• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych

Wyniki dla

Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych - Import eksport

 1. DESTOCKTOO

  Francja

  Verified by europages badge

  DESTOCKTOO jest Państwa specjalistą w zakresie destockingu artykułów i produktów dla DIY. Jest to miejsce, w którym od 20 lat można znaleźć dobre okazje w dziedzinie majsterkowania, sprzętu komputerowego i narzędzi. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny nawet do 80% zniżki. Gwarancja bezkonkurencyjnych cen na wysokiej jakości produkty z zakresu narzędzi, majsterkowania, sprzętu, a także odzieży roboczej. W naszych magazynach znajduje się szeroka gama materiałów do łazienek, toalet i kuchni. Profesjonalny asortyment dostarczany przez znane marki, takie jak: 3M, Kapriol, Master Lock, OSRAM, Wirquin, ... Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo profesjonalistami w dziedzinie narzędzi, czy też nie, jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną. Nasze zapasy są regularnie odnawiane. Nie przegap dobrej oferty! I skorzystaj z bezkonkurencyjnych cen na nasze produkty. Zapraszamy do odkrycia na naszej stronie destockingu wielu produktów w cenach bardziej niż przystępnych!

  Witryna www Open In New icon
 2. ECOSERVICE-PLUS

  Rosja

  Verified by europages badge

  LLC Ecoservice-Plus jest rosyjskim producentem toalet publicznuch i kempingowych, toalet przenośnych i kabin WC, przenośnych kabin prysznicowych oraz wolnostojących toalet modułowych pod marką Ecomarka. Od 2000 roku Ecoservice-Plus wyprodukował ponad 150.000 kabin toaletowych klasy "Economy+", "Economy Eurostandard", "Eurostandard" oraz "Lux" o żywotności przekraczającej 10 lat. Firma zajmuje się również konserwacją toalet chemicznych oraz wynajmem kabin toaletowych oraz produkuje certyfikowany dezodorant “Ecola” do toalet przenośnych. W 2019 roku firma uruchomiła produkcję przenośnych toalet chemicznych i modułów, które mogą być wykonane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów oraz z logo na drzwiach lub panelu bocznym. Producent zapewnia swoim dystrybutorom wsparcie finansowe, prawne, promocyjne, informacyjne i doradcze. Produkty z tworzyw sztucznych firmy Ecoservice-Plus są dobrze znane na Białorusi, Ukrainie, w Mołdawii, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Gruzji, Mongolii, Rumunii, Serbii, Niemczech, Łotwie i Chile.

  Witryna www Open In New icon
 3. IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE

  Francja

  Verified by europages badge
 4. ELECTROELSA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. DEBESTO.COM

  Polska

  W debesto.com specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej dla firm budowlanych z całego świata Całą robotę z zamawianiem okien, drzwi, rolet i bram na inwestycje Twojej firmy zrobimy za Ciebie -Zyskaj czas i dodatkowego pracownika z ekspercką wiedzą o rynku - Skup się na tym, co naprawdę przynosi zyski - zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami - Ponad 200 produktów i systemów w jednym miejscu, jednym transportem, z jedną płatnością Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty. Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czytelny i prosty do zrozumienia dla każdego człowieka. Wierzymy, że dzięki współpracy z nami nasi klienci i ich firmy będą rosły razem z nami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENERZON SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży energooszczędnych i nowoczesnych technologii. Oferujemy usługi doradczo-wdrożeniowe dla osób indywidualnych i firm. Ponadto jesteśmy dystrybutorem w Polsce wielu wiodących na świecie producentów elektrycznych systemów ogrzewania na podczerwień. Wśród naszych produktów można odnaleźć, między innymi, regulatory temperatury i sterowniki do ogrzewania podłogowego, maty grzewcze, panele i promienniki podczerwieni. Asortyment przez nas oferowany zostały wybrany pod kątem wydajności, dokładności wykonania i designu. Największą uwagę poświęcamy naszej ofercie elektrycznych promienników ciepła na podczerwień. Wszystkie pochodzą od najlepszych europejskich i australijskich producentów. Posiadamy promienniki do ogrzewania zewnętrznego (tarasy , ogrody) i do wnętrz typu łazienki, eleganckie do restauracji i hoteli, pyłoodporne do ogrzewania hal, magazynów, warsztatów oraz do zastosowań przemysłowych. Nasi eksperci z chęcią doradzą, jakie rozwiązanie dla państwa potrzeb będzie najlepsze.

 2. RENOVET

  Polska

  Der Hauptsitz unserer Firma befindet sich in Szewce in der Nähe von Wrocław. Wir sind auf die Bereitstellung hochwertiger Baumaterialien spezialisiert. Wir haben mehrere Jahre kommerzielle Erfahrung. Wir garantieren eine große Auswahl an Produkten, kompetente Beratung und wettbewerbsfähige Preise. Wir arbeiten mit vielen Herstellern von Baumaterialien, Großhändlern, Investoren, Einzelkunden und Bauunternehmern zusammen. Wir bieten einen umfassenden Investitionsservice. Jedes Jahr versuchen wir, unser kommerzielles Angebot auf die Bedürfnisse unserer Kunden auszuweiten. Wir verfügen über einen eigenen Fuhrpark - dank dem wir dem Kunden eine schnelle und rechtzeitige Lieferung des Materials ermöglichen. Um die Auswahl der Materialien anhand der gewonnenen Erfahrungen zu verbessern und zu erleichtern, erstellen wir vorläufige Kostenschätzungen und beraten Sie bei der Auswahl der Produkte, die wir in unserem Angebot haben.

 3. GOLDENTHOME®

  Polska

  GoldenTHome® jest strategicznym partnerem biznesowym francuskiej firmy Carobois, która od ponad czternastu lat działa na paryskim rynku budowlanym. Carobois od początku swojego istnienia specjalizowała się w wymagających dużej wiedzy i doświadczenia pracach renowacyjnych zabytkowych budynków oraz przekształcaniu lokali w luksusowe apartamenty. GoldenTHome® zajmuje się kompleksową obsługą zaopatrzenia firm budowlanych i remontowych. Oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i dużych firm budowlanych, remontowych oraz deweloperów, niezależnie od wielkości prowadzonego lub planowanego przedsięwzięcia budowlanego. W ofercie dostępne są wyselekcjonowane materiały budowlane do budowy i remontu domów, obiektów handlowych oraz przemysłowych produkowane przez lokalnych oraz zagranicznych producentów. Dostępne materiały pozwalają na realizację prac w technologii tradycyjnej, jak również modnego obecnie budownictwa ekologicznego i pasywnego. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy przygotują ofertę skrojoną na potrzeby Państwa indywidualnego projektu. Zespół GoldenTHome®

 4. SCHIELE PLAST TECHNIKA ZGRZEWANIA SP.J.

  Polska

  O firmie: SCHIELE PLAST SP.J. jest spółką polsko-niemiecką. Jesteśmy przedstawicielem niemieckich firm HUERNER SCHWEISSTECHNIK oraz Eugen Riexinger GmbH & Co. znanych producentów maszyn i urządzeń do zgrzewania doczołowego i elektrooporowego rur z PE, PP.Układ taki powoduje, że posiadamy kompletną ofertę w zakresie dostaw wysokiej jakości maszyn do zgrzewania rur z PP, PE.Naszym celem jest szybka i niezawodna obsługa oraz zadowolenie klientów zarówno w zakresie dostaw jak i doradztwa technicznego. Oferta nasza obejmuje: Sprzedaż: 1. Zgrzewarki doczołowe do prac w terenie - CNC-sterowane zgrzewarki doczołowe o zakresie zgrzewanych średnic od DA 40- DA 1000 mm: Hürner CNC ECO - Półautomatyczne zgrzewarki doczołowe z rejestratorem zgrzewów o zakresie zgrzewanych średnic rur od DA 40 – DA 1600mm: Hürner SPG - Manualne zgrzewarki doczołowe z możliwością podłączenia rejestratora zgrzewów(opcja) o zakresie zgrzewanych średnic rur od DA40 –DA 1600mm: Hürner

 5. APGRANIT

  Polska

  Ihre Zufriedenheit dank höchster Qualität der Produkte und dank günstigen Preis ist für unsere Firma das wichtigste Ziel. Die mehrjährige Erfahrung in Einzel- und Großhandel innerhalb von Polen und innerhalb von Ländern der Europäischen Union, insbesondere innerhalb von Deutschland, Schweiz, Österreich und Frankreich. Unsere individuellen Kunden, private Unternehmen und öffentliche Institutionen erhalten die Graniterzeugnisse nach den europäischen Normen, die mit den entsprechenen Bescheinigungen bestätigt sind. Die von uns angebotenen Produkte charakterisieren sich durch hohe Qualität, Ästhetik und Beständigkeit. Wir setzen auf Qualität der Gewinnung, der Herstellung und des Dienstes am Kunden. Unser Granit ist eine Garantie der Zufriedenheit und des Erreichens eines seltsamen, visuellen Effektes von jedem Unternehmen. Wir versichern allen unseren Kunden eine Kontinuität und Regelmäßigkeit von den von der Firma angebotenen Lieferungen. Wir laden zur Zusammenarbeit die individuellen Kunden und die Firmen aus ganz Europa, die Dienstleistungen eines Pflasterers anbieten, die sich aufs Bauen von kleiner und großer Architektur u.a. Straßen, Zufahrten zu Wohnanlagen, Gartendekoration usw. spezialisieren, ein.

 1. BET-POL

  Polska

  BET-POL jest firmą znajdującą się na terenie południowej Polski z siedzibą w Rybniku. To, co ją wyróżnia to osobisty kontakt z każdym klientem oraz profesjonalna realizacja robót drogowych. Firmę cechuje doświadczenie, profesjonalizm oraz terminowość w wykonywaniu, odtwarzaniu bądź naprawie nawierzchni asfaltowej oraz brukowej. BET-POL stawia przede wszystkim na jakość i nowoczesność poprzez nowoczesne technologie, rozwój parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.

 2. GPBUDUSS

  Polska

  Międzynarodowa Dystrybucja: - Granulatów- Stali- Ceramiki budowlanej- Materiałów budowlanych- Materiałów / substytutów do produkcji

 3. VORPA SRL

  Włochy

 4. WILHELM LAYHER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ERGON SA

  Grecja

 6. BURCU HALI PARKE VE YAPI MALZEMELERI TIC.LTD.STI.

  Turcja

 7. BATIMENTSMOINSCHERS.COM

  Luksemburg

 8. CTSS STONE CO., LTD

  Stany Zjednoczone

 9. SHANXI MTC MEMORIALS

  Chiny

 10. VIT BUVE

  Łotwa

 1. CONTFLEXDIQUE GAVIONES FLEXIBLES

  Hiszpania

 2. MAEL DISTRIBUTION

  Francja

 3. FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT

  Algieria

 4. SOFAS PIPE CLAMPS SAN.TIC.LTD.STI

  Turcja

 5. ATERTRADE

  Turcja

 6. CHALET CONCEPT

  Polska

 7. APK INDUSTRIES

  Zjednoczone Królestwo

 8. FIDALGO & RODRIGUES, LDA

  Portugalia

 9. OUTLET CERAMICA

  Francja

 10. LA TIENDA DE LA PIEDRA

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych - Import eksport

Liczba wyników

737 przedsiębiorstwa