• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hodowla ryb - instalacje

Wyniki dla

Hodowla ryb - instalacje - Import eksport

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W oparciu o ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych produkujemy nasz Hel-x Füllkörper, wypełniacz do biologicznego oczyszczania ścieków i gazów oraz dodatek do zastosowania w akwakulturze. Na bogatym doświadczeniu jako fundamencie wysokiej wartości Hel-x Füllkörper, wypełniaczu z tworzyw sztucznych, można śmiało budować! Producja odbywa się według opracowanej przez nas metody w ścisłej zgodności ze standardami wysokiej jakości i ochrony środowiska w naszym zakładzie w Niemczech. Niskie koszty inwestycyjne i operacyjne, łatwa obsługa i wysoka wydajność sprawiają, że nasze wypełniacze Hel-x Füllkörper są dla Was ekologiczną i ekonomiczną alternatywą. Wypełniacze Hel-x Füllkörper są stosowane na całym świecie do oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych w systemach MBBR i IFAS. Istnieją także liczne instalacje w akwakulturze i wytwórniach biogazu.

 2. OLOID SOLUTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OLOID SOLUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. ŚWIEŻY WĘGORZ

  Polska

  Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się hurtową sprzedażą wędzonego i świeżego węgorza. Oferujemy węgorz wędzony sprzedaż w korzystnych cenach. Dostępne są u nas hurtowe dostawy ryb. Węgorz świeży hurtownia to jedyne miejsce, w którym dostaniesz ryby świeże, żywe i wędzone. Węgorz żywy - hodowla to gwarancja najwyższej jakości ryb pochodzących z ekologicznej hodowli spełniającej wszystkie wymagane warunki. Oferujemy korzystne ceny i warunki dostawy, które negocjujemy indywidualnie z zamawiającym. Zapraszamy

 4. LIH LIGHT IMPEX HENZE GMBH

  Niemcy

  Firma LIH LIGHT IMPEX HENZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Grafing Bei München, Niemcy.

 5. MAYASERA A.S.

  Turcja

  Firma MAYASERA A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieci rybackie. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, sieci do hodowli ryb, wyposażenie dla rybołówstwa dalekomorskiego, klatki do hodowli ryb, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Ordu, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOMARIUM

  Belgia

  Firma HOMARIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, Kultura wodna i hodowla ryb, Hodowla ryb - instalacje, Kultura wodna i hodowla ryb, i akwaria na zamówienie. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 2. ASAKUA AQUACULTURE & MARINE (ASAKUA SU URUNLERI)

  Turcja

  Firma ASAKUA AQUACULTURE & MARINE (ASAKUA SU URUNLERI), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie dla rybołówstwa dalekomorskiego, sieci rybackie, kadzie do hodowli ryb, i maszyny i wyposażenie do prac morskich, rzecznych i portowych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. PLASTILUX

  Luksemburg

  Firma PLASTILUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Hodowla ryb - instalacje, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Kadzie i wanny z tworzyw sztucznych, Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych, Hodowla ryb - instalacje, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 4. ZAK FISH & SEAFOOD COMPANY

  Turcja

  Firma ZAK FISH & SEAFOOD COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 5. AKVATECHNA, UAB

  Litwa

  Firma AKVATECHNA, UAB, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Hodowla ryb - instalacje, Kultura wodna i hodowla ryb, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w VILNIUS, Litwa.

 1. ETS FAIVRE

  Francja

  Firma ETS FAIVRE, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Hodowla ryb - instalacje, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Baume Les Dames, Francja.

 2. AQUAPAC JATURANON GMBH

  Niemcy

  Firma AQUAPAC JATURANON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Cologne, Niemcy.

 1. SEMI-STAAL A/S

  Dania

  Firma SEMI-STAAL A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Helsingoer, Dania.

 2. STS OLBRAMOVICE,SPOL, S R.O.

  Republika Czeska

  Firma STS OLBRAMOVICE,SPOL, S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Hodowla ryb - instalacje, i Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Olbramovice, Republika Czeska.

 3. DIM. MANTE BROS & CO. AQUACULTURE FARMS

  Grecja

  Firma DIM. MANTE BROS & CO. AQUACULTURE FARMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Hodowla ryb - instalacje, Ryby, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Fthiotida, Grecja.

 4. TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF C.A. BERGER B.V.

  Holandia

  Firma TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF C.A. BERGER B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Zeewolde, Holandia.

 5. FISCHTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Northeim, Niemcy.

 6. NET SUPPLY CO. LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NET SUPPLY CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla ryb - instalacje, i Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Fleetwood, Zjednoczone Królestwo.

 7. AERATOR

  Ukraina

  Firma AERATOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hodowla ryb - instalacje. Ma siedzibę w Brovari, Ukraina.

 8. LANDCATCH LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. MARA AS

  Norwegia

 2. SIVERT EIDNES AS

  Norwegia

 3. PUNTA MOREIRAS S.L.

  Hiszpania

 4. DOSATRONIC GMBH

  Niemcy

  Witamy w DOSATRONIC GmbH Pomiary | Regulacja | Dozowanie | Dezynfekcja Od ponad 15 lat projektujemy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie produkty i systemy najwyższej jakości w dziedzinie oczyszczania wody, oczyszczania ścieków, wody procesowej, wody pitnej oraz wody dla basenów i techniki ochrony środowiska, w szczególności: oczyszczanie wody, technika oczyszczanie ścieków, budowa instalacji, przemysł chemiczny, branża napojów, przemysł spożywczy, technika basenowa, technika szpitalna, hodowla ryb, gospodarka rolna, technika galwaniczna, technika powierzchniowa, urządzenia pomiarowe i sterujące, pH, elektrody redox, komórki pomiarowe przewodności, mętność, temperatura, czujniki elektrochemiczne jak chlor, dwutlenek chloru , ozon, nadtlenek wodoru, kwas peroksooctowy, pompy tlenowe, kompletne systemy dozujące, systemy dezynfekcyjne jak instalacje dwutlenku chloru, instalacje UV, technika basenowa

 5. NUTRIFISH

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma NUTRIFISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Pokarm dla ryb hodowlanych, Pasze dla zwierząt hodowlanych, i hydroponika łososi. Ma siedzibę w Monastir, Tunezja.

 6. KOI FARM UKRAINE

  Ukraina

  Firma KOI FARM UKRAINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybki tropikalne (do akwarium). Jest również obecna w dziedzinach hodowla ryb, sklep on-line, ROŚLINY WODNE i BAGIENNE, i artykuły spożywcze do hodowli ryb. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 7. GABRIEL

  Belgia

  Firma GABRIEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ryb, eksport świeżych ryb, i łosoś wędzony. Ma siedzibę w Malmedy, Belgia.

 8. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgia

  Firma VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Ryby do sadzawki hodowlanej, Kultura wodna i hodowla ryb, hodowla ryb, Ryby do sadzawki hodowlanej, i Carp fishery. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 9. KINTAI GMBH

  Litwa

  Firma KINTAI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ryb, i karpie. Ma siedzibę w Kintai, Litwa.

 10. ASAKUA AQUACULTURE & MARINE

  Turcja

  Firma ASAKUA AQUACULTURE & MARINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach pławy morskie, i hodowla ryb morskich. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo