• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych

Wyniki dla

Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych - Import eksport

 1. ATLANTIQUE REPARTITION

  Francja

  ATLANTIQUE RÉPARTITION, Wasz pobliski, niezależny, regionalny dystrybutor hurtowy. Partner blisko Was, zespół wsłuchujący się w Wasze codzienne potrzeby. Naszym mottem jest nieustanne doskonalenie: jesteśmy, by przekształcić Wasze problemy w rozwiązania. ZAOPATRZENIE: wszystkie nasze zamówienia są składane codziennie w 120 największych laboratoriach. Wybieramy je w zależności od Waszych potrzeb jako, że to Wy jesteście naszym priorytetem. ZARZĄDZANIE ZAPASAMI: poziom zapasów jest codziennie aktualizowany i poddawany sortowaniu. Kolumny i szeregi pozwalają na identyfikację i ponumerowanie każdego miejsca przechowywania. Podchodzimy z największą starannością do zarządzania naszymi zapasami, gdyż to one stanowią o Waszych jutrzejszych obrotach. PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ: wszystkie zamówienia są przygotowywane ręcznie. Produkty są starannie układane w skrzyniach, by zapewnić Wam komfort. Thomas, odpowiedzialny farmaceuta, kontroluje je osobiście jedna po drugiej. DYSTRYBUCJA: nasze dostawy są realizowane raz do dwóch razy dziennie przez Morgane lub Ludivine. Zobaczycie ich uśmiech nawet pod maseczką. SAV (obsługa posprzedażowa): w związku z tym, że nie jesteście zwykłymi “klientami”, lecz “partnerami”, z którymi rozwijamy przedsiębiorstwo, obsługa posprzedażowa jest fundamentem naszej filozofii. Wasze zwroty są źródłem naszego doskonalenia, a Wasza satysfakcja jest naszą najpiękniejszą nagrodą. Nie wahajcie się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

 3. GÜPO GMBH

  Niemcy

  17 września 1959 r. spółka Aerosol-Betrieb Günter Hermann Pohls została wpisana do rejestru handlowego pod nazwą Güpopo. Firma produkuje kosmetyki i aerozole techniczne, w tym przy zastosowaniu własnej technologi napełniania i fumigacji. W 1975 r. firma stała się GmbH, a w 1978 r. wybudowano nowy budynek w Kehl-Sundheim. Skupialiśmy się na produkcji sprayów na bazie wody, w szczególności środków pianotwórczych do wykrywania nieszczelności w systemach pod ciśnieniem gazu lub powietrza. Asortyment produktów został poszerzony dzięki ciągłym pracom rozwojowym pod nowym kierownictwem. W 1998 roku do nowego segmentu działalności dołączył handel materiałami ściernymi (surowcami do polerowania i czyszczenia). Początkowo skupiano się na polerowaniu glinów (tlenki glinu, Al2O3). Ponieważ rozwiązują one tylko ograniczoną część zadań polerskich poszukiwanych na rynku, asortyment został wkrótce rozszerzony o krzemiany aluminium, wodorotlenki i inne materiały ścierne, zarówno syntetyczne jak i mineralne.

 4. HANGZHOU SINGCLEAN MEDICAL PRODUCTS

  Chiny

  Przedsiębiorstwo Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd., założone w 2002 roku, mieści się w parku przemysłowym Fuyang Gaoqiao High-Tech Industrial Park miasta Hangzhou. Jesteśmy jednym z najbardziej fachowych przedsiębiorstw high-tech, głównie zaangażowanym w działalność badawczo-rozwojową, wytwarzanie i sprzedaż produktów biomateriałowych w Chinach. Szukamy nowych elementów składowych i inteligentnych biomateriałów, produkujemy przede wszystkim biodegradowalne biomateriały, hialuronian i chitozan, a nasza oferta produktowa obejmuje pochodne, odczynniki diagnostyczne, materiały do tamowania krwawienia i inne. W oparciu o wysokiej klasy technologię i zaawansowane urządzenia dostarczone przez przedsiębiorstwo Sweden Baolong Bio-Engineering Company, nasze sztandardowe serie produktów marki "Singclean" obejmują żel HIALURONOWY i oftalmiczne środki LEPKOCHIRURGICZNE. Jest to medyczny materiał wielkocząsteczkowy, produkowany z wykorzystaniem bioinżynierii high-tech, o właściwościach lepkosprężystych, smarnych, przycinania i dobrej biologicznmej kompatybilności. Specjalizujemy się w badaniach nad odczynnikami do chemii klinicznej.

 5. PIPELINEPHARMA

  Litwa

  Pipelinepharma.com jest farmaceutyczną platformą handlową B2B łączącą producentów leków z kupującymi na całym świecie. Dla kupujących ─ dystrybutorów na platformie, organizatorów sprzedaży i marketingu, firm pozyskujących licencje, sieci aptek, hurtowni ─ przyspieszenie budowania rurociągów produktowych poprzez łączenie ich bezpośrednio z wykwalifikowanymi producentami na świecie. Dla sprzedających na platformie ─ właścicieli dokumentacji CTD, producentów leków, firm udzielających licencji ─ pomoc w znalezieniu nabywców, finalizowaniu transakcji, podpisywaniu umów handlowych i znaczne skrócenie czasu wprowadzania na rynek. Pomagamy dostawcom leków zwiększyć ich dostęp do rynku poprzez łączenie ich z 10.000+ wykwalifikowanymi, o dużym potencjale nabywcami z 127 krajów. Znajdująca się na terenie UE, Pipelinepharma.com jest jedyną europejską farmaceutyczną platformą handlową B2B gotowych preparatów w dawkach, opatrzonych sprawdzoną, zaktualizowaną dokumentacją. Platforma handlowa posiada katalog z ponad 85.000 dokumentacjami CTD gotowych preparatów w dawkach od 1.800 producentów GMP. Jako jeden z największych ekspertów wyspecjalizowanych w globalnych bazach danych leków, Pipelinepharma.com jest najlepszym wyborem odnośnie zróżnicowanego źródła zaopatrzenia, uzyskania trudno osiągalnych leków generycznych i biopodobnych. Urządzenia medyczne i nutraceutyki będą dostępne na platformie w 2022 roku. Zespół 30+ Pipelinepharma.com oddaje do dyspozycji swoje bogate doświadczenie w europejskiej sprzedaży produktów farmaceutycznych ekspertom z zakresu rozwoju firm farmaceutycznych, przedstawicielom handlowym i konsultantom.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLAR CHEMICALS KFT

  Węgry

 2. BEE-N PHARMA

  Turcja

  Założona w 2010 roku firma BEE-N dostarcza produkty farmaceutyczne w Ankarze w Turcji. Zapewniamy szeroką gamę leków markowych i generycznych, szpitalnych produktów zużywalnych, produktów zdrowotnych oraz wellness, zestawów testowych i produktów do pielęgnacji osobistej. Nasza firma ma na celu oferowanie najwyższej jakości usług dla każdego klienta, aby spełnić jego potrzeby i wymagania w krótkim czasie. Mamy przyjemność sprzedawać i dostarczać specjalistyczne artykuły farmaceutyczne w różnych częściach świata. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Leki generyczne bez recepty -Leki generyczne na receptę -Leki markowe bez recepty -Leki markowe na receptę -Podstawowy sprzęt medyczny -Produkty zdrowotne i odnowy biologicznej -Produkty higieny osobistej i wiele innych można odkryć na naszej stronie internetowej. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie, marketing i dostarczanie najnowocześniejszych, wysokiej jakości leków i materiałów medycznych dla lekarzy, klinik i szpitali. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. GM CHEMICAL CO., LTD

  Chiny

 4. DANGSCHAT T.O.H. GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. BHM CHEMICALS SP. Z O. O.

  Polska

  BHM Chemicals jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surwoców dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, weterynaryjnego, spożywczego i innych produktów chemicznych. BHM Chemicals oferuje szeroki zakres produktów dopasowanych do rózych przemysłów: Farmaceutycznego, Kosmetycznego, Weterynaryjnego, Spożywczego i innych. Firma posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu rzadkich i mniej popularnych produktów. Celami BHM Chemicals są: zapewnienie klientom profesjonalnego wsparcia, wyszukanie i dostarczenie trudnych do znalezienia surowców i pomoc z dokumentacją. Atutami firmy są między innymi: długie doświadczenie w dostawach niszowych surowców, duża baza zaufanych producentów z którymi firma współpracuje oraz profesjonaline i miłe podejscie do klientów. Niektóre z oferowanych produktów to: Acriflavine, Ammoniated Mercury, Benzocaine, Camphor Racemic, Cetrimide, Chlorocresol, Erythromycin, Gentian Violet, Herbal Extracts and Tinctures, Hydrocortisone Base and Acetate, Hydroquinone, Ipecacuanha Extract, Mercurochrome, Methylene Blue, Metronidazole Base & Benzoate, Minoxidil, Monobenzone, Phenol Crystals and Liquid, Podophyllum Resin, Potassium Iodide, Proflavine Hemisulphate, Pyrazinamide, Silver Sulphadiazine, Tranexamic Acid and more

 1. SANERA PHARMACEUTICALS

  Turcja

  Założona w 2014 roku firma SANERA PHARMACEUTICALS specjalizuje się w hurtowej sprzedaży produktów farmaceutycznych. Z siedzibą w Turcji, naszą misją jest dostarczanie produktów farmaceutycznych do miejsc, gdzie ich potrzeba. Aby zrealizować nasz cel, współpracujemy z ponad 70 krajami i setkami dostawców. Dostarczamy markowe produkty farmaceutyczne, leki porównawcze i artykuły medyczne do aptek, hurtowni szpitali i klinik na całym świecie. Nasz asortyment obejmuje markowe i generyczne farmaceutyki, wypełniacze skórne, sprzęt medyczny, kosmetyki, leki sieroce, materiały eksploatacyjne i OCT. Oferowane przez nas usługi obejmują eksport i import produktów farmaceutycznych, dostawy zgodnie z Dobrymi Praktykami Dystrybucji, analizy i badania rynku dla nowych produktów oraz proces rejestracji na różnych rynkach. Dzięki oddanemu i doświadczonemu zespołowi farmaceutów, chemików i pracowników służby zdrowia, zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości produkty i usługi w konkurencyjnych cenach.

 2. SILIRIS GMBH

  Niemcy

  Założona w 2009 roku firma Siliris GmbH stała się jednym z wiodących dostawców farmaceutyków i produktów farmaceutycznych wszelkiego rodzaju, a także małego i dużego sprzętu i urządzeń medycznych. Ze względu na bardzo dobry stosunek cena-jakość, z którego mogą skorzystać również Państwo, a także dzięki naszemu zaangażowaniu jesteśmy cenieni na międzynarodowym rynku sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych. Klient jest w centrum naszych starań. Celem i miarą naszej działalności handlowej jest jak najlepsza realizacja życzeń i potrzeb naszych klientów, a ich spełnienie warunkuje sukces naszej firmy. Wartość dodana naszej sprzedaży hurtowej leży w doskonałej obsłudze i doradztwie. W szczególności osobisty kontakt z naszymi klientami pomaga nam dokładnie poznać ich życzenia i zbudować partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i niezawodności, a sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Nasz wielojęzyczny zespół doradzi Państwu w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim.

 1. KEEMIAKAUBANDUS AS

  Estonia

  Firma AS KEEMIAKAUBANDUS została założona w 1998 roku, lecz jej korzenie sięgają lat 50., kiedy rozpoczęła swoją działalność pod nazwą “Himsnabsbõt”. Dziś, AS KEEMIAKAUBANDUS jest firmą opierającą się w 100% na kapitale estońskim a jej główna działalność skupia się na współpracy z wiodącymi branżami i partnerami z Europy, Rosji, Białorusi, Ukrainy itp. w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej chemikaliów przemysłowych, konsumpcyjnych i laboratoryjnych, sprzętu laboratoryjnego, produktów technicznych (plastikowych i gumowych) i środków aromatyzujących.

 2. INCPHARMA ILAC SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  INC PHARMA to niezależny międzynarodowy hurtownik farmaceutyczny, zarejestrowany i działający zgodnie z rozporządzeniami tureckiego Ministerstwa Zdrowia. Jesteśmy jednym z najpotężniejszych hurtowników farmaceutycznych w Stambule, w Turcji. Nasze produkty są eksportowane do ponad 50 krajów na świecie. Szeroka gama proponowanych produktów zawiera ponad 10.000 lekarstw na receptę, szczepionek, produktów OTC (bez recepty), aparatów medycznych, diagnostycznych, produktów dietetyczncyh, kosmetyków, produktów dentystycznych, suplementów żywnościowych oraz różnych usług z branży farmaceutycznej. Kupujemy wszystkie produkty od bardzo prestiżowych firm uznanych na skalę światową. Nasz cel to zapewnienie naszym aktualnym oraz nowym klientom wysokiej jakości produktów po bardzo konkurencyjnych cenach i w jak najkrótszym terminie. Koncentrujemy się na kliencie i każdy pracownik, niezależnie od jego roli, podziela tę wizję.

 3. C.H. ERBSLÖH POLSKA SP.Z O.O.

  Polska

  Produkcja farmaceutyczna, kosmetyczna, spożywcza, chemii gospodarczej czy farb i lakierów wiąże się z koniecznością spełnienia wysokich wymogów dotyczących zarówno organizacji procesów, jak i wykorzystanych w nich składników. Leki i suplementy diety muszą być bezpieczne, lakiery dobrze pokrywać powierzchnie, a płytki drukowane - wykazywać wysoką sprawność. Dlatego do ich wytwarzania stosuje się substancje o najwyższym poziomie czystości chemicznej. To właśnie one stanowią preparaty, w które zaopatrujemy firmy z wielu branż. C.H.Erbslöh rozwija działalność na bazie tradycji firmy rodzinnej, która od początku istnienia za cel stawia sobie dostarczanie składników w najwyższej możliwej jakości. W asortymencie mamy suche i wodno-etanolowe ekstrakty roślinne przygotowane metodami, które gwarantują zachowanie maksimum ich wartości leczniczych. Producentom leków i chemii gospodarczej dostarczamy substancje pomocnicze, zagęstniki oraz stabilizatory zawiesin i emulsji. Oferujemy też szeroki wybór maszyn specjalistycznych do montażu elektroniki, dozowania klejów oraz robotyzacji. Wysoka jakość produktów oraz standardy realizacji dostaw zagwarantowały nam silną pozycję na rynku.

 4. SPEEDTRUCK

  Polska

  Firma specjalizująca się w transporcie międzynarodowym. Świadczymy usługi transportowe wyrobów farmaceutycznych, suplementów diety, żywności, napojów, alkoholu, mrożonek, mięsa, nabiału, suszonek. Zajmujemy się transportem kosmetyków, chemii gospodarczej. Posiadamy odpowiednie szkolenia i zezwolenia, dlatego zajmujemy się również transportem odpadów. Posiadamy naczepy chłodnie standard oraz firanki.

 5. ARTEKYA

  Turcja

 6. WILSON SALT

  Zjednoczone Królestwo

 7. CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE

  Turcja

 8. PRODUCTOS QUÍMICOS ECCODET

  Hiszpania

 1. YORULMAZ MEDIKAL KUYUMCULUK OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. STI

  Turcja

 2. RASA TEB VORNA

  Iran

 3. CLINOL CHEMICALS LLC

  Stany Zjednoczone

 4. EKSEN PHARMA

  Turcja

 5. KROM PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Turcja

 6. KENO PHARMA LTD

  Hiszpania

 7. PROFOAM INTERNATIONAL

  Francja

 8. SANLI ILAC

  Turcja

 9. C&F MANAGEMENT

  Luksemburg

 10. BIO CHEM SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych - Import eksport

Liczba wyników

1328 przedsiębiorstwa