• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • informatyka - oprogramowanie dla handlu

Wyniki dla

Informatyka - oprogramowanie dla handlu - Import eksport

 1. ERLHOFF KASSENSYSTEME INH. THOMAS ERLHOFF

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLHOFF KASSENSYSTEME INH. THOMAS ERLHOFF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Bergkamen, Niemcy.

 2. ICHTUS IT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ICHTUS IT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo dla przedsiębiorstw, Tworzenie aplikacji internetowych, design of IT systems, Doradztwo dla przedsiębiorstw, i Search engine referencing. Ma siedzibę w Roubaix, Francja.

 3. SHARED MASTERS SP. Z O.O.

  Polska

  SharedMasters.com jest firmą stworzoną przez wieloletnich ekspertów w zakresie informatyki dla biznesu. Tworzy ją zespół certyfikowanych menedżerów oraz trenerów w zakresie zarządzania wiedzą informatyczną i kapitałem intelektualnym. Firma posiada rekomendacje polskich oraz światowych praktyków biznesu. MOCNE STRONY ROZWIĄZAŃ IT ORAZ APLIKACJI OFEROWANYCH PRZEZ SHAREDMASTERS.COM 1. Wysokie bezpieczeństwo danych 2. Niski koszt 3. Szybki i znaczny ROI dzięki zwiększeniu efektywności procesu 4. Natychmiastowa digitalizacja całości procesu 5. Gotowość do użycia i dostosowanie do specyfiki branży wzorców procesów dokumentów i formularzy 6. Szybka i niezwykle prosta obsługa 7. Globalny dostęp z dowolnych urządzeń, w tym mobilnych 8. Brak konieczności utrzymania dodatkowego oprogramowania 9. Możliwość integracji z systemami IT przez API NASZA PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ 1. Szybkość wdrożenia 2. Dostosowanie do wysokich i nietypowych wymogów branżowych 3. Uwzględnienie międzynarodowych standardów 4. Efektywność i automatyzacja 5. Ergonomia

 4. BRIGHT APPS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy krakowskim Software Housem - zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, wdrażaniem i wspieraniem systemów informatycznych. Dostarczamy skuteczne oprogramowanie wspomagające oraz automatyzujące realizację procesów biznesowych w firmie. Specjalizujemy się w systemach dla wielokanałowego handlu elektronicznego (B2B oraz Retail), systemach zarządzania gospodarką magazynową oraz produkcją a także realizujemy narzędzia klasy CRM. W naszej ofercie posiadamy gotowe rozwiązania dla najczęściej pojawiających się problemów, a także rozwiązania dedykowane - realizowane na podstawie dostarczonego projektu i/ lub wynikające z przeprowadzonego audytu procesów biznesowych. Dostarczamy rozwiązania kompleksowo, od analizy po wsparcie techniczne oraz utrzymanie systemu po zakończonej realizacji. Działamy niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, branży - posiadamy kilka modeli współpracy oraz finansowania. Zapraszamy do współpracy!

 5. MEDIAKOL

  Polska

  Agencja Mediakol jest Państwa kluczem do zrozumienia nowoczesnych technologii marketingowych. Jej programiści tworzą nowoczesne strony internetowe, aplikacje konkursowe oraz interaktywne grafiki, które mają na celu skupić uwagę kupujących na produktach i marce zleceniodawców. Firma realizuje przede wszystkim strategie marketingowe nakierowane na niemiecki rynek internetowy. W gronie jej wykwalifikowanych pracowników znalazło się wielu młodych utalentowanych grafików, programistów oraz specjalistów od formułowania zaawansowanych komunikatów reklamowych. Żadna polska firma nie zna tak dobrze niemieckiego Internetu, przyzwyczajeń oraz upodobań tamtejszych użytkowników. Ci specjaliści w ekspresowym tempie przygotują waszej firmie stronę internetową dedykowana na Niemcy, zoptymalizują jej treść oraz spopularyzują ją w środowisku wyszukiwarek, blogów i forów dyskusyjnych. Ciekawe kampanie reklamowe pozwolą państwa produktom podbić serca młodszej części konsumentów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COMARCH

  Polska

  Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek. Comarch ICT wdraża rozwiązania udoskonalające twoją firmę, dzięki czemu możesz konsekwentnie świadczyć wysokiej jakości usługi, oszczędzając czas i pieniądze. Comarch ICT jest globalnym dostawcą usług zarządzania data center, chmurą i infrastrukturą IT. Nasze rozwiązania gwarantują bezpieczną i szybką komunikację ze wszystkimi partnerami biznesowymi niezależnie od wielkości firmy i umiejętności w zakresie IT. Od blisko 20 lat ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Usługi ICT powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania IT. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i własna infrastruktura IT pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług ICT. Naszym priorytetem jest zadowolenie i zaufanie klientów, tak istotne w naszej branży.

 2. SEO-WEB POLAND

  Polska

  "ANALIZA MIEJSCA I KONKURENCJI Oceniamy sytuację. Sprawdzamy, jakie strategie promocji stosują Twoi konkurenci. Zwróć uwagę, że możesz uczyć się z witryn odnoszących sukcesy, które już znajdują się w TOP. RĘCZNE ZBIERANIE RDZENIA SEMANTYCZNEGO Skrupulatnie ręcznie zbieramy żądania, w przypadku których musisz promować swoją witrynę. Wybierane są tylko te żądania, które doprowadzą do witryny potencjalnych klientów. PLANOWANIE OPTYMALIZACJI MIEJSCA Przeprowadzamy audyt techniczny, identyfikujemy luki w serwisie, wyszukujemy błędy, problemy. Sporządzamy plan pracy na kilka miesięcy."

 3. B4SPOT

  Polska

  .eCommerce Development Company B4SPOT Improve trade process with B2B eCommerce platform. Buying becomes faster and more effective between wholesalers, distributors, and other types of Business-to-business sellers. Open the door to the new customers! Use eCommerce platform which by using responsive website design enhances online shopping experience. Choose a tailored marketplace platform with wide range of modifications for sellers. We create a customer-friendly space using the newest technologies Start your dropshipping business without the need of product storage. Do you want to sell your products and avoid handling order fulfillment? We help you create shop-based eCommerce fulfillment services.

 4. DATISA

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo jest liderem w produkcji i sprzedaży oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwami. Rozwiązania dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, ukierunkowane na satysfakcję klientów.

 5. NAMASTECH

  Hiszpania

  Serdecznie witamy w świecie technologii. Dokonujemy informatyzacji przedsiębiorstw i gwarantujemy sukces dla tego przedsięwzięcia. Namastech jest przedsiębiorstwem kompleksowych usług informatycznych, wyspecjalizowanym w outsourcingu usług informatycznych i w rozwoju odpowiednio dobranych programów (web, crm, erp, aplikacje do telefonów komórkowych...). Oddajemy informatykę do usług naszych klientów, by byli bardziej konkurencyjni i wydajni.

 1. BALTEK.PL PIOTR BAŁANDA

  Polska

  Rozszerzenia do programu Symplex Small Business Szkolenia z obsługi programu Symplex Small Business i Bistro. Wdrożenia i integracje oprogramowania magazynowego ze sklepami internetowymi. Obsługa informatyczna firm.

 2. COMPANION SP. Z O.O.

  Polska

  SalesCompanion to najszybszy system raportowania sprzedaży mobilnej. Optymalizacja procesów sprzedaży mająca na celu usprawnienie i ułatwienie pracy handlowców oraz zwiększenie sprzedaży. Systemy raportowania ułatwiające planowanie, zarządzanie i organizację czasu pracy. System charakteryzuje się maksymalną prostotą i wygodą użytkowania. Gwarancja satysfakcji - Zarejestruj się już teraz!

 1. STRONY INTERNETOWE WARSZAWA, EWITRYNA SP.J.

  Polska

  Jesteśmy na rynku od ponad 5 lat, wielokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy jedną z najlepszych firm branży informatycznej. Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk i Szczecin to tereny naszego działania. Strony internetowe wykonujemy rzetelnie, dajemy 2 lata gwarancji i pomoc techniczną. Sprawdź nas. Mamy biura w Warszawie i w Łodzi. Zamów nasze serwisy i strony internetowe. http: //www.ewitryna.pl/

 2. SYSTEO

  Polska

  Firma Systeo zajmuje się budową serwisów internetowych o charakterze komercyjnym lub usługowym (e-commerce). Oferta nasza to również strony www, elektroniczna wymiana dokumentów EDI, organizacja procesów do wersji elektronicznej, prowadzenie projektów IT, wybór dostawców rozwiązań IT. Współpracujemy z dostawcami oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem ERP.

 3. EMP - SYSTEM ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ

  Polska

  EMP to system wsparcia i zarządzania sprzedażą dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze narzędzia pomagają zarządzać działem sprzedaży, automatyzować procesy ofertowania, planować i raportować działania przedstawicieli handlowych. Zapewniamy pełną integrację z systemami ERP. To stabilny system modułowy rozwijany przy wsparciu ekspertów sprzedaży. Korzystasz i płacisz tylko za to, czego w tej chwili potrzebuje Twoja firma aby podnieść efektywność i realizować plany sprzedażowe.

 4. CAKE

  Polska

  Poszukujecie Państwo sprawdzonej agencji interaktywnej? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Cake. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę oraz pewny sukces naszych działań. Zajmujemy się między innymi projektowaniem stron internetowych, sklepów on-line, pozycjonowaniem, administrowaniem serwisu. Do naszych obowiązków należy również budowanie świadomości marki w sieci. Zaufaj naszym wykwalifikowanym pracownikom.

 5. SCANCUBE - STUDIO PHOTO POUR E-COMMERCE

  Francja

  Firma SCANCUBE - STUDIO PHOTO POUR E-COMMERCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 6. BALANZAS MARQUES

  Hiszpania

  Firma BALANZAS MARQUES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. TPV Y PESAJE

  Hiszpania

  Firma TPV Y PESAJE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 8. LEOPOLD BRÜNDLER - WBV SOFTWARE

  Austria

  Firma LEOPOLD BRÜNDLER - WBV SOFTWARE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Himberg, Austria.

 1. NEWSLETTER2GO

  Niemcy

  Firma NEWSLETTER2GO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiązania Newsletter i mailing-list, i tworzenie e-mailing. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. BURNIAUX CONSULTING

  Belgia

  Firma BURNIAUX CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Wanfercée-Baulet, Belgia.

 3. DATAPHONE DEUTSCHLAND GMBH - MEMBER OF PROLOGISTIK GROUP

  Niemcy

  Firma DATAPHONE DEUTSCHLAND GMBH - MEMBER OF PROLOGISTIK GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach zarządzanie stanem magazynu, Oprogramowanie do zarządzania zapasami, Oprogramowania do zarządzania magazynami WMS, i System Zarządzania Magazynem (WMS). Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 4. KEYSOFT S.R.L.

  Włochy

  Firma KEYSOFT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach komputery kieszonkowe, i systemy pos (punkt sprzedaży). Ma siedzibę w Tuglie, Włochy.

 5. SOFTACA

  Holandia

  Firma SOFTACA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach ekran dotykowy, lada kasowa, i Automatyzacja branża hotelarska. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 6. OPTIMY

  Belgia

  Firma OPTIMY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój programów informatycznych, sponsorowanie i wyszukiwanie finansowania, zarządzanie projektami, i oprogramowanie do zarządzania projektami. Ma siedzibę w Brussels, Belgia.

 7. ADATCH

  Austria

  Firma ADATCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. DATAPHONE AG

  Szwajcaria

  Firma DATAPHONE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach zarządzanie stanem magazynu, Oprogramowania do zarządzania magazynami WMS, i Supply Chain Execution (zarządzanie transportem i zapasami). Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 9. DIGIWAY SRL

  Włochy

  Firma DIGIWAY SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Ma siedzibę w Abbiategrasso, Włochy.

 10. MICROTECH GMBH

  Niemcy

  Firma MICROTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie dla handlu. Jest również obecna w dziedzinach Program zintegrowanego zarządzania, IMP, Rozwiązania e-handel, oprogramowanie administracyjne, i Oprogramowania do zarządzania zapasami. Ma siedzibę w Hargesheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Informatyka - oprogramowanie dla handlu - Import eksport

Liczba wyników

10 844 Przedsiębiorstwa