• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport artykułów rolno-spożywczych

Wyniki dla

Import-eksport artykułów rolno-spożywczych - Import eksport

 1. SEVAROME

  Francja

  Verified by europages badge

  Działalność spółki Sévarome polega na tworzeniu i produkcji słodkich aromatów spożywczych (wanilia, kawa, cytryna, truskawka, przyprawy, owoce, kwiaty, specjały), słonych aromatów spożywczych (pomocy kulinarnych), przetworów z owoców orzechowych (pistacje, orzechy laskowe, przetwory aromatyzowane), innych składników (wanilia, barwniki spożywcze, stabilizatory, emulgatory…). Nasza firma współpracuje z największymi szefami, w związku z tym oferujemy na rynku najlepsze produkty, dzięki którym osiągną Państwo sukces. Nasze kredo to pasja smaku, osiągnięte wyniki oraz zadowolenie klienta. SEVAROME: tworzenie i produkcja francuskich aromatów spożywczych do lodów, aromatów spożywczych do sorbetów, aromatów spożywczych do czekolady, aromatów spożywczych do produktów dietetycznych, aromatów spożywczych do herbaty, aromatów spożywczych do kawy, aromatów spożywczych do naparów, aromatów i aromatów naturalnych, barwników spożywczych.

  Witryna www Open In New icon
 2. EMN SARL

  Mali

  Verified by europages badge

  Firma EMN SARL, z siedzibą w Bamako, MALI, jest przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie importu-eksportu produktów lokalnych. Specjalizujemy się w przetwórstwie i eksporcie produktów tropikalnych, takich jak: suszone chili, hibiskus, imbir, baobab, nasiona sezamu, guma arabska, orzeszki ziemne, orzechy nerkowca i wiele innych. Eksportujemy nasze produkty na cały świat i możemy dostarczyć bardzo duże ilości. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Afryce Zachodniej, głównie w Mali. Mamy dwa biura, w których możemy Państwa przyjąć, jedno w Paryżu, we Francji, a drugie w Bamako, w Mali. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, by uzyskać więcej informacji odnośnie naszych produktów.

  Witryna www Open In New icon
 3. ELBARAKA

  Tunezja

  Verified by europages badge
 4. VINCE COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2022 roku firma Vince Company działa jako międzynarodowa agencja handlowa z siedzibą w Tuluzie. Negocjujemy dla Ciebie z naszymi dostawcami różnych produktów hurtowych. Współpracujemy głównie z profesjonalistami w handlu, którzy chcą zaopatrzyć się w różne towary. Działamy również na rzecz rzemieślników i osób prywatnych poszukujących zaopatrzenia w duże ilości produktów. Zapewniamy dostawy dzięki naszym różnym partnerom. Zajmujemy się wszystkim, od pozyskiwania produktów od naszych dostawców po dostarczanie towarów na wskazany adres. Po otrzymaniu Twojego zamówienia dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione towary i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy. Zajmiemy się dostwą Twojego ładunku z Francji kontynentalnej do: - Francji kontynentalnej, - terytoriów zamorskich (Majjota, Reunion, Martynika, Gwadelupa, Gujana, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna), - Europy. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. IMEX FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Założona w 2014 roku firma IMEX FRANCE jest dystrybutorem produktów spożywczych. Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór produktów zgodnie z Twoimi potrzebami. Firma specjalizuje się w eksporcie-imporcie różnych produktów, takich jak kawałki kurczaka z Brazylii, cukier oraz wszelkiego rodzaju nieregulowane produkty spożywcze. Mamy w zespole doświadczonych profesjonalistów. Nasz personel obejmuje jednych z najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, dzięki czemu możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby dotyczące proponowanych produktów i usług. Rekrutujemy wyjątkowych specjalistów, aby zapewnić klientom, że są w dobrych rękach, niezależnie od postawionego nam zadania. Nasz dobrze wyszkolony i kompetentny personel czeka na współpracę z Tobą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOMEXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 3. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

  Witryna www Open In New icon
 5. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Francja

  Verified by europages badge

  SAS 007BUSINESS PRAGEN jest firmą wielousługową stworzoną w 2016 r., z siedzibą w Paryżu i zarządzaną przez "Princess Aggeex HUTIN", Prezesa & Założyciela / artystkę i prawnika z wykształcenia. Wyjątkowy i rzadko spotykany dynamizm i kreatywność, firma zdobyła dziewięć krajowych i międzynarodowych nagród. Wyjątkowy MODEL BIZNESOWY: Wyjątkowe, rzadkie i oryginalne FRANCZYZY PRAGEN SIMPLIFIED oraz partnerów PRAGEN; Wszystko "Made in FRANCE" na podstawie inspiracji roślinami afrykańskimi o licznych właściwościach, z partycypacyjnym i ekologicznie odpowiedzialnym celem ekonomicznym oraz solidarnością obywatelską. Jesteśmy źródłem unikalnych rozwiązań i możliwości, idealnych dla lepszej integracji oraz spójności społecznej i zawodowej społeczności i narodów, partnerstwa WIN-WIN oraz poprzez nasz ogromny potencjał rzadkich i pionierskich wartości dodanych, poprzez różnorodność i komplementarną wszechstronność. Dlatego eksperyment PRAGEN to najlepsza okazja dla każdego wizjonerskiego inwestora. Od kreacji artystycznych i kulturalnych, doświadczenia handlowego, administracyjnego i prawnego, do degustacji paryskich i szampańskich w branży Agrobiznesu i Eventów, Pomocy i Szkoleń, różnych usług PRAGEN: Podróże, transfery pieniężne, itp. Jest to zatem ponad 20 lat i w sektorze odnowy i przetwórstwa spożywczego, w sektorze ekologicznym i kreacji kosmetycznych opartych na tych samych roślinach.

  Witryna www Open In New icon
 1. KTRACO

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat KTRACO specjalizuje się w sektorze świeżych i suszonych owoców i warzyw zarówno u producentów, jak i dystrybutorów. Firma pozycjonuje się jako profesjonalista w tej dziedzinie, zarówno pod względem wiedzy o produktach rolnych, ich odmianach, jak i dostępności, gwarantując jednocześnie ich jakość. Oferuje wyłącznie świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. Dlatego KTRACO oferuje tylko produkty z codziennego przyjazdu, które są dostępne na ich platformie sprzedaży online. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 2. BERRY MARKETPLACE CONSULTING LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  BERRY MARKETPLACE CONSULTING jest autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą produktów premium pochodzących z Bułgarii. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w tradycyjnym handlu hurtowym, BERRY MARKETPLACE CONSULTING, posiadający siedzibę w Bułgarii, umożliwia uczestnikom łańcucha produkcji rzemieślniczej i przemysłowej 10 produktów premium, eksport ich produktów pochodzenia bułgarskiego do całej UE w sposób zaangażowany. Nasze produkty na sprzedaż, do wysyłki i eksportu to: Kawior, grzyby (prawdziwki itp.), orzechy (pistacje, migdały itp.), dzikie pstrągi łososiowe, szafran, trufle, przetłuszczone wątróbki (foie gras), miód, olejki eteryczne (bułgarska róża i lawenda) oraz doskonałe bułgarskie wina. Dlaczego warto wybrać BERRY MARKETPLACE CONSULTING? - Jakość CE wszystkich naszych produktów - Umiejętności ludzkie producentów i zbieraczy plonów - Integracja przemysłowa: Kontrolowany ślad węglowy, 100% MADE IN BULGARIA - Zaangażowanie w ochronę środowiska : opakowania produktów nadające się do recyklingu, podczas procesu przemysłowego i po wprowadzeniu na rynek - Przede wszystkim jakość: Produkty są testowane i analizowane w trakcie całego procesu produkcyjnego oraz przy walidacji stosowanych procesów kontroli jakości. - Odpowiedzialność społeczna: Nasze produkty premium są uprawiane przez małych lokalnych producentów, zapewniając stabilne zatrudnienie i rozwój gospodarczy w kilku społecznościach bułgarskich. Prosimy skontaktować się z nami!

 3. AS VI LEVERER

  Norwegia

  Verified by europages badge

  As Vi Leverer to firma handlowa i produkcyjna wykorzystująca zaawansowane technologie. W ciągu ostatnich 20 lat produkowaliśmy urządzenia do nawozów organicznych i nieorganicznch. Nasz sprzęt jest sprzedawany do 75 krajów, będąc sprzętem gorącej sprzedaży w światowym przemyśle nawozów rolniczych. Wraz z rozwojem naszego EMCC zawsze możesz uzyskać kompletne rozwiązanie obejmujące doradztwo, projekty, sprzęt, instalację, szkolenie, pomoc w nagłych wypadkach, pomoc w terenie, części zamienne i rutynową konserwację. Posiadamy szeroką gamę produktów takich jak napoje (gazowane, energetyzujące, piwa itp.), suszone owoce i przyprawy, oleje (olej słonecznikowy, orzechowy itp.), sprzęt do ochrony zdrowia i medyczny (maski, rękawiczki itp.), produkty mleczne, pelety drzewne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasza firma opiera się nie tylko na rynku krajowym, ale także skierowana jest na rynki międzynarodowe. Nasza firma udoskonaliła technologię, zarządzanie i inne aspekty w oparciu o współpracę ze szwedzką firmą Las Daktronics. Kierując się ogólnym myśleniem i strategią na wysokim poziomie oraz czyniąc zarządzanie produktem, w tym jakością zarządzania, technologią, testowaniem i produkcją zgodnie z miedzynarodowymi standardami, tworzymy najwyższej klasy technologie i usługi i w każdym aspekcie ściśle wymagamy korzyści dla naszych klientów. Eksoportujemy nasze produkty do Kazachstanu, Indii, Indonezji, Turcji, Kanady, Afryki oraz innych krajów i regionów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. 3K AGRICULTURAL PRODUCTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1979 roku jako Greengrocer w Izmirze w Turcji, 3k Global, jest firmą, która łączy tradycyjną wiedzę rolniczą pierwszej generacji z nowoczesnymi procedurami rolniczymi drugiej generacji. Od 2000 roku służymy jako pomost w rolnictwie od przeszłości do teraźniejszości. Jako 3K Global, możemy zarządzać transportem i składowaniem w chłodni używając naszych ciężarówek i magazynów. Eksportujemy na cały świat świeże owoce i jesteśmy jednym z największych w Turcji eksporterów świeżych owoców i warzyw. Jako 3K zapewniamy naszym klientom świeżość i jakość wszystkich wielokrotności 20.000 ton i naszej 20.000 tonowej ilości opakowań i sprzedaży. Nasze główne produkty to awokado, jabłka, gruszki, cytrusy, pigwy, kiwi, brzoskwinie, nektarynki, granaty, banany i warzywa. Nasze produkty pochodzą głównie z: •Z Antalyi: Owoce i warzywa tropikalne - z Denizli: Jabłka, brzoskwinie, granaty - z Bursy: Brzoskwinie, Kiwi, Pigwy, Gruszki i wiele innych są prezentowane na naszej stronie internetowe! Naszą misją jest dostarczanie naszych kolorowych warzyw i owoców do punktów sprzedaży w ich najświeższej, najczystszej i najsmaczniejszej postaci bez uszkodzeń podczas etapów produkcji, zbiorów, pakowania i dystrybucji zoptymalizowanych pod kątem zdrowia publicznego i poprzez zapewnienie maksymalnych warunków higieny. Dlatego naszymi głównymi celami są świeżość, czystość i najwyższa jakość. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

  Witryna www Open In New icon
 5. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 6. MMC

  Francja

  Verified by europages badge

  MMC jest hurtownią zajmującą się europejskim i międzynarodowym importem-eksportem różnych towarów. Towary, które importujemy i eksportujemy przeznaczone są dla profesjonalistów na całym świecie: produkty spożywcze, sprzęt AGD, konserwy, napoje bezalkoholowe, produkty zdrowotne i higieniczne, papierosy elektroniczne, kosmetyki, jak również tysiące referencji takich jak Coca-Cola, Fanta i wiele innych. Dzięki 3 sklepom w Aubervilliers, MMC jest w czołówce branży, oferując bezkonkurencyjne ceny. Umożliwiamy sklepom, hipermarketom, supermarketom, sklepom spożywczym, restauracjom, itp. korzystanie z szerokiej gamy produktów, w atrakcyjnych cenach, z kontrolowaną logistyką na terenie całej Francji. Regularnie usuwamy z magazynu różne artykuły w małych i dużych ilościach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +33 661757133 lub zapraszamy do odwiedzenia nas pod adresem 38 RUE DE LA HAIE AU COQ 93300 Aubervilliers. Nasza strona jest obecnie w budowie.

 7. AQUADEM

  Francja

  Verified by europages badge

  AQUADEM dostarcza na rynek ponad 1000 kg kawioru (przy produkcji około 2000 kg) i 2000 kg ikry pstrąga (przy produkcji ponad 8000 kg ikry i 120 ton pstrąga) pod własną marką producenta "Caviar Perle Noire". Produkcja ta prowadzona jest przez 6 zakładów produkcyjnych w Perigord i 10 techników. Sprzedaż pod marką Caviar Perle Noire ponad 500 profesjonalnym klientom i detalistom we Francji, a także w Dubaju, Maroku i Szwajcarii oraz importerom i dystrybutorom. Nasi klienci okazują duży stopień zadowolenia i dlatego poszukujemy innych dystrybutorów oraz punktów sprzedaży w Europie i poza nią. Od 1997 roku opracowujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty we własnym zakładzie w pobliżu naszych hodowli. Nasz zespół składa się ze specjalistów, których pasją jest hodowla akwarystyczna. Nasze opanowanie technologii pozwala nam na produkcję wyjątkowego kawioru. Brak chorób w naszych gospodarstwach zwalnia nas z obowiązku stosowania środków leczniczych. Stosowanie pestycydów sanitarnych w naszych zakładach jest zakazane. Wyjątkowa jakość środowiska i wody, niskie zagęszczenie ryb oraz dobór pasz nadają naszym produktom nieporównywalny smak. Nasza żywność nie zawiera GMO, antybiotyków ani hormonów, lecz zboża z Europy i mączkę rybną ze zrównoważonych połowów (FSC).

  Witryna www Open In New icon
 8. BECKMANN-KENKO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Beckmann-Kenko jest Twoim strategicznym partnerem w zakresie zaopatrzenia w surowce chemiczne. Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych chemikaliów do szerokiej gamy zastosowań i wspieramy w poszukiwaniu i wyborze nowych produktów. Prowadzimy wszechstronną działalność w zakresie zaopatrzenia i dystrybucji surowców oraz substancji pomocniczych i aktywnych dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, biochemicznego, kosmetycznego, spożywczego i paszowego, a także syntezy w zastosowaniach chemicznych. Ponadto oferujemy szeroki program dostaw i jesteśmy dla Ciebie właściwym kontaktem, zwłaszcza jeśli chodzi o zakup nowych lub rzadkich chemikaliów specjalnych. - Dodatki do tworzyw sztucznych i pretrochemia - Dodatki do żywności i składniki spożywcze - Składniki aktywne i zaróbki farmaceutyczne - Składniki suplementów diety - Składniki do pielęgnacji osobistej i do kosmetyków - Składniki smakowe i zapachowe - Chemikalia specjalne. Nawet jeśli produktu nie ma na naszej liście produktów, czekamy na Twoje zapytanie. Dzięki naszej światowej sieci producentów i strategicznych partnerów handlowych możemy niezawodnie nabyć prawie każdy produkt chemiczny zgodny z Twoimi wymaganiami. Import/ Eksport/ handel i dystrybucja, posiadając rozbudowaną sieć kontaktów międzynarodowych, importujemy i eksportujemy szeroką gamę produktów chemicznych oraz pomagamy w ich pozyskaniu.

  Witryna www Open In New icon
 9. MN BROKER

  Francja

  Verified by europages badge

  MN Consulting zajmuje pozycję importera i dystrybutora specjalizującego się w SOURCINGU i DORADZTWIE z bezpośrednim zaopatrzeniem od producentów, wytwórców i przetwórców wszelkiego rodzaju surowców i materiałów (z Chin, Indii, Afryki itp.). NASZE USŁUGI: Posiadamy szerokie doświadczenie w lokalnym i międzynarodowym handlu produktami rolnymi, surowcami energetycznymi, sprzętem i materiałami eksploatacyjnymi. Nasza gama produktów obejmuje olej florenyński, rafinowany olej słonecznikowy, rafinowany olej sojowy, rafinowany olej kukurydziany, olej repakowy / rafinowany olej rzepakowy, rafinowany olej palmowy, oliwę z oliwek, orzechy nerkowca, orzechy shea, masło kakaowe, masło shea. Za pośrednictwem MN Negoce oferujemy również porady eksporterom i międzynarodowym kupcom, aby pomóc im w rozwijaniu firm odnoszących sukcesy w handlu międzynarodowym lub handlu surowcami. Nie wahaj się skontaktować z nami!

  Witryna www Open In New icon
 10. SDTN

  Francja

  Verified by europages badge

  SDTN-KREPELEK, spółka Bretońska założona w roku 2000 jest wyspecjalizowana w dostarczaniu automatycznych linii produkcji wszelkich produktów na bazie płynnych ciast (Naleśniki, Placki, Pancakes, Bliny, Bricks, Diouls, Omlety, nemy, Samoussas, Blintze, Injera, Naleniki, Krokieti, Oladi, Palatschinken, Pfannkuchen….•Smażenie na żeliwnej koronie•Smażenie na walcu lub grzejącym przenośniku do pasów ciasta do nadziewania.•Techniki nadziewania, składania, zwijania, układania warstwami, chłodzenia

  Witryna www Open In New icon
 1. AZIENDA AGROALIMENTARE LA VENETA

  Włochy

  Verified by europages badge

  LA VENETA to przedsiębiorstwo rolno-spożywcze z siedzibą w północnych Włoszech, w sercu regionu Wenecja Euganejska, a dokładniej w okolicach Padwy, kilka kilometrów od Wenecji. Ta rodzinna firma w ostatnich latach znacznie się rozwinęła dzięki pracy kilku pokoleń, która z każdym rokiem zapewniała większą solidność, wzrost optymizmu oraz rozwój kompetencji w zakresie przedsiębiorczości, odgrywając w ten sposób aktywną rolę w kształtowaniu się nowoczesnego rynku owoców i warzyw I i IV gamy.

  Witryna www Open In New icon
 2. LIA MOOS

  Holandia

  Verified by europages badge

  LIA MOOS specjalizuje się w eksporcie i imporcie produktów drewnianych, takich jak palety epal, europalety, produkty związane z biopaliwami, takie jak palety drewniane, palety einplus, kłody drewniane, kłody świerkowe, tarcica, słodycze, kosmetyki, pszenica, cukier, oleje spożywcze, nasiona oleiste, ekstrakty śruty oleistej, rośliny strączkowe, soczewica, przyprawy, materiały opakowaniowe, orzechy jadalne i wszelkiego rodzaju towary rolno-produkcyjne i inne różne rodzaje surowców i towarów. Działamy w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Afryce i Ameryce Północnej.

  Witryna www Open In New icon
 3. DRINKEAT OU

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Drinkeat OU to europejska firma będąca eksporterem produktów spożywczych od ukraińskich producentów. Oferujemy produkty spożywcze wysokiej jakości zgodnie w Twoimi wymaganiami. Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową do krajów UE, Azji Wschodniej, do Wielkiej Brytanii i wielu innych. Wszystkie produkty spełniają normy jakościowe, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Nasi pracownicy dokonają wyboru odpowiedniego dla Ciebie produktu ukraińskiego w korzystnej cenie, pomogą Ci w odprawie celnej i dostawie.

  Witryna www Open In New icon
 4. MD FAMILY

  Francja

  Verified by europages badge

  MD FAMILY jest firmą specjalizującą się w międzynarodowym marketingu produktów spożywczych i niespożywczych w imporcie i eksporcie. Głównym celem naszej firmy jest wprowadzanie produktów naszych dostawców na rynki krajów innych niż Państwa (handel międzynarodowy). Zapraszamy do kontaktu z nami, celem uzyskania dodatkowych informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. FAGOU

  Belgia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą zajmującą się handlem i eksportem produktów rolno-spożywczych, mrożonych i FMCG (fast moving consumer goods - pieluchy, taśmy klejące, itp.). Jesteśmy obecni na rynkach w Europie i w Afryce. Z biegiem lat znacznie powiększyliśmy naszą ofertę produktów i poszerzyliśmy sieć dystrybucyjną, aby zadowolić naszych klientów. Eksportujemy do całej Afryki subsaharyjskiej, z pełną kontrolą - od pola i fabryki (UE, Ameryka, itd.) aż po dostawę na miejsce docelowe w Afryce.

  Witryna www Open In New icon
 6. DISTRIB-EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Distrib-Export proponuje od 1997 r. pełną gamę produktów żywnościowych (świeżych, suchych, mrożonych) oraz nie przeznaczonych do żywienia, służących do zaopatrzenia supermarketów i instytucji znajdujących się w całej Afryce i w departamentach zależnych. Dzięki swojemu 16-letniemu doświadczeniu w sektorze importu-eksportu, Distrib-Export posiada szeroką sieć dostawców, co pozwala zagwarantować wyroby najwyższej jakości i zawsze wybiera metodę transportu najbardziej odpowiadająca Państwa potrzebom.

 7. FDB GREEN

  Francja

  Verified by europages badge
 8. FRAICHE CUT

  Francja

  Verified by europages badge
 9. WEST COAST EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge
 10. I3C+

  Tunezja

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport artykułów rolno-spożywczych - Import eksport

Liczba wyników

6464 przedsiębiorstwa

Kraj