• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport węgla kamiennego

Wyniki dla

Import-eksport węgla kamiennego - Import eksport

 1. SIBSTAR GROUP

  Kirgizja

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group jest niezawodnym partnerem w zakresie dostaw węgla energetycznego od 2019 r. Jesteśmy głównym dostawcą węgla kamiennego klasy "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" i "T". Jest on powszechnie stosowany jako paliwo na potrzeby gospodarstw domowych, całkowicie niezbędny do pracy odlewni i wykorzystywany przez elektrownie cieplne do wytwarzania energii elektrycznej. Dążymy do długoterminowych i wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami oraz partnerami, zapewniając najlepszą obsługę i optymalne rozwiązania. Dzięki naszym niezawodnym partnerom i rozległej sieci logistycznej gwarantujemy terminową i bezpieczną dostawę naszych produktów w dowolne miejsce na świecie. Dostawy energii realizowane są do największych gigantów produkcyjnych. Naszymi kluczowymi partnerami są duże przedsiębiorstwa przemysłowe z Chin, Indii i Turcji. Rozszerzamy geografię współpracy, a także strukturę dostarczanych produktów. Naszym celem jest zapewnienie stabilnych dostaw w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych. Jesteśmy w trakcie rozwoju dostaw ropy naftowej.

 2. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BRASAS VIVAS UNIP LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport węgla kamiennego, Surowce energetyczne stałe, barbecue na węgiel drzewny, Węgiel drzewny dla wielkiej dystrybucji, Doskonałej jakości węgiel drzewny do grilla, produkt ekologiczny, paliwa o niskiej szkodliwości dla środowiska naturalnego, Import-eksport węgla kamiennego, i Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 3. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL

  Hiszpania

  Dzięki za odwiedzenie nas. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL to firma z siedzibą w Hiszpanii. Produkujemy między innymi różnego rodzaju rafinowany olej roślinny oraz surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, prześlij nam swoje zapytanie. Pojawiają się różne rodzaje dostaw olejów roślinnych. [1] RAFINOWANY OLEJ DO GOTOWANIA. [1]. Oleje rafinowane. A. Rafinowany olej słonecznikowy B. Rafinowany olej sojowy C. Rafinowany olej kukurydziany D. Rafinowany olej rzepakowy E. Rafinowany olej roślinny F. Rafinowany olej palmowy [2]. PRODUKTY NAFTOWE A. Surowy olej słonecznikowy B. Surowy olej sojowy C. Surowe nasiona rzepaku oleistego D. Surowy olej roślinny F. Surowy olej palmowy Produkujemy również wszelkiego rodzaju olejki eteryczne, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, maszynowym itp. Olejek bergamotowy Olej z czarnuszki Olejek różany Olejek eteryczny z czosnku Olej kokosowy RBD Olej z kiełków pszenicy Olejek eteryczny z geranium Olej z pestek granatu Olejek z ekstraktu z indyjskiego miodu Olej z pestek brzoskwini olej moringa Olejek cytrynowy Olej musztardowy olej z orzechów włoskich Olej z pestek moreli [3]. Olej BIODIZEL [4] Produkujemy również cukier buraczany, który jest kryształowy i sześcienny. Rafinujemy cukier buraczany biały do ​​spożycia

 4. ESVEKO WOOD OÜ IMPORT-EXPORT

  Estonia

  Esveko Wood OÜ powstało w 1999 r. w Tallinie i nazywało się wtedy Esveko Trade OÜ. Aktualnie rozwinęliśmy dwie główne linie produkcyjne. Głównym polem działalności firmy jest: 1) produkcja drewna opałowego, sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport 2) produkcja tarcicy z różnych drzew liściastych (tarcica liściasta), sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksport. Produkujemy głównie wysokiej jakości tarcicę (cięte drewno) brzozową, dębową, jesionową oraz brzozowe drewno opałowe. Drewno opałowe import-eksport, tarcica drewniana import-eksport.

 5. CS ADDITIVE GMBH

  Niemcy

  Firma CS ADDITIVE GMBH: SPECJALISTA W DZIEDZINIE KARBONU I SIARCZKÓW Jakość i niezawodność dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów wyrobów węglowych i siarkowych dla hut stali, odlewni żelaza i przemysłu chemicznego. Ponadto w ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę produktową o węgle do produkcji okładzin hamulcowych oraz dodatki do produkcji metali nieżelaznych i zastosowań specjalnych np. smary). W naszych zakładach w Brüggen i Herten produkujemy wysokiej jakości dodatki uszlachetniające, niezbędne dla naszych klientów ponieważ nadają ich produktom unikalne właściwości. W zakresie produktów siarkowych oferujemy Państwu najszerszy w Europie asortyment produktów siarkowych i siarkowych w postaci stałej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRENNSTOFFHANDEL KOHLE MACIEVA INH. LINDA MACIEVA

  Austria

  Wysokiej jakości węgiel kamienny prosto z Kazachstanu. Dzięki Brennstoffhandel Kohle Macieva na rynku europejskim pojawił się nowy dostawca wysokiej jakości węgla. Naszym partnerem z Kazachstanu jest jeden z największych dostawców paliw stałych w Kazachstanie, który od 12 lat wydobywa znany z wysokiej jakości węgiel z zagłębia węglowego w Kargandzie. Jako przedstawiciel handlowy firmy na Europę, chcielibyśmy zaprosić Państwa do rozmowy o możyliści współpracy lub do zapytania o ofertę. Oczywiście nie bez uprzedniego poinformowania o kilku wybranych zaletach naszej oferty, które możemy Państwu zapewnić: · Dysponując własnymi kruszarkami i przesiewaczami, jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie frakcje w wymaganych ilościach. Klasy wielkości ziarna od 0 do 50 i więcej. · Tani węgiel kamienny na paletach · Odbiór własny lub dostawa samochodem ciężarowym lub koleją (własne bocznice). Ponadto chętnie dostosujemy się pod względem ceny. Konkretnie do najniższej ceny 350 EUR za tonę od ilości dostawy 20 ton. Można też liczyć na wszechstronną, 360°usługę od firmy znanej ze swojej elastyczności, niezawodności i uczciwego partnerstwa z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron. Wzbudziliśmy zainteresowanie? – W takim razie prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na kohle-macieva.com. Chętnie przyślemy ofertę. Na żądanie można uzyskać wgląd we wszystkie certyfikaty i raporty z testów.

 2. TERMINALTRADE LTD

  Rosja

  Firma Terminaltrade Ltd została założona w 2016 roku. Zajmuje się projektowaniem urządzeń przemysłowych do zwęglania drewna oraz produkcją najwyższej jakości węgla drzewnego na własnych urządzeniach. CERTYFIKOWANE SUROWCE - wszystkie nasze surowce są pochodzenia nie przestępczego i zarejestrowane w państwowym systemie ewidencji drewna Unified State Automated Information System for Timber Accounting and Transactions therewith (Jednolity zautomatyzowany system informatyczny do celów rachunkowości drewna i transakcji z nim związanych). BEZ SZKODLIWYCH SUBSTANCJI I PYŁU - do produkcji węgla drzewnego używane jest wyłącznie drewno brzozowe. Podczas spalania brzozy nie pojawiają się żadne obce zapachy. WYSOKIEJ JAKOŚCI WĘGIEL - wszystkie produkty przechodzą przez linię wstępnego pakowania. Z wyjątkiem naszego markowego opakowania BBQLOGY, jeśli wolisz, możemy zapakować nasz węgiel w torby rzemieślnicze pod Twoją marką. W 2019 roku firma przeszła pomyślnie audyt zgodnie z systemem certyfikacji FSC. W 2021 roku otrzymaliśmy regionalną nagrodę Administracji Regionu Kostroma - Eksporter Roku w obszarze przemysłowym 2020 roku.

 3. RCE POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Spółka RCE Polska zajmuje się organizacją dostaw surowców energetycznych (głównie węgla kamiennego) oraz szeroko pojętym handlem międzynarodowym (eksport materiałów budowlanych, chemii przemysłowej itp. - w zależności od potrzeb rynku). Spółka założona w 2016 roku, prężnie rozwijając się i rozszerzając nowe obszary działalności, usytuowała się w kręgach pionierów polskiego sektora sprzedaży hurtowej paliw kopalnych.

 4. EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY

  Turcja

  Firma EKOTEC ENERGY IMPORT EXPORT INDUSTRIAL LTD TRADING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 5. SMART TRADE SRL

  Włochy

  Firma SMART TRADE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel drzewny, Węgiel drzewny, i brykiety z węgla drzewnego. Ma siedzibę w Busnago, Włochy.

 1. LLC UKRRESOURCE.

  Ukraina

  Firma LLC UKRRESOURCE., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach węgiel kamienny, węgiel do użytku domowego, węgiel aktywny do systemów filtracji wód, i węgiel koksowy. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. SAMARIS S.R.O.

  Słowacja

  Firma SAMARIS S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Ropa do silników Diesla, granulat drewniany, Import-eksport energii i surowców, i Carbon black. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 1. INTERACTIVE ENERGY AG

  Szwajcaria

  Firma INTERACTIVE ENERGY AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Lucerne, Szwajcaria.

 2. LTS COMPANY

  Ukraina

  Firma LTS COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach węgiel, i brykiety z węgla drzewnego. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 3. IG-COKE

  Włochy

  Firma IG-COKE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach węgiel koksowy, koks węglowy dla odlewnictwa, węgiel roślinny i pochodne, i węgiel opałowy. Ma siedzibę w Casalnuovo Di Napoli, Włochy.

 4. OESTEVIP

  Portugalia

  Firma OESTEVIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Ramalhal, Portugalia.

 5. TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TURKOGLU ENDÜSTRI TOZLARI METAL SAN.TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Zonguldak, Turcja.

 6. AVANGARD

  Białoruś

  Firma AVANGARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach barbecue na węgiel drzewny, Węgiel drzewny dla wielkiej dystrybucji, i Doskonałej jakości węgiel drzewny do grilla. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 7. ÜREYLER

  Turcja

  Firma ÜREYLER, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport węgla kamiennego, logistyka przedsiębiorstw, i Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 8. ASIA GILSONITE TRADING CO.

  Iran

  Firma ASIA GILSONITE TRADING CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Asfalty naturalne. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 1. ROY ALLEN GROUP

  Republika Południowej Afryki

  Firma ROY ALLEN GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach antracyt. Ma siedzibę w Johannesburg, Republika Południowej Afryki.

 2. CARBON GRILL SRL

  Włochy

  Firma CARBON GRILL SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Nuvolento, Włochy.

 3. TD ANTRACIT, LTD

  Ukraina

  Firma TD ANTRACIT, LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach węgiel, antracyt, węgiel kamienny, i węgiel drzewny. Ma siedzibę w Lugansk, Ukraina.

 4. AGROTEH

  Ukraina

  Firma AGROTEH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Koks. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. PROMRESURS, JSC.

  Ukraina

  Firma PROMRESURS, JSC., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach płyty buczyny, i Drewno, ogrzewanie, węgiel, brykiety. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 6. AN CONSULTING

  Turcja

  Firma AN CONSULTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Świeże kury i kurczaki, granulat drewniany, Nawozy i środki ulepszające glebę, i Świeże kury i kurczaki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. IBERICA LED

  Hiszpania

  Firma IBERICA LED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach lampy zasilane ogniwami słonecznymi. Ma siedzibę w Gijon, Hiszpania.

 8. CMM BUSINESS CONSULTANTS

  Namibia

  Firma CMM BUSINESS CONSULTANTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Walvis Bay, Namibia.

 9. MB KOFTA

  Litwa

  Firma MB KOFTA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport węgla kamiennego, i Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 10. COUNTY LOGS & COAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COUNTY LOGS & COAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Ma siedzibę w Halstead, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport węgla kamiennego - Import eksport

Liczba wyników

144 Przedsiębiorstwa