• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych

Wyniki dla

Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych - Import eksport

 1. IMV SPEDITION LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  IMV SPEDITION LTD to firma spedycyjna specjalizująca się w realizacji przesyłek międzynarodowych z siedzibą w Sofii, Bułgaria. Jesteśmy usługodawcą działającym w sektorze importu-eksportu pojazdów i sprzętu transportowego. Działamy również w branży międzynarodowych przewozów towarowych, magazynów i składów celnych oraz spedycji międzynarodowej. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom niezawodnego i bezpiecznego transportu. Oferujemy różne kategorie usług: Przesyłki drobnicowe Przesyłki kompleksowe Ładunki ponadgabarytowe Towary wymagające kontroli temperatury Towary niebezpieczne (ADR) Zapraszamy do kontaktu z nami!

 2. AUTO-PIECE BURGUIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Zlokalizowana w Aveyron, autokasacja Casse Automobile AUTO PIECE BURGUIERE jest do waszych usług już od 30 lat. Nasz zespół oferuje szeroki asortyment używanych części mechanicznych, akcesoriów samochodowych i / lub pojazdów uszkodzonych oraz w stanie zastanym. Firma oferuje szeroki wybór używanych części zamiennych do takich pojazdów jak: samochody osobowe, samochody dostawcze, małe pojazdy samochodowe, 4X4 oraz okazjonalnie motocykle i sprzęt rolniczy. Wszystkie nasze części zamienne mają 3-miesięczną gwarancję. Możliwa jest dostawa zamówionych części w ciągu 48 do 72 godz. w całej Francji. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na wasze zapotrzebowanie udostępniamy park demontażu o powierzchni 6000m². Można tam także zobaczyć dostępne u nas pojazdy po wypadku i w stanie do sprzedaży. Współpracujące z nami firmy transportowe mogą je wam dostarczyć w ciągu 8 dni. Firma dokłada wszelkich starań, aby służyć swoim klientom, przestrzegając norm środowiskowych.

 3. MAYUMBE CONNECTING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MAYUMBE CONNECTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Jest również obecna w dziedzinach Fracht międzynarodowy, Fracht lotniczy kontenerowy, Spedycja lotnicza, Frachtowce - transport morski, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Samochody używane, Samochody półciężarowe używane, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, i Import-eksport - informytyka. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 4. STENZEL LOGISTICS E.K.

  Niemcy

  Nasza zasada: Nie ma projektów niemożliwych. Zajmujemy się kompleksową logistyką transportów krajowych i międzynarodowych (od ładunków drobnicowych po ciężkie), działając szybko, elastycznie i niezawodnie – również w przypadku zleceń pilnych lub niestandardowych. Nasi klienci otrzymują wsparcie transportowe w bezproblemowym pakiecie z jednego źródła. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie inteligentnej logistyki i rozwiązań transportowych o wyjątkowo krótkim czasie reakcji i dostawy, jesteśmy wysoko wykwalifikowanym i sprawdzonym partnerem wielu uznanych firm, które produkują w trybie “just-in-time” lub ekspresowo wysyłają produkty na cały świat. Agent regulowany, certyfikat AEO Certified Global Trader.

 5. TRANSAUTOMOBILE SA

  Belgia

  Od samego początku, od 1973 roku, przedsiębiorstwo Transautomobile działało w zakresie sprzedaży « bez cła - bez odprawy celnej» pojazdów na eksport & w szczególności do Afryki. Transautomobile jest w ciągłej fazie wzrostu. W ciągu wielu lat, powiększyło ono zarówno gamę wyrobów & usług dla swych klientów, jak i obszar sprzedaży. Mieści się w Brukseli, w sercu Europy. Pojazdy drogowe, Samochody wszystkich marek i typów, a także 4X4, pick-upy. Minibusy, autobusy, autokary, samochody dostawcze

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGATE TRASPORTI SRL

  Włochy

  Agate Trasporti srl, prowadzi działalność w sektorze transportu krajowego i międzynarodowego produktów spożywczych, towarów łatwo psujących się w temperaturze kontrolowanej (-20° +1). Flota pojazdów składa się z 7 pojazdów przegubowych najnowszej generacji, monitorowany przez satelitarny system bezpieczeństwa. Wykonujemy regularne przewozy w całych Włoszech, w Hiszpanii i Portugalii, koordynujemy przewozy na całym terytorium międzynarodowym, ładunków pełnych lub drobnicowych.

 2. ENC

  Francja

  ENC jest jedną z wiodących firm w branży eksportu na kraje Europy Wschodniej używanego sprzętu transportu drogowego; wszelkie ciągniki drogowe, nośniki dużej pojemności, ciężarówki, naczepy każdego rodzaju, ubezpieczenie czasowe IMPORT/EKSPORT jest dostępne bez względu na miejsce docelowe eksportowanego pojazdu. Od 15 lat jesteśmy znani jako profesjonalista w branży samochodowej, główny eksporter używanych pojazdów przemysłowych z Francji do Rosji, specjalista od krajów Europy Wschodniej.

 3. MHH INTERNATIONAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MHH INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody używane. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, i Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Cranleigh, Zjednoczone Królestwo.

 4. OFM OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma OFM OTOMOTIV SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Valves, kleszcze hamulcowe do samochodów, pierścienie impulsowe ABS, i mieszki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. KANIAGA TRANSPORTS FRANCE

  Francja

  Firma KANIAGA TRANSPORTS FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Garges Les Gonesse, Francja.

 1. SETTI TRASPORTI DI CARLO SETTI & C. SNC

  Włochy

  Firma SETTI TRASPORTI DI CARLO SETTI & C. SNC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Terminale frachtowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, wielosposobowy transport i spedycja towarów, Transport ADR, transport drobnicowy towarów, i Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Castelnuovo Scrivia, Włochy.

 2. BRINA CELIJA S.P.

  Słowenia

  Firma BRINA CELIJA S.P., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 1. INSIGHT TRANS LOGISTICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INSIGHT TRANS LOGISTICS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach transport międzynarodowy, i przewozy samochodami ciężarowymi. Ma siedzibę w Worcester, Zjednoczone Królestwo.

 2. WUNDER FILTRE A.S.

  Turcja

  Firma WUNDER FILTRE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, Filtry samochodowe, i Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Ma siedzibę w Atasehir/istanbul, Turcja.

 3. CAR EXPORT COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAR EXPORT COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Haydock, Zjednoczone Królestwo.

 4. CARROZZERIA TONELLO DI TONELLO SAMUELE

  Włochy

  Firma CARROZZERIA TONELLO DI TONELLO SAMUELE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karoserie pojazdów dostawczych. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, część zamienna do pojazdów w sprzedaży, gaźnik do samochodu z dawnych lat, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, i części zamienne do samochodów wyścigowych. Ma siedzibę w Villanova Di Camposampiero, Włochy.

 5. CV INTERNATIONAL TRADING LTD. CO.

  Turcja

  Firma CV INTERNATIONAL TRADING LTD. CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. GOKAY INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma GOKAY INTERNATIONAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach przeprowadzka międzynarodowa, europejski transport ciężarowy, Transport ciężki, i firma transportu na europę. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. SAPPHIRE PREMIUM TECHNOLOGY CO,.LTD

  Chiny

  Firma SAPPHIRE PREMIUM TECHNOLOGY CO,.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach eksport, wholesale, i zabawki ogrodowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. LARES BENELUX

  Belgia

  Firma LARES BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Samochody używane, i used cars bought and sold. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

 1. MIRMAK FORKLIFT VE IS MAK.YED.PARCA

  Turcja

  Firma MIRMAK FORKLIFT VE IS MAK.YED.PARCA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. AUTOGARDINEN

  Niemcy

  Firma AUTOGARDINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. BUYSE CONTAINERS

  Belgia

  Firma BUYSE CONTAINERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ubijarki i rozdrabniacze do śmieci. Jest również obecna w dziedzinach Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Składowanie i zbieranie odpadków - urządzenia, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, i kontenery. Ma siedzibę w Rumbeke, Belgia.

 4. COLLIVERVOER VAN THUYNE

  Belgia

  Firma COLLIVERVOER VAN THUYNE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Wózki transportowe, Wózki transportowe, transport ciężarowy, Express delivery service, i transport pocztowy krajowy i międzynarodowy. Ma siedzibę w Gentbrugge, Belgia.

 5. LABBAIK HAJJ UMRAH

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LABBAIK HAJJ UMRAH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. KANCA OTOMOTIV VE DIŞ TIC LTD.

  Turcja

  Firma KANCA OTOMOTIV VE DIŞ TIC LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. PMS DIŞ DICARET LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma PMS DIŞ DICARET LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. FREEDOM EU

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FREEDOM EU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Little Haywood, Zjednoczone Królestwo.

 9. TRANSPORTS COURCELLE

  Francja

  Firma TRANSPORTS COURCELLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach transport specjalny, transport maszyn przemysłowych, transport w konwojach specjalnych, i Transport i przeprowadzki maszyn i urządzeń. Ma siedzibę w Saint-Sauveur, Francja.

 10. 7URK TRADE COMPANY

  Turcja

  Firma 7URK TRADE COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych - Import eksport

Liczba wyników

535 Przedsiębiorstwa