• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hodowla ryb - instalacje

Wyniki dla

Hodowla ryb - instalacje - Import eksport

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  W oparciu o ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych produkujemy nasz Hel-x Füllkörper, wypełniacz do biologicznego oczyszczania ścieków i gazów oraz dodatek do zastosowania w akwakulturze. Na bogatym doświadczeniu jako fundamencie wysokiej wartości Hel-x Füllkörper, wypełniaczu z tworzyw sztucznych, można śmiało budować! Producja odbywa się według opracowanej przez nas metody w ścisłej zgodności ze standardami wysokiej jakości i ochrony środowiska w naszym zakładzie w Niemczech. Niskie koszty inwestycyjne i operacyjne, łatwa obsługa i wysoka wydajność sprawiają, że nasze wypełniacze Hel-x Füllkörper są dla Was ekologiczną i ekonomiczną alternatywą. Wypełniacze Hel-x Füllkörper są stosowane na całym świecie do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych w systemach MBBR i IFAS. Istnieją także liczne instalacje w akwakulturze i wytwórniach biogazu.

 2. LIH LIGHT IMPEX HENZE GMBH

  Niemcy

 3. HOMARIUM

  Belgia

 4. ASAKUA AQUACULTURE & MARINE (ASAKUA SU URUNLERI)

  Turcja

 5. ZAK FISH & SEAFOOD COMPANY

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AQUAPAC JATURANON GMBH

  Niemcy

 2. FISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. ETS FAIVRE

  Francja

 4. TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF C.A. BERGER B.V.

  Holandia

 5. KASHMA FISH FARM

  Rosja

 1. MARA AS

  Norwegia

 2. ZA RODINU FISHING COLLECTIVE FARM

  Rosja

 1. SEMI-STAAL A/S

  Dania

 2. STS OLBRAMOVICE,SPOL, S R.O.

  Republika Czeska

 3. NET SUPPLY CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. PUNTA MOREIRAS S.L.

  Hiszpania

 5. AKVATECHNA, UAB

  Litwa

 6. SIVERT EIDNES AS

  Norwegia

 7. ŚWIEŻY WĘGORZ

  Polska

  Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się hurtową sprzedażą wędzonego i świeżego węgorza. Oferujemy węgorz wędzony sprzedaż w korzystnych cenach. Dostępne są u nas hurtowe dostawy ryb. Węgorz świeży hurtownia to jedyne miejsce, w którym dostaniesz ryby świeże, żywe i wędzone. Węgorz żywy - hodowla to gwarancja najwyższej jakości ryb pochodzących z ekologicznej hodowli spełniającej wszystkie wymagane warunki. Oferujemy korzystne ceny i warunki dostawy, które negocjujemy indywidualnie z zamawiającym. Zapraszamy

 8. LANDCATCH LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. DIM. MANTE BROS & CO. AQUACULTURE FARMS

  Grecja

 2. PLASTILUX

  Luksemburg

 3. DOSATRONIC GMBH

  Niemcy

  Witamy w DOSATRONIC GmbH Pomiary | Regulacja | Dozowanie | Dezynfekcja Od ponad 15 lat projektujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie produkty i systemy najwyższej jakości w dziedzinie oczyszczania wody, oczyszczania ścieków, wody procesowej, wody pitnej oraz wody dla basenów i techniki ochrony środowiska, w szczególności: oczyszczanie wody, technika oczyszczanie ścieków, budowa instalacji, przemysł chemiczny, branża napojów, przemysł spożywczy, technika basenowa, technika szpitalna, hodowla ryb, gospodarka rolna, technika galwaniczna, technika powierzchniowa, urządzenia pomiarowe i sterujące, pH, elektrody redox, komórki pomiarowe przewodności, mętność, temperatura, czujniki elektrochemiczne jak chlor, dwutlenek chloru , ozon, nadtlenek wodoru, kwas peroksooctowy, pompy tlenowe, kompletne systemy dozujące, systemy dezynfekcyjne jak instalacje dwutlenku chloru, instalacje UV, technika basenowa

 4. TROPICAL

  Polska

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

 5. AQUADEM

  Francja

  AQUADEM dostarcza na rynek ponad 1000 kg kawioru (przy produkcji około 2000 kg) i 2000 kg ikry pstrąga (przy produkcji ponad 8000 kg ikry i 120 ton pstrąga) pod własną marką producenta "Caviar Perle Noire". Produkcja ta prowadzona jest przez 6 zakładów produkcyjnych w Perigord i 10 techników. Sprzedaż pod marką Caviar Perle Noire ponad 500 profesjonalnym klientom i detalistom we Francji, a także w Dubaju, Maroku i Szwajcarii oraz importerom i dystrybutorom. Nasi klienci okazują duży stopień zadowolenia i dlatego poszukujemy innych dystrybutorów oraz punktów sprzedaży w Europie i poza nią. Od 1997 roku opracowujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty we własnym zakładzie w pobliżu naszych hodowli. Nasz zespół składa się ze specjalistów, których pasją jest hodowla akwarystyczna. Nasze opanowanie technologii pozwala nam na produkcję wyjątkowego kawioru. Brak chorób w naszych gospodarstwach zwalnia nas z obowiązku stosowania środków leczniczych. Stosowanie pestycydów sanitarnych w naszych zakładach jest zakazane. Wyjątkowa jakość środowiska i wody, niskie zagęszczenie ryb oraz dobór pasz nadają naszym produktom nieporównywalny smak. Nasza żywność nie zawiera GMO, antybiotyków ani hormonów, lecz zboża z Europy i mączkę rybną ze zrównoważonych połowów (FSC).

 6. CORNIC-NOVAMER

  Francja

 7. NUTRIFISH

  Tunezja

 8. GABRIEL

  Belgia

 9. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgia

 10. KINTAI GMBH

  Litwa