• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • informatyka - oprogramowanie dla handlu

Wyniki dla

Informatyka - oprogramowanie dla handlu - Import eksport

 1. SCANCUBE - STUDIO PHOTO POUR E-COMMERCE

  Francja

  Verified by europages badge
 2. LEOPOLD BRÜNDLER - WBV SOFTWARE

  Austria

  Verified by europages badge
 3. ERLHOFF KASSENSYSTEME INH. THOMAS ERLHOFF

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SHARED MASTERS SP. Z O.O.

  Polska

  SharedMasters.com jest firmą stworzoną przez wieloletnich ekspertów w zakresie informatyki dla biznesu. Tworzy ją zespół certyfikowanych menedżerów oraz trenerów w zakresie zarządzania wiedzą informatyczną i kapitałem intelektualnym. Firma posiada rekomendacje polskich oraz światowych praktyków biznesu. MOCNE STRONY ROZWIĄZAŃ IT ORAZ APLIKACJI OFEROWANYCH PRZEZ SHAREDMASTERS.COM 1. Wysokie bezpieczeństwo danych 2. Niski koszt 3. Szybki i znaczny ROI dzięki zwiększeniu efektywności procesu 4. Natychmiastowa digitalizacja całości procesu 5. Gotowość do użycia i dostosowanie do specyfiki branży wzorców procesów dokumentów i formularzy 6. Szybka i niezwykle prosta obsługa 7. Globalny dostęp z dowolnych urządzeń, w tym mobilnych 8. Brak konieczności utrzymania dodatkowego oprogramowania 9. Możliwość integracji z systemami IT przez API NASZA PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ 1. Szybkość wdrożenia 2. Dostosowanie do wysokich i nietypowych wymogów branżowych 3. Uwzględnienie międzynarodowych standardów 4. Efektywność i automatyzacja 5. Ergonomia

 5. BRIGHT APPS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy krakowskim Software Housem - zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, wdrażaniem i wspieraniem systemów informatycznych. Dostarczamy skuteczne oprogramowanie wspomagające oraz automatyzujące realizację procesów biznesowych w firmie. Specjalizujemy się w systemach dla wielokanałowego handlu elektronicznego (B2B oraz Retail), systemach zarządzania gospodarką magazynową oraz produkcją a także realizujemy narzędzia klasy CRM. W naszej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania dla najczęściej pojawiających się problemów, a także rozwiązania dedykowane - realizowane na podstawie dostarczonego projektu i/ lub wynikające z przeprowadzonego audytu procesów biznesowych. Dostarczamy rozwiązania kompleksowo, od analizy po wsparcie techniczne oraz utrzymanie systemu po zakończonej realizacji. Działamy niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, branży - posiadamy kilka modeli współpracy oraz finansowania. Zapraszamy do współpracy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. B4SPOT

  Polska

  .eCommerce Development Company B4SPOT Improve trade process with B2B eCommerce platform. Buying becomes faster and more effective between wholesalers, distributors, and other types of Business-to-business sellers. Open the door to the new customers! Use eCommerce platform which by using responsive website design enhances online shopping experience. Choose a tailored marketplace platform with wide range of modifications for sellers. We create a customer-friendly space using the newest technologies Start your dropshipping business without the need of product storage. Do you want to sell your products and avoid handling order fulfillment? We help you create shop-based eCommerce fulfillment services.

 2. COMARCH

  Polska

  Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek. Comarch ICT wdraża rozwiązania udoskonalające twoją firmę, dzięki czemu możesz konsekwentnie świadczyć wysokiej jakości usługi, oszczędzając czas i pieniądze. Comarch ICT jest globalnym dostawcą usług zarządzania data center, chmurą i infrastrukturą IT. Nasze rozwiązania gwarantują bezpieczną i szybką komunikację ze wszystkimi partnerami biznesowymi niezależnie od wielkości firmy i umiejętności w zakresie IT. Od blisko 20 lat ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Usługi ICT powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania IT. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i własna infrastruktura IT pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług ICT. Naszym priorytetem jest zadowolenie i zaufanie klientów, tak istotne w naszej branży.

 3. SEO-WEB POLAND

  Polska

  "ANALIZA MIEJSCA I KONKURENCJI Oceniamy sytuację. Sprawdzamy, jakie strategie promocji stosują Twoi konkurenci. Zwróć uwagę, że możesz uczyć się z witryn odnoszących sukcesy, które już znajdują się w TOP. RĘCZNE ZBIERANIE RDZENIA SEMANTYCZNEGO Skrupulatnie ręcznie zbieramy żądania, w przypadku których musisz promować swoją witrynę. Wybierane są tylko te żądania, które doprowadzą do witryny potencjalnych klientów. PLANOWANIE OPTYMALIZACJI MIEJSCA Przeprowadzamy audyt techniczny, identyfikujemy luki w serwisie, wyszukujemy błędy, problemy. Sporządzamy plan pracy na kilka miesięcy."

 4. DATISA

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo jest liderem w produkcji i sprzedaży oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwami. Rozwiązania dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, ukierunkowane na satysfakcję klientów.

 5. STRONY INTERNETOWE WARSZAWA, EWITRYNA SP.J.

  Polska

  Jesteśmy na rynku od ponad 5 lat, wielokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy jedną z najlepszych firm branży informatycznej. Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk i Szczecin to tereny naszego działania. Strony internetowe wykonujemy rzetelnie, dajemy 2 lata gwarancji i pomoc techniczną. Sprawdź nas. Mamy biura w Warszawie i w Łodzi. Zamów nasze serwisy i strony internetowe. http: //www.ewitryna.pl/

 1. EMP - SYSTEM ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ

  Polska

  EMP to system wsparcia i zarządzania sprzedażą dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze narzędzia pomagają zarządzać działem sprzedaży, automatyzować procesy ofertowania, planować i raportować działania przedstawicieli handlowych. Zapewniamy pełną integrację z systemami ERP. To stabilny system modułowy rozwijany przy wsparciu ekspertów sprzedaży. Korzystasz i płacisz tylko za to, czego w tej chwili potrzebuje Twoja firma aby podnieść efektywność i realizować plany sprzedażowe.

 2. BALANZAS MARQUES

  Hiszpania

 3. TPV Y PESAJE

  Hiszpania

 4. NEWSLETTER2GO

  Niemcy

 5. DATAPHONE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 6. OPTIMY

  Belgia

 7. KEYSOFT S.R.L.

  Włochy

 8. SOFTACA

  Holandia

 9. MICROTECH GMBH

  Niemcy

 10. DATAPHONE AG

  Szwajcaria

 1. DIGIWAY SRL

  Włochy

 2. COPYCOUNTER

  Niemcy

 3. ADATCH

  Austria

 4. STARSOFT INTERNATIONAL KFT

  Węgry

 5. BUSINESS-INSIGHT

  Belgia

 6. MG COMPUTER

  Belgia

 7. XPLACE GMBH

  Niemcy

 8. INFORMATIC ASSISTANCE S.A.S

  Włochy

 9. ACG - SISTEMAS E COMÉRCIO

  Brazylia

 10. DIWEB

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Informatyka - oprogramowanie dla handlu - Import eksport

Liczba wyników

12 138 przedsiębiorstwa