BATI-MAT

  Belgia

  Firma BATI-MAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Izolacja elektryczna, Artykuły do malarstwa, Materiały budowlane ogniotrwałe, Narzędzia ręczne niezasilane, Izolacja elektryczna, Artykuły do malarstwa, i Materiały budowlane ogniotrwałe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. KOKSALLAR KAPI INS. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma KOKSALLAR KAPI INS. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach transformatory olejowe. Ma siedzibę w Sanliurfa, Turcja.

 5. SHRINKTECH S.R.O.

  Słowacja

  Firma SHRINKTECH S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Nové Zámky, Słowacja.

 1. SES-EUPEN

  Belgia

  Firma SES-EUPEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cele niskiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Stabilizatory napięcia, Izolacja elektryczna, Elektryczność - aparatura, Stabilizatory napięcia, Izolacja elektryczna, i wyłącznik samoczynny. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 2. BOBIMAT

  Belgia

  Firma BOBIMAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable miedziane, Druty i kable aluminiowe, Izolacja elektryczna, Druty i kable miedziane, Druty i kable aluminiowe, kable izolowane, i Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 1. CHEN'S INDUSTRIAL SERVICE AND CONSULTANCY B.V.

  Holandia

  Firma CHEN'S INDUSTRIAL SERVICE AND CONSULTANCY B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacje elektryczne, i domowe urządzenia chłodnicze. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. ERIKS FRANCE

  Francja

  Firma ERIKS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, opaski dociskowe, izolacje termiczne, i izolatory akustyczne. Ma siedzibę w Décines-Charpieu, Francja.

 3. BODDINGTONS ELECTRICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BODDINGTONS ELECTRICAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach części i wyposażenia uziemniające. Ma siedzibę w Braintree, Zjednoczone Królestwo.

 4. ELANTAS GMBH

  Niemcy

  Firma ELANTAS GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacje elektryczne. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 5. DRUGMAND ET MEERT

  Belgia

  Firma DRUGMAND ET MEERT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna, zaciski uziemniające, Izolacja elektryczna, gniazdka elektryczne uziemniające, i szafy dla elektrotechniki. Ma siedzibę w Vilvoorde, Belgia.

 6. BARTEC BELGIUM

  Belgia

  Firma BARTEC BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach Diagnostyka i regulacja silników - urządzenia elektroniczne, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Diagnostyka i regulacja silników - urządzenia elektroniczne, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, korki do instalacji przeciwwybuchowych, i czujniki elektroniczne. Ma siedzibę w Tessenderlo, Belgia.

 7. ELECTROPLAST LTD

  Ukraina

  Firma ELECTROPLAST LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 8. SES-STERLING

  Francja

  Firma SES-STERLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach rynny kablowe. Ma siedzibę w SAINT-LOUIS, Francja.

 1. META SRL

  Włochy

  Firma META SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach izolatory elektryczne, składanie szaf elektrycznych, i listwy do okablowania stołów elektrycznych. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 2. INDISOL-ISOLANTES ELÉCTRICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma INDISOL-ISOLANTES ELÉCTRICOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna, i Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Estarreja, Portugalia.

 3. FILMCUTTER SPA

  Włochy

  Firma FILMCUTTER SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 4. S&B ELECTRICAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S&B ELECTRICAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach elektrycy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. DIELETTRIKA LIGURE S.R.L.

  Włochy

  Firma DIELETTRIKA LIGURE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Sestri Levante, Włochy.

 6. DR. DIETRICH MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Firma DR. DIETRICH MÜLLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja elektryczna, i Izolacja elektryczna. Ma siedzibę w Großenkneten, Niemcy.

 7. RED PANTHER ELECTRICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RED PANTHER ELECTRICAL LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i systemy bezpiczeństwa do środków transportu. Ma siedzibę w Sutton Coldfield, Zjednoczone Królestwo.

 8. ICTDP - ISOLANTS ÉLECTRIQUES ET THERMIQUES

  Francja

  Firma ICTDP - ISOLANTS ÉLECTRIQUES ET THERMIQUES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach izolacje termiczne. Ma siedzibę w Lallaing, Francja.

 9. ATI ELECTRICAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ATI ELECTRICAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia oświetleniowe do biur, i testy instalacji elektrycznych. Ma siedzibę w Weybridge, Zjednoczone Królestwo.

 10. MOS S.A.S DI MUSSUTO DONATO & C

  Włochy

  Firma MOS S.A.S DI MUSSUTO DONATO & C, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja elektryczna. Jest również obecna w dziedzinach osłony termokurczliwe, elastomer fluorowy, i rury viton. Ma siedzibę w Luvinate, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Izolacja elektryczna - Import eksport

Liczba wyników

2799 Przedsiębiorstwa