• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • intarsja i mozaika meblowa

Wyniki dla

Intarsja i mozaika meblowa - Import eksport

 1. JEST FIRMĄ Z BRANŻY KONSERWACJI ZABYTKÓW ZE SPECJALIZACJĄ KONSERWACJI DREWNA I RUCHOMYCH OBIEKTÓW DREWNIANYCH

  Polska

  Zajmujemy się konserwacją mebli i drewnianego wyposażenia wnętrz (schody, boazerie, stropy). Restaurujemy zabytkową stolarkę okienna i drzwiową. Prowadzimy również renowację ruchomych sprzętów kościelnych (stalle, konfesjonały, ławy). Skutecznie przeprowadzamy dezynfekcję i impregnację drewna. Wykonujemy repliki i odbudowujemy elementy snycerki, intarsji a także wykańczamy powierzchnie techniką fladrowania. Opracowujemy strukturę drewnianą wieloma tradycyjnymi sposobami powlekania powierzchni takimi jak politura, wosk, olej. Wykonujemy prace pozłotnicze. Stosujemy też współczesne techniki, materiały i produkty.

 2. LEROS EOOD

  Bułgaria

  Firma LEROS EOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tapety welurowe i tekstylne. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Intarsja i mozaika meblowa, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 3. TRIADE SA

  Francja

  Firma TRIADE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach pudełko na cygara. Ma siedzibę w Montagny, Francja.

 4. RINCK GROUPE

  Francja

  Firma RINCK GROUPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, stolarka, Intarsja i mozaika meblowa, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w Bourg De Peage, Francja.

 5. BOUKETO BALLOONS

  Grecja

  Firma BOUKETO BALLOONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach balon, i zawiadomienie. Ma siedzibę w Egio, Grecja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROVEDA INTARSI

  Włochy

  Firma ROVEDA INTARSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach Drewno klejone, drewno cięte, i intarsja. Ma siedzibę w Asparetto Di Cerea, Włochy.

 2. RESMOBILANT

  Włochy

  Firma RESMOBILANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Brignano Gera D'adda, Włochy.

 3. PELLEGRIN EREDI DIEGO E MARCO & C.(S.N.C.)

  Włochy

  Firma PELLEGRIN EREDI DIEGO E MARCO & C.(S.N.C.), roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w San Vito Di Leguzzano, Włochy.

 4. BINDA MOBILI D'ARTE

  Włochy

  Firma BINDA MOBILI D'ARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Castel Rozzone, Włochy.

 5. MOBILDERI

  Włochy

  Firma MOBILDERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Casciana Terme Lari, Włochy.

 1. KÜNDEKARI AHŞAP

  Turcja

  Firma KÜNDEKARI AHŞAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach miary do nacinania drewna, i meble intarsjowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MOBILIFICIO BELLUTTI

  Włochy

  Firma MOBILIFICIO BELLUTTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Intarsja i mozaika meblowa, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Ostiglia, Włochy.

 1. SANTO PASSAIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SANTO PASSAIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 2. STILE ELISA S.R.L.

  Włochy

  Firma STILE ELISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 3. DOMUSTILE DESIGN DI SGUAZZIN RICHARD & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma DOMUSTILE DESIGN DI SGUAZZIN RICHARD & C. S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Premariacco, Włochy.

 4. A.I.C. ANTIQUITES CHERRUAULT-AUBERTOT

  Francja

  Firma A.I.C. ANTIQUITES CHERRUAULT-AUBERTOT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w L'aigle, Francja.

 5. ROSSO FRATELLI

  Włochy

  Firma ROSSO FRATELLI, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Saluzzo, Włochy.

 6. LA PALESELLA S.R.L.

  Włochy

  Firma LA PALESELLA S.R.L., roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Restauracje, catering, jedzenie na telefon, Intarsja i mozaika meblowa, Restauracje, catering, jedzenie na telefon, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Cerea, Włochy.

 7. FERRAZ MARQUETERIA

  Hiszpania

  Firma FERRAZ MARQUETERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach inkrustowanie mebli. Ma siedzibę w Cornellà De Llobregat, Hiszpania.

 8. EBANART S.R.L.

  Włochy

  Firma EBANART S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Rosa', Włochy.

 1. NA'T COLLECTIONS

  Turcja

  Firma NA'T COLLECTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mebli, i meble z naturalnego drewna. Ma siedzibę w Kastamonu, Turcja.

 2. ZUCCATI F.LLI DI ZUCCATI MIRKO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ZUCCATI F.LLI DI ZUCCATI MIRKO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Sanguinetto, Włochy.

 3. LA VETTA MOBILI

  Włochy

  Firma LA VETTA MOBILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Salizzole, Włochy.

 4. MORELLO MOBILI

  Włochy

  Firma MORELLO MOBILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Casale Di Scodosia, Włochy.

 5. MARCON GIUSEPPE

  Włochy

  Firma MARCON GIUSEPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Loria, Włochy.

 6. IL FASCINO DELL'ANTICHITA'

  Włochy

  Firma IL FASCINO DELL'ANTICHITA', jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach przedmioty antyczne. Ma siedzibę w Fonni, Włochy.

 7. COLOMBO GIORGIO GIUSEPPE

  Włochy

  Firma COLOMBO GIORGIO GIUSEPPE, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w MEDA, Włochy.

 8. FARINAZZO MOBILI

  Włochy

  Firma FARINAZZO MOBILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Casale Di Scodosia, Włochy.

 9. GIEFFE MOBILI D'ARTE S.N.C. DI GIACOMO GORI & C.

  Włochy

  Firma GIEFFE MOBILI D'ARTE S.N.C. DI GIACOMO GORI & C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Certaldo, Włochy.

 10. BRESSAN MOBILI DI BRESSAN M. & C. S.N.C

  Włochy

  Firma BRESSAN MOBILI DI BRESSAN M. & C. S.N.C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w CASALE DI SCODOSIA, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo