• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • inspekty

Wyniki dla

Inspekty - Import eksport

 1. VERMAKO

  Belgia

 2. PAZOS GARDEN

  Hiszpania

 3. J.M. VAN DER HOEVEN B.V.

  Holandia

 4. THRALL VAGONKA STUDENKA, A.S. - ZAVOD DREVO

  Republika Czeska

 5. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AZALEA CHLUMEC S.R.O.

  Republika Czeska

 2. BICAZUL SRL

  Rumunia

 3. INSTYTUT PRZETWORSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH METALCHEM W TORUNIU ODDZIAL ZAMIEJSCOWY FARB I TWORZYW

  Polska

 4. AGRIMEC

  Włochy

  Firma AGRIMEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach zacienianie, instalacje dla chronionych upraw, systemy klimatyzacyjne dla upraw chronionych, uchwyty do przegród pionowych, szklarnie dla szkółek leśnych, ściski, szklarnie dla kwiaciarstwa i ogrodnictwa, minicieplarnie, i szklarnie do uprawy owoców i warzyw. Ma siedzibę w Casazza, Włochy.

 5. EMAGA SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą dystrybucyjną z branży dom i ogród, oferujemy materiały wykończeniowe dla budownictwa to: profile i listwy stalowe, aluminiowe oraz pcv w tym profile balkonowe okapnikowe, listwy dylatacyjne do betonu, profile startowe cokołowe, listwy do boniowania oraz sztukateria budowlana elewacyjna i do wnętrz, schody strychowe - składane i nożycowe, folie, taśmy, maty i siatki budowlane, kominki - wkłady i obudowy kominkowe, tapety sufitowe i ścienne z włókna szklanego do malowania. Artykuły instalacyjne: pompo-rozdrabniacze do wc, pompy łazienkowe, wc compacty z rozdrabniaczem, rozdrabniacze odpadków kuchenne podzlewowe, boniarki, wycinarki do styropianu i wyrzynarki boni elewacyjnych. Produkty do ogrodu: aluminiowe oraz stalowe szklarnie ogrodowe z płyt poliwęglanowych lub szkła ogrodniczego wraz z akcesoriami, wiaty ogrodowe garażowe, tunele foliowe ogrodnicze, inspekty, geowłókniny, wielopunktowe systemy nawadniania gruntu.

  Wszystkie wyroby na "inspekty"

 1. FPHU

  Polska

  Firma FPHU Maryniaczyk jest młodą firmą działającą w branży ogrodniczej, lecz dynamicznie się rozwijającą. Została założona pod koniec 2005 roku przez Mateusza Maryniaczyka i od początku produkuje urządzenia do szklarnii. Zaczęła od prostych urządzeń typu wózki ręczne z roku na rok poszerzając swoją ofertę produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki elektryczne przeznaczone do użytku w szklarniach szklanych jak i foliowych, automatyczne opryskiwacze ze zwijarką węża lub zbiornikiem 200/300l. Odwiedź naszą stronę internetową aby dowiedzieć się więcej! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 2. TOMEX

  Polska

  Sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawa stalowych szklarni ogrodowych. Szklarnie wolnostojące oraz przyścienne o konstrukcji stalowej ocynkowanej ogniowo z pokryciem szkłem 4mm lub poliwęglan 6mm. Bardzo mocne i trwałe konstrukcje, odporne na bardzo duże wiatry i wszelkie warunki atmosferyczne. Różne rozmiary i modele. Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego jak: stoły, półki, automaty okienne, rynna, ścianka działowa. Oferujemy również inspekty i tunele foliowe o konstrukcji stalowej ocynkowanej. Każdą szklarnię można dowolnie rozbudowywać na długości dzięki czemu jest to konstrukcja rozwojowa, dostosowana do potrzeb każdego klienta. Firma TOMEX wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom rynku stara się dopasować indywidualnie do danego klienta. Podstawą działania firmy jest fachowość, terminowość oraz to, iż nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez pomocy w potrzebie! ! ! Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Zapraszamy i życzymy wszystkim naszym klientom zadowolenia oraz zdrowych i dorodnych zbiorów uzyskanych w naszych szklarniach i tunelach foliowych.

 1. TECNOVA SERRE

  Włochy

  Do wzrostu i rozwoju w szklarni, niezależnie od warunków, rośliny i kwiaty potrzebują wszystkich czynników sprzyjających ich wegetacji, takich jak: woda, ciepło i światło. Kontrola tych elementów ma decydujące znaczenie podczas uprawy oraz w centrach ogrodniczych. Mając to na względzie, firma TECNOVA opracowuje i wykonuje systemy oraz produkty przeznaczone do upraw chronionych. Wiedza specjalistyczna, jaką dysponuje TECNOVA, opiera się na kompetencji jej personelu technicznego oraz na wymianie doświadczeń z klientami, z którymi nawiązujemy relacje polegające na wzajemnym dzieleniu się informacjami w celu opracowania instalacji, urządzeń i produktów zaawansowanych technologicznie. TECNOVA jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, zarówno w zakresie projektowania, jak i wykonania.

 2. ACM AGROCENTRUM

  Polska

  Działalność naszej firmy koncentruje się na sektorze rolniczym i ogrodniczym. Prowadzimy sprzedaż szeregu akcesoriów i produktów dla potrzeb rolnictwa jak np. nawozy, nasiona, środki ochrony roślin i wiele innych. Dużą część naszej oferty stanowią także produkty na potrzeby ogrodników. Możemy zaproponować szklarnie ogrodowe oraz oranżerie, które umożliwią hodowlę wielu ciepłolubnych roślin, wymagających odpowiednich warunków do wzrostu. Oranżerie jak i szklarnie posiadają instrukcję montażu, który można wykonać samodzielnie. Wśród naszych usług znajdują się jednak usługi budowy i montażu szklarni i oranżerii. Proponujemy także kompleksowe wyposażenie do szklarni. W naszych sklepach można zakupić także elementy systemów nawadniających, narzędzie ogrodnicze, a także rośliny, cebulki i nasiona roślin.

 3. ARLEN TEAM SP. Z O.O.

  Polska

  Arlen Team jest oficjalnym dystrybutorem firmy Volia w Polsce, produkującej szklarnie ogrodowe, przydomowe i szklarnie przemysłowe. Nasze szklarnie charakteryzują się dużą wytrzymałością od 80kg/m2 do 360 kg/m2 w zależności od modelu szklarni. Szklarnia może być pokryta poliwęglanem i folią. Szklarnie mogą być wyposażone w zależności od potrzeb klienta w systemy podlewania kropelkowego, dodatkowe okna do wietrzenia wraz z automatem jak i aluminiowe grządki. Konstrukcja szklarni jest zbudowana z profili otwartych lub zamkniętych ze stali ocynkowanej. Szklarnie w naszej ofercie są dostępne od "ręki".

 4. INVERNADEROS IMA

  Hiszpania

  Szklarnie IMA są zaprojektowane tak, by przykryć każdy rodzaj uprawy rolniczej do produkcji, ekspozycji lub na cele doświadczalne. Nasze szklarnie kryją w sobie najnowsze innowacje technologiczne, wychodząc naprzeciw potrzebom awangardowych gospodarstw rolniczych.

 5. SANLIGHT E.U.

  Austria

  Nasze podstawowa oferta obejmuje: - technologię LED oraz technologię oświetleniową w ogólności - inżynierię - projektowanie i produkcję - badania - botanikę. Do naszego asortymentu należą standardowe i niestandardowe rozwiązania oświetleniowe LED dla następujących obszarów: - hodowla roślin na sprzedaż i hobbystyczna - badania. Ponadto oferujemy usługi profesjonalnego doradztwa oraz pomiary oświetlenia w hodowli roślin.

 6. LOMBARDA SERRE

  Włochy

 7. METALMAK MAKINA

  Turcja

 8. MC SIVIERO SRL - SERRE

  Włochy

 1. AGEON

  Włochy

 2. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bułgaria

 3. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Niemcy

 4. AGRIKOL D.O.O.

  Serbia

 5. ROBINSON POLYTUNNELS

  Zjednoczone Królestwo

 6. EURO-SERRE

  Belgia

 7. IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 8. RICHEL GROUP

  Francja

 9. UZM AGRO TRADING

  Rumunia

 10. DUTCHGREENHOUSES

  Holandia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo