• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport energii i surowców

Wyniki dla

Import-eksport energii i surowców - Import eksport

 1. GEORG H. LUH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dla zespołu firmy LUH w Walluf świat nie jest czarno-biały mimo, że specializuje się w graficie i mice. Nasze serc bije dla surowców mineralnych i ich wielu możliwych zastosowań: bezhalogenowa osłona przed płomieniem, przewodnictwo, smary, antystatyka i izolacja akustyczna. Zaleta: Wszystko pochodzi z jednego źródła. Doradzamy, znajdujemy rozwiązania, wspólnie opracowujemy pomysły, nawiązujemy właściwe kontakty, dostarczamy niezbędne surowce i testujemy je zgodnie z niemieckimi standardami. Niezależnie od tego, czy klient, dostawca czy partner biznesowy, partnerstwo na równych warunkach jest dla nas ważne. Jesteśmy partnerem, na którego nasi klienci zawsze mogą liczyć. Kompleksowy know-how oraz różnorodny zakres usług dodatkowych pozwalają nam na szybką i niezawodną realizację niestandardowych projektów. Mamy rozwiązanie na każde wyzwanie: innowacja i indywidualizacja.

 2. KREA-COGITO

  Francja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w imporcie-eksporcie, handlu i międzynarodowych możliwościach biznesowych. Nasze obszary specjalizacji obejmują surowce, zaawansowane technologie, obronność i bezpieczeństwo, badania i rozwój w zakresie ochrony środowiska oraz sektor lotniskowy. Istota KREA-COGITO © wynika z naszego pragnienia zjednoczenia i zadowolenia sprzedawców i nabywców działających w dziedzinie surowców, zaawansowanych technologii, obronności, badań i rozwoju środowiska oraz lotnisk. Naszym pierwotnym celem było wspieranie rozwoju handlowego firm specjalizujących się w imporcie i eksporcie zaawansowanych technologii, zwłaszcza z Azji. Dzięki doświadczeniu i wymianie międzykulturowej, potrzeba zagwarantowania zaufania różnych graczy w obiegu handlowym stała się oczywista. Naszym celem jest ustanowienie trwałych relacji handlowych z naszymi klientami, dostawcami i partnerami, opierając nasze podejście na wzajemnym zaufaniu, przejrzystej komunikacji i wzajemnym szacunku. Naszą ambicją jest bycie docenianym za naszą zdolność do identyfikowania i reagowania na specyficzne potrzeby naszych klientów poprzez dostarczanie produktów i usług dostosowanych do ich szczególnych wymagań.

 3. SIBSTAR GROUP

  Kirgizja

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group jest niezawodnym partnerem w zakresie dostaw węgla energetycznego od 2019 r. Jesteśmy głównym dostawcą węgla kamiennego klasy "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" i "T". Jest on powszechnie stosowany jako paliwo na potrzeby gospodarstw domowych, całkowicie niezbędny do pracy odlewni i wykorzystywany przez elektrownie cieplne do wytwarzania energii elektrycznej. Dążymy do długoterminowych i wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami oraz partnerami, zapewniając najlepszą obsługę i optymalne rozwiązania. Dzięki naszym niezawodnym partnerom i rozległej sieci logistycznej gwarantujemy terminową i bezpieczną dostawę naszych produktów w dowolne miejsce na świecie. Dostawy energii realizowane są do największych gigantów produkcyjnych. Naszymi kluczowymi partnerami są duże przedsiębiorstwa przemysłowe z Chin, Indii i Turcji. Rozszerzamy geografię współpracy, a także strukturę dostarczanych produktów. Naszym celem jest zapewnienie stabilnych dostaw w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych. Jesteśmy w trakcie rozwoju dostaw ropy naftowej.

 4. FEDIVEL

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży, imporcie i eksporcie różnorodnego asortymentu produktów. Głównie zajmujemy się sprzedażą ekologicznych paliw stałych, takich jak brykiet i pelet z łuski słonecznika, brykiet torfowy i brykiet z ligniny. Dodatkowo oferujemy różnorodne sorbenty, w tym bentonit, glinka bentonitowa, żel krzemionkowy, ziemia okrzemkowa, szungit i zeolit. W dziedzinie materiałów opakowaniowych dostarczamy folie LDPE i HDPE przezroczyste, nieprzezroczyste lub kolorowe. Mogą być to folie z nadrukiem pełnokolorowym (do 8 kolorów). Typ: taśma, rękaw i pół-rękaw, nawinięte na rolki, a takze worki. Wymiary według specyfikacji Klienta. Inteligentne opakowania foliowe Smart Paper (analogowe: LeanCover, FPO SP, oraz folia kaszerowana) z nadrukiem do 8 kolorów lub bez nadruku są również dostępne. Poza handlem i dystrybucją, jesteśmy producentem różnego rodzaju żwirków dla kotów. Mamy doświadczenie produkcji żwirków pod własnymi markami dla sieci detalicznych. W dążeniu do rozszerzenia zakreu naszych możliwości aktywnie poszukujemy zarówno klientów, jak i dostawców, dążymy do nawiązywania obustronnie korzystnych partnerstw w całej Europie i poza nią.

 5. C&C GLOBAL BUSINESS SOLUTIONS DI FRANCO CASTAGNINO

  Włochy

  Firma C&C GLOBAL BUSINESS SOLUTIONS DI FRANCO CASTAGNINO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Giełdy handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Import-eksport energii i surowców, Zaopatrywanie w ropę i gaz, i węgiel opałowy. Ma siedzibę w Sutri(vt), Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. POUDRSAZAN INDUSTRIAL AND MINERAL GROUP

  Iran

  Firma POUDRSAZAN INDUSTRIAL AND MINERAL GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach baryt, Bitumy naturalne, i parafina. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 2. CUBUKCUOGLU ENGINEERING

  Turcja

  Firma CUBUKCUOGLU ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe. Ma siedzibę w 35170, Turcja.

 3. AFROTRADE CONSULTANTS

  Mali

  Firma AFROTRADE CONSULTANTS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Import-eksport energii i surowców, i consultation on international contracts. Ma siedzibę w Bamako, Mali.

 4. GRUPO ECOCORUM

  Hiszpania

  Firma GRUPO ECOCORUM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Cortegada ( Ourense ), Hiszpania.

 5. ODES KUKURT

  Turcja

  Firma ODES KUKURT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach siarka naturalna, siarka i pochodne, i produkty rolne. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 1. BRINT TRADING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRINT TRADING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Import-eksport energii i surowców, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport - przedstawiciele, Rolnictwo - import-export, Import-eksport energii i surowców, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Import-eksport - przedstawiciele. Ma siedzibę w Pouso Redondo, Zjednoczone Królestwo.

 2. MINERALIS LUCENTUM

  Hiszpania

  Firma MINERALIS LUCENTUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach pucolana naturalna. Ma siedzibę w San Vicente Del Raspeig, Hiszpania.

 1. SEDEF GMBH

  Francja

  Firma SEDEF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach granulat drewniany, kocioł na granulat drzewny, i drewno brzozowe na opał. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. ECOTRADER GROUP

  Hiszpania

  Firma ECOTRADER GROUP, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Węgiel. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, organizowanie eliminacji odpadów, Soil conditioners and fertilizers, nawóz, i Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. SOHICOMI IBERICA, S.L

  Hiszpania

  Firma SOHICOMI IBERICA, S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Alcalá De Henares, Hiszpania.

 4. ALLAND ET ROBERT

  Francja

  Firma ALLAND ET ROBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach guma arabska. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. RHABA&ASOCIADOS

  Hiszpania

  Firma RHABA&ASOCIADOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. ESENKIM INŞ. SAN. TIC. LTD.

  Turcja

  Firma ESENKIM INŞ. SAN. TIC. LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach rury miedziane, i celuloza. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 7. ARTWORK TRADE CO. FOR SOURCING

  Chiny

  Firma ARTWORK TRADE CO. FOR SOURCING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Usługi handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Handel zagraniczny - doradztwo, usługi importowo-eksportowe, akcesoria tekstylne, Import-eksport energii i surowców, i Handel zagraniczny - doradztwo. Ma siedzibę w Guangdong, Chiny.

 8. KELEWELL TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma KELEWELL TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy sztuczne, Import-eksport energii i surowców, Additive, Surowce dla przemysłu hutniczego, Nawozy sztuczne, i Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. ANEROUSSIS ENERGY

  Grecja

  Firma ANEROUSSIS ENERGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Agrinio, Grecja.

 2. MBA TRADING LTG

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MBA TRADING LTG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Jest również obecna w dziedzinach biomasa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. SAUNA WOOD

  Finlandia

  Firma SAUNA WOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Kerava, Finlandia.

 4. SAMARIS S.R.O.

  Słowacja

  Firma SAMARIS S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport węgla kamiennego. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Ropa do silników Diesla, granulat drewniany, Import-eksport energii i surowców, i Carbon black. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 5. HOFFMANN MINERAL GMBH

  Niemcy

  Firma HOFFMANN MINERAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 6. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Turcja

  Firma SUER GLOBAL IMPORT EXPORT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Hodowla - import-eksport, Import-eksport energii i surowców, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Spożywczy - Import/Eksport, Hodowla - import-eksport, i Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Van, Turcja.

 7. GRUPO EPR

  Brazylia

  Firma GRUPO EPR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport energii i surowców, Wyroby chemiczne - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport energii i surowców, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Lorena, Brazylia.

 8. BARI PARTNERS

  Turcja

  Firma BARI PARTNERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Handel zagraniczny - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport energii i surowców, Odzież - import-eksport, Bawełna - nić i przędza, maszyny i wyposażenie do budowy i konserwacji linii kolejowych, Import-eksport energii i surowców, Odzież - import-eksport, i Bawełna - nić i przędza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. PENTACARBON GMBH

  Niemcy

  Firma PENTACARBON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 10. MAI GLOBAL COMMODITY LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma MAI GLOBAL COMMODITY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Sheridan, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport energii i surowców - Import eksport

Liczba wyników

1049 Przedsiębiorstwa