• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • inspekty

Wyniki dla

Inspekty - Import eksport

 1. VERMAKO

  Belgia

  Firma VERMAKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Inspekty, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Inspekty, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, i szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 2. PAZOS GARDEN

  Hiszpania

  Firma PAZOS GARDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inspekty. Ma siedzibę w Santa Comba, Hiszpania.

 3. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Hiszpania

  Firma ACM GREENHOUSE CO LTD, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Inspekty, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Ogrzewanie cieplarni, Mnożarki inspektowe - instalacje, Inspekty, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Ogrzewanie cieplarni, i Mnożarki inspektowe - instalacje. Ma siedzibę w San Javier, Hiszpania.

 4. BICAZUL SRL

  Rumunia

  Firma BICAZUL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turystyka i podróże. Jest również obecna w dziedzinach Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Inspekty, Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drób, króliki i dziczyzna – hodowla, Inspekty, Wyroby piekarskie przemysłowe, i Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Ma siedzibę w Bicaz, Rumunia.

 5. THRALL VAGONKA STUDENKA, A.S. - ZAVOD DREVO

  Republika Czeska

  Firma THRALL VAGONKA STUDENKA, A.S. - ZAVOD DREVO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Inspekty, i Inspekty. Ma siedzibę w Studenka, Republika Czeska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. J.M. VAN DER HOEVEN B.V.

  Holandia

  Firma J.M. VAN DER HOEVEN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Szklarnie, cieplarnie i inspekty, i Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Ma siedzibę w 'S-Gravenzande, Holandia.

 2. AZALEA CHLUMEC S.R.O.

  Republika Czeska

 3. INSTYTUT PRZETWORSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH METALCHEM W TORUNIU ODDZIAL ZAMIEJSCOWY FARB I TWORZYW

  Polska

 4. AGRIMEC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AGRIMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach zacienianie, instalacje dla chronionych upraw, systemy klimatyzacyjne dla upraw chronionych, uchwyty do przegród pionowych, szklarnie dla szkółek leśnych, ściski, szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa, minicieplarnie, i szklarnie do uprawy owoców i warzyw. Ma siedzibę w Casazza, Włochy.

 5. EMAGA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą dystrybucyjną z branży dom i ogród, oferujemy materiały wykończeniowe dla budownictwa to: profile i listwy stalowe, aluminiowe oraz pcv w tym profile balkonowe okapnikowe, listwy dylatacyjne do betonu, profile startowe cokołowe, listwy do boniowania oraz sztukateria budowlana elewacyjna i do wnętrz, schody strychowe - składane i nożycowe, folie, taśmy, maty i siatki budowlane, kominki - wkłady i obudowy kominkowe, tapety sufitowe i ścienne z włókna szklanego do malowania. Artykuły instalacyjne: pompo-rozdrabniacze do wc, pompy łazienkowe, wc compacty z rozdrabniaczem, rozdrabniacze odpadków kuchenne podzlewowe, boniarki, wycinarki do styropianu i wyrzynarki boni elewacyjnych. Produkty do ogrodu: aluminiowe oraz stalowe szklarnie ogrodowe z płyt poliwęglanowych lub szkła ogrodniczego wraz z akcesoriami, wiaty ogrodowe garażowe, tunele foliowe ogrodnicze, inspekty, geowłókniny, wielopunktowe systemy nawadniania gruntu.

 1. FPHU

  Polska

 2. TOMEX

  Polska

  Sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawa stalowych szklarni ogrodowych. Szklarnie wolnostojące oraz przyścienne o konstrukcji stalowej ocynkowanej ogniowo z pokryciem szkłem 4mm lub poliwęglan 6mm. Bardzo mocne i trwałe konstrukcje, odporne na bardzo duże wiatry i wszelkie warunki atmosferyczne. Różne rozmiary i modele. Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego jak: stoły, półki, automaty okienne, rynna, ścianka działowa. Oferujemy również inspekty i tunele foliowe o konstrukcji stalowej ocynkowanej. Każdą szklarnię można dowolnie rozbudowywać na długości dzięki czemu jest to konstrukcja rozwojowa, dostosowana do potrzeb każdego klienta. Firma TOMEX wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom rynku stara się dopasować indywidualnie do danego klienta. Podstawą działania firmy jest fachowość, terminowość oraz to, iż nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy w potrzebie! ! ! Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Zapraszamy i życzymy wszystkim naszym klientom zadowolenia oraz zdrowych i dorodnych zbiorów uzyskanych w naszych szklarniach i tunelach foliowych.

 1. TECNOVA SERRE

  Włochy

  Do wzrostu i rozwoju w szklarni, niezależnie od warunków, rośliny i kwiaty potrzebują wszystkich czynników sprzyjających ich wegetacji, takich jak: woda, ciepło i światło. Kontrola tych elementów ma decydujące znaczenie podczas uprawy oraz w centrach ogrodniczych. Mając to na względzie, firma TECNOVA opracowuje i wykonuje systemy oraz produkty przeznaczone do upraw chronionych. Wiedza specjalistyczna, jaką dysponuje TECNOVA, opiera się na kompetencji jej personelu technicznego oraz na wymianie doświadczeń z klientami, z którymi nawiązujemy relacje polegające na wzajemnym dzieleniu się informacjami w celu opracowania instalacji, urządzeń i produktów zaawansowanych technologicznie. TECNOVA jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, zarówno w zakresie projektowania, jak i wykonania.

 2. ACM AGROCENTRUM

  Polska

  Działalność naszej firmy koncentruje się na sektorze rolniczym i ogrodniczym. Prowadzimy sprzedaż szeregu akcesoriów i produktów dla potrzeb rolnictwa jak np. nawozy, nasiona, środki ochrony roślin i wiele innych. Dużą część naszej oferty stanowią także produkty na potrzeby ogrodników. Możemy zaproponować szklarnie ogrodowe oraz oranżerie, które umożliwią hodowlę wielu ciepłolubnych roślin, wymagających odpowiednich warunków do wzrostu. Oranżerie jak i szklarnie posiadają instrukcję montażu, który można wykonać samodzielnie. Wśród naszych usług znajdują się jednak usługi budowy i montażu szklarni i oranżerii. Proponujemy także kompleksowe wyposażenie do szklarni. W naszych sklepach można zakupić także elementy systemów nawadniających, narzędzie ogrodnicze, a także rośliny, cebulki i nasiona roślin.

 3. ARLEN TEAM SP. Z O.O.

  Polska

  Arlen Team jest oficjalnym dystrybutorem firmy Volia w Polsce, produkującej szklarnie ogrodowe, przydomowe i szklarnie przemysłowe. Nasze szklarnie charakteryzują się dużą wytrzymałością od 80kg/m2 do 360 kg/m2 w zależności od modelu szklarni. Szklarnia może być pokryta poliwęglanem i folią. Szklarnie mogą być wyposażone w zależności od potrzeb klienta w systemy podlewania kropelkowego, dodatkowe okna do wietrzenia wraz z automatem jak i aluminiowe grządki. Konstrukcja szklarni jest zbudowana z profili otwartych lub zamkniętych ze stali ocynkowanej. Szklarnie w naszej ofercie są dostępne od "ręki".

 4. INVERNADEROS IMA

  Hiszpania

  Szklarnie IMA są zaprojektowane tak, by przykryć każdy rodzaj uprawy rolniczej do produkcji, ekspozycji lub na cele doświadczalne. Nasze szklarnie kryją w sobie najnowsze innowacje technologiczne, wychodząc naprzeciw potrzebom awangardowych gospodarstw rolniczych.

 5. SANLIGHT E.U.

  Austria

  Nasze podstawowa oferta obejmuje: - technologię LED oraz technologię oświetleniową w ogólności - inżynierię - projektowanie i produkcję - badania - botanikę. Do naszego asortymentu należą standardowe i niestandardowe rozwiązania oświetleniowe LED dla następujących obszarów: - hodowla roślin na sprzedaż i hobbystyczna - badania. Ponadto oferujemy usługi profesjonalnego doradztwa oraz pomiary oświetlenia w hodowli roślin.

 6. LOMBARDA SERRE

  Włochy

  Firma LOMBARDA SERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie cieplarni, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Ogrzewanie cieplarni, budowa tuneli, szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa, i Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Ma siedzibę w Grantola, Włochy.

 7. METALMAK MAKINA

  Turcja

  Firma METALMAK MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 8. MC SIVIERO SRL - SERRE

  Włochy

  Firma MC SIVIERO SRL - SERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach tunele do uprawy owoców i warzyw, ściski, pokrycie dachowe ze stali, i szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa. Ma siedzibę w Verbania, Włochy.

 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bułgaria

  Firma AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Cieplarnie domowe, Grzędy inspektowe ogrzewane, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, Cieplarnie domowe, i Grzędy inspektowe ogrzewane. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 2. ROBINSON POLYTUNNELS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROBINSON POLYTUNNELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Ma siedzibę w Nelson, Zjednoczone Królestwo.

 3. AGRIKOL D.O.O.

  Serbia

  Firma AGRIKOL D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcja rolnicza, i ściski. Ma siedzibę w Kruševac, Serbia.

 4. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Niemcy

  Firma GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Ma siedzibę w Bexbach, Niemcy.

 5. EURO-SERRE

  Belgia

  Firma EURO-SERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 6. UZM AGRO TRADING

  Rumunia

  Firma UZM AGRO TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach plandeka NA POKRYCIE DACHOWE CIEPLARŃ, materiały zacieniające, i siatki przeciwszronowe. Ma siedzibę w Bucharesti, Rumunia.

 7. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD.

  Turcja

  Firma SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - maszyny i sprzęt, Szklarnie, cieplarnie i inspekty, ogrodnictwo i produkcja kwiatów, produkty szklarniowe, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 8. SERRURIERS SERVICES

  Francja

  Firma SERRURIERS SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Ma siedzibę w Sarcelles, Francja.

 9. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumunia

  Firma S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Okna inspektowe, Okna inspektowe, i produkty szklarniowe. Ma siedzibę w Loc. Valcele, Rumunia.

 10. DUTCHGREENHOUSES

  Holandia

  Firma DUTCHGREENHOUSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach ściski, i materiały sadownicze. Ma siedzibę w Naaldwijk, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo