• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport- sprzęt elektryczny i elektroniczny

Wyniki dla

Import-eksport- sprzęt elektryczny i elektroniczny - Import eksport

 1. WM ELTAR SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Verified by europages badge

  WM Eltar jest jednym z wiodących producentów obwodów drukowanych (PCB) w Polsce z ponad 40-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w sztywnych płytkach dwustronnych i jednostronnych na FR-4, CEM-3T i MCPCB (materiały na bazie aluminium) z montażem lub bez, a także w giętkich płytkach PCB jednostronnych i dwustronnych (bez PTH/Pin through Hole). Miesięczna zdolność produkcyjna wynosi 1500 m kw. Firma realizuje średnie i małe serie produkcyjne, począwszy od prototypów do partii powyżej 50 m2 na pojedyncze zamówienie. WM Eltar oferuje również zamówienia ekspresowe w ciągu 48 godz. Firma kładzie bardzo silny nacisk na wysoką i stabilną jakość produkcji. Stabilność produkcji osiąga się dzięki regularnej kontroli ponad 130 parametrów produkcyjnych i procesowych ujętych w Centralnym Planie Kontroli. Produkty firmy są poddawane testom optycznym AO oraz palcowym i igłowym, firma posiada własne laboratorium i prowadzi działalność badawczo-rozwojową. WM Eltar uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością TUV Rheiland oraz certyfikat niepalności UL. Produkty firmy są zgodne z normami IPC-A-600H, Reach, RoHS i z normami dotyczącymi minerałów konfliktowych. Wykwalifikowany zespół produkcyjny z wieloletnim doświadczeniem przechodzi regularne szkolenia zgodnie z normą IPC-A-600. WM Eltar jest ważnym europejskim dostawcą dla wielu branż elektronicznych, np. automatyzacja przemysłowa, maszyny przemysłowe, EMS (stymulacja mięśniowa), inteligentny dom, klawiatury membranowe, sprzęt AGD, oświetlenie przemysłowe, urządzenia medyczne.

 2. PROFELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  ProfElec jest liderem na europejskim rynku sprzedaży sprzętu elektrycznego dla przedsiębiorstw przemysłowych i sektora usług. Od 15 lat odnosimy sukcesy w dostarczaniu usług i eksporcie na całym świecie. Nasze zaawansowane technologicznie zakłady we Francji, Estonii i na Litwie umożliwiają nam projektowanie, produkcję i eksport najlepszych skrzynek elektrycznych od niskonapięciowych po 6300A. Oprócz tego, opracowujemy różnego rodzaju ogrodzenia aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów: od niewielkich skrzynek sterowniczych po systemy automatyki o wielu dziesiątkach merów długości. Prowadzimy głównie działalność eksportową, współpracując wyłącznie z najważniejszymi podmiotami w sektorze produkcji sprzętu elektrycznego, takimi jak Schneider Electric, Legrand, ABB, Siemens, Hager, APC, Finder, Wago, Eaton, Logstrup, OEZ. Dlaczego wybierasz ProfElec? Dostawa w 48 godzin - wysyłamy zamówienia z naszego magazynu we Francji. Profesjonalizm - Wszyscy nasi eksperci i inżynierowie posiadają rozległe, międzynarodowe doświadczenie. Najlepsze warunki - kupujemy niskonapięciowe komponenty elektryczne bezpośrednio u producentów i oferujemy je naszym klientom po najlepszych cenach. Zapoznaj się z naszym katalogiem i skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 3. ELINNOV CONNECT

  Francja

  Verified by europages badge

  Elinnov Connect jest dystrybutorem, wyspecjalizowanym w sprzedaży sprzętu elektrycznego dla firm w sektorach mieszkalnym, przemysłowym i usług. Prowadzimy dystrybucję naszych produktów wyłącznie w eksporcie. Współpracujemy z renomowanymi markami na rynku sprzętu elektrycznego, takimi jak Legrand, Schneider, Dahua, Hanwha Techwin, Ekivalan. Założyciele/Wspólnicy pracowali zarówno u renomowanych producentów, jak i w branży międzynarodowego przewozu towarów. Elinnov Connect zobowiązuje się dostarczyć Ci wysokiej jakości sprawny sprzęt, spełniający wszystkie normy.

 4. DANTECHS TECHNOLOGY CONSULTANCY INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DANTECHS TECHNOLOGY CONSULTANCY INDUSTRY AND TRADE LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektronika samolotowa. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, części mechaniczne, zawory oleodynamiczne, frezarka cnc, części zamienne do maszyn przemysłowych, części zamienne mechaniczne specjalne, części zamienne do silników przemysłowych, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, i celuloza. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. MAYUMBE CONNECTING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MAYUMBE CONNECTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Jest również obecna w dziedzinach Fracht międzynarodowy, Fracht lotniczy kontenerowy, Spedycja lotnicza, Frachtowce - transport morski, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Samochody używane, Samochody półciężarowe używane, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, i Import-eksport - informytyka. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MTFIBERTECH / ELECIE STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MTFIBERTECH / ELECIE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach lejki, złącza do instalacji elektrycznych, Cable paths, i electrical wiring systems. Ma siedzibę w Ruelisheim, Francja.

 2. ELEKTRO HARZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO HARZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Sorge, Niemcy.

 3. INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI

  Polska

  Firma INNPRO powstała w 2013 roku pod nazwą RCpro, swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów rekreacyjnych. Nowoczesne spojrzenie na biznes, elastyczne działanie w szybko zmieniającym się świecie oraz zaangażowanie i motywacja, wyróżniają nas na rynku dystrybucyjnym. Istotnym momentem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona, DJI Phantom 1. Aktualnie, po 8 latach współpracy firma INNPRO jest ekskluzywnym dystrybutorem marki DJI w Polsce. Obecnie INNPRO to ponad 150 pracowników (w kilku lokalizacjach w Polsce), ponad 1000 partnerów handlowych (w Polsce oraz innych krajach UE), kilkadziesiąt marek w ofercie oraz magazyn o powierzchni ok. 8000 m2. Sami określamy siebie jako VAD - Value Added Distributor nowej generacji. Poza standardową wartością dodaną w dystrybucji oraz kompleksową obsługą marek, kładziemy duży nacisk na partnerstwo oraz rezultaty długofalowe. Naszym głównym celem jest tworzenie silnych i wiodących w swojej kategorii brandów, a także osiągnięcie pozycji kluczowego partnera dystrybucyjnego przy jednoczesnym zagwarantowaniu atrakcyjnej oferty pozwalającej na dalszy rozwój naszych partnerów handlowych. Aktualna oferta produktowa liczy już ponad 4000 indeksów i jest nieustannie poszerzana o nowe brandy oraz nowe kategorie produktowe.

 4. JOHNSON C2M CO., LTD

  Chiny

  Firma Johnson c2m.co..LTD została założona w 2016 roku i zajmuje się importem i eksportem towarów i technologii, np. elektroniki, urządzeń domowych, produktów rolnych, urządzeń mechanicznych, sprzętu, materiałów budowlanych, infrastruktury transportowej, żywności paczkowanej, odzieży, butów itd. Zagranicznym klientom oferujemy usługę c2m. We współpracy z bankiem, zagranicznym klientom chętnym do zakupu produktów w Chinach, zapewniamy wysoką jakość i gwarancję kapitałową. Naszym obowiązkiem jest ograniczenie ponoszonych przez producenta kosztów produkcji i przechowywania oraz zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów. Pomagamy klientom w transporcie (transport powietrzny, morski, kolejowy), deklaracjach celnych, ubezpieczeniu i badaniu ratingu kredytowego przedsiębiorstwa na potrzeby współpracy. Nasza firma ma siedzibę w Zhengzhou, stolicy prowincji Henan - ważnym węźle komunikacyjnym, kluczowym ośrodku strefy ekonomicznej Niziny Chińskiej, znanym z rozwiniętej sieci kolejowej i systemu transportu powietrznego.

 5. BARGAIN 24

  Szwajcaria

  Bargain24 AG to szwajcarskie przedsiębiorstwo handlowe, kupujące bezpośrednio od renomowanych producentów. Odsprzedajemy LCD, LED i projektory DVB-T, uchwyty do montażu naściennego telewizorów oraz bezprzewodowe detektory dymu i spoty LED. Wszystkie nasze artykuły posiadają certyfikat EN i odpowiadają aktualnym normom bezpieczeństwa.

 1. SHENZHEN CITY HDK TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  we are e-cigarette manufacturer, with cheapest price and high quality.All e-cigarette and accessories can be supplied. If any interest, pls give me a reply. Thanks.Cocohdksales01@hotmail.com Shenzhen City HDK Technology Co., Ltdhttp: //hengdakang.en.made-in-china.com

 2. PREMIUM COMMERCE SOLUTIONS LLC - PREMIUMCRYPTOMINERS.COM

  Stany Zjednoczone

  Firma PREMIUM COMMERCE SOLUTIONS LLC - PREMIUMCRYPTOMINERS.COM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Washington, Stany Zjednoczone.

 1. ISOTEST, S.L.

  Hiszpania

  Firma ISOTEST, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Leioa, Hiszpania.

 2. ETA A.S.

  Republika Czeska

  Firma ETA A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 3. EMKO EDUCATION SOLUTION

  Turcja

  Firma EMKO EDUCATION SOLUTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Istanbul-Buyukcekmece, Turcja.

 4. DEMEI TECHNOLOGY(HK)CO.,LTD

  Chiny

  Firma DEMEI TECHNOLOGY(HK)CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach wyświetlacze lcd, i monitory lcd. Ma siedzibę w Hongkong, Chiny.

 5. S.I. SERVIZI ITALIA DI VITO CAMPAGNA

  Włochy

  Firma S.I. SERVIZI ITALIA DI VITO CAMPAGNA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 6. DB SERVICE / DEBLO.IT

  Włochy

  Firma DB SERVICE / DEBLO.IT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektroniczne systemy wbudowane. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, i Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Galatina, Włochy.

 7. SIMPLE INTERNATIONAL LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIMPLE INTERNATIONAL LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach oficjalny wyłączny przedstawiciel. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 8. RUN POWER

  Egypt

  Firma RUN POWER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Giza, Egypt.

 1. FHD ONLINE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FHD ONLINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Liverpool, Zjednoczone Królestwo.

 2. UNIFY IMPORT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNIFY IMPORT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki do telefonów komórkowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. ALFAPORTUGAL

  Portugalia

  Firma ALFAPORTUGAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, Rolnictwo - import-export, Napoje - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Rio De Mouro, Portugalia.

 4. RHÔNE ELEC DISTRIBUTION

  Francja

  Firma RHÔNE ELEC DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jest również obecna w dziedzinach Renewable energies, i instalacje grzewcze. Ma siedzibę w Chassieu, Francja.

 5. JOH. ACHELIS & SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Firma JOH. ACHELIS & SÖHNE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, Import-eksport obrabiarek, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, Import-eksport obrabiarek, Maszyny - import-eksport, i Maszyny, sprzęt i urządzenia mechaniczne - import-eksport. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. NAYNA ENTERPRISE

  Japonia

  Firma NAYNA ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Jamnagar, Japonia.

 7. ENVIRONCOM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENVIRONCOM LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Grantham, Zjednoczone Królestwo.

 8. RADISYS GMBH

  Niemcy

  Firma RADISYS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Hallbergmoos, Niemcy.

 9. NINGBO AOBAO ELEC. APPLIANCE CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO AOBAO ELEC. APPLIANCE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ma siedzibę w Yuyao, Chiny.

 10. IMPEX CONSULTANCY

  Republika Południowej Afryki

  Firma IMPEX CONSULTANCY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Doradztwo dla przedsiębiorstw. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, porady w dziedzinie przedsiębiorczości, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, konsultant eksport, i doradztwo handlowe. Ma siedzibę w Meadowdale / Johannesburg, Republika Południowej Afryki.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport- sprzęt elektryczny i elektroniczny - Import eksport

Liczba wyników

807 Przedsiębiorstwa