• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • holdingi

Wyniki dla

Holdingi - Import eksport

 1. NOBLEMEN

  Turcja

  Firma NOBLEMEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach glue sticks. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BEAL-EDELWEISS SERVICES

  Francja

  Firma BEAL-EDELWEISS SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach uprząż, uprząż bezpieczeństwa, i projektowanie pasów bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Vienne, Francja.

 3. REMATEL

  Francja

  Firma REMATEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Saverne, Francja.

 4. EGIS

  Francja

  Firma EGIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria przemysłowa, i inżynieria budowlana. Ma siedzibę w Saint-Quentin-En-Yvelines, Francja.

 5. ALCOPA

  Belgia

  Firma ALCOPA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach Towarzystwa inwestycyjno-finansowe, Towarzystwa inwestycyjno-finansowe, fourgony, warsztat samochodowy, i koncepcje umeblowań. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SLEEVER INTERNATIONAL COMPANY

  Francja

  Firma SLEEVER INTERNATIONAL COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach etykietowanie, i etykiety. Ma siedzibę w Morangis, Francja.

 2. FINANCIERE GROSPIRON

  Francja

  Firma FINANCIERE GROSPIRON, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Le Blanc Mesnil, Francja.

 3. AFNOR DEVELOPPEMENT

  Francja

  Firma AFNOR DEVELOPPEMENT, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w St Denis, Francja.

 4. FRANZ MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Firma FRANZ MÜLLER GMBH, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Radary i radionawigacja, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Radary i radionawigacja, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w Pfaffenhausen, Niemcy.

 5. RAIFFEISENBANK OBERPFALZ SÜD EG

  Niemcy

  Firma RAIFFEISENBANK OBERPFALZ SÜD EG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Banki danych. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Banki informacji gospodarczych i danych finansowych, Holdingi, i Banki informacji gospodarczych i danych finansowych. Ma siedzibę w Donaustauf, Niemcy.

 1. GROUPE RACODON

  Francja

  Firma GROUPE RACODON, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w La Talaudiere, Francja.

 2. FINANCIERE PAYEN

  Francja

  Firma FINANCIERE PAYEN, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Rozay En Brie, Francja.

 1. AGF CASH

  Francja

  Firma AGF CASH, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. NOVEM CAR INTERIOR DESIGN GMBH

  Niemcy

  Firma NOVEM CAR INTERIOR DESIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach Motocykle, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Transport samochodów i łodzi, Motocykle, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Transport samochodów i łodzi. Ma siedzibę w Vorbach, Niemcy.

 3. JULES CUNIN SA

  Francja

  Firma JULES CUNIN SA, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Contrexéville, Francja.

 4. PEM GMBH

  Niemcy

  Firma PEM GMBH, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Holdingi, i Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 5. SOC INVEST INDUST IMMOB

  Francja

  Firma SOC INVEST INDUST IMMOB, roku i działającą w sektorze Spółki ryzyka kapitałowego. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Doradztwo finansowe, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Doradztwo finansowe, Doradztwo inwestycyjne, i Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie. Ma siedzibę w Arbois, Francja.

 6. RIEDHAMMER GMBH

  Niemcy

  Firma RIEDHAMMER GMBH, roku i działającą w sektorze Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Biura opracowań projektów przemysłowych, Holdingi, i Biura opracowań projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 7. GERMOND PARTICIPATION SA

  Francja

  Firma GERMOND PARTICIPATION SA, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w St Jean De La Ruelle, Francja.

 8. TYCZKA ENERGIE GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Firma TYCZKA ENERGIE GMBH & CO. KGAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Holdingi. Ma siedzibę w Geretsried, Niemcy.

 1. COMMUNIGATE KOMMUNIKATIONSSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma COMMUNIGATE KOMMUNIKATIONSSERVICE GMBH, roku i działającą w sektorze Związki zawodowe i stowarzyszenia profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Laboratoria naukowo-techniczne - aparatura i materiały dydaktyczne, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, Handel elektroniczny - usługi, Holdingi, Laboratoria naukowo-techniczne - aparatura i materiały dydaktyczne, Oprogramowanie inżynierskie i naukowe, i Handel elektroniczny - usługi. Ma siedzibę w Passau, Niemcy.

 2. SUD FINANCES CONSEILS

  Francja

  Firma SUD FINANCES CONSEILS, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Menton, Francja.

 3. EMZHANAUER GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Firma EMZHANAUER GMBH & CO. KGAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Nabburg, Niemcy.

 4. DYNAMICS VENTURE CAPITAL FUND GMBH

  Niemcy

  Firma DYNAMICS VENTURE CAPITAL FUND GMBH, roku i działającą w sektorze Usługi utrzymania odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Towarzystwa kulturalno-oświatowe, Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne, Holdingi, Towarzystwa kulturalno-oświatowe, i Doradztwo strategiczne, naukowe i techniczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. REPLAST HOLDING, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma REPLAST HOLDING, SPOL. S R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odpady - recykling. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Pręty do wieszania obrazów, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Holdingi, Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny, Pręty do wieszania obrazów, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Holdingi. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 6. BOROLA CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Firma BOROLA CONSULTING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Zagęszczarki gruntu i walce budowlane, Holdingi, i Zagęszczarki gruntu i walce budowlane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. HORN GLASS INDUSTRIES AG

  Niemcy

  Firma HORN GLASS INDUSTRIES AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Holdingi. Jest również obecna w dziedzinach Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Naprawa urządzeń przemysłowych, Elektrownie wodne - instalacje i urządzenia, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Plößberg, Niemcy.

 8. FINANCIERE PHYTO SERVICE

  Francja

  Firma FINANCIERE PHYTO SERVICE, roku i działającą w sektorze Doradztwo finansowe. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, Spółki ryzyka kapitałowego, Doradztwo inwestycyjne, Lokaty inwestycyjne, ubezpieczenia na życie, Holdingi, i Spółki ryzyka kapitałowego. Ma siedzibę w Maves, Francja.

 9. VOESTALPINE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma VOESTALPINE DEUTSCHLAND GMBH, roku i działającą w sektorze Holdingi. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. NORCOM INFORMATION TECHNOLOGY AG

  Niemcy

  Firma NORCOM INFORMATION TECHNOLOGY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mikrokomputery - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Holdingi, Programowanie komputerowe, Holdingi, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo