• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych

Wyniki dla

Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych - Import eksport

 1. DESTOCKTOO

  Francja

  Verified by europages badge

  DESTOCKTOO jest Państwa specjalistą w zakresie destockingu artykułów i produktów dla DIY. Jest to miejsce, w którym od 20 lat można znaleźć dobre okazje w dziedzinie majsterkowania, sprzętu komputerowego i narzędzi. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny nawet do 80% zniżki. Gwarancja bezkonkurencyjnych cen na wysokiej jakości produkty z zakresu narzędzi, majsterkowania, sprzętu, a także odzieży roboczej. W naszych magazynach znajduje się szeroka gama materiałów do łazienek, toalet i kuchni. Profesjonalny asortyment dostarczany przez znane marki, takie jak: 3M, Kapriol, Master Lock, OSRAM, Wirquin, ... Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo profesjonalistami w dziedzinie narzędzi, czy też nie, jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną. Nasze zapasy są regularnie odnawiane. Nie przegap dobrej oferty! I skorzystaj z bezkonkurencyjnych cen na nasze produkty. Zapraszamy do odkrycia na naszej stronie destockingu wielu produktów w cenach bardziej niż przystępnych!

 2. WINDUS ENTERPRISES INC.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założona w 1998 roku firma WINDUS jest światową potęgą OEM/ODM, dostarczającą doskonałość w zakresie odlewów, wytłoczek metalowych, części prefabrykowanych i obrabianych maszynowo, a także zespołów i testów w różnych branżach, takich jak uzdatnianie wody, rolnictwo, wydobywanie ropy naftowej na morzu, budownictwo, kolejnictwo i motoryzacja. Nasze dbałość o jakość jest widoczna dzięki certyfikacji ISO9001 przyznanej przez TUV w 2003 roku. Wdrożenie systemu ERP i systemu automatyzacji biura usprawniło naszą działalność i przepływ pracy, znacznie zwiększając wydajność wewnętrzną i szybkość reakcji na potrzeby klientów. Rygorystyczne wymagania dotyczące kontroli są skrupulatnie rejestrowane w naszym systemie informacji o jakości, co pozwala nam mierzyć wydajność i stale ulepszać nasze usługi. Wspierany przez doświadczony zespół inżynierów i serwisantów, WINDUS jest dostawcą kompleksowych usług. Oferujemy kompleksowy pakiet usług: od pomocy przy projektowaniu i szybkiego prototypowania 3D po metody produkcji, inżynierię i zarządzanie projektami. Stosując elastyczne podejścia biznesowe, takie jak Kanban i Consignment, zaspokajamy Państwa wyjątkowe potrzeby. Przez lata nasze niezachwiane zaangażowanie w jakość i wartość przyniosło nam wyróżnienia przez klientów, stowarzyszenia branżowe i społecznościowe.

 3. IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma IEI DESTOCKAGE EXPORT AFRIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, meble łazienkowe, i Wyprzedaż partii towarów dla sprzedawców przecenionych resztek. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. DEBESTO.COM

  Polska

  W debesto.com specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej dla firm budowlanych z całego świata Całą robotę z zamawianiem okien, drzwi, rolet i bram na inwestycje Twojej firmy zrobimy za Ciebie -Zyskaj czas i dodatkowego pracownika z ekspercką wiedzą o rynku - Skup się na tym, co naprawdę przynosi zyski - zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami - Ponad 200 produktów i systemów w jednym miejscu, jednym transportem, z jedną płatnością Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty. Chcemy ściągnąć z barków naszych klientów wszelkie problemy dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czytelny i prosty do zrozumienia dla każdego człowieka. Wierzymy, że dzięki współpracy z nami nasi klienci i ich firmy będą rosły razem z nami.

 5. ENERZON SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w branży energooszczędnych i nowoczesnych technologii. Oferujemy usługi doradczo-wdrożeniowe dla osób indywidualnych i firm. Ponadto jesteśmy dystrybutorem w Polsce wielu wiodących na świecie producentów elektrycznych systemów ogrzewania na podczerwień. Wśród naszych produktów można odnaleźć, między innymi, regulatory temperatury i sterowniki do ogrzewania podłogowego, maty grzewcze, panele i promienniki podczerwieni. Asortyment przez nas oferowany zostały wybrany pod kątem wydajności, dokładności wykonania i designu. Największą uwagę poświęcamy naszej ofercie elektrycznych promienników ciepła na podczerwień. Wszystkie pochodzą od najlepszych europejskich i australijskich producentów. Posiadamy promienniki do ogrzewania zewnętrznego (tarasy , ogrody) i do wnętrz typu łazienki, eleganckie do restauracji i hoteli, pyłoodporne do ogrzewania hal, magazynów, warsztatów oraz do zastosowań przemysłowych. Nasi eksperci z chęcią doradzą, jakie rozwiązanie dla państwa potrzeb będzie najlepsze.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GOLDENTHOME®

  Polska

  GoldenTHome® jest strategicznym partnerem biznesowym francuskiej firmy Carobois, która od ponad czternastu lat działa na paryskim rynku budowlanym. Carobois od początku swojego istnienia specjalizowała się w wymagających dużej wiedzy i doświadczenia pracach renowacyjnych zabytkowych budynków oraz przekształcaniu lokali w luksusowe apartamenty. GoldenTHome® zajmuje się kompleksową obsługą zaopatrzenia firm budowlanych i remontowych. Oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i dużych firm budowlanych, remontowych oraz deweloperów, niezależnie od wielkości prowadzonego lub planowanego przedsięwzięcia budowlanego. W ofercie dostępne są wyselekcjonowane materiały budowlane do budowy i remontu domów, obiektów handlowych oraz przemysłowych produkowane przez lokalnych oraz zagranicznych producentów. Dostępne materiały pozwalają na realizację prac w technologii tradycyjnej, jak również modnego obecnie budownictwa ekologicznego i pasywnego. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy przygotują ofertę skrojoną na potrzeby Państwa indywidualnego projektu. Zespół GoldenTHome®

 2. RENOVET

  Polska

  Der Hauptsitz unserer Firma befindet sich in Szewce in der Nähe von Wrocław. Wir sind auf die Bereitstellung hochwertiger Baumaterialien spezialisiert. Wir haben mehrere Jahre kommerzielle Erfahrung. Wir garantieren eine große Auswahl an Produkten, kompetente Beratung und wettbewerbsfähige Preise. Wir arbeiten mit vielen Herstellern von Baumaterialien, Großhändlern, Investoren, Einzelkunden und Bauunternehmern zusammen. Wir bieten einen umfassenden Investitionsservice. Jedes Jahr versuchen wir, unser kommerzielles Angebot auf die Bedürfnisse unserer Kunden auszuweiten. Wir verfügen über einen eigenen Fuhrpark - dank dem wir dem Kunden eine schnelle und rechtzeitige Lieferung des Materials ermöglichen. Um die Auswahl der Materialien anhand der gewonnenen Erfahrungen zu verbessern und zu erleichtern, erstellen wir vorläufige Kostenschätzungen und beraten Sie bei der Auswahl der Produkte, die wir in unserem Angebot haben.

 3. SCHIELE PLAST TECHNIKA ZGRZEWANIA SP.J.

  Polska

  O firmie: SCHIELE PLAST SP.J. jest spółką polsko-niemiecką. Jesteśmy przedstawicielem niemieckich firm HUERNER SCHWEISSTECHNIK oraz Eugen Riexinger GmbH & Co. znanych producentów maszyn i urządzeń do zgrzewania doczołowego i elektrooporowego rur z PE, PP.Układ taki powoduje, że posiadamy kompletną ofertę w zakresie dostaw wysokiej jakości maszyn do zgrzewania rur z PP, PE.Naszym celem jest szybka i niezawodna obsługa oraz zadowolenie klientów zarówno w zakresie dostaw jak i doradztwa technicznego. Oferta nasza obejmuje: Sprzedaż: 1. Zgrzewarki doczołowe do prac w terenie - CNC-sterowane zgrzewarki doczołowe o zakresie zgrzewanych średnic od DA 40- DA 1000 mm: Hürner CNC ECO - Półautomatyczne zgrzewarki doczołowe z rejestratorem zgrzewów o zakresie zgrzewanych średnic rur od DA 40 – DA 1600mm: Hürner SPG - Manualne zgrzewarki doczołowe z możliwością podłączenia rejestratora zgrzewów(opcja) o zakresie zgrzewanych średnic rur od DA40 –DA 1600mm: Hürner

 4. APGRANIT

  Polska

  Ihre Zufriedenheit dank höchster Qualität der Produkte und dank günstigen Preis ist für unsere Firma das wichtigste Ziel. Die mehrjährige Erfahrung in Einzel- und Großhandel innerhalb von Polen und innerhalb von Ländern der Europäischen Union, insbesondere innerhalb von Deutschland, Schweiz, Österreich und Frankreich. Unsere individuellen Kunden, private Unternehmen und öffentliche Institutionen erhalten die Graniterzeugnisse nach den europäischen Normen, die mit den entsprechenen Bescheinigungen bestätigt sind. Die von uns angebotenen Produkte charakterisieren sich durch hohe Qualität, Ästhetik und Beständigkeit. Wir setzen auf Qualität der Gewinnung, der Herstellung und des Dienstes am Kunden. Unser Granit ist eine Garantie der Zufriedenheit und des Erreichens eines seltsamen, visuellen Effektes von jedem Unternehmen. Wir versichern allen unseren Kunden eine Kontinuität und Regelmäßigkeit von den von der Firma angebotenen Lieferungen. Wir laden zur Zusammenarbeit die individuellen Kunden und die Firmen aus ganz Europa, die Dienstleistungen eines Pflasterers anbieten, die sich aufs Bauen von kleiner und großer Architektur u.a. Straßen, Zufahrten zu Wohnanlagen, Gartendekoration usw. spezialisieren, ein.

 5. VESTRA

  Polska

  Firma VESTRA zajmuje się sprzedażą systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych z zakresu zabezpieczeń przejść instalacyjnych hydraulicznych i elektrycznych, oraz zabezpieczeń konstrukcji stalowych. Jesteśmy przedstawicielem handlowym Węgierskiego producenta, firmy Dunameti. W swojej ofercie posiadamy zabezpieczenia przejść kablowych, przejść rur palnych, zabezpieczenia rur stalowych w otulinie, zabezpieczenia złączy liniowych, dylatacji budowlanych, zabezpieczenia konstrukcji stalowych Zapraszamy do współpracy firmy z zakresy branży hydraulicznych, elektrycznych i ogólnobudowlanych.

 1. BUDOMAT MAREK WENDERLICH

  Polska

  MY WIEMY JAK WAŻNY JESTDACH W TWOIM DOMUPoczątki naszej działalności sięgają 1990 roku. Od tamtej pory zrealizowaliśmy ok 20 000 m2 powierzchni dachów. Były to zarówno konstrukcje jak i różnego rodzaju pokrycia dachowe. Z każdym dachem oddanym w ręce zadowolonego klienta pogłębiało się nasze doświadczenie. Szereg szkoleń potwierdzonych certyfikatami pomaga nam łączyć teorię z praktyką. W ten sposób ciągle podnosimy poziom naszej wiedzy i umiejętności. BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE Łatwy i szybki montaż, atrakcyjna cena, bogata paleta kolorów i pełen wybór akcesoriów.BlachodachówkiPanel dachowyBlachy trapezowe, Blachy płaskiePłyty termoizolacyjneRynnyOknaAkcesoriaBUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE Wysokie parametry izolacyjne i akustyczne budynku, a przy tym cechuje się wysoką ekonomiką dzięki prostej i szybkiej technologii montażu.Płyty warstwowePłyty termoizolacyjneKasetony elewacyjnePanele ścienneKasety ścienneBlachy trapezoweRynnyObróbki dekarskie i akcesoriaBUDOWNICTWO ROLNICZE Podstawę konstrukcji

 2. BET-POL

  Polska

  BET-POL jest firmą znajdującą się na terenie południowej Polski z siedzibą w Rybniku. To, co ją wyróżnia to osobisty kontakt z każdym klientem oraz profesjonalna realizacja robót drogowych. Firmę cechuje doświadczenie, profesjonalizm oraz terminowość w wykonywaniu, odtwarzaniu bądź naprawie nawierzchni asfaltowej oraz brukowej. BET-POL stawia przede wszystkim na jakość i nowoczesność poprzez nowoczesne technologie, rozwój parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.

 1. WS-POL

  Polska

  Producent paneli PVC - system listew wykończeniowychStosowanych: - na podbicia dachowe- elewacje zewnętrzne- na ściany, sufity- do zabudowy balkonów- do adaptacji poddaszyma również szereg innych zastosowań

 2. GPBUDUSS

  Polska

  Międzynarodowa Dystrybucja: - Granulatów- Stali- Ceramiki budowlanej- Materiałów budowlanych- Materiałów / substytutów do produkcji

 3. W.P. KRAJNA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkcja i handel wyrobami z granitu, pośrednictwo w handlu nieruchomościami, projekty inwestycyjne w tym elektrownie wiatrowe.

 4. ANDRADE GUTIERREZ EUROPA, ÁFRICA, ASIA

  Portugalia

  Firma ANDRADE GUTIERREZ EUROPA, ÁFRICA, ASIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, i inżynieria budowlana. Ma siedzibę w Porto Salvo, Portugalia.

 5. VORPA SRL

  Włochy

  Firma VORPA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - okucia, galanteria metalowa, fastening and clamping items, chemiczne środki mocujące, i ELEMENTY I Materiały METALOWE DLA BUDOWNICTWA. Ma siedzibę w Riccione, Włochy.

 6. ERGON SA

  Grecja

  Firma ERGON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Smoła i asfalt drogowy, emulsje bitumiczne, konglomeraty bitumiczne do nawierzchni drogowych, Smoła i asfalt drogowy, i węglany wapniowe. Ma siedzibę w Florina, Grecja.

 7. BURCU HALI PARKE VE YAPI MALZEMELERI TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma BURCU HALI PARKE VE YAPI MALZEMELERI TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach parkiety, wewnętrzne podłogi przemysłowe podwyższone, system dect, i IMPORT-EKSPORT dywanów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. BATIMENTSMOINSCHERS.COM

  Luksemburg

  Firma BATIMENTSMOINSCHERS.COM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Budynki przemysłowe metalowe w zestawie, budynek składowy gotowy do zmontowania, budynek i hangar gotowe do zmontowania, i Konstrukcja szkieletowa metalowa w zestawie. Ma siedzibę w Bertrange, Luksemburg.

 1. WILHELM LAYHER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILHELM LAYHER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Eibensbach, Niemcy.

 2. CTSS STONE CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma CTSS STONE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Wa, Stany Zjednoczone.

 3. VIT BUVE

  Łotwa

  Firma VIT BUVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Domki prefabrykowane, Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Domki prefabrykowane, prefabrykowane domy drewniane, Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane, i Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Limbazi, Łotwa.

 4. SHANXI MTC MEMORIALS

  Chiny

  Firma SHANXI MTC MEMORIALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Datong, Chiny.

 5. CONTFLEXDIQUE GAVIONES FLEXIBLES

  Hiszpania

  Firma CONTFLEXDIQUE GAVIONES FLEXIBLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Tauste, Hiszpania.

 6. NANJING HEQIANG HARDWARE TOOLS CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANJING HEQIANG HARDWARE TOOLS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Nanzha Town, Chiny.

 7. MAEL DISTRIBUTION

  Francja

  Firma MAEL DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Deskowanie. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, filmy przemysłowe, scaffolding accessories, Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, i sygnalizacja robót. Ma siedzibę w Le Pian Medoc, Francja.

 8. FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT

  Algieria

  Firma FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Geotechnika - urządzenia i sprzęt wiertniczy, i Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Constantine, Algieria.

 9. CHALET CONCEPT

  Polska

  Firma CHALET CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Istebna, Polska.

 10. ATERTRADE

  Turcja

  Firma ATERTRADE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, import, eksport, doradztwo w dziedzinie własności przemysłowej, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych - Import eksport

Liczba wyników

714 Przedsiębiorstwa