• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja akustyczna - materiały

Wyniki dla

Izolacja akustyczna - materiały - Import eksport

 1. AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION MATERIALS

  Turcja

  Verified by europages badge

  AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION MATERIALS specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu izolacji akustycznej od 2004 roku. Produkujemy panele akustyczne na ściany i sufity, ekrany akustyczne, bariery dźwiękochłonne, taśmy dźwiękochłonne, drzwi akustyczne, poduszki akustyczne czy specjalne pianki akustyczne, w tym rozwiązania do izolacji akustycznej sal kinowych i teatralnych. Od samego początku naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie izolacji akustycznej oraz innowacyjnych systemów na rynek lokalny i zagraniczny. Nasi doświadczeni inżynierowie dźwięku i projektanci sprawiają, że dzięki nowoczesnemu zapleczu badawczemu, w skład którego wchodzą laboratoria dźwięku i echa oraz pomieszczenia dźwiękoszczelne, nasze produkty stają się wyjątkowe poprzez ciągłe testy i analizy. Biorąc pod uwagę kryteria i wymagania naszych klientów, dostosowujemy się do środowiska, aby przenieść akustykę i izolację dźwiękową na wyższy poziom. Dzięki 17-letniemu doświadczeniu staliśmy się jednym z największych producentów i dystrybutorów izolacji akustycznej w Turcji.

 2. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 3. HÖHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1989 roku Höhe GmbH jest kompetentnym i niezawodnym parterem przemysłu i handlu we wszystkich sprawach związanych z izolacją akustyczną i techniką przemysłową. Program produktów i usług obejmuje: dźwiękoszczele kabiny do szlifowania i spawania, również ze zintegrowanym wyciągiem, dźwiękoszczelne obudowy do wentylatorów, agregatów, stanowisk testowych i palników, dźwiękoszczelne ścianki mobilne i zainstalowane na stałe, tłumiki do wentylatorów, systemy nawiewne i wywiewne, planowanie, produkcję i montaż indywidualnych środków izolujących akustycznie, malowanie proszkowe o różnych jakościach, piaskownie na zamówienie, cięcie laserowe. Własna produkcja z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zakładowym pozwala na szybką i precyzyjną realizację zamówień zgodnie z życzeniem klienta. Jakość i terminowość są zawsze na pierwszym planie. Nasze produkty i usługi spełniają lub przewyższają obowiązujące wytyczne i wymagania.

 4. TEKNOFOAM AKUSTIK IZOLASYON SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w TEKNOFOAM, głównym miejscu oferującym najnowocześniejsze rozwiązania akustyczne i doskonałość produkcji w Turcji oraz na Bliskim Wschodzie. Specjalizujemy się w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb klientów, koncentrując się na regulacjach akustycznych, projektowaniu i akustyce budowlanej. Nasze kompleksowe rozwiązania obejmują: •Gąbki akustyczne •Pianki do izolacji akustycznej •Powłoki akustyczne do ścian •Powłoki akustyczne do sufitów •Powłoki akustyczne do podłóg •Powłoki akustyczne do płytek •Powłoki akustyczne do okien •Materiały izolacyjne i wiele innych, które można znaleźć na naszej stronie internetowej! W TeknoFoam dążymy do ciągłego udoskonalania, wzbogacając nasze projekty o najnowsze technologie i innowacje. Nasz doświadczony zespół płynnie łączy tradycyjną wiedzę projektową z przyszłościowym podejściem. Wykorzystując najnowocześniejsze cyfrowe narzędzia projektowe, od momentu założenia naszej fabryki, nieustannie dążymy do ewolucji. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji i odkrycia, w jaki sposób TeknoFoam może dostosować rozwiązania do Państwa specyficznych potrzeb! Proponujemy udoskonalić Państwa komfort akustyczny dzięki TeknoFoam.

 5. MAPPY ITALIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mappy Italia jest wiodącą firmą o ponad 40-letnim doświadczeniu w branży izolacji akustycznej i cieplnej, produkującą i sprzedającą materiały dźwiękochłonne stosowane wszędzie tam, gdzie istnieją problemy związane z hałasem. Dzięki naszym ciągłym inwestycjom, zarówno w badania i rozwój, jak i nowe maszyny, spółka może pochwalić się technologiami i urządzeniami, które pozwalają zaoferować produkt szyty na miarę i dostarczany w krótkim czasie. Działamy w sektorach: Przemysłowym/Budowlanym/DIY/Meblowym/Okrętowym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANNO WERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANNO WERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja foniczna, i poliuretan porowaty. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 2. HBT-ISOL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HBT-ISOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. STA SCHALLTECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STA SCHALLTECHNISCHE ANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 4. STIFERITE S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STIFERITE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, materiały ciepłochronne dla budownictwa, STIFERITE, płyty izolujące, Izolacja termiczna - materiały, dostawy dla robót publicznych, materiały dla budownictwa, materiały termoizolacyjne, i izolacje termiczne. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 5. PARTL-KRAINER GMBH WÄRME-, KÄLTEISOLIERUNG U. BRANDABSCHOTTUNGEN

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PARTL-KRAINER GMBH WÄRME-, KÄLTEISOLIERUNG U. BRANDABSCHOTTUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Pölfing-Brunn, Austria.

 1. SISTEMI INDUSTRIALI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SISTEMI INDUSTRIALI S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach artykuły bezpieczeństwa, kabiuny dźwiękochłonne dla operatorów, wygłuszanie stref roboczych, izolatory akustyczne, płyty dźwiękochłonne, materiały wygłuszające, i tłumik. Ma siedzibę w Cusago, Włochy.

 2. R. KASCHWIG SCHALLSCHUTZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma R. KASCHWIG SCHALLSCHUTZTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Sendenhorst, Niemcy.

 1. BECKER GMBH SCHALLSCHUTZ UND METALLBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BECKER GMBH SCHALLSCHUTZ UND METALLBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Friedewald, Niemcy.

 2. TROCELLEN INSULATION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TROCELLEN INSULATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 3. ISOMAR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ISOMAR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, specjalista od produktów do izolacji, Izolacja akustyczna - materiały, izolacje budowlane, izolacje dla przemysłu, izolacje do rur, akcesoria do montażu materiałów izolacyjnych, wełna mineralna do izolacji, i poliuretan do izolacji. Ma siedzibę w Couillet, Belgia.

 4. ANTARES GMBH - INDUSTRIELLES ENGINEERING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTARES GMBH - INDUSTRIELLES ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Hartmannsdorf, Niemcy.

 5. HÜWA SCHALLSCHUTZ & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÜWA SCHALLSCHUTZ & ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach komory do piaskowania, szalunki maszyn, i powłoki dźwiękochłonne. Ma siedzibę w Bendorf, Niemcy.

 6. ISOLA-VERMICULITE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ISOLA-VERMICULITE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Bözen, Szwajcaria.

 7. SCHARENBERG INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHARENBERG INDUSTRIEANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Tarmstedt, Niemcy.

 8. INNOVACUSTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INNOVACUSTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Płyty izolacji akustycznej, akustyka architektoniczna, akustyka otoczenia, Płyty izolacji akustycznej, i powłoki akustyczne. Ma siedzibę w Casalnuovo Di Napoli, Włochy.

 1. FLEXOPAK INDUSTRIENÄHEREI ELKE WALLEK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLEXOPAK INDUSTRIENÄHEREI ELKE WALLEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 2. FAST COVERING SYSTEMS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAST COVERING SYSTEMS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, izolatory akustyczne, izolacja akustyczna budynku, Izolacja akustyczna - materiały, wygłuszanie stref roboczych, kontrola zanieczyszczenia akustycznego, izolacje termiczne i akustyczne, inżynieria przemysłowa, i płyty na sufity podwieszane. Ma siedzibę w Alessandria, Włochy.

 3. PRODUCTION SERVICE DRACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRODUCTION SERVICE DRACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Bautzen, Niemcy.

 4. GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Ochrona przeciwpożarowa, Przewody rurowe przemysłowe, izolatory akustyczne, izolacje termiczne, Izolacja akustyczna - materiały, zapobieganie pożarom, Ochrona przeciwpożarowa, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Torre Boldone, Włochy.

 5. GFS GETTO & FISCHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFS GETTO & FISCHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach balustrady. Ma siedzibę w Schifferstadt, Niemcy.

 6. SOUNDSORBA LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma SOUNDSORBA LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, panele akustyczne, płyty akustyczne, akustyczne panele ścienne, akustyczne panele sufitowe, panele wygłuszające, płytki dźwiękochłonne, płyta akustyczna, i Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Buckinghamshire, Zjednoczone Królestwo.

 7. PERNIKL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PERNIKL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Alberschwende, Austria.

 8. ART - KUSTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ART - KUSTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 9. TECHNOSONUS

  Łotwa

  Przedsiębiorstwo Produkcyjne TechnoSonus jest jednym z liderów na rosyjskim rynku izolacji akustycznych, materiałów akustycznych i tłumiących drgania, technologii i doradztwa inżynieryjnego w zakresie akustyki architektonicznej. Specjalizacja: Wprowadzanie zaawansowanych materiałów i technologii w celu rozwiązania wszelkich problemów związanych z hałasem i wibracjami; Opracowywanie i testowanie wysoce skutecznych systemów ochrony przed hałasem; Produkcja i sprzedaż materiałów do tłumienia dźwięku, wibroizolacji i komfortu akustycznego; Konstrukcja i instalacja. TechnoSonus od wielu lat produkuje niezawodne, wysokiej jakości i niezwykle efektywne materiały, które zdobyły uznanie milionów klientów. Korzystając z innowacyjnych technologii, spółka co roku opracowuje, testuje i wypuszcza na rynek różne nowatorskie produkty spełniające najnowocześniejsze standardy jakości. Są to bardzo popularne panele dekoracyjno-akustyczne Akustiline i Belner.

 10. MAAD SP. Z O.O.

  Polska

  Maad Sp. z o.o. została założona w 2007 roku. Od początku istnienia firma prężnie się rozwija oraz poszerza swoją działalność. Od momentu założenia firma współpracuje z zagranicznymi producentami wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości. Maad Sp. z o.o. jest producentem elementów izolacji akustycznej i termicznej. Posiadamy zaplecze maszynowe i wiedzę technologiczną pozwalające na zagwarantowanie najwyższej jakości naszych produktów oraz ich skuteczności. Aby spełniać oczekiwania naszych klientów i zapewnić im najwyższą jakość rozwiązań opracowano i wdrożono politykę zintegrowanego systemu zarządzania jakością ISO. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów na wysokiej jakości procesy klejenia pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny procesu klejenia wg. DIN 6701-2 w klasie A2. W celu sprostania wysokim wymogom stawianym przez naszych klientów, Maad poszerza swoją wiedzę, działalność oraz zaplecze maszynowe. Nasi projektanci mają możliwość korzystania z nowoczesnego oprogramowania i nowych technologii, które pozwalają na wykonanie skomplikowanych projektów naszych klientów. Dysponujemy maszynami przeznaczonymi do cięcia materiałów do grubości 100 mm. Posiadamy urządzenia służące do nakładania warstw klejących oraz innych warstw wg życzenia klienta.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Izolacja akustyczna - materiały - Import eksport

Liczba wyników

3822 Przedsiębiorstwa