• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport mebli i wyrobów drewnianych

Wyniki dla

Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych - Import eksport

 1. AVENSIS FURNITURE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Avensis Furniture zostało założone w 2002 roku, posiadając jedną z największych fabryk mebli w Kayseri, Turcja. Specjalizując się w produkcji stalowych łóżek piętrowych, ram do łóżek, łóżek składanych i materacy, cieszy się szybko rosnącą renomą na rynkach europejskim i Stanów Zjednoczonych. Obecnie, Avensis posiada trzy zakłady produkcyjne wytwarzające meble metalowe, materace i zestawy jadalne. Podążając za nieustannie ewoluującymi technologiami, Avensis wykorzystuje najnowsze i najnowocześniejsze techniki produkcyjne, takie jak roboty spawalnicze, maszyny do cięcia laserowego & formowania, elektrostatyczne maszyny do malowania proszkowego, itp. Najważniejszą wartością formy od chwili jej założenia jest zawsze jakość. Przyznane certyfikaty, takie jak CE EN747, TSE, ISO 9001 i ISO 10002 świadczą o tym, że produkcja jest wykonywana zgodnie z najwyższymi standardami. Ponadto, dzięki swoim inżynierom działu badawczo-rozwojowego i technikom, firma odnosi sukces w produkcji trwałych produktów po najkorzystniejszych cenach. Posiadając hurtownie, salony wystawowe i biura sprzedaży w wielu miejscach w Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych, Avensis jest doskonałym partnerem dla hurtowni i dystrybutorów z uwagi na szybkie i bezcłowe dostawy oraz doskonałą obsługę posprzedażną. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. EVGER EV GERECLERI SAN TIC AS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Evger produkuje metalowe meble od 1984 w Kayseri / Turcja. Nasza firma posiada 80% udział w tureckim rynku składanych materacy i wyjątkowo elastyczne zdolności produkcyjne. Jednocześnie wykonujemy badania nad rozwojem produktów, zgodnie z wymaganiami klienta. Prowadzimy działalność stosując zasadę ochrony środowiska. Traktujemy klientów jak partnerów i działamy będąc nastawieni na ich stuprocentową satysfakcję. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i pełnej ofercie, Evger robi w szybkim tempie postępy, by stać się niezawodną marką. Naszymi głównymi rynkami są USA, Europa i kraje regionu Bliskiego Wschodu oraz Północnej Afryki. Specjalizujemy się w branży metalowych mebli, dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doświadczonym personelem. Produkujemy metalowe stelaże do łóżek, sofy, łóżka piętrowe, łóżka polowe składane, ramy do łóżek, łóżka regulowane, meble ogrodowe i wiele innych do zobaczenia na naszej stronie internetowej. Naszym zadaniem jest priorytetowe traktowanie jakości i satysfakcji klienta. Ponadto, produkujemy i sprzedajemy meble ogrodowe i akcesoria, w tym produkty i modele według projektu. Zapewniamy także usługi posprzedażne i napraw, odpowiednio do stylu życia i przyzwyczajeń klientów. Naszym głównym celem jest usatysfakcjonowanie klientów dzięki produktom o wysokiej jakości i trwałości. Oprócz wyrobów standardowych, nieprzerwanie aktualizujemy naszą ofertę produktową inwestując w badania i rozwój. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. HOTEL PROJECT MANAGEMENT AND CONTRACT FURNITURE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od początku działalności w ramach tego samego przedsiębiorstwa zdobyliśmy 15 lat doświadczenia w sektorze oświetleniowym. Założyliśmy firmę Ikon Lighting and Engineering w 2013 roku. Ikon Lighting and Engineering, twarz innowacji przemysłu oświetleniowego w Turcji, należy do czołowych przedsiębiorstw w kraju, dzięki wysokiej jakości jego produktów i wsparciu projektowym, a także działaniu z myślą o byciu liderem w sektorze oświetleniowym. Dążymy do zaoferowania więcej niż oczekują klienci poprzez specyficzne wzornictwo dla konkretnego projektu i produkcję wyrobów. Działalność Ikon Lighting obejmuje badania i rozwój, planowanie i rozwój, produkcję, wzornictwo, kontrolę jakości, obsługę klientów i działy obsługi technicznej. Kadra inżynierska i techniczna firmy służy jej klientom; oferuje wysoką jakość marek o dużej rozpoznawalności i specyficzne wzornictwo dla konkretnego projektu. Nadal wyróżniamy się w branży dzięki własnym jednostkom badawczo-rozwojowym oraz planowania i rozwoju, posiadając nowatorską i kreatywną strukturę, ukierunkowaną na rozwój. Prowadzimy badania i rozwój oraz planowanie i rozwój idąc śladem międzynarodowych rozwiązań technologicznych w sektorze i nowych wzorów produktów. Zbudowaliśmy naszą pozycję w branży bez sprzeniewierzania się naszym wartościom etycznym, trzymając się naszej fundamentalnej zasady "poszanowania dla ludzi i natury". Stosując podejście holistyczne, świadczymy usługi w sektorze oświetleniowym, w tym projektowanie-wzornictwo-produkcję-wdrażanie. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma JERZY PRZYBYLSKI CARPENTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy toczone, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Hotele - wyposażenie meblowe, Meble biurowe, Meble warsztatowe, Schody drewniane, i Meble domowe. Ma siedzibę w Nowy Tomyśl, Polska.

 5. VERMILION DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma VERMILION DIS TICARET LIMITED SIRKETI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przeprowadzki międzynarodowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Import-eksport stali i metali, Odzież - import-eksport, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Opakowania spożywcze, Opakowania, doradztwo w dziedzinie logistyki firmy, i Logistyka samochodowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TN FR COMMERCIAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TN FR COMMERCIAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach szafy, kuchnia nowoczesna, daktyle, układanie płytek, i meble. Ma siedzibę w Nice Riquet, Francja.

 2. ATON FURNITURE LLC

  Rosja

  Fabryka Aton to nowa, szybko rozwijająca się firma zajmująca się wytwarzaniem mebli dziecięcych. Oferujemy przewijaki, łóżeczka dla niemowląt, łóżka młodzieżowe oraz inne meble do pokoju dziecięcego. Główne elementy przewagi konkurencyjnej naszej fabryki to szeroka gama modeli i rozwiązań kolorystycznych, wysoka jakość za rozsądną cenę, a także własne unikalne projekty i rozwiązania inżynieryjne. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby zbudować długoterminowe i wzajemne korzystne partnerstwo. Obecnie priorytetem naszego zkładu jest promowanie eksportu łóżek dziecięcych, komód i przewijaków. Tworzymy meble funkcjonalne, modne i nowoczesne. Wiele naszych pomysłów staje się trendami na rynku rosyjskim i za granicą. Zapraszamy do współpracy hurtownie, sieci handlowe, dystrybutorów regionalnych oraz wszystkich zainteresowanych naszymi produktami.

 3. TARMEKO

  Estonia

  Meble tapicerowane (kanapy, fotele, fotele rozkładane), profilowane kształty i meble wypoczynkowe (podłokietniki i nogi do krzeseł). Meble na zamówienie. Meble okrętowe.Produkcja forniru brzozowego skrawanego obwodowo.Produkcja detali metalowych i umowy serwisowe z zakładami produkcyjnymi.

 4. PRODUKCJA MEBLI Z DREWNA LITEGO

  Polska

  Produkujemy meble z drewna litego używamy najwyższej jakości podzespołów tworzymy produkty najwyższej jakości nie zapominając o ich przeznaczeniu i naturalności stoły, podłogi, łózka, krzesał, parapety tylko 100% drewna

 5. CELIKSOY METAL AND WOOD FACTORY

  Turcja

  Firma CELIKSOY METAL AND WOOD FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, tables and chairs, Meble dziecięce, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Mamak, Turcja.

 1. ALDEKON

  Turcja

  Firma ALDEKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, projektowanie stadionów, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. CHANGZHOU EASTMAP INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Chiny

  Firma CHANGZHOU EASTMAP INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Changzhou, Chiny.

 1. CÈDRE & RONDINS

  Francja

  Firma CÈDRE & RONDINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Pont De Buis, Francja.

 2. BURSA EVSANE KOLTUK

  Turcja

  Firma BURSA EVSANE KOLTUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach meble do wnętrz, fotele, kanapy rozkładane, i furniture. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. BALORE FURNITURE

  Turcja

  Firma BALORE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Meble biurowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, badania projektów form mebli kuchennych, i artykuły i wyroby drewniane. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. SPEKTR LTD

  Ukraina

  Firma SPEKTR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach tłumaczenia - język rumuński. Ma siedzibę w Smila, Ukraina.

 5. HANS JABLONSKI

  Indonezja

  Firma HANS JABLONSKI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe, i Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe. Ma siedzibę w Kutuh, Kec Kuta Selatan, Bali, Indonezja.

 6. SC MOBIPART SRL

  Rumunia

  Firma SC MOBIPART SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie, Elementy drewniane do mebli, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Drewno i wyroby meblarskie - obróbka i zabezpieczenie. Ma siedzibę w Com Daesti, Sat Sanbotin, Rumunia.

 7. TDG ASTRA

  Ukraina

  Firma TDG ASTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach produkcja mebli, i meble drewniane na miarę. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 8. GROUP SDM UKRAINE

  Ukraina

  Firma GROUP SDM UKRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble projektowane. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Stoły i krzesła, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, meble barowe, MEBLE I KRZESŁA biurowe, i Stoły i krzesła. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 1. INTERIORS ITALY SRL

  Włochy

  Firma INTERIORS ITALY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do luksusowych jachtów, i architektura wnętrz. Ma siedzibę w Serravalle, Włochy.

 2. KOLTABA HOME

  Turcja

  Firma KOLTABA HOME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach stojak, furniture, i tables and chairs. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 3. PRODUCTOS CUSAN SL

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS CUSAN SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, meble - hurt, Cleaning articles, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i stoły składane. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 4. YMZKLC

  Holandia

  Firma YMZKLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach System drzwi wewnętrznych przesuwnych chowanych w ścianie. Ma siedzibę w Deen Haag, Holandia.

 5. SHAHAB PROJECTS

  Turcja

  Firma SHAHAB PROJECTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, petrochemical products, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MOBILERI ERALD

  Albania

  Firma MOBILERI ERALD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, bar furniture, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, produkcja mebli dla struktur użytku zbiorowego, i fotele dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Kruje, Albania.

 7. KARLA MARIA INVEST SRL

  Niemcy

  Firma KARLA MARIA INVEST SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Energia słoneczna, Wina, Energia słoneczna, i sprzedaż zespołów prądnicowych. Ma siedzibę w Dusseldorf, Niemcy.

 8. JINEPS TASARIM IC VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma JINEPS TASARIM IC VE DIS TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Łóżka - ramy, stelaże i materace, przednie części wyściełane, stelaże pod materace, i drzwi metalowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 9. TUGRA MOBILYA

  Turcja

  Firma TUGRA MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach meble drewniane na miarę, projektowanie wnętrz i wystroju zewnętrznego, i meble. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 10. ASIA HOME FURNITURE CO. LTD

  Tajlandia

  Firma ASIA HOME FURNITURE CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Ma siedzibę w Surat Thani, Tajlandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych - Import eksport

Liczba wyników

865 Przedsiębiorstwa