• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • huty miedzi- brązu i mosiądzu

Wyniki dla

Huty miedzi- brązu i mosiądzu - Import eksport

 1. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem inżynierów, techników i najwyższej klasy ekspertów z 30-letnim doświadczeniem w odlewnictwie i obróbce skrawaniem. Naszym celem jest budowanie długoterminowej współpracy i relacji opartych na wzajemnym szacunku. Chcemy być dostawcą pierwszego wyboru i staramy się dostarczać produkty i usługi wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. ODLEWNIA BRĄZU: KIGEMA specjalizuje się w odlewaniu odśrodkowym do produkcji obejmi, pierścieni i tulei przy użyciu szerokiej gamy stopów miedzi zgodnie z międzynarodowymi i lokalnymi normami odlewniczymi (takimi jak DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400) oraz stopów specjalnych. Oferowane przez nas materiały obejmują brąz, brązy aluminiowe, brązy ołowiowe, brązy specjalne, mosiądz i stopy niestandardowe. OBRÓBKA CNC: Kompletne rozwiązania w zakresie obróbki stali, żeliwa, metali nieżelaznych i technicznych tworzyw sztucznych. Realizujemy wysoce precyzyjne, średnio- i małoseryjne zamówienia w szerokim zakresie wymiarów. Utrzymujemy systemy zapewniania jakości, takie jak ISO 9001: 2009, ISO 18001-2004 i ISO 14001-2005. KIGEMA posiada laboratorium pozwalające na badanie właściwości mechanicznych, takich jak twardość, wydłużenie, mikrometr. KIGEMA przeprowadza również badania penetracyjne i ultradźwiękowe oraz wydaje certyfikaty zgodności z normą EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B. Ponadto, firma posiada klimatyzowane pomieszczenie pomiarowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt pomiarowy.

 2. INOXYDA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Inoxyda jest odlewnią piaskową elementów technicznych o dużych wymiarach (5m x 5m – 50 Ton) ze stopów odpornych na korozję: brązalu lub brązu. Inoxyda wykonuje stopy znormalizowane, jak też specyficzne brązale: Inoxyda 53H / 3P: elementy odlewane, Inoxyda 53 AMA: aplikacje niemagnetyczne-Inoxyda 154: wysoka odporność. Doświadczenie firmy Inoxyda w dziedzinie elementów o dużych wymiarach powala wykonywać wszystkie elementy techniczne do armatur, pomp, turbin, itd.

 3. LBI

  Francja

  Verified by europages badge

  LBI (Les Bronzes d’Industrie) jest odlewnią stosującą metodę odśrodkową. Nasze zdolności rozmiarowe obejmują szeroką gamę od średnicy 80 do 5000 mm, do 20 ton ze stopów opracowanych we własnym zakresie. Nasz katalog obejmuje stopy miedziowe, stale nierdzewne, specjalne i aluminium. Produkujemy i dokonujemy obróbki części okrągłych (pierścienie, kółka, rury lub tuleje) stosując techniki odlewania odśrodkowego. Dostarczamy półwyroby lub części obrobione.

 4. VALVOMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Valvomec jest przedsiębiorstwem posiadającym 85-letnie doświadczenie w branży zaworów przemysłowych z brązu. Nowoczesny zakład o dużych możliwościach, znajdujący się w dolinie Valsesia, w strefie przemysłowej Roccapietra (Vercelli) zatrudnia młody i dynamiczny personel, opierający się na doświadczeniu zdobytym z biegiem lat.

 5. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Odlewnia SRI, zlokalizowana w Commentry, produkuje kompletne części dla wszystkich sektorów działalności w samoutwardzalnym odlewaniu piasku w czystej miedzi, w miedzi o utwardzanej strukturalnie miedzi-alminium, w brązach cynowych, brązach ołowiowych, mosiądzach HR. Saint Rémy Industrie (SRI) ma zintegrowany warsztat obróbki w ciągłej ewolucji. Pozwala on oferować produkty całkowicie wykończone i sprawdzone, co sprawia, że nasi klienci mają tylko jednego rozmówcę w sprawie jednego artykułu

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HENKEL MODELLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HENKEL MODELLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach OBRÓBKA i usługi CAD - CAM, obiekty sztuki, kompletna obróbka elementów produkowanych z płyt wiórowych, obróbka odlewów na zlecenie, obróbka stali nierdzewnej, elementy frezowane CNC ze stali nierdzewnej, Usługi symulacyjne, c.n.c milling, i projektowanie wspomagane komputerowo. Ma siedzibę w Biedenkopf, Niemcy.

 2. VALFOND SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VALFOND SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, przetapianie metali, odlewanie piaskowe, i Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Ma siedzibę w Varallo, Włochy.

 3. FONDERIA E. RIPAMONTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA E. RIPAMONTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach wytapianie do formy, odlewanie piaskowe, obróbka mechaniczna w płaszczyźnie, i brąz aluminiowy. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 4. MODENA METALLI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MODENA METALLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Brąz, sztaby z brązu, brąz aluminiowy, Brąz, i brąz cynowy. Ma siedzibę w Torrile, Włochy.

 5. PRANDELLI PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PRANDELLI PRESSOFUSIONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo precyzyjne. Ma siedzibę w Bione, Włochy.

 1. FONDERIA METAL LEGHE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FONDERIA METAL LEGHE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach przetapianie metali, stal nierdzewna, Ulepszanie metali, rurki włoskowate, odpady z brązu, wytapianie ciągłym strumieniem, srebro i stopy, copper forging, i biały metal. Ma siedzibę w Urgnano, Włochy.

 2. DEVOXY SP. Z O.O.

  Polska

  DevOxy Your professional partner in the steel industry. DevOxy is an importer and distributor of steel of almost all types: * Carbon steel, * Rods (C45CrMo4, 39NiCrMo3, NiCrMo5), * Tubes (hot & cold), * HPL tubes - EN 10305 * industrial pipes, * Stainless steel, *Structural steel (pipes, profiles, sheets) * Electric steel for the automotive industry Every day we focus on providing comprehensive services and the highest quality materials for your company. Our primary goal is to provide added value in every service we offer, including a professional and individual approach to each customer and their needs. Contact us to check Kind Regards DevOxy Team

 1. ALLOY METAL

  Polska

  Alloy Metal zajmuje się produkcją elementów z brązu. Produkcja odbywa się na kilka sposobów - odlewanie odśrodkowe, odlewanie kokilowe, odlewanie w formach pisakowych. Alloy Metal oferuje również usługi związane z odlewnictwem, z których najważniejsze to regeneracja panewek łożysk ślizgowych. Produkty wytwarzane są zarówno według rysunków klientów, jak i w standardowych wymiarach. Istnieje możliwość zamówienia z obróbką wstępną lub kompletną według rysunków dostarczonych przez klienta. Brass Castings / Messinggussteile / Laiton / Bronze / Messing - sand castings, Sandguss, Sandgussteile, gravity die castings, Kokillenguss, gjuteri, Mechanische Gussbearbeitung, CNC-Bearbeitung, Hersteller cast brass alloys as BS1400: DCB3, DCB1, HTB1, HTB3, SCB1, SCB3, SCB4, SCB6, PCB1 ISO CuZn40, CuZn40Pb, CuZn39Pb2, CuZn38Pb2, CuZn25Pb3Sn2, CuZn33Pb2, CuZn36Sn, CuZn15As, CuZn34Pb2AlAs, CuZn35AlFeMn, CuZn28Al5FeMn, CuZn38Al2Mn1Fe, CuZn34Al CuZn43Mn4Pb3Fe, CuZn37Mn4Fe1Sn1, CuZn40Mn3Fe1, CuZn38Mn2Pb2, CuZn16Si3, 5 -

 2. ZWIEBEL

  Francja

  ZWIEBEL jest czołowym producentem odważników i mas precyzyjnych. Laboratorium akredytowane przez COFRAC. Odlewnia stopów miedzi. Doświadczenie, wysoka znajomość techniki produkcji czynią, że jesteśmy francuskim liderem w dziedzinie odważników i wzorców. Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane także w produkcji odważników specjalnych, odważników kalibracyjnych i odważników kontrolnych, odważników od 1 mg do 2 t we wszystkich klasach precyzji: E0-E1-E2-F1-F2-M1-M2-M3 .ZWIEBEL, pomaga Ci w określeniu, zbadaniu i realizacji wszystkich Twoich potrzeb. Zwiebel oddaje na usługi swoich klientów swoje doświadczenie i kompetencje, przeprowadzając szkolenia z zakresu metrologii. Możemy także pomóc Ci w zainstalowaniu laboratorium wzorcowania. Specjalne realizacje zaprojektowane przy pomocy narzędzi zarządzania produkcją wspomaganych komputerowo, wizualnych 2D lub 3D. ZWIEBEL jest dostawcą w bardzo różnych branżach, takich jak lotnictwo, sektor rolno-spożywczy, chemia, farmacja.

 3. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Odlewnia odlewów ciągłych i odśrodkowych ze wszystkich stopów miedzi i aluminium zgodnie z DIN EN 1982 i DIN EN 1706, metale nieżelazne. Jako materiał wyjściowy stosowany w rurach, pierścieniach, tulejach, płaskownikach, prętach kwadratowych i sześciokątnych, płytach do budowy maszyn, dla przemysłu chemicznego, stoczniowego i maszynowego. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości QS oraz własne laboratorium, które umożliwia wykonywanie różnego rodzaju badań materiałów, sporządzanie protokołów badawczych, jak również uzyskanie certyfikatów jako wytwórca materiału.

 4. COMERCIAL DE FUNDICIONES GALIPORT

  Hiszpania

  Comercial de Fundiciones Galiport S.L.U. jest firmą zajmującą się rzemiosłem i produkcją elementów według unikatowych projektów. Chodzi o produkty odlewane ze szlachetnych materiałów, takich jak żelazo, aluminium, brąz, srebro, złoto i żywica. Produkty te są elegancko wykończone, dopracowane i opatrzone indywidualnymi cechami.

 5. FONDERIA RAVAZZOLO

  Włochy

  Nasza odlewnia jest w stanie dostarczyć wszelkiego rodzaju odlewy piaskowe o wadze od 100 gramów do 1 kg; Produkujemy wyłącznie na podstawie modeli i rysunków klientów, jak też nad specjalnymi produkcjami wszelkiego rodzaju stopów. Nasze przedsiębiorstwo posiada wyposażenie pozwalające odpowiedzieć na szeroką gamę potrzeb.

 6. FORELLI PIETRO SRL DI FORELLI GIACOMO & C.

  Włochy

  Brąz fosforawy, miedzionikiel, odlewy poprzez odwirowywanie i kokilowo, obróbka miedzi, niklu i stopów, bloki miedziane, rafinowanie metali, złom brązu, sztuczne złoto, cyna, rury z brązu, cyrkon.

 7. MODELISTAS CODINA

  Hiszpania

  Wszystkie formy drewniane dla odlewni.

 8. RAMÓN LOZANO S.L.

  Hiszpania

  Firma RAMÓN LOZANO S.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Huty aluminium, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Huty aluminium, Injection moulding, i Podwykonawstwo dla odlewni. Ma siedzibę w Monserrat (valencia), Hiszpania.

 1. STG1 UG

  Niemcy

  Firma STG1 UG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach ziarna soi, i paliwo. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. LEBRONZE ALLOYS

  Francja

  Firma LEBRONZE ALLOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Miedź i stopy miedzi. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Rury miedziane, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Rury miedziane, stopy miedzi, i rury mosiężne. Ma siedzibę w Suippes, Francja.

 3. EUROTECH GUSS SCHWÄBISCH GMÜND GMBH

  Niemcy

  Firma EUROTECH GUSS SCHWÄBISCH GMÜND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Huty aluminium, odlewy piaskowe z metali kolorowych, Aluminium i stopy aluminium, Huty aluminium, i szybkie wykonywanie prototypów. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 4. SC PAJURCA METAL GROUP SRL

  Rumunia

  Firma SC PAJURCA METAL GROUP SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Ma siedzibę w Oradea, Rumunia.

 5. IRON SALE EUROPE

  Belgia

  Firma IRON SALE EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, brąz, metale nieżelazne, żeliwo, i Mosiądz. Ma siedzibę w Huy, Belgia.

 6. LBI FOUNDRIES

  Francja

  Firma LBI FOUNDRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach wytapianie odśrodkowe, odlewnia, i odlewanie piaskowe. Ma siedzibę w Amneville, Francja.

 7. RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A.

  Hiszpania

  Firma RAFAEL MÁRQUEZ MORO Y CIA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Huty miedzi, brązu i mosiądzu, Armatura sieci gazowej, kucie na gorąco, Huty miedzi, brązu i mosiądzu, produkcja metali nieżelaznych i stopów, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 8. SCILLA MECCANICA SRL

  Włochy

  Firma SCILLA MECCANICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach produkcja stopów nieżelaznych, obróbka miedzi, obróbka mechaniczna w płaszczyźnie, i pierścienie z brązu. Ma siedzibę w Ghedi, Włochy.

 9. BETO TOKA VE METAL AKSESUAR LTD STI

  Turcja

  Firma BETO TOKA VE METAL AKSESUAR LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Zapinki i klamerki, odlewnictwo precyzyjne, odlewanie piaskowe, Zapinki i klamerki, i Wtryskiwanie znalu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. METALMINOTTI - ARNO METALLURGICA DIVISION

  Włochy

  Firma METALMINOTTI - ARNO METALLURGICA DIVISION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach brąz aluminiowy, stop miedziowo-niklowy, sztaby z brązu, i płytowe wymienniki ciepła. Ma siedzibę w San Vittore Olona, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo