• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hutnictwo i metalurgia - import-eksport

Wyniki dla

Hutnictwo i metalurgia - import-eksport - Import eksport

 1. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Stany Zjednoczone

  AMETEK Specialty Metal Products (SMP) jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalurgicznych do zastosowań krytycznych. Nasze produkty metalowe wykonywane na zamówienie obejmują proszki metalowe atomizowane wodą, płyty platerowane łączone rolkowo i precyzyjnie wykonane rury metalowe, a także rury metalowe o małej średnicy, ultra cienkie folie, druty kształtowe, produkty do zarządzania termicznego i zaprojektowane elementy kształtowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w USA i Wielkiej Brytanii, które obejmują AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals oraz AMETEK SMP Wallingford. Nasze firmy są światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalowych dla rynków takich jak: medyczny, energetyczny, nuklearny, oprzyrządowania i pomiarów, elektroniczny, lotniczy, obronny, motoryzacyjny, naftowy i gazowy, wiertniczy i górniczy oraz przemysłowy. Kiedykolwiek pojawia się nowe wyzwanie inżynierskie, które wymaga niestandardowego produktu metalowego, nasz zespół ekspertów w dziedzinie metalurgii poświęca się opracowywaniu najwyższej jakości rozwiązań, które działają bezbłędnie. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

 3. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portugalia

 4. VECCHI

  Włochy

 5. BTH ELSTAR SP. Z.O.O

  Polska

  Nasza firma zaopatruje od 11 lat, wiele sektorów przemysłu w Polsce i Europie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym działem handlowym. U nas znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment z takich działów przemysłu jak: - Rury i wyroby hutnicze - Stal nierdzewna i stal kwasoodporna ( w ofercie rura nierdzewna, blacha nierdzewna i profile nierdzewne, - Armatura spożywcza, gwintowana, spawana i przemysłowa (kołnierze nierdzewne, kołnierze aluminiowe, wywijki, kolano hamburskie nierdzewne, siłownik, nypel, mufa) - Zawory dla przemysłu (zawór kulowy, zawór grzybkowy, zawór klapowy i wiele innych) Nasza hurtownia stali nierdzewnej zaopatrzy każdego w te i wiele innych produktów. Misja naszej firmy W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie kompletacji dostaw armatury i rur ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych dla różnych gałęzi przemysłu. Sieć Oddziałów W Polsce rozwijamy naszą sieć sprzedaży na którą aktualnie składają się 4 Oddziały terenowe oraz 3 magazyny armatury oraz rur i profili ze stali nierdzennych i kwasoodpornych. Dział Eksportu dostarcza nasze produkty na rynek Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi i Ukrainy. Produkty przez nas oferowane spełniają najwyższe standardy jakości, czego potwierdzeniem są posiadane certyfikaty i atesty hutnicze.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ECO-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Eco-Tech Sp. z o.o. Dystrybucja rur stalowych Od początku działalności spółka Eco-Tech prowadzi sprzedaż hurtową rur stalowych. Od ponad 10 lat stale współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej - najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur - hut i walcowni z Polski i zagranicy.Pozwala nam to na zagwarantowanie naszym odbiorcom bardzo konkurencyjnych cen i warunków dostaw, natomiast zdobyte doświadczenie przekłada się na fachową obsługę realizacji kontraktów.O firmieO firmieObsługujemy głównie klientów z branży: budowlano-inżynieryjnej oraz hydro-inżynieryjnej , branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej . Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz kraje UE. Bardzo dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala naszej spółce dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań.Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony naszych pracowników.Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

 2. FIRMA HANDLOWA

  Polska

  STRONG STEEL POLAND w swojej sprzedaży posiada materiały: MATERIAŁY ŻAROODPORNE: RURY B/S i Z/S , TULEJE, BLACHY, PRĘTY i inne. GATUNKI 1.4841, 1.4845, 1.4828, 1.4833, 1.4749 itd. MATERIAŁY KWASOODPORNE , STOPOWE i NIESTOPOWE: RURY B/S i Z/S, TULEJE, BLACHY, PRĘTY i inne. GATUNKI : 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4404, 1.4571, 1.4539 DUPLEX i SUPER DUPLEX oraz STOPY NIKLU i inne.STRONG STEEL POLAND realizuje najbardziej nietypowe zapotrzebowanie oraz sprowadzamy materiał na indywidualne zamówienie klienta.SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

 3. SORETOL

  Tunezja

 4. KUPCUOGLU METAL

  Turcja

 5. DAVUTOGLU METAL

  Turcja

 1. HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

 2. J.K. SERVICE

  Belgia

 1. INDUCTOTHERM

  Belgia

 2. CIHAN DOKUMCULUK

  Turcja

 3. MARMARA METAL MAMULLERI TIC. A.S.

  Turcja

 4. APEX STEEL INTERNATIONAL

  Republika Czeska

 5. SUNSHINE GROUP

  Chiny

 6. IMPERIAL MACK

  Brazylia

 7. DIMMTEX SA

  Hiszpania

 8. M. DROSTE STAHLHANDEL GMBH

  Niemcy

 1. TPI INTERNATIONAL INSPECTION SERVICES LTD. CO.

  Turcja

 2. SIMEX ITALIA SRL

  Włochy

 3. UYARLAR DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turcja

 4. BAYKAN STEEL

  Turcja

 5. ECOCHIM

  Belgia

 6. MARINHO STEEL TRADING

  Luksemburg

 7. MADIBA LIGAS ESPECIAIS

  Brazylia

 8. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belgia

 9. ENTREPRISE LEPAGE & FRERES

  Belgia

 10. TECHNIC GUM

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Hutnictwo i metalurgia - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

760 przedsiębiorstwa