• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • intarsja i mozaika meblowa

Wyniki dla

Intarsja i mozaika meblowa - Import eksport

 1. JEST FIRMĄ Z BRANŻY KONSERWACJI ZABYTKÓW ZE SPECJALIZACJĄ KONSERWACJI DREWNA I RUCHOMYCH OBIEKTÓW DREWNIANYCH

  Polska

  Zajmujemy się konserwacją mebli i drewnianego wyposażenia wnętrz (schody, boazerie, stropy). Restaurujemy zabytkową stolarkę okienna i drzwiową. Prowadzimy również renowację ruchomych sprzętów kościelnych (stalle, konfesjonały, ławy). Skutecznie przeprowadzamy dezynfekcję i impregnację drewna. Wykonujemy repliki i odbudowujemy elementy snycerki, intarsji a także wykańczamy powierzchnie techniką fladrowania. Opracowujemy strukturę drewnianą wieloma tradycyjnymi sposobami powlekania powierzchni takimi jak politura, wosk, olej. Wykonujemy prace pozłotnicze. Stosujemy też współczesne techniki, materiały i produkty.

 2. FRENCH HOME FURNITURE

  Egypt

  Firma FRENCH HOME FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Damietta, Egypt.

 3. RINCK GROUPE

  Francja

  Firma RINCK GROUPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, stolarka, Intarsja i mozaika meblowa, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w Bourg De Peage, Francja.

 4. LEROS EOOD

  Bułgaria

  Firma LEROS EOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tapety welurowe i tekstylne. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Intarsja i mozaika meblowa, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 5. TRIADE SA

  Francja

  Firma TRIADE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach pudełko na cygara. Ma siedzibę w Montagny, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESCENA VOICE OVER SERVICES

  Stany Zjednoczone

  Firma ESCENA VOICE OVER SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Beaverton, Stany Zjednoczone.

 2. BOUKETO BALLOONS

  Grecja

  Firma BOUKETO BALLOONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach balon, i zawiadomienie. Ma siedzibę w Egio, Grecja.

 3. ROSSO FRATELLI

  Włochy

  Firma ROSSO FRATELLI, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Saluzzo, Włochy.

 4. DOMUSTILE DESIGN DI SGUAZZIN RICHARD & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma DOMUSTILE DESIGN DI SGUAZZIN RICHARD & C. S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Premariacco, Włochy.

 5. MOBILIFICIO BELLUTTI

  Włochy

  Firma MOBILIFICIO BELLUTTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Intarsja i mozaika meblowa, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Ostiglia, Włochy.

 1. BINDA MOBILI D'ARTE

  Włochy

  Firma BINDA MOBILI D'ARTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Castel Rozzone, Włochy.

 2. STILE ELISA S.R.L.

  Włochy

  Firma STILE ELISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 1. SCAPPINI & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma SCAPPINI & C. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 2. FERRAZ MARQUETERIA

  Hiszpania

  Firma FERRAZ MARQUETERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach inkrustowanie mebli. Ma siedzibę w Cornellà De Llobregat, Hiszpania.

 3. SANTO PASSAIA S.R.L.

  Włochy

  Firma SANTO PASSAIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 4. MOBILDERI

  Włochy

  Firma MOBILDERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Casciana Terme Lari, Włochy.

 5. RANIERI GAETANO

  Włochy

  Firma RANIERI GAETANO, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Galerie sztuki, Intarsja i mozaika meblowa, Galerie sztuki, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Gioia Tauro, Włochy.

 6. LA PALESELLA S.R.L.

  Włochy

  Firma LA PALESELLA S.R.L., roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Restauracje, catering, jedzenie na telefon, Intarsja i mozaika meblowa, Restauracje, catering, jedzenie na telefon, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Cerea, Włochy.

 7. BIZZOTTO S.R.L.

  Włochy

  Firma BIZZOTTO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Rosa', Włochy.

 8. PELLEGRIN EREDI DIEGO E MARCO & C.(S.N.C.)

  Włochy

  Firma PELLEGRIN EREDI DIEGO E MARCO & C.(S.N.C.), roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w San Vito Di Leguzzano, Włochy.

 1. CREMA FRANCESCO

  Włochy

  Firma CREMA FRANCESCO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Casale Di Scodosia, Włochy.

 2. MORELLO MOBILI

  Włochy

  Firma MORELLO MOBILI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Casale Di Scodosia, Włochy.

 3. A.I.C. ANTIQUITES CHERRUAULT-AUBERTOT

  Francja

  Firma A.I.C. ANTIQUITES CHERRUAULT-AUBERTOT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w L'aigle, Francja.

 4. RESMOBILANT

  Włochy

  Firma RESMOBILANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Brignano Gera D'adda, Włochy.

 5. CAPPELLINI INTAGLI

  Włochy

  Firma CAPPELLINI INTAGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Mariano Comense, Włochy.

 6. KÜNDEKARI AHŞAP

  Turcja

  Firma KÜNDEKARI AHŞAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach miary do nacinania drewna, i meble intarsjowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. ORTOLANI GIANFRANCO

  Włochy

  Firma ORTOLANI GIANFRANCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Bovolone, Włochy.

 8. NA'T COLLECTIONS

  Turcja

  Firma NA'T COLLECTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Intarsja i mozaika meblowa. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mebli, i meble z naturalnego drewna. Ma siedzibę w Kastamonu, Turcja.

 9. COLOMBO GIORGIO GIUSEPPE

  Włochy

  Firma COLOMBO GIORGIO GIUSEPPE, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w MEDA, Włochy.

 10. EBANART S.R.L.

  Włochy

  Firma EBANART S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Intarsja i mozaika meblowa, Meble stylowe (kopie), Intarsja i mozaika meblowa, i Meble stylowe (kopie). Ma siedzibę w Rosa', Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo