• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD znajduje się w NingBo, w miejscu o prosperującej gospodarce i dogodnym transporcie. Korporacja założona w 2006 roku specjalizująca się w łańcuchach spawanych, wiązanych, kulkowych, plastikowych, ozdobnych, dla psów, zapinanych, transportowych oraz akcesoriach do łańcuchów, olinowaniu, linach z drutu, kłόdkach, produktach z włókien szklanych i tkanin oraz innych produktach użytkowych i plastikowych. Przyjmujemy zasadę "równości i wzajemnych korzyści, najwyższej uczciwości, zadowolenia, wydajności i praktyki, innowacji".

 2. GB SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  GB specjalizuje się w produkcji artykułów gumowych według rysunku klienta. Jesteśmy jednym z największych producentów uszczelek z gumy i materiału termoplastycznego posiadających własny warsztat form. Realizujemy elementy według rysunku ze wszystkich rodzajów gumy: ACM, EPDM, FKM, VMQ, FVMQ, CR, HNBR, NR, NBR, NBR/PVC, SBR oraz różnych materiałów termoplastycznych: ABS, PA6, PA6.6, PA6.6 wzmacnianego szkłem, PBT, PC, POM, TPE, TPU. Produkujemy artykuły z gumy do uszczelniania wysokociśnieniowego i niskociśnieniowego.

 3. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 5. ECOSERVICE-PLUS

  Rosja

  LLC Ecoservice-Plus jest rosyjskim producentem toalet publicznuch i kempingowych, toalet przenośnych i kabin WC, przenośnych kabin prysznicowych oraz wolnostojących toalet modułowych pod marką Ecomarka. Od 2000 roku Ecoservice-Plus wyprodukował ponad 150.000 kabin toaletowych klasy "Economy+", "Economy Eurostandard", "Eurostandard" oraz "Lux" o żywotności przekraczającej 10 lat. Firma zajmuje się również konserwacją toalet chemicznych oraz wynajmem kabin toaletowych oraz produkuje certyfikowany dezodorant “Ecola” do toalet przenośnych. W 2019 roku firma uruchomiła produkcję przenośnych toalet chemicznych i modułów, które mogą być wykonane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów oraz z logo na drzwiach lub panelu bocznym. Producent zapewnia swoim dystrybutorom wsparcie finansowe, prawne, promocyjne, informacyjne i doradcze. Produkty z tworzyw sztucznych firmy Ecoservice-Plus są dobrze znane na Białorusi, Ukrainie, w Mołdawii, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Gruzji, Mongolii, Rumunii, Serbii, Niemczech, Łotwie i Chile.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KUNA

  Polska

  Firma o profilu handlowym. Zajmujemy się tworzywami pp, ldpe, pcv, abs, pet, pmma, pc, pa oraz innymi

 2. CAGLAYAN DEKORASYON VE PLASTIK AMBALAJ CO LTD

  Turcja

  Firma CAGLAYAN DEKORASYON VE PLASTIK AMBALAJ CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

 3. LEKTAR OY

  Finlandia

  Firma LEKTAR OY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Helsinki, Finlandia.

 4. AROLAS AMENGUAL, S.L.

  Hiszpania

  Firma AROLAS AMENGUAL, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 5. WKK GROUP

  Holandia

  Firma WKK GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Tilburg, Holandia.

 1. DLG TACTICAL

  Turcja

  Firma DLG TACTICAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, akcesoria myśliwskie, Polimery, pistolety powietrzne, i hunting rifles. Ma siedzibę w Selcuklu-Konya, Turcja.

 2. ARYUSS

  Holandia

  Firma ARYUSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 1. RUBBER TECH SRL

  Rumunia

  Firma RUBBER TECH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach zewnętrzne brukowanie kauczukiem, płytki gumowe, wewnętrzne posadzkowanie przemysłowe drewniane kauczukowe, i wewnętrzne posadzkowanie cywilne kauczukiem. Ma siedzibę w Slobozia Sucevei, Rumunia.

 2. DEMIRTÜRK KAUÇUK PLASTIK A.S

  Turcja

  Firma DEMIRTÜRK KAUÇUK PLASTIK A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. COVERTEX GMBH

  Austria

  Firma COVERTEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach przezroczysty pcv, i materiały do zastosowania w rolnictwie. Ma siedzibę w Japons, Austria.

 4. BARLOG PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Firma BARLOG PLASTICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Overath, Niemcy.

 5. OTOKAM OTOMOTIV DIS.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma OTOKAM OTOMOTIV DIS.TIC.LTD.STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach import, i wymiana pojazdu przemysłowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ADEN KAUÇUK SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma ADEN KAUÇUK SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach mieszanki kauczuku, systemy odzyskiwania i recyclingu tworzyw gumowych z odpadów, i systemy odzyskiwania i recyclingu tworzyw sztucznych z odpadów. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 7. BIESTERFELD PLASTIC GMBH

  Niemcy

  Firma BIESTERFELD PLASTIC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Polimery, elastomery, Guma i tworzywa sztuczne przetwarzanie, i domieszki do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. PLASPAR PLASTIC INJECTION

  Turcja

  Firma PLASPAR PLASTIC INJECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach drobne części precyzyjne z plastiku. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. NICEBUY.DK

  Dania

  Firma NICEBUY.DK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Hadsten, Dania.

 2. ECO AL CUADRADO, S.L.

  Hiszpania

  Firma ECO AL CUADRADO, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. CVS TRADING SRL

  Włochy

  Firma CVS TRADING SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny, i poliuretan porowaty. Ma siedzibę w Arcore, Włochy.

 4. INFORMOLDES, LDA

  Portugalia

  Firma INFORMOLDES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Formy i modele odlewnicze, projektowanie i produkcja form, i produkcja form. Ma siedzibę w Valença, Portugalia.

 5. DURAK PLASTIK LTD. STI.

  Turcja

  Firma DURAK PLASTIK LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Nigde, Turcja.

 6. ZAPTECH

  Polska

  Firma ZAPTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Janikowo, Polska.

 7. EREK GROUP

  Turcja

  Firma EREK GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kauczuk. Jest również obecna w dziedzinach Polimery, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, import, eksport, Polimery, i Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MITSUI & CO. DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma MITSUI & CO. DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Import-eksport obrabiarek, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Import-eksport obrabiarek, Steel trading, i elektronika. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 9. VERTPLAST

  Francja

  Firma VERTPLAST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Saint Brévin Les Pins, Francja.

 10. ERG EHL ROHSTOFF GMBH

  Niemcy

  Firma ERG EHL ROHSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, granulaty termoplastyczne, tworzywa termoplastyczne, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, i materiały złożone. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

258 Przedsiębiorstwa