• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport mebli i wyrobów drewnianych

Wyniki dla

Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych - Import eksport

 1. AVENSIS FURNITURE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Avensis Furniture zostało założone w 2002 roku, posiadając jedną z największych fabryk mebli w Kayseri, Turcja. Specjalizując się w produkcji stalowych łóżek piętrowych, ram do łóżek, łóżek składanych i materacy, cieszy się szybko rosnącą renomą na rynkach europejskim i Stanów Zjednoczonych. Obecnie, Avensis posiada trzy zakłady produkcyjne wytwarzające meble metalowe, materace i zestawy jadalne. Podążając za nieustannie ewoluującymi technologiami, Avensis wykorzystuje najnowsze i najnowocześniejsze techniki produkcyjne, takie jak roboty spawalnicze, maszyny do cięcia laserowego & formowania, elektrostatyczne maszyny do malowania proszkowego, itp. Najważniejszą wartością formy od chwili jej założenia jest zawsze jakość. Przyznane certyfikaty, takie jak CE EN747, TSE, ISO 9001 i ISO 10002 świadczą o tym, że produkcja jest wykonywana zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto, dzięki swoim inżynierom działu badawczo-rozwojowego i technikom, firma odnosi sukces w produkcji trwałych produktów po najkorzystniejszych cenach. Posiadając hurtownie, salony wystawowe i biura sprzedaży w wielu miejscach w Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych, Avensis jest doskonałym partnerem dla hurtowni i dystrybutorów z uwagi na szybkie i bezcłowe dostawy oraz doskonałą obsługę posprzedażną. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. EVGER EV GERECLERI SAN TIC AS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Evger produkuje metalowe meble od 1984 w Kayseri / Turcja. Nasza firma posiada 80% udział w tureckim rynku składanych materacy i wyjątkowo elastyczne zdolności produkcyjne. Jednocześnie wykonujemy badania nad rozwojem produktów, zgodnie z wymaganiami klienta. Prowadzimy działalność stosując zasadę ochrony środowiska. Traktujemy klientów jak partnerów i działamy będąc nastawieni na ich stuprocentową satysfakcję. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i pełnej ofercie, Evger robi w szybkim tempie postępy, by stać się niezawodną marką. Naszymi głównymi rynkami są USA, Europa i kraje regionu Bliskiego Wschodu oraz Północnej Afryki. Specjalizujemy się w branży metalowych mebli, dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doświadczonym personelem. Produkujemy metalowe stelaże do łóżek, sofy, łóżka piętrowe, łóżka polowe składane, ramy do łóżek, łóżka regulowane, meble ogrodowe i wiele innych do zobaczenia na naszej stronie internetowej. Naszym zadaniem jest priorytetowe traktowanie jakości i satysfakcji klienta. Ponadto, produkujemy i sprzedajemy meble ogrodowe i akcesoria, w tym produkty i modele według projektu. Zapewniamy także usługi posprzedażne i napraw, odpowiednio do stylu życia i przyzwyczajeń klientów. Naszym głównym celem jest usatysfakcjonowanie klientów dzięki produktom o wysokiej jakości i trwałości. Oprócz wyrobów standardowych, nieprzerwanie aktualizujemy naszą ofertę produktową inwestując w badania i rozwój. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble biurowe, Meble warsztatowe, Schody drewniane, i Meble domowe. Ma siedzibę w Nowy Tomyśl, Polska.

 4. WOLOMINSKA FABRYKA MEBLI DRZWI KRZYSZTOF BROMA

  Polska

  WFMD has been specializing in the production of carpentry products for many years, i.e.; kitchens, doors, wardrobes, chests of drawers, solid wood tables… etc. The machinery park, including CNC machining centers, enables the production of both solid wood and derived materials, such as; plywood, veneer, MDF, plywood, … The painting chamber offers great possibilities regarding the surface finishing of the finished product; gloss, matte, semi-matte, as well as special effects such as: rust, leather, concrete ... We ensure high quality of manufactured products, experienced staff, punctuality and business honesty. We are interested in long-term cooperation, mass production as well as short product series, please contact us: biuro@wfmd.pl

 5. ATON FURNITURE LLC

  Rosja

  Fabryka Aton to nowa, szybko rozwijająca się firma zajmująca się wytwarzaniem mebli dziecięcych. Oferujemy przewijaki, łóżeczka dla niemowląt, łóżka młodzieżowe oraz inne meble do pokoju dziecięcego. Główne elementy przewagi konkurencyjnej naszej fabryki to szeroka gama modeli i rozwiązań kolorystycznych, wysoka jakość za rozsądną cenę, a także własne unikalne projekty i rozwiązania inżynieryjne. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby zbudować długoterminowe i wzajemne korzystne partnerstwo. Obecnie priorytetem naszego zkładu jest promowanie eksportu łóżek dziecięcych, komód i przewijaków. Tworzymy meble funkcjonalne, modne i nowoczesne. Wiele naszych pomysłów staje się trendami na rynku rosyjskim i za granicą. Zapraszamy do współpracy hurtownie, sieci handlowe, dystrybutorów regionalnych oraz wszystkich zainteresowanych naszymi produktami.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TARMEKO

  Estonia

  Meble tapicerowane (kanapy, fotele, fotele rozkładane), profilowane kształty i meble wypoczynkowe (podłokietniki i nogi do krzeseł). Meble na zamówienie. Meble okrętowe.Produkcja forniru brzozowego skrawanego obwodowo.Produkcja detali metalowych i umowy serwisowe z zakładami produkcyjnymi.

 2. PRODUKCJA MEBLI Z DREWNA LITEGO

  Polska

  Produkujemy meble z drewna litego używamy najwyższej jakości podzespołów tworzymy produkty najwyższej jakości nie zapominając o ich przeznaczeniu i naturalności stoły, podłogi, łózka, krzesał, parapety tylko 100% drewna

 3. LOTOS TRADING LTD

  Bułgaria

  Firma LOTOS TRADING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, i Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 4. ALDEKON

  Turcja

  Firma ALDEKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, projektowanie stadionów, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. CÈDRE & RONDINS

  Francja

  Firma CÈDRE & RONDINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Pont De Buis, Francja.

 1. LONYRA FURNITURE LTD

  Bułgaria

  Firma LONYRA FURNITURE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 2. CELIKSOY METAL AND WOOD FACTORY

  Turcja

  Firma CELIKSOY METAL AND WOOD FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, tables and chairs, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Mamak, Turcja.

 1. BIM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma BIM SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mebli, i Dropshipping. Ma siedzibę w Bilgoraj, Polska.

 2. SPEKTR LTD

  Ukraina

  Firma SPEKTR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach tłumaczenia - język rumuński. Ma siedzibę w Smila, Ukraina.

 3. BURSA EVSANE KOLTUK

  Turcja

  Firma BURSA EVSANE KOLTUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach meble do wnętrz, fotele, kanapy rozkładane, i furniture. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. BALORE FURNITURE

  Turcja

  Firma BALORE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble biurowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, badania projektów form mebli kuchennych, i artykuły i wyroby drewniane. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. TDG ASTRA

  Ukraina

  Firma TDG ASTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mebli, i meble drewniane na miarę. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 6. SC MOBIPART SRL

  Rumunia

  Firma SC MOBIPART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Com Daesti, Sat Sanbotin, Rumunia.

 7. INTERIORS ITALY SRL

  Włochy

  Firma INTERIORS ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do luksusowych jachtów, i architektura wnętrz. Ma siedzibę w Serravalle, Włochy.

 8. GROUP SDM UKRAINE

  Ukraina

  Firma GROUP SDM UKRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble projektowane. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Stoły i krzesła, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, meble barowe, MEBLE I KRZESŁA biurowe, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 1. KOLTABA HOME

  Turcja

  Firma KOLTABA HOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach stojak, furniture, i tables and chairs. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. YMZKLC

  Holandia

  Firma YMZKLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach System drzwi wewnętrznych przesuwnych chowanych w ścianie. Ma siedzibę w Deen Haag, Holandia.

 3. PRODUCTOS CUSAN SL

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS CUSAN SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, meble - hurt, Cleaning articles, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i stoły składane. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 4. FACTORY1950

  Szwajcaria

  Firma FACTORY1950, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Meble warsztatowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Import-eksport - przedstawiciele, narzędzia do cięcia, Meble warsztatowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Import-eksport - przedstawiciele. Ma siedzibę w Sion, Szwajcaria.

 5. SHAHAB PROJECTS

  Turcja

  Firma SHAHAB PROJECTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, petrochemical products, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MOBILERI ERALD

  Albania

  Firma MOBILERI ERALD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, bar furniture, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, produkcja mebli dla struktur użytku zbiorowego, i fotele dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Kruje, Albania.

 7. KARLA MARIA INVEST SRL

  Rumunia

  Firma KARLA MARIA INVEST SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja ścienna, meble ogrodowe, meble, i ekskluzywne części ubrania. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 8. JINEPS TASARIM IC VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma JINEPS TASARIM IC VE DIS TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Łóżka - ramy, stelaże i materace, przednie części wyściełane, stelaże pod materace, i drzwi metalowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 9. BÜROKOM GMBH

  Niemcy

  Firma BÜROKOM GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach kominki do wystroju wnętrz, artykuły dla domu, i oprzyrządowanie tokarki. Ma siedzibę w Hennigsdorf, Niemcy.

 10. DROMEDAR SL

  Hiszpania

  Firma DROMEDAR SL, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, accessories for couches, fotel z regulacją, i Relaxation armchairs. Ma siedzibę w Palma De Mallorca - Baleares, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo