• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hutnictwo i metalurgia - import-eksport

Wyniki dla

Hutnictwo i metalurgia - import-eksport - Import eksport

 1. BASAK LAZER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od momentu powstania w 1983 r. firma Basak Laser konsekwentnie ustanawia standardy branżowe jako wiodący producent specjalizujący się w precyzyjnej obróbce blachy i jej zastosowaniu. Nasz różnorodny zakres usług obejmuje: •Laser światłowodowy • Prasa krawędziowa • Gięcie cylindryczne • Cięcie nożycami • Spawanie argonem • Spawanie aluminium • Produkcja spawana • Cięcie laserowe kutego żelaza • Więcej informacji, w tym dotyczących modułowego, kutego żelaza, można znaleźć na naszej stronie internetowej! Basak Laser rozszerza swoją doskonałość na produkcję maszyn i części zamiennych, zaspokajając potrzeby różnorodnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, morskiego i wind/eskalatorów, poprzez naszą spółkę zależną, Basak Machine. Naszą wizją jest podniesienie naszej pozycji jako firmy z najwyższej półki, znanej z niezłomnego zaangażowania w jakość i wydajność, zapewniającej zadowolenie naszych pracowników, dostawców i cenionych klientów. Jesteśmy niezłomni w naszym zobowiązaniu do pozostawania w czołówce postępu technologicznego i wspierania kultury innowacji. Ponadto jesteśmy dumni z naszej produkcji sprzętu kempingowego, pod naszą drugorzędną marką Basak Camping. Nasze podejście oparte na współpracy z klientami pozostaje kamieniem węgielnym konsekwentnego dostarczania wyjątkowych rozwiązań projektowych. Prosimy o kontakt z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i nawiązać owocny dialog odnośnie Państwa zapytań.

 2. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, SMALL METAL PARTS, toczenie precyzyjne, obróbka CNC, fezowanie precyzyjne, prototypy CNC, i cięcie cnc. Ma siedzibę w Pontinha-Lisboa, Portugalia.

 3. VECCHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VECCHI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie hutnictwa. Ma siedzibę w Curtatone, Włochy.

 4. ECO-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Eco-Tech Sp. z o.o. Dystrybucja rur stalowych Od początku działalności spółka Eco-Tech prowadzi sprzedaż hurtową rur stalowych. Od ponad 10 lat stale współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej - najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur - hut i walcowni z Polski i zagranicy.Pozwala nam to na zagwarantowanie naszym odbiorcom bardzo konkurencyjnych cen i warunków dostaw, natomiast zdobyte doświadczenie przekłada się na fachową obsługę realizacji kontraktów.O firmieO firmieObsługujemy głównie klientów z branży: budowlano-inżynieryjnej oraz hydro-inżynieryjnej , branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej . Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz kraje UE. Bardzo dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala naszej spółce dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań.Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony naszych pracowników.Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

 5. BTH ELSTAR SP. Z.O.O

  Polska

  Nasza firma zaopatruje od 11 lat, wiele sektorów przemysłu w Polsce i Europie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszym działem handlowym. U nas znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment z takich działów przemysłu jak: - Rury i wyroby hutnicze - Stal nierdzewna i stal kwasoodporna ( w ofercie rura nierdzewna, blacha nierdzewna i profile nierdzewne, - Armatura spożywcza, gwintowana, spawana i przemysłowa (kołnierze nierdzewne, kołnierze aluminiowe, wywijki, kolano hamburskie nierdzewne, siłownik, nypel, mufa) - Zawory dla przemysłu (zawór kulowy, zawór grzybkowy, zawór klapowy i wiele innych) Nasza hurtownia stali nierdzewnej zaopatrzy każdego w te i wiele innych produktów. Misja naszej firmy W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie kompletacji dostaw armatury i rur ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych dla różnych gałęzi przemysłu. Sieć Oddziałów W Polsce rozwijamy naszą sieć sprzedaży na którą aktualnie składają się 4 Oddziały terenowe oraz 3 magazyny armatury oraz rur i profili ze stali nierdzennych i kwasoodpornych. Dział Eksportu dostarcza nasze produkty na rynek Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi i Ukrainy. Produkty przez nas oferowane spełniają najwyższe standardy jakości, czego potwierdzeniem są posiadane certyfikaty i atesty hutnicze.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FIRMA HANDLOWA

  Polska

  STRONG STEEL POLAND w swojej sprzedaży posiada materiały: MATERIAŁY ŻAROODPORNE: RURY B/S i Z/S , TULEJE, BLACHY, PRĘTY i inne. GATUNKI 1.4841, 1.4845, 1.4828, 1.4833, 1.4749 itd. MATERIAŁY KWASOODPORNE , STOPOWE i NIESTOPOWE: RURY B/S i Z/S, TULEJE, BLACHY, PRĘTY i inne. GATUNKI : 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4404, 1.4571, 1.4539 DUPLEX i SUPER DUPLEX oraz STOPY NIKLU i inne.STRONG STEEL POLAND realizuje najbardziej nietypowe zapotrzebowanie oraz sprowadzamy materiał na indywidualne zamówienie klienta.SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

 2. SORETOL

  Tunezja

  Firma SORETOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Dystrybutor kształtowników spawanych, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, pipe manufacturer, i Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 3. KUPCUOGLU METAL

  Turcja

  Firma KUPCUOGLU METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach kotły gazowe do użytku domowego. Ma siedzibę w Eskishehir, Turcja.

 4. METALLI RARI

  Węgry

  Firma METALLI RARI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach zakup żelastwa. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 5. HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma HUBOR ENDUESTRIYEL UERUENLER MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Metal processing, i narzędzia do cięcia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. DAVUTOGLU METAL

  Turcja

  Firma DAVUTOGLU METAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do placówek zbiorowych, rury profilowane, blachy walcowane, i okrągłe prety metalowe cynkowane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. HGM METAL IŞLEME

  Turcja

  Firma HGM METAL IŞLEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach meble biurowe i sklepowe, i witryny do wyposażenia sklepów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. TAYLOR FORGINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TAYLOR FORGINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, i kucie metali. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 2. DIMMTEX SA

  Hiszpania

  Firma DIMMTEX SA, roku i działającą w sektorze Okazyjne maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, spawanie,  Maszyny używane, kupno i sprzedaż, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, i Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Manresa-Barcelona, Hiszpania.

 3. NEK STEEL

  Turcja

  Firma NEK STEEL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Blachy - rury, stale walcowane, Metale żelazne i nieżelazne - wydobycie, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, i Blachy - rury. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. OJSC BSW - MANAGEMENT COMPANY OF BMC HOLDING

  Białoruś

  Firma OJSC BSW - MANAGEMENT COMPANY OF BMC HOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Zhlobin, Białoruś.

 5. A.I.S. CONSTRUCT

  Belgia

  Firma A.I.S. CONSTRUCT, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Buetgenbach, Belgia.

 6. CAB INCORPORATED

  Stany Zjednoczone

  Firma CAB INCORPORATED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach kołnierze, żeliwo, Turbiny wiatrowe, i kołnierze ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Buford, Stany Zjednoczone.

 7. IMPERIAL MACK

  Brazylia

  Firma IMPERIAL MACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Bragança Paulista, Brazylia.

 8. NOKTA ALUMINYUM AKSESUAR SAN.TIC.VE.LTD.STI

  Turcja

  Firma NOKTA ALUMINYUM AKSESUAR SAN.TIC.VE.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach profile z aluminium, i akcesoria aluminiowe. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 1. INDUCTOTHERM

  Belgia

  Firma INDUCTOTHERM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 2. M. DROSTE STAHLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma M. DROSTE STAHLHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal surowa. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Stal stopowa, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Steel trading, Bar steel, i Stal stopowa. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 3. UYARLAR DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S

  Turcja

  Firma UYARLAR DEMIR CELIK SAN VE TIC A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ANTAREX LLC

  Ukraina

  Firma ANTAREX LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 5. SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES

  Belgia

  Firma SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Górnictwo - maszyny i sprzęt, beton ogniotrwały, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Anhee, Belgia.

 6. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Turcja

  Firma SUER GLOBAL IMPORT EXPORT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Hodowla - import-eksport, Import-eksport energii i surowców, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Spożywczy - Import/Eksport, Hodowla - import-eksport, i Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Van, Turcja.

 7. BAYKAN STEEL

  Turcja

  Firma BAYKAN STEEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Blacha i taśma żelazna, blacha żelazna, profile żelazne, Stal i metale, i Blacha i taśma żelazna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. FIN-LEX LTD BELGRADE

  Serbia

  Firma FIN-LEX LTD BELGRADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wywiadownie handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, i zaopatrzenie wojskowe. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

 9. BOCHI INTERNATIONAL SPA

  Włochy

  Firma BOCHI INTERNATIONAL SPA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach kręgi taśmy. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 10. ATIMA-TPIM

  Belgia

  Firma ATIMA-TPIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach aluminium obróbka. Ma siedzibę w Pepinster, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hutnictwo i metalurgia - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

768 Przedsiębiorstwa