• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • informatyka - zakładanie sieci kablowej

Wyniki dla

Informatyka - zakładanie sieci kablowej - Import eksport

 1. MJS COMMUNICATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MJS COMMUNICATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Telefonia internetowa, okablowanie sieciowe, okablowanie elektryczne, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Courtenay, Francja.

 2. TS RENTAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TS RENTAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 3. IRIDA LLC (UFANET GROUP)

  Rosja

  Firma Irida, należąca do Ufanet groupg, zajmuje się międzynarodową sprzedażą i rozwojem. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, jednym z 30 największych operatorów w Rosji. Produkujemy towary do budowy sieci, a także do robót budowlano-montażowych: koryta i kanały kablowe, kable światłowodowe, szafy rozdzielcze. opracowaliśmy "inteligentne" rozwiązania: "inteligentny domofon", "inteligentny dom". Od 2008 roku rozwijamy integrację systemową: kompleksową budowę systemów komunikacyjnych, bezpieczeństwa i inżynieryjnych. W 2018 roku uruchomiliśmy własną produkcję krosownic i kompleksu programowo-sprzętowego "inteligentny domofon", a w 2019 roku wdrożyliśmy produkt do tworzenia i programowania kanałów telewizyjnych "Mój telewizor", produkujemy krosownice i szafy specjalnie na potrzeby projektu klienta. Nasze kanały kablowe produkowane są w oparciu o autorską technologię i posiadają certyfikat bezpieczeństwa pożarowego.

 4. EA-KABELVERLEGUNG INH. RÜVEYDA ERDEM

  Niemcy

  Młoda firm założona w 2016 roku korzystająca z wieloletniego doświadczenia pracowników z branży biznesowej. Obecnie zatrudniamy 3 pracowników handlowych i 10 przemysłowych. Od czasu naszego założenia w 2016 roku zbudowaliśmy szerokie grono klientów i współpracujemy z renomowanymi firmami w całym kraju. Nasz zespół składa się z doświadczonych monterów, którzy przez lata współpracy wypracowali dobrze przećwiczony rytm produkcji. Nasz personel jest wyposażony w odpowiednie środki ochrony osobistej, narzędzia i maszyny. Są oni dobrze poinformowani i poinstruowani w zakresie tematów takich jak bezpieczeństwo instalacji i pracy. Dzięki współpracy z różnymi klientami, stale doskonalimy nasze know-how. Wyposażenie techniczne. Stale inwestujemy w nowe urządzenia oprócz standardowego wyposażenia do układania, demontażu kabli, zdemontowanych kabli, części kablowych, które na życzenie naszych klientów utylizujemy profesjonalnie i ekologicznie.

 5. ALSMART

  Polska

  Inteligentne instalacje stanowią jeden z podstawowych elementów oferty wysuwanej przez naszą firmę. Istniejemy w branży zabezpieczeń i alarmów od 1995 roku sukcesywnie inwestując w postęp. Nasz zespół stanowi kadra doświadczonych ludzi, są odpowiedzialni za prawidłowy montaż. Nieustannie rosnące potrzeby rynku sprawiają, że wykorzystujemy przyszłościowe technologie budując inteligentne instalacje w Krakowie. Przyjmujemy zapotrzebowania zarówno od ludzi prywatnych jak również firm, całkowicie koncentrując się na określonych wymaganiach. Dotychczas udało nam się zrealizować szereg udanych inwestycji. Skupiamy się na wysokiej jakości, co wpływa na pozytywne rekomendacje ze strony Kontrahentów, którzy zdecydowali się na nasze usługi. Z uwagą przygotowujemy właściwie każdy projekt i dobieramy najlepsze urządzenia tak, by montowane przez nas instalacje zostały niezawodne i efektywne. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia witryny www.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASTEL ZWOLIŃSKI ADAM STANISŁAW

  Polska

  ASTEL Zwoliński Adam Stanisław oferuje nowoczesne światłowody komunikacyjne. Firma ta aktywnie wykorzystuje nowoczesne technologie i z uwagą wsłuchuje się w oczekiwania swoich klientów. W ramach współpracy możliwe są między innymi: • kompleksowa budowa sieci światłowodowych na wybranym przez klienta terenie, • naprawa światłowodu, który z jakichś względów przestał działać prawidłowo, • konserwacja sieci, dzięki której system nie będzie podatny na kłopotliwe awarie, • pomiary światłowodów, które przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych są niezwykle precyzyjne. Sieci kablowe w Warszawie projektowane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Ich budowa może przebiec sprawnie i bezproblemowo, co pozwoli na szybkie przystąpienie do planowanego przesyłu danych. Zapewniono przejrzysty cennik. Na stronie internetowej firmy umieszczono galerię zdjęć, która ilustruje kładzenie światłowodów. W celu ustalenia szczegółów wystarczy nawiązać indywidualny kontakt i opowiedzieć o planowanej przez siebie inwestycji.

 2. AGIL SERVICES

  Francja

  Firma AGIL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja - usługi, Bezpieczeństwo - usługi, Inżynieria sieci informatycznych & telekomunikacyjnych, Systemy wideokonferencyjne, Telekomunikacja - usługi, i Bezpieczeństwo - usługi. Ma siedzibę w Vincennes Cedex, Francja.

 3. ATE RESEAUX

  Francja

  Firma ATE RESEAUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Okablowanie informatyczne, złącza rj45, okablowanie sieciowe, i przewody z włókien światłowodowych. Ma siedzibę w Feyzin, Francja.

 4. RERTECH SRL

  Włochy

  Firma RERTECH SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Kable z włókna, Fiber optic patch cord, instalacje i urządzenia do systemów transmisji za pomocą światłowodów, i sprzęt do transmisji danych włóknami światłowodowymi. Ma siedzibę w Druento, Włochy.

 5. NEURONALIA

  Hiszpania

  Firma NEURONALIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach montaż instalacji elektrycznej przemysłowej, i okablowanie sieciowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. LYNCH NETWORKS - STRUCTURED CABLING

  Irlandia

  Firma LYNCH NETWORKS - STRUCTURED CABLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Instalowanie sieci informatycznych, usługi z zakresu systemów sieci danych, i datacenter. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 2. CAE GROUPE - SYSTÈMES DE COMMUNICATION

  Francja

  Firma CAE GROUPE - SYSTÈMES DE COMMUNICATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Anteny paraboliczne (satelitarne), Doradztwo i strategie w zakresie systemów informacyjnych, instalacje i urządzenia do systemu komutacji, i Anteny paraboliczne (satelitarne). Ma siedzibę w Wissous, Francja.

 1. EXASYS SRL

  Włochy

  Firma EXASYS SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Programowanie komputerowe, Inżynieria informatyczna, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Programowanie komputerowe, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Modugno, Włochy.

 2. LOUKIL COM

  Tunezja

  Firma LOUKIL COM, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Telefonia - sprzęt i systemy, Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, i Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w TUNIS CARTHAGE, Tunezja.

 3. MICRO CHANNEL HARDWARE

  Belgia

  Firma MICRO CHANNEL HARDWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, Administracja i serwis sieci informatycznych, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne, i Instalowanie sprzętu informatycznego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. CONFORT-ELEC

  Belgia

  Firma CONFORT-ELEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energetyka - tablice rozdzielcze. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Elektryczność - aparatura, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Elektryczność - aparatura, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, i okablowanie elektryczne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. QUBIX SPA

  Włochy

  Firma QUBIX SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 6. ARMAND FUMAL

  Belgia

  Firma ARMAND FUMAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Administracja i serwis sieci informatycznych, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, okablowanie sieciowe, Administracja i serwis sieci informatycznych, i Dostawca dostępu do Internetu (IAP). Ma siedzibę w Vivegnis, Belgia.

 7. NOVOTECK - ILHAS E MARGENS

  Portugalia

  Firma NOVOTECK - ILHAS E MARGENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, i ELECTRIC EQUIPMENT. Ma siedzibę w Fajozes, Portugalia.

 8. LOGGLE

  Szwajcaria

  Firma LOGGLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowania aplikacyjne do badań profesjonalnych, zarządzanie zasobami majątkowymi, i oprogramowania aplikacyjne dla technologii wspomaganych komputerowo. Ma siedzibę w Höfe, Szwajcaria.

 1. ACTIVE COMMUNICATION COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACTIVE COMMUNICATION COMPANY LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w Orpington, Zjednoczone Królestwo.

 2. SKYTECH.FR

  Francja

  Firma SKYTECH.FR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Szafy informatyczne, system and network administration, i konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip. Ma siedzibę w Chateau-Thierry, Francja.

 3. AZENN SA

  Francja

  Firma AZENN SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kable i sieci. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, kamery monitoringowe, okablowanie, i Inżynieria sieci informatycznych & telekomunikacyjnych. Ma siedzibę w Montauban De Bretagne, Francja.

 4. PROXYMA

  Hiszpania

  Firma PROXYMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. TEXAPORT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEXAPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 6. W.A.S. SISTEMY

  Włochy

  Firma W.A.S. SISTEMY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Ma siedzibę w Travacò Siccomario, Włochy.

 7. G.M.T. TELECOM

  Luksemburg

  Firma G.M.T. TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Telekomunikacja - usługi, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, instalacja sieci, doradztwo dla sektora informacji technologicznej, i Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Pétange, Luksemburg.

 8. TOURS-N-COM

  Francja

  Firma TOURS-N-COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach system bezpieczeństwa, elektryczność, IT i usługi telekomunikacyjne, i rozbudowa sieci telekomunikacyjnych. Ma siedzibę w Joué-Lès-Tours, Francja.

 9. KAREL DE MARTELAERE

  Belgia

  Firma KAREL DE MARTELAERE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Zespoły zasilania elektrycznego, okablowanie sieciowe, i Zespoły zasilania elektrycznego. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 10. E.L. SYSTEMS

  Belgia

  Firma E.L. SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kable elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, i montaż baterii słonecznych. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Informatyka - zakładanie sieci kablowej - Import eksport

Liczba wyników

561 Przedsiębiorstwa