• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • irygacja - urządzenia

Wyniki dla

Irygacja - urządzenia - Import eksport

 1. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 2. GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Włochy

 4. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turcja

  Nasza firma została założona jako przedsiębiorstwo produkcyjne w 1994 roku w Mersin/Turcja. Produkuje maszyny i urządzenia oraz części zamienne dla zakładów przemysłowych krajowych i zagranicznych pod nazwą Acarsan od chwili jej powstania po dzień dzisiejszy. Podobnie jak Grupa Acarsan, druga spółkam Acar-Lazer prowadzi produkcję wyrobów płytowych (do takich zastosowań takich jak cięcie, gięcie, spawanie, elektrostatyka, malowanie itp.) a Grupa Acarsan pokazuje swoje doświadczenie produkcyjne i technologiczne w sektorze rolniczym ustanowione przez Acar-Mak-San. Ltd. Co. w 2009 r. Acar-Mak-San. Ltd. Co. najpierw korzystała ze swojego 16-letniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji maszyn rolniczych i urządzeń metalowych pod marką “Flower®”, później koncentrując się na systemach firltracji i nawadniania. Acar-Mak-San. Ltd.Co. produkuje systemy filtracyjne pod marką ACRV Filter® mające wszystkie certyfikację TS EN ISO 9001: 2008 System zarządzania Jakością.

 5. SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Chiny

  SAMLONGDA Plastic Industrial Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech. Specjalizujemy się w rozwoju, produkcji i znakowaniu przewodów z tworzyw sztucznych. Główne produkty: węże poliuretanowe, przewody nylonowe, wężownice, przewody z PE i węże z PVC do różnorodnych zastosowań: automatyka pneumatyczna, przemysł samochodowy, zautomatyzowane linie montażowe, narzędzia pneumatyczne, rolnictwo & woda przemysłowa, malowanie itp. Nasze produkty w 100% są wykonane z nowych materiałów. Nieustannie rozwijamy nowe produkty, usługi OEM, a nowe próbki są mile widziane.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  Włochy

  Firma VIVAIO DEI MOLINI została utworzona w 1940 r.Produkujemy rośliny rosnące w glebie i rośliny w pojemnikach, przeznaczone na rynek włoski i zagraniczny. Urządzamy i pielęgnujemy tereny zielone. Produkcja doskonałych roślin owocowych i roślin ozdobnych w glebie zajmuje około 75 hektarów, 20 000 m² w pojemnikach pod gołym niebem i 12 000 m² w szklarni. Systematycznie dokonujemy nowych inwestycji w celu uzyskania produktu o wysokiej i niezmieniającej się w przedziale czasu jakości.

 2. ITALDRIP SRL

  Włochy

  "ITALTAPE" jest nawadniaczem wykonanym z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii produkcji w dziedzinie nawadniania kroplowego w szklarni i gleby upraw ogrodniczych, hodowli drzew i w ogrodnictwie.

 3. NARTAN SULAMA SISTEMLERI

  Turcja

 4. PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER

  Niemcy

 5. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Turcja

 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bułgaria

 2. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Włochy

 1. SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH

  Niemcy

 2. EZPORT IRRIGATION SYSTEM

  Turcja

 3. AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

 4. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

 5. DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

 6. BRITEFIL SA

  Portugalia

 7. IRRILAND S.R.L.

  Włochy

 8. WATER SYS LTD.

  Bułgaria

 1. ACQUAPIÙ DI GALIMBERTI GIULIANO

  Włochy

 2. BETA PLAST SRL

  Włochy

 3. EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Grecja

 4. ALASU COMPRESSION FITTINGS

  Turcja

 5. SAPORITO PASQUALE

  Włochy

 6. SERASAN

  Turcja

 7. NAWRAS DRIP

  Egypt

 8. DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS

  Turcja

 9. RUBAB GROUP A.Ş.

  Turcja

 10. H.L. TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy