• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hotele- kawiarnie- restauracje - instalacje- wyposażenie

Wyniki dla

Hotele- kawiarnie- restauracje - instalacje- wyposażenie - Import eksport

 1. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Öksüzoğulları HoReCa, zaufanym dystrybutorze tureckich zastaw stołowych od 1968 roku. Specjalizując się w dystrybucji porcelany, szkła, szkła kryształowego, stali, drewna i powiązanych produktów dla hoteli, kawiarni i restauracji, stawiamy na jakość, niezawodność i szybką obsługę. Jako pionierzy branży zapewniamy, że reprezentowane przez nas marki zyskują znaczącą obecność na rynku. Współpracując z renomowanymi markami, takimi jak JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP, PORLAND i innymi, zapewniamy kompleksowy wybór dostosowany do Twoich potrzeb. Nasz oddany zespół, znany z niezawodności i dynamiki, w połączeniu z rozległą siecią, pozycjonuje nas jako liderów dystrybucji zarówno na rynkach importowych, jak i eksportowych. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą sprzętu kuchennego, kawiarnianego i barowego, a także narzędzi cukierniczych, wykonanych zgodnie z najwyższymi tureckimi standardami. Z prawie 100 renomowanymi firmami w naszej sieci, wybieramy różnorodne produkty, aby wzbogacić Twoją ofertę, jednocześnie optymalizując rentowność i minimalizując koszty. Naszymi klientami są sprzedawcy detaliczni wyrobów szklanych, lokalne rynki, firmy specjalizujące się w dekoracjach szklanych, hotele, restauracje i kawiarnie. Wykorzystując ponad 56-letnie doświadczenie, w 2024 roku nadal będziemy dominować na rynku dystrybucji. Wspierani przez młodych i proaktywnych pracowników, docieramy do klientów za pośrednictwem punktów sprzedaży detalicznej, platform internetowych i kanałów dystrybucji hurtowej. Już dziś rozpocznij współpracę z Öksüzoğulları HoReCa już dziś, aby uzyskać doskonałość w tureckich rozwiązaniach hotelarskich.

 2. ARI METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1980 roku w Turcji firma ARI METAL specjalizuje się w produkcji sprzętu ze stali nierdzewnej i ocynkowanej do utrzymania czystości hoteli i restauracji. Naszą misją jest przewidywanie i zaspokajanie zmieniających się potrzeb naszych klientów z branży wyrobów metalowych i i wyposażenia hoteli. Zgodnie z naszą misją staramy się o doskonałość, dążąc do osiągnięcia trwałej jakości, prestiżu i pozycji lidera. Naszą główną strategią jest dostarczanie niezawodnych, opłacalnych i wysokiej jakości produktów i usług, które konsekwentnie spełniają oczekiwania klientów. Koncentrujemy się na jakości, przystępności cenowej i zrównoważonym rozwoju, ściśle współpracując z naszym oddanym zespołem w celu udoskonalania naszych produktów i usług oraz dążenia do pozycji lidera w branży. Nasze portfolio produktów obejmuje: •Ławki drewniane •Lustra •Akcesoria łazienkowe •Barierki do kontroli tłumu •Kontenery na śmieci •Kosze na śmieci •Dozowniki środków dezynfekujących •Poręcze •Automatyczne dozowniki papieru z czujnikiem & suszarki do rąk •Produkty z czujnikiem •Zestawy do recyklingu •Dozowniki detergentów i sprzęt higieniczny •Dozowniki papieru i uchwyty do papieru toaletowego •Popielniczki •Szczotki WC •Sprzęt dla hoteli i restauracji •Sprzęt łazienkowy ze stali nierdzewnej •Plastikowe kosze na śmieci •Mosiężne produkty łazienkowe •Suszarki do włosów •Dozowniki mydła i pianki •Zabijacze much •Wieszaki na parasole i płaszcze •Wózki do przenoszenia & czyszczenia. Z dumą eksportujemy do ponad 25 krajów na całym świecie, zdobywając solidną reputację i zaufanie nie tylko w Turcji oraz przestrzegając międzynarodowych standardów dla wszystkich naszych produktów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 4. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Eurotec Riga International znajduje się w miejscowości Lana, w prowincji Bolzano, pod adresem via Bottai, 9/1. Firma od ponad czterdziestu lat zajmuje się poszukiwaniem i dostarczaniem innowacyjnych technologii dla profesjonalnej gastronomii. Dziś jest liderem w sektorze i prowadzi na terenie całego kraju i za granicą dystrybucję pieców mikrofalowych, płyt indukcyjnych i pieców do pizzy.

 5. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma R&R ROASTER AND ROASTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa - urządzenia do palenia kawy. Jest również obecna w dziedzinach Palenie kawy i kakao - urządzenia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, młynek do kawy, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Palenie kawy i kakao - urządzenia, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. RIEBER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIEBER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 4. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma A.Z HORECA EQUIPEMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, instalowanie kuchni profesjonalnych, naprawy lad chłodniczych, i konserwacja lad chłodniczych. Ma siedzibę w Lodelinsart (charleroi), Belgia.

 1. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach zastosowanie robotów. Ma siedzibę w Grömitz, Niemcy.

 2. ELIX PREMIUM WARE

  Korea Południowa

  Elix Premium Ware producent porcelany z Korei specjalizuje się w produkcji wysoko odpornych naczyń stołowych, koreańskich misek, koreańskich zastaw stołowych, porcelanowych naczyń stołowych, porcelany handlowej, porcelanowych zestawów naczyń stołowych, białych zestawów stołowych. Elix Premium Ware poświęca się produkcji i dystrybucji porcelany doskonałej jakości. Przedsiębiorstwo tworzy doskonałą porcelanę, nowoczesną interpretację tradycyjnej ceramiki koreańskiej oraz porcelanę na indywidualne zamówienie.

 1. CEYLAN GMBH DÖNER KEBAB EQUIPMENT

  Niemcy

  Ceylan jest producentem wysokiej jakości krajarek do kebaba i posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyposażenia urządzeń do przygotowania kebaba, noży do kebaba i sprzętu do grillowania. Nasza oferta obejmuje produkcję wysokiej jakości krajarek do kebaba, sprzętu do grillowania, jak również prowadzenie na całym świecie sprzedaży urządzeń gastronomicznych do ponad 80 krajów. Naszymi markami są CEYLAN®, Devran®, Heran® i Seymen®, a wyznacznikiem naszego działania jest oferowanie produktów wyróżniających się jakością i wydajnością oraz świadczenie usług serwisowych

 2. HOT AND COLD EQUIPMENT LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Hot & Cold Equipment Ltd ma ponad 32 lata doświadczenia w branży urządzeń gastronomicznych. Dostrarczamy szeroki asortyment urządzeń w tym także lodówki i zamrażarki, piekarniki i płyty kuchenne, regały, zestawy przygotowawcze, naczynia kuchenne i stołowe oraz wiele innych produktów i urządzeń a także usług dla profesjonalnych firm w branży gastronomicznej i cateringowej w Wielkiej Brytanii i Europie. Komory chłodnicze dostarczane są w wymiarach według wymagań, podobnie jak lodówki i zamrażarki.

 3. DE KOBRA

  Belgia

  Firma De Kobra to Twój wyłączny adres w dziedzinie usług i systemów wentylacji kuchennej. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu firma De Kobra proponuje ofertę dostosowaną dla wszystkich profesjonalistów z branży HoReCa oraz kuchni dla placówek zbiorowych: komfort bez kompromisu, oszczędności energii, poszanowanie środowiska naturalnego, bezpieczeństwo i solidne usługi. De Kobra ciągle poszukuje nowych technik w dziedzinie systemów wentylacji kuchennej. Wynik: usługi lepszej jakości, mniejsze zużycie energii, większy komfort, większe bezpieczeństwo.

 4. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

 5. MERCURE WISŁA PATRIA

  Polska

  MERCURE WISŁA PATRIA, to trzygwiazdkowy obiekt położony w dolinie potoku Kopydło w Wiśle wśród natury i lasów Beskidu Śląskiego. Mimo biznesowego charakteru sieci Mercure, nasz hotel cechuje ciepła, domowa atmosfera, czego najlepszym dowodem są licznie odwiedzające nas rodziny. W strukturze hotelu znajdują się 42 pokoje, w tym jedno i dwu osobowe (standardowe i o podwyższonym standardzie), oraz czteroosobowe pokoje STUDIO. Wszystkie wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, telefon, TV-SAT, telewizor LCD, sejf i bezpłatny dostęp do Internetu. Wyróżnikiem naszego hotelu jest doskonała restauracja – „T-bone – Wine Bar& Steak House” – uznana za najlepszy lokal gastronomiczny powiatu cieszyńskiego w 2015 roku przez czytelników Dziennika Zachodniego i portalu Nasze Miasto. W „T-bone”, proponujemy naszym Klientom doskonałe menu, którego głównymi bohaterami są wyśmienite steki z najlepszej sezonowanej wołowiny – polskiej i amerykańskiej. Nasza pasja, doświadczenie, dbałość o klienta oraz wiedza połączona z wieloletnią współpracą z najlepszymi importerami i producentami, pozwalają nam także oferować Klientom wina najwyższej jakości w atrakcyjnej relacji cenowej. Oprócz doskonałego menu oraz szerokiego wyboru win na naszych klientów czekają także kameralne wieczory tematyczne.

 6. HOTELOWYSKLEP

  Polska

  Hotelowysklep - to sklep, w którym mogą Państwo zaopatrzyć się w szeroki wachlarz kosmetyków hotelowych oraz przyborów hotelowych potrzebnych do zapewniania swoim gościom jak najwyższego komfortu korzystania z Państwa oferty. Nasze produkty świetnie nadają się do szerokiej gamy obiektów noclegowych takich jak: hotele, pensjonaty, motele, ośrodki agroturystyczne, hostele oraz prywatne kwatery. Oferujemy również produkty dla punktów gastronomicznych oraz środki do utrzymania czystości w Państwa obiektach.

 7. PROPER PALARNIA KAWY

  Polska

  Mateusz Pytel, twórca palarni kawy Proper w Czechowicach-Dziedzicach to oryginalny pasjonat, który od chwili odszukania pierwszego młynka do kawy poczuł, iż parzenie tego napoju oraz dzielenie się smakiem i radością płynącą z picia kawy to misja, którą chce wypełniać przez całe życie. Znajdująca się na ul. Kolejowej 17 w Czechowicach-Dziedzicach palarnia kawy Proper to nie jedynie klimatyczne miejsce dla hobbystów kawusi - to autentyczne centrum dla kawoszy - wypróbuj osobiście i wejdź do świata kawowych wonności oraz smaków!

 8. TUTTOGHIACCIO

  Włochy

  Tuttoghiaccio produkcja i sprzedaż. Zajmujemy się produkcją lodu spożywczego w kostkach przeznaczonego dla lokali i klientów indywidualnych. Lód jest poddawany rygorystycznym kontrolom i certyfikacjom. Dzięki naszemu doświadczeniu wciąż rozwijamy nowe technologie, aby zawsze zapewniać jak najwyższą jakość.

 1. ARTINOX SPA

  Włochy

  Artinox S.p.A. : produkuje i sprzedaje regulowane regały ze stali nierdzewnej, zlewy i umywalki ze stali nierdzewnej, płytki ze stali nierdzewnej. Doświadczenie, kompetencje i profesjonalizm to hasła będące u zasad działania Artinox. Duża inowacyjność i kreatywność w połączeniu z najnowszymi technologiami i wysokimi kwalifikacjami pracowników pozwalają firmie zapewnić satysfakcję i spełniać wymagania każdego z partnerów firmy, proponując im zawsze indywidualne rozwiązania.

 2. GASTROMIX WALDEMAR GAZUREK MIECZYSŁAW FRANEK

  Polska

  Gastromix to prężnie rozwijająca się firma, posiadająca w ofercie elementy specjalistycznego wyposażenia gastronomicznego i sanitarno-gastronomicznego. Oferuje urządzenia chłodnicze, mroźnicze, wyposażenia cukierni i kuchni oraz systemy bufetowe, artykuły barowe i kelnerskie, a także akcesoria stołowe, zmywarki i inne akcesoria. Zaprasza do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

 3. HORECASHOP - JACOBY

  Belgia

  HORECASHOP.net jest kulinarnym e-butikiem, w którym znajdziesz cały profesjonalny sprzęt i pełne wyposażenie dla branży gastronomicznej i amatorów dobrej kuchni, od sztuki kulinarnej po kompletne wyposażenie Twojej kuchni. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostawach sprzętu dla hoteli, restauracji, cateringu, rzeźników, do masarni, itp. Odkryj i surfuj w naszej witrynie www !

 4. CASH SYSTEMES INDUSTRIE

  Francja

  Francuski wytwórca kompletnej gamy terminali dla punktów sprzedaży restauracyjnych (kawiarnie, hotele, restauracje), restauracji, punktów żywienia zbiorowego, hoteli, punktów sprzedaży detalicznej. Marki Star Touch, French Touch, Esterel Advance. oprogramowania do zarządzania i inkasowania w osiedlowych punktach handlowych. Nowe usługi: zamień swoje wystawy w ekran interaktywny. Monitoring wideo punktów sprzedaży, sklepów oraz kas CSI. Obecny na skalę międzynarodową od 1992 r.

 5. KARACASAN

  Turcja

  Firma KARACASAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MP FORNI SRL

  Włochy

  Firma MP FORNI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Mirabello Sannitico, Włochy.

 7. LEANKO MMCALL GREECE

  Grecja

  Firma LEANKO MMCALL GREECE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Pagery, przywoławcze systemy lokalne, Technologie połączeń bezprzewodowych, Wireless, Technologie bezprzewodowe (punkty dostępu, routery bezprzewodowe), usługi kelnerskie, i Pagery, przywoławcze systemy lokalne. Ma siedzibę w Peristeri, Grecja.

 8. ORVED SPA

  Włochy

  Firma ORVED SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach vacuum packaging machines, i maszyny do pakowania próżniowego. Ma siedzibę w Musile Di Piave, Włochy.

 9. EVEREST S.R.L.

  Włochy

  Firma EVEREST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, zaopatrzenie dla restauracji, Kitchen design, butcher shop supplies, i Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 10. CLERINOX

  Belgia

  Firma CLERINOX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Okapy kuchenne i wyciągi, Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Okapy kuchenne i wyciągi, instalowanie kuchni profesjonalnych, i Meble dla stołówek i kuchni zbiorowego żywienia. Ma siedzibę w Beauraing, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hotele- kawiarnie- restauracje - instalacje- wyposażenie - Import eksport

Liczba wyników

5153 Przedsiębiorstwa