• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • inżynieria informatyczna

Wyniki dla

Inżynieria informatyczna - Import eksport

 1. DEVXPERTS

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma DEVXPERTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 2. START PROJECT ENGINEERING SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma START PROJECT ENGINEERING SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, Prototypy przemysłowe, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Robotyka, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, automatyzacja przemysłowa, START PROJECT ENGINEERING, biura inżynieryjne, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Francavilla Al Mare, Włochy.

 3. ANDERSEN SP. Z O. O.

  Polska

  Andersen to międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania. Od momentu powstania w 2007 roku firma otworzyła 10+ centrów rozwoju oprogramowania i około 10+ biur sprzedaży na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 3700 wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie tworzenia, dostosowywania i integracji korporacyjnych rozwiązań IT, aplikacji internetowych i aplikacji mobilnych. Andersen zrealizował ponad 1000 projektów i otrzymał setki pozytywnych recenzji od klientów na całym świecie. Obecnie firma pracuje nad ponad 250 projektami w takich obszarach jak FinTech, e-commerce, opieka zdrowotna, e-learning, handel detaliczny, podróże, telekomunikacja, multimedia i rozrywka. Doświadczenie ze stosem technologii obejmuje . NET, C#, Java, Python, PHP, Node.js, TypeScript, Golang, C++, JavaScript, Angular, React.js, Vue.js, HTML, CSS, Java (Android), Swift. / Cel C (iOS), React Native. Firma oferuje również testy manualne i automatyczne, analizę biznesową i analizę danych, projektowanie UX/UI, DevOps, bezpieczeństwo IT oraz wsparcie na poziomie 1/2/3. Deweloperzy, analitycy biznesowi, projektanci, kierownicy projektów i inni specjaliści ds. rozwoju zakończą Twój projekt od początku do końca, na czas i w ramach budżetu. Alternatywnie mogą pełnić kluczowe role, aby uzupełnić istniejący zespół.

  Wszystkie wyroby na "inżynieria informatyczna"

 4. ROWIUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ROWIUS „ekonomiczna realizacja technicznych rozwiązań“ Rozwijamy specjalnie opracowane koncepcje i rozwiązania indywidualne w zakresie przebudowy Back-Office lub stołów kasowych i specjalizujemy się w: modyfikacji systemów kasowych POS, systemach ERP, systemach ERP ze zorientowaną na serwis powierzchnią ekranu, systemach POS, testach systemów POS, przebudowie systemu POS, wspomaganiu przez system POS, wyposażeniu systemu POS, rozwiązaniach do systemu POS, terminalach POS, sprzętach POS, oprogramowaniu.

 5. 'ESCENT

  Belgia

  ESCENT oferuje usługi doradztwa w zakresie realizacji i zarządzania projektami IT. Escent jest także ośrodkiem szkoleniowym, znanym i posiadającym certyfikat International Requirements Engineering Board (IREB) oraz International Institute of Business Analysis (IIBA), czyli dwóch stowarzyszeń będących światowymi liderami w zakersie określania i promocji technik związanych z inżynierą wymagań. Opiera się na stosowaniu własnego podejścia EBA (Efficient Business Analysis) i usługach certyfikowanego szkolenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ERRE-UNO SRL

  Włochy

  Prowadząc działalność w sektorze informatyki od roku 1983, firma ERREUNO Srl rozwinęła się wraz z upływem czasu i stworzyła nowoczesny obiekt z racjonalną organizacją wewnętrzną. Jej personel techniczny i handlowy może zaoferować klientom rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, w tym również w zakresie wideomonitoringu, ochrony przed kradzieżą i bezpieczeństwa ogólnego. Oferta przedsiębiorstwa jest skierowana zarówno do małych, średnich i/lub dużych firm, jak i do podmiotów administracji publicznej.

 2. SHENZHEN ZHONGKONG COMPUTERS CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN ZHONGKONG COMPUTERS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. YUMANIT

  Belgia

  Firma YUMANIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, Inżynieria informatyczna, bezpieczeństwo informatyczne, doradztwo w zakresie informatyki, i doradztwo w dziedzinie inżynierii informatycznej. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 4. DUTY FREE IT SERVICES

  Francja

  Firma DUTY FREE IT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

 5. EGYTEC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EGYTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Matlock, Zjednoczone Królestwo.

 1. ETECH

  Madagaskar

  Firma ETECH, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie i administracja stron www, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

 2. RED SAMURAI

  Reunion

  Firma RED SAMURAI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Saint-Denis, Reunion.

 1. ALTEXSOFT

  Stany Zjednoczone

  Firma ALTEXSOFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania dla przemysłu, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Inżynieria informatyczna, Oprogramowania dla przemysłu, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Inżynieria informatyczna, i rozwiązania informatyczne dla przemysłu. Ma siedzibę w Carlsbad, Stany Zjednoczone.

 2. SODIUS

  Francja

  Firma SODIUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo inwestycyjne. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, Biura opracowań projektów przemysłowych, Inżynieria informatyczna, inżynieria do zastosowań przemysłowych, Inżynieria - usługi konsultingowe, i Biura opracowań projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 3. CADR'IN SITU

  Francja

  Firma CADR'IN SITU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach integratory, doradztwo w dziedzinie inżynierii informatycznej, Program Open Source (otwarte oprogramowanie), i porady w dziedzinie przedsiębiorczości. Ma siedzibę w Niort, Francja.

 4. SOLUTIONS TECHSO

  Francja

  Firma SOLUTIONS TECHSO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 5. DALLA LONGA S.R.L. SEMPLIFICATA

  Włochy

  Firma DALLA LONGA S.R.L. SEMPLIFICATA, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w zakresie informatyki, komputery, biura inżynieryjne, i szkolenie. Ma siedzibę w Valdobbiadene, Włochy.

 6. CAD INTEROP

  Francja

  Firma CAD INTEROP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania dla przemysłu, Oprogramowania dla przemysłu, wydawca oprogramowania cad, i aplikacje do obliczeń naukowych. Ma siedzibę w Boissy Saint Leger, Francja.

 7. 010ÉE

  Francja

  Firma 010ÉE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Villefranche Sur Saône, Francja.

 8. SARL COSOFT

  Algieria

  Firma SARL COSOFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 1. SECO

  Włochy

  Firma SECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Systemy informacyjne i doradcze, Systemy informacyjne i doradcze, Komputery PC do wbudowania, i inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 2. VIANET MALTA

  Malta

  Firma VIANET MALTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Guardamangia, Malta.

 3. SIERRA SOFTWARE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIERRA SOFTWARE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowania aplikacyjne dla przemysłu. Ma siedzibę w Nottinghamshire, Zjednoczone Królestwo.

 4. E.U.R.L ILOOP

  Francja

  Firma E.U.R.L ILOOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mikrokomputery - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Rousson, Francja.

 5. COMPUTACENTER LUXEMBOURG

  Luksemburg

  Firma COMPUTACENTER LUXEMBOURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - mikrokomputery (PC). Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, doradztwo w zakresie informatyki, Inżynieria informatyczna, Konserwacja sieci informatycznych, i konserwacja pomoc informatyczna. Ma siedzibę w Capellen, Luksemburg.

 6. HIPPOCAMPUS R&D

  Francja

  Firma HIPPOCAMPUS R&D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Strategia badań i rozwoju. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Rennes Cedex, Francja.

 7. HEGEDAN

  Belgia

  Firma HEGEDAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Sombreffe, Belgia.

 8. TAKTIK

  Belgia

  Firma TAKTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, ekspertyzy dla sektora informatycznego, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Technologie połączeń bezprzewodowych, Wireless, i rozbudowa stron internetowych. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

 9. STIM PLUS

  Francja

  Firma STIM PLUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Ma siedzibę w Nanterre, Francja.

 10. IT4IT

  Tunezja

  Firma IT4IT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Video surveillance, i pozalekcyjne zajęcia świetlicowe. Ma siedzibę w Sidi Bouzid, Tunezja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Inżynieria informatyczna - Import eksport

Liczba wyników

483 Przedsiębiorstwa