• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych

Wyniki dla

Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych - Import eksport

 1. MH MULTIPACK SDN BHD

  Malezja

  Verified by europages badge

  MH MULTIPACK SDN BHD to dynamiczna i innowacyjna firma, której celem jest zrewolucjonizowanie dostępu Malezyjczyków do usług opieki zdrowotnej. Jako wiodący dostawca mobilnej opieki zdrowotnej w Malezji zapewniamy usługi medyczne bezpośrednio u drzwi osób fizycznych, dzięki czemu wysokiej jakości opieka medyczna jest łatwo dostępna i dogodna. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię i kompetencje zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia, aby świadczyć szeroki zakres usług, w tym konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, podawanie leków i programy badań przesiewowych. Misją MH MULTIPACK SDN BHD jest wypełnianie luki między tradycyjnymi systemami opieki zdrowotnej a wymaganiamy współczesnego stylu życia. Wykorzystując platformy cyfrowe i aplikacje mobilne, stworzyliśmy bezproblemowy i przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający pacjentom dostęp do usług opieki zdrowotnej w dogodny dla nich sposób. Niezależnie od tego, czy jest to zapracowany profesjonalista poszukujący natychmiastowej pomocy medycznej, czy też senior wymagający regularnych badań kontrolnych, zapewniamy opiekę zdrowotną na wyciągnięcie ręki. Kładziemy duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie usługi opieki zdrowotnej są świadczone przez licencjonowanych lekarzy i podlegają rygorystycznym środkom kontroli jakości, aby zapewnić trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Firma przestrzega również ścisłych protokołów dotyczących zarządzania lekami i przestrzega najwyższych standardów etycznych, stawiając na pierwszym miejscu prywatność i poufność danych dotyczących pacjentów. Skontakuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ATLANTIQUE REPARTITION

  Francja

  Verified by europages badge

  ATLANTIQUE RÉPARTITION, Wasz pobliski, niezależny, regionalny dystrybutor hurtowy. Partner blisko Was, zespół wsłuchujący się w Wasze codzienne potrzeby. Naszym mottem jest nieustanne doskonalenie: jesteśmy, by przekształcić Wasze problemy w rozwiązania. ZAOPATRZENIE: wszystkie nasze zamówienia są składane codziennie w 120 największych laboratoriach. Wybieramy je w zależności od Waszych potrzeb jako, że to Wy jesteście naszym priorytetem. ZARZĄDZANIE ZAPASAMI: poziom zapasów jest codziennie aktualizowany i poddawany sortowaniu. Kolumny i szeregi pozwalają na identyfikację i ponumerowanie każdego miejsca przechowywania. Podchodzimy z największą starannością do zarządzania naszymi zapasami, gdyż to one stanowią o Waszych jutrzejszych obrotach. PRZYGOTOWYWANIE ZAMÓWIEŃ: wszystkie zamówienia są przygotowywane ręcznie. Produkty są starannie układane w skrzyniach, by zapewnić Wam komfort. Thomas, odpowiedzialny farmaceuta, kontroluje je osobiście jedna po drugiej. DYSTRYBUCJA: nasze dostawy są realizowane raz do dwóch razy dziennie przez Morgane lub Ludivine. Zobaczycie ich uśmiech nawet pod maseczką. SAV (obsługa posprzedażowa): w związku z tym, że nie jesteście zwykłymi “klientami”, lecz “partnerami”, z którymi rozwijamy przedsiębiorstwo, obsługa posprzedażowa jest fundamentem naszej filozofii. Wasze zwroty są źródłem naszego doskonalenia, a Wasza satysfakcja jest naszą najpiękniejszą nagrodą. Nie wahajcie się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. GÜPO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  17 września 1959 r. spółka Aerosol-Betrieb Günter Hermann Pohls została wpisana do rejestru handlowego pod nazwą Güpopo. Firma produkuje kosmetyki i aerozole techniczne, w tym przy zastosowaniu własnej technologi napełniania i fumigacji. W 1975 r. firma stała się GmbH, a w 1978 r. wybudowano nowy budynek w Kehl-Sundheim. Skupialiśmy się na produkcji sprayów na bazie wody, w szczególności środków pianotwórczych do wykrywania nieszczelności w systemach pod ciśnieniem gazu lub powietrza. Asortyment produktów został poszerzony dzięki ciągłym pracom rozwojowym pod nowym kierownictwem. W 1998 roku do nowego segmentu działalności dołączył handel materiałami ściernymi (surowcami do polerowania i czyszczenia). Początkowo skupiano się na polerowaniu glinów (tlenki glinu, Al2O3). Ponieważ rozwiązują one tylko ograniczoną część zadań polerskich poszukiwanych na rynku, asortyment został wkrótce rozszerzony o krzemiany aluminium, wodorotlenki i inne materiały ścierne, zarówno syntetyczne jak i mineralne.

 4. QINGDAO NUTRALONG PHARMACHEM CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Nutralong Pharmachem Co., Ltd. jest wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości surowców dla rynków żywności i napojów, suplementów diety i żywienia zwierząt. Nasza oferta obejmuje naturalne substancje słodzące, środki dla zdrowie stawów, witaminy, minerały, aminokwasy i ekstrakty ziołowe. Przestrzegamy przepisów EC i FDA, dostarczamy rozwiązania i gotowe produkty w oparciu o potrzeby klientów. Jako profesjonalny dostawca siarczanu chondroityny, oferujemy wszystkie serie Chondroityny z certyfikatami zezwolenia spożycia przez ludzi. Nasze produkty są magazynowane na terenie UE z dostępnym świadectwem zdrowia i raportem z badań laboratoryjnych. Zapewniamy nie tylko zwykły proszek Chondroityny, ale z oznaczeniami Direct Compression (DC), 98%, 95%, i 85%. Jakość i pewność produktu są naszymi priorytetami. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi przepisami WE i US FDA i co miesiąc dostarczamy raporty jakości. Mamy dwie dekady doświadczenia w przekształcaniu koncepcji klientów w rzeczywiste produkcje oparte na ponad 1000 receptur. Oferujemy zróżnicowane warunki płatności dla klientów z dobrą historią płatniczą. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt w wysokości 2 milionów dolarów dla wszystkich produktów, aby chronić klientów przed roszczeniami w dalszej działalności. Posiadamy osiem profesjonalnych magazynów w USA, UE i Chinach ze stabilnym zapasem naszych atutowych produktów, aby zapewnić szybką dostawę. Nasze centrum logistyczne w Chinach o powierzchni 600.000 ft² wspiera nas w dostosowywaniu opakowań, etykiet, palet i pojemników dla klientów. Prosimy wybrać nas ze względu na jakość, niezawodność i spójność.

 5. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHARSMART

  Włochy

  Verified by europages badge

  Witamy w świecie Pharsmart, renomowanej firmy farmaceutycznej z siedzibą w Mediolanie, sercu włoskich innowacji. Z dumą prezentujemy szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała, będących efektem doświadczenia i pasji naszych założycieli. Naszą misją jest odpowiadanie na potrzeby rynków międzynarodowych, oferowanie wysokiej jakości produktów, które ucieleśniają istotę włoskiego rzemiosła. Pharsmart wyróżnia się różnorodną ofertą produktową, w skład której wchodzą kosmetyki, suplementy diety oraz urządzenia medyczne. Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby gwarantować doskonałe i bezpieczne rezultaty i spełniać oczekiwania naszych klientów. Ściśle współpracujemy z firmami z branży i wykwalifikowanymi specjalistami, dbając o to, aby nasze produkty spełniały najwyższe międzynarodowe standardy jakości i zgodności. Nasze zaangażowanie w badania i rozwój jest ciągłe, co pozwala nam oferować innowacyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Przykładanie dużej wagi do jakości znajduje odzwierciedlenie w wyborze wybranych surowców i rygorystycznych procesach produkcyjnych, które stosujemy. Dzięki temu jesteśmy zawsze o krok do przodu w zaspokajaniu indywidualnych potrzeb naszych klientów. Pharsmart jest idealnym partnerem do dostarczania dużych ilości produktów na rynki międzynarodowe, dzięki naszemu skonsolidowanemu doświadczeniu i reputacji w zakresie niezawodności.

 2. OEN CHEMICALS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma OEN CHEMICALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Tlenki i nadtelnki organiczne, produkty chemiczne, Środki chemiczne dla przemysłu budowlanego, produkty chemiczne przemysłowe, środki chemiczne do ceramiki, produkty chemiczne do uzdatniania szlamów i gnojówki, ekstrakty chemiczne dla perfumerii i kosmetyki, środki chemiczne dla przemysłu kosmetycznego, i chlor. Ma siedzibę w Fürnitz, Austria.

 3. GERBU BIOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GERBU Biotechnik GmbH jest firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze biotechnologii powstałą w 1986 roku. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach do mikrobiologii, badań komórkowych i analiz na całym świecie. Nasz doświadczony zespół oferuje zindywidualizowane usługi i szeroką gamę produktów. Od ponad 30 lat gwarantujemy niezawodność, bezpieczeństwo i bezkonkurencyjny stosunek ceny do wydajności. Stale poszerzamy nasze portfolio poprzez ciągłe doskonalenie i współpracę z renomowanymi partnerami. Jesteśmy również zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Możesz polegać na naszej starannej selekcji produktów, przejrzystej jakości i uczciwych cenach dla swoich projektów badawczo-rozwojowych.

 4. MOLAR CHEMICALS KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Molar Chemicals Kft zajmuje się chemią od 1993 roku. Obecnie oprócz chemii zajmujemy się handlem i produkcją surowców farmaceutycznych oraz środków dezynfekcyjnych, a także reprezentujemy kilka międzynarodowych firm na Węgrzech. Jesteśmy dominującymi graczami na rynku w wielu obszarach i posiadamy solidne zaplecze zawodowe oraz nowoczesną infrastrukturę. Naszą firmę charakteryzują nowoczesne warunki produkcji i magazynowania, dobrze wyposażone laboratorium analityczne oraz wysokiej jakości środowisko pracy. Posiadamy wszelkie pozwolenia, certyfikaty i warunki niezbędne do naszej działalności (hurtownia farmaceutyczna, ISO, rejestracja substancji czynnych, HACCP). Nasze możliwości produkcyjne wahają się od opakowań o wadze kilku gramów do opakowań wielkości kilku ton. Elastycznie reagujemy na potrzeby naszych partnerów, a nasze laboratorium rozwojowe umożliwia nam opracowywanie technologii produkcji, a także indywidualną produkcję kontraktową i specjalną produkcję kontraktową.

 5. GM CHEMICAL CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma GM CHEMICAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach chemiczny i farmaceutyczny, wyciągi chemiczne, produkty chemiczne, wyroby chemiczne dla przemysłu elektronicznego, środki chemiczne dla laboratoriów, Benzen, Chemicals, produkty chemiczne przemysłowe, i Transport produktów chemicznych. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 1. DANGSCHAT T.O.H. GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DANGSCHAT T.O.H. GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. BHM CHEMICALS SP. Z O. O.

  Polska

  BHM Chemicals jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surwoców dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, weterynaryjnego, spożywczego i innych produktów chemicznych. BHM Chemicals oferuje szeroki zakres produktów dopasowanych do rózych przemysłów: Farmaceutycznego, Kosmetycznego, Weterynaryjnego, Spożywczego i innych. Firma posiada duże doświadczenie w pozyskiwaniu rzadkich i mniej popularnych produktów. Celami BHM Chemicals są: zapewnienie klientom profesjonalnego wsparcia, wyszukanie i dostarczenie trudnych do znalezienia surowców i pomoc z dokumentacją. Atutami firmy są między innymi: długie doświadczenie w dostawach niszowych surowców, duża baza zaufanych producentów z którymi firma współpracuje oraz profesjonaline i miłe podejscie do klientów. Niektóre z oferowanych produktów to: Acriflavine, Ammoniated Mercury, Benzocaine, Camphor Racemic, Cetrimide, Chlorocresol, Erythromycin, Gentian Violet, Herbal Extracts and Tinctures, Hydrocortisone Base and Acetate, Hydroquinone, Ipecacuanha Extract, Mercurochrome, Methylene Blue, Metronidazole Base & Benzoate, Minoxidil, Monobenzone, Phenol Crystals and Liquid, Podophyllum Resin, Potassium Iodide, Proflavine Hemisulphate, Pyrazinamide, Silver Sulphadiazine, Tranexamic Acid and more

 1. SANERA PHARMACEUTICALS

  Turcja

  Założona w 2014 roku firma SANERA PHARMACEUTICALS specjalizuje się w hurtowej sprzedaży produktów farmaceutycznych. Z siedzibą w Turcji, naszą misją jest dostarczanie produktów farmaceutycznych do miejsc, gdzie ich potrzeba. Aby zrealizować nasz cel, współpracujemy z ponad 70 krajami i setkami dostawców. Dostarczamy markowe produkty farmaceutyczne, leki porównawcze i artykuły medyczne do aptek, hurtowni szpitali i klinik na całym świecie. Nasz asortyment obejmuje markowe i generyczne farmaceutyki, wypełniacze skórne, sprzęt medyczny, kosmetyki, leki sieroce, materiały eksploatacyjne i OCT. Oferowane przez nas usługi obejmują eksport i import produktów farmaceutycznych, dostawy zgodnie z Dobrymi Praktykami Dystrybucji, analizy i badania rynku dla nowych produktów oraz proces rejestracji na różnych rynkach. Dzięki oddanemu i doświadczonemu zespołowi farmaceutów, chemików i pracowników służby zdrowia, zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości produkty i usługi w konkurencyjnych cenach.

 2. SILIRIS GMBH

  Niemcy

  Założona w 2009 roku firma Siliris GmbH stała się jednym z wiodących dostawców farmaceutyków i produktów farmaceutycznych wszelkiego rodzaju, a także małego i dużego sprzętu i urządzeń medycznych. Ze względu na bardzo dobry stosunek cena-jakość, z którego mogą skorzystać również Państwo, a także dzięki naszemu zaangażowaniu jesteśmy cenieni na międzynarodowym rynku sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych. Klient jest w centrum naszych starań. Celem i miarą naszej działalności handlowej jest jak najlepsza realizacja życzeń i potrzeb naszych klientów, a ich spełnienie warunkuje sukces naszej firmy. Wartość dodana naszej sprzedaży hurtowej leży w doskonałej obsłudze i doradztwie. W szczególności osobisty kontakt z naszymi klientami pomaga nam dokładnie poznać ich życzenia i zbudować partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i niezawodności, a sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Nasz wielojęzyczny zespół doradzi Państwu w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim.

 3. BEE-N PHARMA

  Turcja

  Założona w 2010 roku firma BEE-N dostarcza produkty farmaceutyczne w Ankarze w Turcji. Zapewniamy szeroką gamę leków markowych i generycznych, szpitalnych produktów zużywalnych, produktów zdrowotnych oraz wellness, zestawów testowych i produktów do pielęgnacji osobistej. Nasza firma ma na celu oferowanie najwyższej jakości usług dla każdego klienta, aby spełnić jego potrzeby i wymagania w krótkim czasie. Mamy przyjemność sprzedawać i dostarczać specjalistyczne artykuły farmaceutyczne w różnych częściach świata. Posiadamy szerokie portfolio produktów: •Posiadamy szerokie portfolio produktów: -Leki generyczne bez recepty -Leki generyczne na receptę -Leki markowe bez recepty -Leki markowe na receptę -Podstawowy sprzęt medyczny -Produkty zdrowotne i odnowy biologicznej -Produkty higieny osobistej i wiele innych można odkryć na naszej stronie internetowej. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie, marketing i dostarczanie najnowocześniejszych, wysokiej jakości leków i materiałów medycznych dla lekarzy, klinik i szpitali. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. KEEMIAKAUBANDUS AS

  Estonia

  Firma AS KEEMIAKAUBANDUS została założona w 1998 roku, lecz jej korzenie sięgają lat 50., kiedy rozpoczęła swoją działalność pod nazwą “Himsnabsbõt”. Dziś, AS KEEMIAKAUBANDUS jest firmą opierającą się w 100% na kapitale estońskim a jej główna działalność skupia się na współpracy z wiodącymi branżami i partnerami z Europy, Rosji, Białorusi, Ukrainy itp. w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej chemikaliów przemysłowych, konsumpcyjnych i laboratoryjnych, sprzętu laboratoryjnego, produktów technicznych (plastikowych i gumowych) i środków aromatyzujących.

 5. INCPHARMA ILAC SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  INC PHARMA to niezależny międzynarodowy hurtownik farmaceutyczny, zarejestrowany i działający zgodnie z rozporządzeniami tureckiego Ministerstwa Zdrowia. Jesteśmy jednym z najpotężniejszych hurtowników farmaceutycznych w Stambule, w Turcji. Nasze produkty są eksportowane do ponad 50 krajów na świecie. Szeroka gama proponowanych produktów zawiera ponad 10.000 lekarstw na receptę, szczepionek, produktów OTC (bez recepty), aparatów medycznych, diagnostycznych, produktów dietetyczncyh, kosmetyków, produktów dentystycznych, suplementów żywnościowych oraz różnych usług z branży farmaceutycznej. Kupujemy wszystkie produkty od bardzo prestiżowych firm uznanych na skalę światową. Nasz cel to zapewnienie naszym aktualnym oraz nowym klientom wysokiej jakości produktów po bardzo konkurencyjnych cenach i w jak najkrótszym terminie. Koncentrujemy się na kliencie i każdy pracownik, niezależnie od jego roli, podziela tę wizję.

 6. C.H. ERBSLÖH POLSKA SP.Z O.O.

  Polska

  Produkcja farmaceutyczna, kosmetyczna, spożywcza, chemii gospodarczej czy farb i lakierów wiąże się z koniecznością spełnienia wysokich wymogów dotyczących zarówno organizacji procesów, jak i wykorzystanych w nich składników. Leki i suplementy diety muszą być bezpieczne, lakiery dobrze pokrywać powierzchnie, a płytki drukowane - wykazywać wysoką sprawność. Dlatego do ich wytwarzania stosuje się substancje o najwyższym poziomie czystości chemicznej. To właśnie one stanowią preparaty, w które zaopatrujemy firmy z wielu branż. C.H.Erbslöh rozwija działalność na bazie tradycji firmy rodzinnej, która od początku istnienia za cel stawia sobie dostarczanie składników w najwyższej możliwej jakości. W asortymencie mamy suche i wodno-etanolowe ekstrakty roślinne przygotowane metodami, które gwarantują zachowanie maksimum ich wartości leczniczych. Producentom leków i chemii gospodarczej dostarczamy substancje pomocnicze, zagęstniki oraz stabilizatory zawiesin i emulsji. Oferujemy też szeroki wybór maszyn specjalistycznych do montażu elektroniki, dozowania klejów oraz robotyzacji. Wysoka jakość produktów oraz standardy realizacji dostaw zagwarantowały nam silną pozycję na rynku.

 7. SPEEDTRUCK

  Polska

  Firma specjalizująca się w transporcie międzynarodowym. Świadczymy usługi transportowe wyrobów farmaceutycznych, suplementów diety, żywności, napojów, alkoholu, mrożonek, mięsa, nabiału, suszonek. Zajmujemy się transportem kosmetyków, chemii gospodarczej. Posiadamy odpowiednie szkolenia i zezwolenia, dlatego zajmujemy się również transportem odpadów. Posiadamy naczepy chłodnie standard oraz firanki.

 8. ARTEKYA

  Turcja

  Firma ARTEKYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. WILSON SALT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILSON SALT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach sól morska płukana gruba, sole do zmiękczania wody, sól morska drobnoziarnista płukana, i Sól do odśnieżania. Ma siedzibę w Belfast, Zjednoczone Królestwo.

 2. CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE

  Turcja

  Firma CORENA PHARMACEUTICAL WHOLESALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Produkty farmaceutyczne - import-eksport, leki markowe, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. PRODUCTOS QUÍMICOS ECCODET

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS QUÍMICOS ECCODET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach range of ecological cleaners, i Mydła i proszki przemysłowe. Ma siedzibę w Albolote, Hiszpania.

 4. RASA TEB VORNA

  Iran

  Firma RASA TEB VORNA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 5. KROM PHARMACEUTICAL WAREHOUSE

  Turcja

  Firma KROM PHARMACEUTICAL WAREHOUSE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. EKSEN PHARMA

  Turcja

  Firma EKSEN PHARMA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leki. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, bagging, wholesale and retail, Cosmetics, i Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CLAYTON EUROPE

  Słowacja

  Firma CLAYTON EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Higiena osobista, środki toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, i Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Zvolen, Słowacja.

 8. POLYESTER 93

  Francja

  Firma POLYESTER 93, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Poliester. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Chemia organiczna - węglowodory i chlorowcopochodne, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i plastik i poliester. Ma siedzibę w Bobigny, Francja.

 9. ILSE ILAC MEDIKAL SANAYI DIS TICARET LTD.

  Turcja

  Firma ILSE ILAC MEDIKAL SANAYI DIS TICARET LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 10. HEXACATH FRANCE

  Francja

  Firma HEXACATH FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach wenflony, Embolectomy catheters, szklane cewniki, i szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Rueil Malmaison, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych - Import eksport

Liczba wyników

1262 Przedsiębiorstwa