• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych

Wyniki dla

Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych - Import eksport

 1. IMV SPEDITION LTD

  Bułgaria

 2. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Francja

  Zlokalizowana w Aveyron, autokasacja Casse Automobile AUTO PIECE BURGUIERE jest do waszych usług już od 30 lat. Nasz zespół oferuje szeroki asortyment używanych części mechanicznych, akcesoriów samochodowych i / lub pojazdów uszkodzonych oraz w stanie zastanym. Firma oferuje szeroki wybór używanych części zamiennych do takich pojazdów jak: samochody osobowe, samochody dostawcze, małe pojazdy samochodowe, 4X4 oraz okazjonalnie motocykle i sprzęt rolniczy. Wszystkie nasze części zamienne mają 3-miesięczną gwarancję. Możliwa jest dostawa zamówionych części w ciągu 48 do 72 godz. w całej Francji. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wasze zapotrzebowanie udostępniamy park demontażu o powierzchni 6000m². Można tam także zobaczyć dostępne u nas pojazdy po wypadku i w stanie do sprzedaży. Współpracujące z nami firmy transportowe mogą je wam dostarczyć w ciągu 8 dni. Firma dokłada wszelkich starań, aby służyć swoim klientom, przestrzegając norm środowiskowych.

 3. MAYUMBE CONNECTING

  Belgia

 4. NEXT TO BUSINESS SRLS

  Włochy

 5. STENZEL LOGISTICS E.K.

  Niemcy

  Nasza zasada: Nie ma projektów niemożliwych. Zajmujemy się kompleksową logistyką transportów krajowych i międzynarodowych (od ładunków drobnicowych po ciężkie), działając szybko, elastycznie i niezawodnie – również w przypadku zleceń pilnych lub niestandardowych. Nasi klienci otrzymują wsparcie transportowe w bezproblemowym pakiecie z jednego źródła. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie inteligentnej logistyki i rozwiązań transportowych o wyjątkowo krótkim czasie reakcji i dostawy, jesteśmy wysoko wykwalifikowanym i sprawdzonym partnerem wielu uznanych firm, które produkują w trybie “just-in-time” lub ekspresowo wysyłają produkty na cały świat. Agent regulowany, certyfikat AEO Certified Global Trader.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRANSAUTOMOBILE SA

  Belgia

  Od samego początku, od 1973 roku, przedsiębiorstwo Transautomobile działało w zakresie sprzedaży « bez cła - bez odprawy celnej» pojazdów na eksport & w szczególności do Afryki. Transautomobile jest w ciągłej fazie wzrostu. W ciągu wielu lat, powiększyło ono zarówno gamę wyrobów & usług dla swych klientów, jak i obszar sprzedaży. Mieści się w Brukseli, w sercu Europy. Pojazdy drogowe, Samochody wszystkich marek i typów, a także 4X4, pick-upy. Minibusy, autobusy, autokary, samochody dostawcze

 2. AGATE TRASPORTI SRL

  Włochy

  Agate Trasporti srl, prowadzi działalność w sektorze transportu krajowego i międzynarodowego produktów spożywczych, towarów łatwo psujących się w temperaturze kontrolowanej (-20° +1). Flota pojazdów składa się z 7 pojazdów przegubowych najnowszej generacji, monitorowany przez satelitarny system bezpieczeństwa. Wykonujemy regularne przewozy w całych Włoszech, w Hiszpanii i Portugalii, koordynujemy przewozy na całym terytorium międzynarodowym, ładunków pełnych lub drobnicowych.

 3. MHH INTERNATIONAL

  Zjednoczone Królestwo

 4. OFM OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

  Turcja

 5. KANIAGA TRANSPORTS FRANCE

  Francja

 1. SETTI TRASPORTI DI CARLO SETTI & C. SNC

  Włochy

 2. INSIGHT TRANS LOGISTICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. CAR EXPORT COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

 2. CV INTERNATIONAL TRADING LTD. CO.

  Turcja

 3. SAPPHIRE PREMIUM TECHNOLOGY CO,.LTD

  Chiny

 4. WUNDER FILTRE A.S.

  Turcja

 5. BURAK DOLEK FOREIGN TRADE

  Turcja

 6. KANCA OTOMOTIV VE DIŞ TIC LTD.

  Turcja

 7. KULAC OTO SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 8. FREEDOM EU

  Zjednoczone Królestwo

 1. CIM COMPAGNIE INTERNATIONALE DE MAINTENANCE

  Francja

 2. AUTOREDO

  Belgia

 3. LARES BENELUX

  Belgia

 4. APEX CARGO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. GYPI

  Belgia

 6. GTEX

  Belgia

 7. TRANSMOTORS

  Holandia

 8. LABBAIK HAJJ UMRAH

  Zjednoczone Królestwo

 9. PMS DIŞ DICARET LTD. ŞTI.

  Turcja

 10. MIRMAK FORKLIFT VE IS MAK.YED.PARCA

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych - Import eksport

Liczba wyników

504 przedsiębiorstwa