• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • irygacja - urządzenia

Wyniki dla

Irygacja - urządzenia - Import eksport

 1. GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 2. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, motopompy, elektropompy, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i produkty rolne. Ma siedzibę w Roncoferraro, Włochy.

 3. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcja

  Nasza firma została założona jako przedsiębiorstwo produkcyjne w 1994 roku w Mersin/Turcja. Produkuje maszyny i urządzenia oraz części zamienne dla zakładów przemysłowych krajowych i zagranicznych pod nazwą Acarsan od chwili jej powstania po dzień dzisiejszy. Podobnie jak Grupa Acarsan, druga spółkam Acar-Lazer prowadzi produkcję wyrobów płytowych (do takich zastosowań takich jak cięcie, gięcie, spawanie, elektrostatyka, malowanie itp.) a Grupa Acarsan pokazuje swoje doświadczenie produkcyjne i technologiczne w sektorze rolniczym ustanowione przez Acar-Mak-San. Ltd. Co. w 2009 r. Acar-Mak-San. Ltd. Co. najpierw korzystała ze swojego 16-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych i urządzeń metalowych pod marką “Flower®”, później koncentrując się na systemach firltracji i nawadniania. Acar-Mak-San. Ltd.Co. produkuje systemy filtracyjne pod marką ACRV Filter® mające wszystkie certyfikację TS EN ISO 9001: 2008 System zarządzania Jakością.

 4. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 5. SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Chiny

  SAMLONGDA Plastic Industrial Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech. Specjalizujemy się w rozwoju, produkcji i znakowaniu przewodów z tworzyw sztucznych. Główne produkty: węże poliuretanowe, przewody nylonowe, wężownice, przewody z PE i węże z PVC do różnorodnych zastosowań: automatyka pneumatyczna, przemysł samochodowy, zautomatyzowane linie montażowe, narzędzia pneumatyczne, rolnictwo & woda przemysłowa, malowanie itp. Nasze produkty w 100% są wykonane z nowych materiałów. Nieustannie rozwijamy nowe produkty, usługi OEM, a nowe próbki są mile widziane.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  Włochy

  Firma VIVAIO DEI MOLINI została utworzona w 1940 r.Produkujemy rośliny rosnące w glebie i rośliny w pojemnikach, przeznaczone na rynek włoski i zagraniczny. Urządzamy i pielęgnujemy tereny zielone. Produkcja doskonałych roślin owocowych i roślin ozdobnych w glebie zajmuje około 75 hektarów, 20 000 m² w pojemnikach pod gołym niebem i 12 000 m² w szklarni. Systematycznie dokonujemy nowych inwestycji w celu uzyskania produktu o wysokiej i niezmieniającej się w przedziale czasu jakości.

 2. ITALDRIP SRL

  Włochy

  "ITALTAPE" jest nawadniaczem wykonanym z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcji w dziedzinie nawadniania kroplowego w szklarni i gleby upraw ogrodniczych, hodowli drzew i w ogrodnictwie.

 3. PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER

  Niemcy

  Firma PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Naunhof, Niemcy.

 5. NARTAN SULAMA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma NARTAN SULAMA SISTEMLERI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach nawadnianie automatyczne, deszczownie jednostrumieniowe, i Pipe unions. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Turcja

  Firma HUSNU KALYON CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rury do nawadniania kroplowego, nawadnianie przez zraszanie, materiały nawadniające, i instalacje irygacyjne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bułgaria

  Firma AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Cieplarnie domowe, Grzędy inspektowe ogrzewane, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Cieplarnie domowe, i Grzędy inspektowe ogrzewane. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 1. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Włochy

  Firma PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Irygacja - urządzenia, Irygacja - urządzenia, i fertiliser-water irrigation. Ma siedzibę w Vittoria, Włochy.

 2. SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH

  Niemcy

  Firma SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. EZPORT IRRIGATION SYSTEM

  Turcja

  Firma EZPORT IRRIGATION SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach system mikronawadniania. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, rury do nawadniania kroplowego, Nawadnianie - sprzęt ogrodniczy, i nawadnianie przez zraszanie. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

  Firma DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Karatay/konya, Turcja.

 7. EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Grecja

  Firma EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Zawory do rurociągów przemysłowych, materiały nawadniające, złącza do instalacji irygacyjnych, i projektowanie urządzeń nawadniających. Ma siedzibę w Efkarpia, Thessaloniki, Grecja.

 8. IRRILAND S.R.L.

  Włochy

  Firma IRRILAND S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Irygacja - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, Irygacja - urządzenia, Irygatory automatyczne, i irygatory. Ma siedzibę w Guastalla, Włochy.

 1. BETA PLAST SRL

  Włochy

  Firma BETA PLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach podlewanie kropelkowe, i odpływy dla instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 2. WATER SYS LTD.

  Bułgaria

  Firma WATER SYS LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 3. A.RAUCH GMBH BEFEUCHTUNGSSYSTEME + WAAGEN

  Austria

  Firma A.RAUCH GMBH BEFEUCHTUNGSSYSTEME + WAAGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 4. ACQUAPIÙ DI GALIMBERTI GIULIANO

  Włochy

  Firma ACQUAPIÙ DI GALIMBERTI GIULIANO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Giussano, Włochy.

 5. SENKRON PLASTIK A.Ş.

  Turcja

  Firma SENKRON PLASTIK A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Irygacja - urządzenia, rury i złącza do mikronawadniania, złączki do rur, i Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. BRITEFIL SA

  Portugalia

  Firma BRITEFIL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Algarve, Portugalia.

 7. H.L. TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma H.L. TECHNOLOGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach materiały nawadniające, akcesoria do instalacji irygacyjnych, i odpływy dla instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Castelfidardo, Włochy.

 8. ALASU COMPRESSION FITTINGS

  Turcja

  Firma ALASU COMPRESSION FITTINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach zawory plastikowe z napędem ręcznym. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. YULUG ENGINEERING

  Turcja

  Firma YULUG ENGINEERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Izmir/ Alsancak, Turcja.

 10. SERASAN

  Turcja

  Firma SERASAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach odpływy dla instalacji irygacyjnych. Ma siedzibę w Sandikli, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo