• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • informatyka - średnie i duże systemy komputerowe

Wyniki dla

Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe - Import eksport

 1. MOUSSA COULIBALY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MOUSSA COULIBALY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Hardware, electrical household appliances, urządzenia chłodnicze, i Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Rosny Sous Bois, Francja.

 2. DIGITALRUF GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIGITALRUF GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. BLUETEK

  Polska

  Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy rejestracji czasu pracy firmy REALAND oraz ZKTeco oraz systemy kontroli strażników NORDSON oraz JMW. Wszystkie nasze systemy działają na bazie spolszczonego oprogramowania oraz posiadają odpowiednią instrukcje obsługi. Nasi konsultanci doradzą w wyborze odpowiedniego rejestratora a informatycy pomogą w instalacji oraz integracji z systemami i firm trzecich. Skuteczny system wsparcia po zakupowego zapewnia sukces w każdym wdrożeniu, dla nas najlepszą reklamę stanowi zadowolony klient i sprawnie działający system. W branży elektronicznej ewidencji czasu pracy działamy od 2011 roku, koncentrujemy się na wąskim wycinku informatycznej obsługi procesów firmy i dzięki temu jesteśmy dobrzy w tym co robimy. Ciągle rozwijamy nasze kompetencje, nasza baza urządzeń pozwala na odpowiedni dobór systemu zarówno dla mikro firm 1-5 osobowych jak i dla dużych firm z wydziałami na całym świecie. Rejestratory czasu pracy firmy REALAND są na dzień dzisiejszy najnowocześniejszym urządzeniami tego typu na rynku. Posiadają sprawdzone czytniki biometryczne, ale działają też z klasycznymi kartami typu EM oraz MIFARE.

 4. APROTECH GMBH

  Niemcy

  Nowe obszary zastosowań zapewniają wzrost rynku komputerów przemysłowych. APROtech GmbH honoruje te trendy najnowszymi modelami IPC. Są to IPC na miarę cyfrowej transformacji - solidne, niezawodne, wydajne i elastycznie rozszerzalne. Klienci APROtech cenią uprzejmą i zorientowaną na klienta obsługę oraz doskonałą jakość IPC objętych 36-miesięczną gwarancją. Komputery stacjonarne APROtech można znaleźć w IBV (Machine Vision), w testach jazdy pojazów autonomicznychin (KI, GPU-Computing), w monitorowaniu wideo autobusów komunikacji publicznej, w systemach i urządzeniach do gromadzenia danych, w elementach sterujących do kurtyn i scenografii w teatrach i operach, a także w wielu innych zastosowaniach. Komputery panelowe APROtech są często używane jako terminale MES, do wizualizacji maszyn i instalacji, w automatyce budynków, w obudowach ze stali nierdzewnej w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym lub jako terminale operatorskie.

 5. PECUNIA24 GMBH

  Niemcy

  Firma Pecunia24 GmbH została założona w 2014 roku i nadal jest własnością prywatną. Nasza siedziba mieści się w Berlinie, a biura w Monachium, Moskwie, Madrycie, Paryżu, Londynie i Mediolanie. Nasza firma zaczynała jako dostawca rozwiązań IT, ale od lat działamy jako profesjonalny dystrybutor IT. Przenosimy duże ilości sieci korporacyjnych i produktów telekomunikacyjnych marek. Avaya, Alcatel, Aastra, Cisco, Juniper, Extreme Networks, Mitel, Dell, Nortel Networks, Apple, Samsung, Xiaomi, ZTE, Seagate, IBM, Lancom, Jabra, HP Aruba, HP Enterprise, Polycom, Ubiquiti, Grandstream, Yealink, Panasonic, Snom etc. Zawsze koncentrujemy się na Tobie i Twoich potrzebach. Oferujemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, jak również niezależne od dostawców doradztwo. Nasz serwis nie kończy się wraz z wydrukowaniem faktury, ale zaczyna się od momentu otrzymania zamówienia. Serwis przed- i posprzedażowy jest naszą główną kompetencją.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROZWIĄZANIA IT DLA BIZNESU - EXORIGO-UPOS

  Polska

  Grupa Exorigo-Upos tworzy rozwiązania IT dla biznesu. Powstała z połączenia dwóch firm zajmujących się softwarem oraz hardwarem. Tworzy od podstaw wszystkie rozwiązania IT dla biznesu z każdej branży - w swojej ofercie posiada zarówno projektowanie i przygotowywanie aplikacji oraz oprogramowań, jak i ich serwisowanie. Wykorzystanie technologii tworzonych prze Exorigo-Upos daje gwarancję maksymalnego dopasowania do Twojej specjalizacji oraz potrzeb Twojego zespołu. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, Exorigo-Upos postara się zaproponować rozwiązania IT dla biznesu, który prowadzisz. Pełną ofertę firmy znajdziesz na jej stronie internetowej - https: //www.exorigo-upos.pl/.

 2. EXEA

  Polska

  Exea to nowoczesne centrum przetwarzania danych służące do udostępniania infrastruktury IT dla biznesu. Jest to największe w Polsce i Środkowej Europie centrum Cloud Computingu. Usługi firmy realizowane są w modelu chmury obliczeniowej w skład, której wchodzi: udostępnianie infrastruktury IT, systemów operacyjnych oraz oprogramowania. Dodatkowo oferta zawiera: kolokację serwerów, serwery dedykowane czy hybrydy. Exea to bezpieczne przechowywanie plików w chmurze oraz potężne centrum obliczeniowe, które powstało z połączenia technologii oraz doświadczenia Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - TARR. Zapraszamy na stronę firmy Exea!

 3. PRO-INFO.BE

  Belgia

  Pro-info.be oddaje swoje kompetencje profesjonalne w dziedzinie informatyki na usługi przedstawicieli wolnych zawodów, MŚP i osób prywatnych. Pomagamy w wyborze i wdrożeniu rozwiązań informatycznych odpowiednio do Państwa potrzeb i budżetu. Usługi: obsługa i wsparcie, rozwój, szkolenie komputerowe itp. Użytkownik jest obsługiwany przez jednego specjalistę. Gwarantuje to, że towarzyszący wam specjalista zna wasze potrzeby.

 4. KOMPUTRONIK BIZNES SP. Z.O.O.

  Polska

  Komputronik Biznes oferuje usługi z zakresu doradztwa, wdrażania i administracji rozwiązaniami IT. Oferujemy oprogramowanie dla firm dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Pomagamy zmniejszyć koszty i zoptymalizować działania poprzez outsourcing informatyczny. Referencje od wielu polskich i zagranicznych firm potwierdzają nasze kompetencje. Odwiedź naszą stronę internetową aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

 5. BLUE CHIP TECHNOLOGY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLUE CHIP TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach produkty i sprzęt elektroniczny - przemysłowe. Ma siedzibę w Chester, Zjednoczone Królestwo.

 1. DEVITY LABS GMBH

  Niemcy

  Firma DEVITY LABS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 2. AGL INDUSTRIAL SOLUTIONS

  Portugalia

  Firma AGL INDUSTRIAL SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Oeiras, Portugalia.

 1. 030 DATENRETTUNG BERLIN GMBH

  Niemcy

  Firma 030 DATENRETTUNG BERLIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. PABESCHITZ COMPUTER CONSULTING GMBH

  Austria

  Firma PABESCHITZ COMPUTER CONSULTING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. MSITECH SERVICIO TÉCNICO, REPARACIÓN MSI

  Hiszpania

  Firma MSITECH SERVICIO TÉCNICO, REPARACIÓN MSI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa komputerów, i pomoc techniczna. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. GASTRODAT HOTELSOFTWARE

  Austria

  Firma GASTRODAT HOTELSOFTWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Systemy informacyjne i doradcze, Informatyka - oprogramowanie, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Grödig, Austria.

 5. COMPUTER DREAM DI SAURO MORGANTI

  Włochy

  Firma COMPUTER DREAM DI SAURO MORGANTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Oppido Lucano, Włochy.

 6. WERKPLEKCLOUD.NL

  Holandia

  Firma WERKPLEKCLOUD.NL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Eelde, Holandia.

 7. BARNASYSTEM

  Hiszpania

  Firma BARNASYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach naprawa komputerów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. DNS-SYSTEM

  Hiszpania

  Firma DNS-SYSTEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w MADRID, Hiszpania.

 1. M-BASE ENGINEERING + SOFTWARE GMBH

  Niemcy

  Firma M-BASE ENGINEERING + SOFTWARE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - mikrokomputery (PC), Banki informacji gospodarczych i danych finansowych, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - mikrokomputery (PC), Banki informacji gospodarczych i danych finansowych, i Integracja systemów informacyjnych. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 2. REPARACIÓN DE CONSOLAS, REPARACIÓN PS4, SERVICIO TÉCNICO

  Hiszpania

  Firma REPARACIÓN DE CONSOLAS, REPARACIÓN PS4, SERVICIO TÉCNICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. POYDA-SYSTEMS

  Hiszpania

  Firma POYDA-SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. ENTERCOM® TECHNOLOGIES S.A.

  Grecja

  Firma ENTERCOM® TECHNOLOGIES S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć komputerowa - instalacja i czynności manipulacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, realizacja animowanych witryn internetowych, web marketing, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, i Zarządzanie opieką nad klientami. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. D-LAN RESEARCH

  Belgia

  Firma D-LAN RESEARCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów, Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów, odszkodowania, konserwacja sprzętu, i komputery mobilne. Ma siedzibę w Kessel-Lo, Belgia.

 6. SBA INFORMÁTICA

  Hiszpania

  Firma SBA INFORMÁTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. AFIMEX

  Stany Zjednoczone

  Firma AFIMEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Bronx, Stany Zjednoczone.

 8. ALPHACAM GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHACAM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe, szybkie wykonywanie prototypów, i 3d printer. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 9. BOSTON STORAGE

  Francja

  Firma BOSTON STORAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Informatyka - oprogramowanie, Audyt bezpieczeństwa informatycznego, i sieci informatyczne. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 10. KLDISCOVERY ONTRACK GMBH

  Austria

  Firma KLDISCOVERY ONTRACK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe - Import eksport

Liczba wyników

16 494 Przedsiębiorstwa