• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • informatyka - średnie i duże systemy komputerowe

Wyniki dla

Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe - Import eksport

 1. APROTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nowe obszary zastosowań zapewniają wzrost rynku komputerów przemysłowych. APROtech GmbH honoruje te trendy najnowszymi modelami IPC. Są to IPC na miarę cyfrowej transformacji - solidne, niezawodne, wydajne i elastycznie rozszerzalne. Klienci APROtech cenią uprzejmą i zorientowaną na klienta obsługę oraz doskonałą jakość IPC objętych 36-miesięczną gwarancją. Komputery stacjonarne APROtech można znaleźć w IBV (Machine Vision), w testach jazdy pojazów autonomicznychin (KI, GPU-Computing), w monitorowaniu wideo autobusów komunikacji publicznej, w systemach i urządzeniach do gromadzenia danych, w elementach sterujących do kurtyn i scenografii w teatrach i operach, a także w wielu innych zastosowaniach. Komputery panelowe APROtech są często używane jako terminale MES, do wizualizacji maszyn i instalacji, w automatyce budynków, w obudowach ze stali nierdzewnej w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym lub jako terminale operatorskie.

  Witryna www Open In New icon
 2. PECUNIA24 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Pecunia24 GmbH została założona w 2014 roku i nadal jest własnością prywatną. Nasza siedziba mieści się w Berlinie, a biura w Monachium, Moskwie, Madrycie, Paryżu, Londynie i Mediolanie. Nasza firma zaczynała jako dostawca rozwiązań IT, ale od lat działamy jako profesjonalny dystrybutor IT. Przenosimy duże ilości sieci korporacyjnych i produktów telekomunikacyjnych marek. Avaya, Alcatel, Aastra, Cisco, Juniper, Extreme Networks, Mitel, Dell, Nortel Networks, Apple, Samsung, Xiaomi, ZTE, Seagate, IBM, Lancom, Jabra, HP Aruba, HP Enterprise, Polycom, Ubiquiti, Grandstream, Yealink, Panasonic, Snom etc. Zawsze koncentrujemy się na Tobie i Twoich potrzebach. Oferujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, jak również niezależne od dostawców doradztwo. Nasz serwis nie kończy się wraz z wydrukowaniem faktury, ale zaczyna się od momentu otrzymania zamówienia. Serwis przed- i posprzedażowy jest naszą główną kompetencją.

  Witryna www Open In New icon
 3. DEVITY LABS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. PABESCHITZ COMPUTER CONSULTING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. MOUSSA COULIBALY

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIGITALRUF GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. BECHTLE REMARKETING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. BLUETEK

  Polska

  Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy rejestracji czasu pracy firmy REALAND oraz ZKTeco oraz systemy kontroli strażników NORDSON oraz JMW. Wszystkie nasze systemy działają na bazie spolszczonego oprogramowania oraz posiadają odpowiednią instrukcje obsługi. Nasi konsultanci doradzą w wyborze odpowiedniego rejestratora a informatycy pomogą w instalacji oraz integracji z systemami i firm trzecich. Skuteczny system wsparcia po zakupowego zapewnia sukces w każdym wdrożeniu, dla nas najlepszą reklamę stanowi zadowolony klient i sprawnie działający system. W branży elektronicznej ewidencji czasu pracy działamy od 2011 roku, koncentrujemy się na wąskim wycinku informatycznej obsługi procesów firmy i dzięki temu jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Ciągle rozwijamy nasze kompetencje, nasza baza urządzeń pozwala na odpowiedni dobór systemu zarówno dla mikro firm 1-5 osobowych jak i dla dużych firm z wydziałami na całym świecie. Rejestratory czasu pracy firmy REALAND są na dzień dzisiejszy najnowocześniejszym urządzeniami tego typu na rynku. Posiadają sprawdzone czytniki biometryczne, ale działają też z klasycznymi kartami typu EM oraz MIFARE.

 4. ROZWIĄZANIA IT DLA BIZNESU - EXORIGO-UPOS

  Polska

  Grupa Exorigo-Upos tworzy rozwiązania IT dla biznesu. Powstała z połączenia dwóch firm zajmujących się softwarem oraz hardwarem. Tworzy od podstaw wszystkie rozwiązania IT dla biznesu z każdej branży - w swojej ofercie posiada zarówno projektowanie i przygotowywanie aplikacji oraz oprogramowań, jak i ich serwisowanie. Wykorzystanie technologii tworzonych prze Exorigo-Upos daje gwarancję maksymalnego dopasowania do Twojej specjalizacji oraz potrzeb Twojego zespołu. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, Exorigo-Upos postara się zaproponować rozwiązania IT dla biznesu, który prowadzisz. Pełną ofertę firmy znajdziesz na jej stronie internetowej - https: //www.exorigo-upos.pl/.

 5. PRO-INFO.BE

  Belgia

  Pro-info.be oddaje swoje kompetencje profesjonalne w dziedzinie informatyki na usługi przedstawicieli wolnych zawodów, MŚP i osób prywatnych. Pomagamy w wyborze i wdrożeniu rozwiązań informatycznych odpowiednio do Państwa potrzeb i budżetu. Usługi: obsługa i wsparcie, rozwój, szkolenie komputerowe itp. Użytkownik jest obsługiwany przez jednego specjalistę. Gwarantuje to, że towarzyszący wam specjalista zna wasze potrzeby.

 1. KOMPUTRONIK BIZNES SP. Z.O.O.

  Polska

  Komputronik Biznes oferuje usługi z zakresu doradztwa, wdrażania i administracji rozwiązaniami IT. Oferujemy oprogramowanie dla firm dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Pomagamy zmniejszyć koszty i zoptymalizować działania poprzez outsourcing informatyczny. Referencje od wielu polskich i zagranicznych firm potwierdzają nasze kompetencje. Odwiedź naszą stronę internetową aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

 2. BLUE CHIP TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. AGL INDUSTRIAL SOLUTIONS

  Portugalia

 4. 030 DATENRETTUNG BERLIN GMBH

  Niemcy

 5. COMPUTER DREAM DI SAURO MORGANTI

  Włochy

 6. WERKPLEKCLOUD.NL

  Holandia

 7. 3X BANKPROJEKT GMBH

  Niemcy

 8. ACS INFORMATIQUE

  Francja

 9. GASTRODAT - HOTEL SOFTWARE & MARKETING

  Austria

 10. PERENT-IT - MATÉRIELS INFORMATIQUES INDUSTRIELS

  Francja

 1. EVERTEK

  Belgia

 2. REPARACIÓN DE CONSOLAS, REPARACIÓN PS4, SERVICIO TÉCNICO

  Hiszpania

 3. AGILYA SOLUTIONS

  Francja

 4. OPAL-RT GERMANY GMBH

  Niemcy

 5. SWITCH (IT PRO)

  Belgia

 6. CONNECT DATA, S.A.

  Hiszpania

 7. PROCOM TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

 8. CSI SERVICIOS INFORMATICA

  Hiszpania

 9. ANABBLA COMPUTER TECHNOLOGY SARL

  Wybrzeże Kości Słoniowej

 10. LYNX DATA SYSTEMS LTD.

  Bułgaria

Filtry

Wyniki dla

Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe - Import eksport

Liczba wyników

19 254 przedsiębiorstwa