• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje pneumatyczne

Wyniki dla

Instalacje pneumatyczne - Import eksport

 1. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

 2. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Düsterloh od ponad 100 lat projektuje, produkuje i sprzedaje silniki hydrauliczne i pneumatyczne. Klienci firmy Hattingen na całym świecie doceniają absolutną niezawodność jej silników promieniowych, osiowych i przekładniowych, nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Precyzyjne napędy gwarantują dokładną synchronizację nawet przy bardzo małych prędkościach. Düsterloh Fluidtechnik GmbH jest również punktem kompleksowej obsługi typu One-Stop-Shop w zakresie specjalnych wymagań, specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych w dziedzinie budowy agregatów i napiętych terminów dostaw: Własny dział rozwoju i projektowania oraz szeroka gama produktów firmy zarządzanej przez właściciela zapewniają dużą elastyczność i orientację na klienta.

 3. BEKO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  BEKO TECHNOLOGIES to technologia sprężonego powietrza i sprężonego gazu w "w najlepszym wydaniu". Od ponad trzech dziesięcioleci przedsiębiorstwo opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i szczególnie efektywne komponenty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, sprężonego gazu i do techniki kondensacyjnej. Obecnie BEKO TECHNOLOGIES oferuje kompleksowy program do wszystkich zadań w technologii sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Fachowe doradztwo i wykwalifikowana obsługa to znaki rozpoznawcze tej niezależnej, rodzinnej firmy.

 4. DÜRR TECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Dürr Technik - Inspiring With Green Air. "Jako pionier w dziedzinie przyjaznych dla środowiska, bezolejowych sprężarek tłokowych stawiamy na innowacyjne produkty, które przez długi czas dostarczają naszym klientom sprężone powietrze wysokiej jakości." Firma globalnej grupy Dürr. Dürr Technik jest częścią grupy Dürr z oddziałami i partnerami na całym świecie. Siedziba główna znajduje się w Bietigheim-Bissingen, w jednym z najbardziej innowacyjnych regionów przemysłowych w Niemczech. Od ponad 40 lat zajmujemy się rozwojem technologii sprężarek i pomp. Z tego wieloletniego doświadczenia korzystają dziś nasi klienci. Innowacyjny dział rozwoju, najnowocześniejsze zakłady produkcyjne oraz certyfikowane zarządzanie jakością m.in. zgodnie z ISO 9001, ISO 13485 i ISO/TS 22163 oferują optymalne warunki do spełnienia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie, jakość i precyzja charakteryzują naszą pracę. Bliskie relacje z klientami są dla nas tak samo ważne jak same produkty. Dzięki spersonalizowanemu doradztwu jesteśmy pewni znalezienia lub opracowania dla każdego klienta najlepszego rozwiązania z naszego portfolio produktów. Nasza filozofia produktu: High-tech dla najwyższych wymagań. Dzięki naszym bezolejowym sprężarkom i pompom próżniowym oferujemy szeroką gamę produktów premium dla różnych segmentów rynku. Niezależnie od tego, czy jest to produkt standardowy, czy produkt specjalny - nasze standardy jakości są zawsze takie same.

 5. ITISYSTEMS S.R.L.

  Włochy

  Kompletne systemy dozowania specjalnie opracowane, aby sprostać potrzebom w różnych sektorach - oto specjalność firmy Itisystem, która działa od 20 lat, oferując zaawansowane i funkcjonalne systemy. Firma może poszczycić się kompetencją, innowacją, profesjonalizmem, które umożliwiają dostarczanie precyzyjnych maszyn do celów związanych z przemieszczaniem, mierzeniem, mieszaniem, dozowaniem proszków, granulatów i płynów oraz separacji metali. Linie dozowania dostarczane przez firmę są szeroko uznane i z powodzeniem stosowane we Włoszech i za granicą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OLAG AG

  Szwajcaria

 2. DRUCKLUFTZENTRUM DORTMUND GMBH

  Niemcy

 3. ABD DRUCKLUFT GMBH

  Niemcy

 4. ATG GMBH

  Niemcy

 5. HPE MERTENS GMBH

  Niemcy

 1. KRÜGERS TROCKENEIS TECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. COMPAIR DRUCKLUFTTECHNIK - ZWEIGNIEDERLASSUNG DER GARDNER DENVER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. HPS HYDRAULIK & PNEUMATIK SERVICE GMBH

  Niemcy

 2. KUNERTH DRUCKLUFT + BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 3. ATZLINGER GMBH

  Austria

 4. AIR CONCEPT DRUCKLUFT-SYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE

  Niemcy

 6. TAUCHNITZ WERKSTATT-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. SCC AIRCOMPRESSORS

  Niemcy

  Technologia, optymalizacja, lokalizacja, zarządzanie procesami, budowa maszyn i doradztwo. W globalnej gospodarce rynkowej już nie wystarczy wieloletnia tradycja. Nie jest ona gwarancją przyszłości firmy, a na pewno nie jest opcją, której klient może ślepo zawierzyć. W 2013 roku firma została założona przez ekspertów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu na całym świecie doskonale znają rynki przemysłowe i potrafią ocenić i przetestować produkty na miejscu oraz ocenić szanse i zagrożenia związane z nowymi rozwiązaniami. Te doświadczenia i wiedzę oddajemy do dyspozycji naszym klientom, aby mogli produkować innowacyjnie i tanio, a tym samym zachować konkurencyjność.

 8. KOWOTEC GMBH

  Niemcy

  Kowotec jest firmą zarządzaną przez właściciela. Nasze poduszki powietrzne TrustTube® produkowane są w naszej firmie w technicznie wysokiej jakości wykonania zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta "Made in Germany". Poduszki powietrzne TrustTube® są ekonomicznym rozwiązaniem do podnoszenia, ściskania, zaciskania, popychania i mocowania. W naszym asortymencie posiadamy również poduszki do podnoszenia na zimno i w pełni wulkanizowane. Ponadto możemy dostarczyć Państwu wszystkie indywidualne akcesoria pneumatyczne, od materiałów łączących po zawory. Możemy również realizować odpowiednie układy sterowania wraz ze schematem. Ponadto oferujemy: Usługi inżynieryjne. Wymiana danych CAD i przygotowanie rysunków. Dane krok po kroku naszych poduszek powietrznych TrustTube®. Własne możliwości produkcyjne. Kompletne zespoły i jednostki. Wspólnie z Tobą opracujemy Twoje rozwiązanie!

 1. ANDJANA INSTRUMENTS UG

  Niemcy

  Andjana Instruments oferuje bezpieczną jakość sprężonego powietrza - monitorowanie jakości powietrza - sprężarki - filtry - węgiel aktywny - pomiar zawartości oleju resztkowego i więcej: Kompleksowe modułowe technologie pomiaru sprężonego powietrza - gazów pod kątem zawartości oleju, przepływu objętościowego, wilgotności, ciśnieniowego punktu rosy, pomiaru cząstek, ciśnienia, temperatury, gazów, emisji z opcjonalnym gromadzeniem gazów i np. zdalna diagnoza zgodnie z HACCP - GMP i wg. wymogów FDA, ISO8573, EN12021 rejestry danych zatwierdzone do oddychania zgodnie z FDA 21 część 11 ze ścieżką audytu. Bezpieczeństwo metrologiczne w przemyśle i szpitalach - systemy pomiaru powietrza do oddychania - w pomieszczeniach aboratoryjnych, czystych. Instalacje powietrza oddychanego w szpitalach mierzone zgodnie z ISO7396 - European Pharma Copeea monitorowanie ryzyka medycznego sprężonego powietrza - produkcja własna zgodnie z przepisami kontroli jakości leków i gazów medycznych - tlenu - azotu - sprężonego powietrza z naszej własnej produkcji. Stwierdzanie zgodności z normami CE systemów zasilania gazem medycznym, pomiar zamówień, usługi kalibracji, serwis

 2. MAM TECH SP. Z O.O

  Polska

  Pragniemy państwu przedstawić ofertę firmy MAM TECH Sp. z o.o , która nieprzerwalnie istnieje na rynku rodzimym i międzynarodowym od 1996 r. Dotychczas specjalizowaliśmy się w automatyce przemysłowej , instalacji i serwisie maszyn przemysłowych. Posiadanie wykwalifikowanej kadry inżynierów automatyków, mechaników, elektryków, mechatroników oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte na całym świecie ( Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa , Azja , Afryka) sprawia , że szybko i perfekcyjnie realizujemy nawet najtrudniejsze projekty. Dotąd zaufały nam światowe firmy typu: Good Year USA, Continental USA, Tringle w Chinach, Hamburg Freudenberger Maschinenbau Niemcy , Michelin, Pirelli , Dunlop Philippsburg.Wyzwania rynków i zapotrzebowanie na gotowe produkty ze stali nierdzewnej skłoniło nas do poszerzenia oferty Firmy Mam-Tech o obróbkę skrawaniem metali kolorowych. W 2020 zbudowaliśmy nową halę produkcyjną wraz z nowoczesnym parkiem maszynowy składającym się z nowych obrabiarek sterowanych numerycznie CNC.Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem oraz cięciem i gięciem blach Projektujemy i produkujemy w oparciu o indywidualne zamówienia zarówno części, urządzenia, podzespoły maszyn dla różnych branż gospodarki typu: przemysł spożywczy, metalowy, budowlany, motoryzacyjny, przemysłowy.Firma MAM TECH Sp. z o.o ukierunkowana jest na rozwój rynku, a przede wszystkim na potrzeby indywidualnych klientów, stale wprowadza nowatorskie rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

 3. AGO HYDROAIR GMBH

  Niemcy

  AGO Hydroair GmbH jest innowacyjną firmą, która od wielu lat z powodzeniem planuje, buduje i eksploatuje instalacje w dziedzinie technologii ochrony środowiska. Firma AGO Hydroair polega na różnorodności know-how swoich inżynierów i stoi przy swoich klientach jako niezawodny partner: Planowanie, produkcja i instalacja specjalnych zastosowań, takich jak systemy wentylacyjne, systemy usuwania lodu, duże systemy ekspozycji / laboratoria morskie i systemy przeciwoblodzeniowe dla statków.

 4. VOORTMANN GMBH & CO. KG STEUERUNGSTECHNIK

  Niemcy

 5. INDRUTEC GMBH

  Niemcy

 6. DST DRUCKLUFTANLAGEN SERVICE TEAM GMBH

  Niemcy

 7. REISER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. CATTANI DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. MÜLLER DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. PTS AUTOMATION GMBH

  Niemcy