• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych

Wyniki dla

Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych - Import eksport

 1. LEUZE ELECTRONIC GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Międzynarodowy ekspert w dziedzinie czujników w technologii automatyki przemysłowej. Z ciekawością i determinacją od ponad 50 lat wprowadzamy innowacje stanowiące technologiczne kamienie milowe.

 2. FOODWARE 365

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma FOODWARE 365, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowania do badania ścieżki przebiegu, i Oprogramowania do zintegrowanego zarządzania - ERP. Ma siedzibę w Etten-Leur, Holandia.

 3. PEPPERL + FUCHS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PEPPERL + FUCHS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Studen, Szwajcaria.

 4. REPROSOFT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma REPROSOFT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie systemów zarządzania, MICROSOFT, czytniki kodów kreskowych, SOFTWARE & CO, oprogramowania aplikacyjne dla sektora handlowego, doradztwo ds. oprogramowania, i dostawy wyposażenia. Ma siedzibę w Fermo, Włochy.

 5. ISS ART

  Kazachstan

  Witamy! Trafiłeś do firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dużą czy średnią firmą, przedsiębiorstwem rodzinnym czy startupem, znajdziesz tu zespół, który zadba o pomyślną realizację Twojego projektu. ISS Art działa od 2003 roku na całym świecie. Nasza podróż rozpoczęła się od UpWork - byliśmy jednym z pierwszych deweloperów platformy oDesk. Obecnie mamy ponad 80 osób w zespole i ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze kluczowe usługi: aplikacje webowe (Java, Python) i mobilne (SwiftUI, Flutter) oraz rozwój rozwiązań z zakresu AI, Machine Learning i Computer vision. Nasze kluczowe branże: FCMG, Produkcja, Media, Recykling, Edukacja, Ochrona zdrowia. Zaufali nam ABB/Cassantec/, JnetDirect, BigBrassBand, Cerulean Studios, oDesk itp. Z większością klientów współpracujemy od ponad 6 lat. Rozwój Twojego projektu nie będzie trwał tak długo. Chcemy tylko powiedzieć, że stworzyliśmy produkt, którego nasi klienci wciąż używają i który wciąż ulepszają.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DARWIN INFORMATICA

  Włochy

  W 1999 roku firma DARWIN INFORMATICA stała się partnerem w zakresie usług programistycznych grupy TeamSystem, lidera w produkcji programów komputerowych dla biur księgowych, ekspertów z dziedziny prawa pracy i przedsiębiorstw, dysponując gamą produktów, która spełnia wszelkiego typu wymagania. Pracownicy firmy, wysoko wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści, potrafią w bardzo krótkim czasie pomóc w sprawach związanych z oprogramowaniem, sprzętem i systemami, zarówno przez telefon, jak i bezpośrednio na miejscu.

 2. ONE TEC

  Belgia

  Firma ONETEC Group świadczy usługi technologiczne dla branży organizacji mityngów i wydarzeń (MICE & Live Communication Industry). Ich slogan brzmi «Nie kupuj tego, co robimy … lecz to, dlaczego to robimy». Istotnie ich praca polega na ułatwianiu zadania organizatorów, sprawianiu, że są bardziej sprawni i wniesieniu wartości dodanej do ich wydarzeń. W skrócie, ich usługi obejmują: stronę internetową; e-pocztę; integrację mediów społecznych...

 3. PPS SOLUTIONS

  Włochy

  Pps Solutions - jedna z najważniejszych firm włoskich w sektorze IT prowadzi działalność na terenie całych Włoch. Dzięki ofercie grupy, klienci mogą uzyskać znaczne korzyści konkurencyjne i nawiązać współpracę z wyjątkowym partnerem, który potrafi zrealizować najróżniejsze potrzeby w dziedzinie informatyki. Rozwiązania w zakresie oprogramowania i sprzętu, innowacyjne i dokładnie dopracowane usługi, spełniające specjalne potrzeby przedsiębiorstw z wszystkich sektorów.

 4. KEMAS GMBH

  Niemcy

  Firma KEMAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Szafki przechowalni automatycznych, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Edycja oprogramowań, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Szafki przechowalni automatycznych, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Edycja oprogramowań, i Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Oberlungwitz, Niemcy.

 5. RFID EUROPE ONLINE SHOP

  Niemcy

  Firma RFID EUROPE ONLINE SHOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Ludwigshafen Am Rhein, Niemcy.

 1. NESTOR TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma NESTOR TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach badanie wideo, entrance control, i Oprogramowania do rozpoznawania czcionek. Ma siedzibę w Chasseneuil Du Poitou, Francja.

 2. GRUPO SPEC

  Hiszpania

  Firma GRUPO SPEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. PRIBUCON E. K.

  Niemcy

  Firma PRIBUCON E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie przetwarzania danych osobistych. Ma siedzibę w Gröbenzell, Niemcy.

 2. PARROT SA

  Francja

  Firma PARROT SA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach interfejsy bluetooth. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. GTECHNA

  Kanada

  Firma GTECHNA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach system do stacjonowania pojazdów. Ma siedzibę w Saint-Laurent, Kanada.

 4. PRIM41

  Bułgaria

  Firma PRIM41, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach poświadczenia, i magnetic cards for hotels. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 5. SCHWEICKERT NETZWERKTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWEICKERT NETZWERKTECHNIK GMBH, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Audyt bezpieczeństwa informatycznego, Integracja systemów informacyjnych, i Administracja i serwis sieci informatycznych. Ma siedzibę w Walldorf (baden), Niemcy.

 6. VIZOR LABS

  Włochy

  Firma VIZOR LABS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach pakiety oprogramowania do nadzorowania pracy maszyn oraz instalacji. Ma siedzibę w Castelfranco, Włochy.

 7. RMS.LU

  Luksemburg

  Firma RMS.LU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Czytniki kodów kreskowych, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Inżynieria sieci bezprzewodowej (instalacja, utrzymanie, bezpieczeństwo), Czytniki kodów kreskowych, i terminale. Ma siedzibę w Ettelbruck, Luksemburg.

 8. AVAINTEC OY

  Finlandia

  Firma AVAINTEC OY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach podpis elektroniczny. Ma siedzibę w Helsinki, Finlandia.

 1. PESCHECK®

  Holandia

  Firma PESCHECK®, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 2. AITRONIC GMBH

  Niemcy

  Firma AITRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Jest również obecna w dziedzinach Kody kreskowe - opracowanie, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Czytniki kodów kreskowych, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Kody kreskowe - opracowanie, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Czytniki kodów kreskowych, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 3. DATENRETTUNG AUSTRIA

  Austria

  Firma DATENRETTUNG AUSTRIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. LEOWORX ORTUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma LEOWORX ORTUNGSSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 5. ZENYTH SRL

  Włochy

  Firma ZENYTH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

 6. MYRUNS. EMPRESA RFID

  Hiszpania

  Firma MYRUNS. EMPRESA RFID, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do rozpoznawania częstotliwości radiowych. Ma siedzibę w San Sebastián, Hiszpania.

 7. IBN PLAST

  Niemcy

  Firma IBN PLAST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Informatyka - oprogramowanie, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Informatyka - oprogramowanie, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 8. REGULA

  Stany Zjednoczone

  Firma REGULA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie, Businesses, Zarządzanie tożsamością cyfrową, i Oprogramowanie. Ma siedzibę w Reston, Stany Zjednoczone.

 9. WMC - CANISIUS UG DIKTIERSYSTEME

  Niemcy

  Firma WMC - CANISIUS UG DIKTIERSYSTEME, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Informatyka - oprogramowanie, Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych, Komputery - urządzenia peryferyjne, i Biurotyka - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 10. SBII

  Francja

  Firma SBII, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Identyfikacja i rozpoznawanie programów komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach Systemy badania ścieżki przebiegu. Ma siedzibę w Carquefou Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo