• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport papieru i tektury

Wyniki dla

Import-eksport papieru i tektury - Import eksport

 1. ROLTECH S.R.L.

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma ROLTECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier i tektura - wyroby gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier - produkcja, Import-eksport papieru i tektury, Etykietki, naklejki, Druk fleksograficzny, Papier - produkcja, Import-eksport papieru i tektury, Etykietki, naklejki, flexographic printing, i reprodukcje personalizowane. Ma siedzibę w Botosani, Rumunia.

 2. EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Import-eksport papieru i tektury, Napoje, rolki papieru termicznego, Napoje bezalkoholowe, Napoje - import-eksport, Import-eksport papieru i tektury, i Napoje. Ma siedzibę w Weiswampach, Luksemburg.

 3. FOX NORD SP.ZO.O

  Polska

  Producent tektury litej : Tektura lita EcoFlex 1, 2mm , 1, 4mm , 1, 6mm , 2, 0mm, 2, 5mm, 3, 0mm 4, 0mm Tektura lita Soft Board 1, 3mm, 1, 6mm, 2, 0mm tektura lita meblowa tapicerska nasza marka własna to tektura EcoFlex promień gięcia w dwie strony. Tektura lita introligatorska SBI segregatorowa marka własna introboard. Produkujeny również tekture z pianką PU 2 i 3 mm Tektura lita SBP jest to tektura przekładkowa do zabezpieczenia i stabilizacji palet . Kątowniki tekturowe KTI . Bobiny . W naszej ofercie posiadamy tektury od 300 g/m3 - 3500 g/m2 co odpowiednio daje nam grubości 0d 0, 3 mm - 3, 4 mm . Wszystkie nasze produkty docinamy na wymiar .

 4. CARTONAJES AITANA

  Hiszpania

  Produkcja i recykling w 100% tektury, sprzedaż i dystrybucja w kraju i za granicą.

 5. POLPAPIER

  Polska

  Sprzedaż papieru oraz laminatu aluminium z papierem w rolach.papier oraz alumnium z papierem i z Pe.Kupujemy również stoki papieru Kraft oraz z Pe

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROXIO CO.LTD

  Rosja

  Firma PROXIO CO.LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach papiery. Ma siedzibę w Saint-Petersburg, Rosja.

 2. BARISOFSET

  Turcja

  Firma BARISOFSET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach pudełka do pakowania, cardboard boxes, i supplies for digital printing. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. SAHINLER MUKAVVA VE KAGIT URUNLERI SAN. TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma SAHINLER MUKAVVA VE KAGIT URUNLERI SAN. TIC. A.Ş., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. GOODTIME INDUSTRY & TRADING CO LTD

  Turcja

  Firma GOODTIME INDUSTRY & TRADING CO LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach artykuły i produkty papiernicze do pakowania i konfekcjonowania, i karton. Ma siedzibę w 5379502558, Turcja.

 5. FENNEXPO DANISMANLIK TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma FENNEXPO DANISMANLIK TICARET LTD STI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, kieliszki plastikowe, artykuły do czyszczenia domu, i Opakowania. Ma siedzibę w Ümraniye, Turcja.

 1. KOHLSCHEIN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KOHLSCHEIN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 2. MARANO SRL

  Włochy

  Firma MARANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Serwetki papierowe, torebki z papieru, i Serwetki papierowe. Ma siedzibę w Rende, Włochy.

 1. ORIENT LINKS CO LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma ORIENT LINKS CO LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Szkło hartowane, papiery do drukowania, pisania i rysowania, szkło refleksyjne, Opakowania papierowe i tekturowe, i Szkło hartowane. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 2. INAPA PORTUGAL DISTRIBUIÇÃO DE PAPEL, SA

  Portugalia

  Firma INAPA PORTUGAL DISTRIBUIÇÃO DE PAPEL, SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Sintra, Portugalia.

 3. VEHART LTD

  Bułgaria

  Firma VEHART LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Torby papierowe, Papier nasycony, Papier i tektura - wyroby gotowe, Opakowania papierowe i tekturowe, Torby papierowe, Papier nasycony, i Papier i tektura - wyroby gotowe. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 4. DUBEGAR PULP AND PAPER KFT.

  Węgry

  Firma DUBEGAR PULP AND PAPER KFT., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach zwoje kartonu - papier opakowaniowy, powtórne wykorzystywanie makulatury, torba z papieru pakowego siarczanowego, i karton. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 5. ENGEL KARTON UND PAPIER GMBH

  Niemcy

  Firma ENGEL KARTON UND PAPIER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Stapelfeld, Niemcy.

 6. JANDJ TRADING AND RECYCLING SP. Z O.O

  Polska

  Firma JANDJ TRADING AND RECYCLING SP. Z O.O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach rury aluminiowe. Ma siedzibę w Warsaw, Polska.

 7. ALFA GRAF KAGIT SANAYI VE TICARET AS

  Turcja

  Firma ALFA GRAF KAGIT SANAYI VE TICARET AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach papiery ozdobne, karton falisty, papier do pakowania, i papier, karton i tektura. Ma siedzibę w Kucukcekmece/istanbul, Turcja.

 8. FOOTHOLD UG

  Niemcy

  Firma FOOTHOLD UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Papier samokopiujący, Import-eksport papieru i tektury, piwa, Karma i pasze dla zwierząt, Papier samokopiujący, i Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Syke, Niemcy.

 1. FRANCEPAPIER

  Francja

  Firma FRANCEPAPIER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. VARAD PAPERS PVT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VARAD PAPERS PVT LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. ARROWSWIFT CONTACTS LTD

  Malta

  Firma ARROWSWIFT CONTACTS LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Qormi, Malta.

 4. INDROSTAR

  Rumunia

  Firma INDROSTAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Składanka komputerowa, i Składanka komputerowa. Ma siedzibę w Bistrita, Rumunia.

 5. ANIL KAGIT LTD.

  Turcja

  Firma ANIL KAGIT LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. DANIEL FAIN & CO

  Belgia

  Firma DANIEL FAIN & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

 7. J.W. CAPPELEN IBÉRICA

  Hiszpania

  Firma J.W. CAPPELEN IBÉRICA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach artykuły z papieru i celulozy, i dystrybutory papieru. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. HANRUN PAPER INDUSTRIAL CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma HANRUN PAPER INDUSTRIAL CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 9. DIMARVIN

  Grecja

  Firma DIMARVIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Składanka komputerowa. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport papieru i tektury, Torebki papierowe, Farby drukarskie, sektor artykułów papierniczych, artykułów i materiałów biurowych, Import-eksport papieru i tektury, Torebki papierowe, i Farby drukarskie. Ma siedzibę w Karditsa, Grecja.

 10. SUCESORES DE LEONARDO GARCIA S.A.

  Hiszpania

  Firma SUCESORES DE LEONARDO GARCIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach powtórne wykorzystywanie makulatury. Ma siedzibę w Silla, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport papieru i tektury - Import eksport

Liczba wyników

604 Przedsiębiorstwa