• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • izolacja akustyczna - materiały

Wyniki dla

Izolacja akustyczna - materiały - Import eksport

 1. HÖHE GMBH

  Niemcy

  Od 1989 roku Höhe GmbH jest kompetentnym i niezawodnym parterem przemysłu i handlu we wszystkich sprawach związanych z izolacją akustyczną i techniką przemysłową. Program produktów i usług obejmuje: dźwiękoszczele kabiny do szlifowania i spawania, również ze zintegrowanym wyciągiem, dźwiękoszczelne obudowy do wentylatorów, agregatów, stanowisk testowych i palników, dźwiękoszczelne ścianki mobilne i zainstalowane na stałe, tłumiki do wentylatorów, systemy nawiewne i wywiewne, planowanie, produkcję i montaż indywidualnych środków izolujących akustycznie, malowanie proszkowe o różnych jakościach, piaskownie na zamówienie, cięcie laserowe. Własna produkcja z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zakładowym pozwala na szybką i precyzyjną realizację zamówień zgodnie z życzeniem klienta. Jakość i terminowość są zawsze na pierwszym planie. Nasze produkty i usługi spełniają lub przewyższają obowiązujące wytyczne i wymagania.

 2. AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION MATERIALS

  Turcja

  AKSA ACOUSTIC SOUND INSULATION MATERIALS specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu izolacji akustycznej od 2004 roku. Produkujemy panele akustyczne na ściany i sufity, ekrany akustyczne, bariery dźwiękochłonne, taśmy dźwiękochłonne, drzwi akustyczne, poduszki akustyczne czy specjalne pianki akustyczne, w tym rozwiązania do izolacji akustycznej sal kinowych i teatralnych. Od samego początku naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w zakresie izolacji akustycznej oraz innowacyjnych systemów na rynek lokalny i zagraniczny. Nasi doświadczeni inżynierowie dźwięku i projektanci sprawiają, że dzięki nowoczesnemu zapleczu badawczemu, w skład którego wchodzą laboratoria dźwięku i echa oraz pomieszczenia dźwiękoszczelne, nasze produkty stają się wyjątkowe poprzez ciągłe testy i analizy. Biorąc pod uwagę kryteria i wymagania naszych klientów, dostosowujemy się do środowiska, aby przenieść akustykę i izolację dźwiękową na wyższy poziom. Dzięki 17-letniemu doświadczeniu staliśmy się jednym z największych producentów i dystrybutorów izolacji akustycznej w Turcji.

 3. TECHNOSONUS

  Łotwa

  Przedsiębiorstwo Produkcyjne TechnoSonus jest jednym z liderów na rosyjskim rynku izolacji akustycznych, materiałów akustycznych i tłumiących drgania, technologii i doradztwa inżynieryjnego w zakresie akustyki architektonicznej. Specjalizacja: Wprowadzanie zaawansowanych materiałów i technologii w celu rozwiązania wszelkich problemów związanych z hałasem i wibracjami; Opracowywanie i testowanie wysoce skutecznych systemów ochrony przed hałasem; Produkcja i sprzedaż materiałów do tłumienia dźwięku, wibroizolacji i komfortu akustycznego; Konstrukcja i instalacja. TechnoSonus od wielu lat produkuje niezawodne, wysokiej jakości i niezwykle efektywne materiały, które zdobyły uznanie milionów klientów. Korzystając z innowacyjnych technologii, spółka co roku opracowuje, testuje i wypuszcza na rynek różne nowatorskie produkty spełniające najnowocześniejsze standardy jakości. Są to bardzo popularne panele dekoracyjno-akustyczne Akustiline i Belner.

 4. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 5. MAPPY ITALIA SPA

  Włochy

  Mappy Italia jest wiodącą firmą o ponad 40-letnim doświadczeniu w branży izolacji akustycznej i cieplnej, produkującą i sprzedającą materiały dźwiękochłonne stosowane wszędzie tam, gdzie istnieją problemy związane z hałasem. Dzięki naszym ciągłym inwestycjom, zarówno w badania i rozwój, jak i nowe maszyny, spółka może pochwalić się technologiami i urządzeniami, które pozwalają zaoferować produkt szyty na miarę i dostarczany w krótkim czasie. Działamy w sektorach: Przemysłowym/Budowlanym/DIY/Meblowym/Okrętowym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANNO WERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. PARTL-KRAINER GMBH WÄRME-, KÄLTEISOLIERUNG U. BRANDABSCHOTTUNGEN

  Austria

 3. GEMATECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. STA SCHALLTECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Niemcy

 5. INNOVACUSTICA

  Włochy

 1. ECS SCHALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. BECKER GMBH SCHALLSCHUTZ UND METALLBAU

  Niemcy

 1. HBT-ISOL GMBH

  Niemcy

 2. SISTEMI INDUSTRIALI S.P.A.

  Włochy

 3. STIFERITE S.P.A.

  Włochy

 4. R. KASCHWIG SCHALLSCHUTZTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. OXIEGEN GMBH

  Niemcy

 6. TROCELLEN INSULATION

  Niemcy

 7. ISOMAR

  Belgia

 8. ANTARES GMBH - INDUSTRIELLES ENGINEERING

  Niemcy

 1. HÜWA SCHALLSCHUTZ & ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 2. ISOLA-VERMICULITE AG

  Szwajcaria

 3. FAST COVERING SYSTEMS SRL

  Włochy

 4. SCHARENBERG INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

 5. GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO

  Włochy

 6. PRODUCTION SERVICE DRACH GMBH

  Niemcy

 7. FLEXOPAK INDUSTRIENÄHEREI ELKE WALLEK

  Niemcy

 8. SOUNDSORBA LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 9. PERNIKL GMBH

  Austria

 10. GFS GETTO & FISCHER GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Izolacja akustyczna - materiały - Import eksport

Liczba wyników

4363 przedsiębiorstwa