• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hodowla drobiu - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AYTAV POULTRY EQUIPMENT

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AYTAV POULTRY EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klatki dla kur, i drób do reprodukcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. CODAF SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CODAF SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do pasz, karmidła sitowe, i wózki do przewożena paszy dla zwierząt. Ma siedzibę w Isorella, Włochy.

 3. HOPEX SP. Z O.O.

  Polska

  HOPEX sp. z o.o. powstała w 1997 roku założona przez Hansa van Leeuwena. Firma zajmuje się importem wysokiej jakości sprzętu i urządzeń do hodowli drobiu Głównym obszarem naszej działalności jest kompleksowe lub częściowe wyposażenie gospodarstw sektora hodowlanego. Głównym dostawcą, dla którego HOPEX jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma JANSEN POULTRY EQUIPMENT z Holandii. Oferujemy również z urządzenia innych renomowanych firm, takich jak SKOV, VDL, GIORDANO, IMPEX, SANOVO, NUOVO, WINTERWARM.

 4. DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY

  Chiny

  Firma DEZHOU XINYUAN INCUBATION EQUIPMENT FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach inkubacja jaj. Ma siedzibę w Dezhou, Chiny.

 5. EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L.

  Hiszpania

  Firma EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla przemysłu jajczarskiego, urządzenia wentylacyjne do użytku przemysłowego, i przemysł drobiowy. Ma siedzibę w Guipuzcoa, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Hiszpania

  Firma INGENIERÍA AVÍCOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje metalowe, i hodowla ptaków. Ma siedzibę w Boecillo, Hiszpania.

 2. SISTEM KUMES EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma SISTEM KUMES EKIPMANLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach drób do reprodukcji, produkty drobiowe przetworzone, i urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

 3. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turcja

  Firma MITA FOREIGN TRADE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa, silosy ze stali nierdzewnej, Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia, i Inkubinatory i sztuczne kwoki do hodowli drobiu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. AVIMAC

  Hiszpania

  Firma AVIMAC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Álava, Hiszpania.

 5. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Turcja

  Firma MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia, drób, posiadłości, i pisklęta. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. YEMTAR FEED MILL MACHINERY

  Turcja

  Firma YEMTAR FEED MILL MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 2. GÜRES TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma GÜRES TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach chick rearing battery cages, koszyki do łożysk, egg-laying hen battery cages, i drób. Ma siedzibę w Manisa / Saruhanli, Turcja.

 1. CUSTOMATE SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CUSTOMATE SOLUTIONS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lancaster, Zjednoczone Królestwo.

 2. NIZHYNSILMASH, PRJSC

  Ukraina

  Firma NIZHYNSILMASH, PRJSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach egg-laying hen battery cages. Ma siedzibę w Nizhyn, Ukraina.

 3. BELKI

  Belgia

  Firma BELKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia, piersi z kurczaka, butchery, urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa, i Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 4. WYNNES OF DINMORE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WYNNES OF DINMORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karma dla bydła, trzody i drobiu, i Karma dla bydła, trzody i drobiu. Ma siedzibę w Herefordshire, Zjednoczone Królestwo.

 5. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRINSEA PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Inkubatory hodowlane, i Inkubatory hodowlane. Ma siedzibę w Weston Super Mare, Zjednoczone Królestwo.

 6. SURBITON POULTRY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SURBITON POULTRY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klatki dla gołębi, kurczaków i kur niosek. Ma siedzibę w Surbiton, Zjednoczone Królestwo.

 7. THE CHICKEN HOUSE COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE CHICKEN HOUSE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Newbury, Zjednoczone Królestwo.

 8. SOLWAY FEEDERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOLWAY FEEDERS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kirkcudbright, Zjednoczone Królestwo.

 1. COCK & PULLET

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COCK & PULLET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bedfordshire, Zjednoczone Królestwo.

 2. THESEO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma THESEO DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wietmarschen, Niemcy.

 3. DALTON ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DALTON ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ripon, Zjednoczone Królestwo.

 4. PRINZEN UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRINZEN UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Thirsk, Zjednoczone Królestwo.

 5. GÜRES TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma GÜRES TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 6. BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. EURO BIRD B.V.

  Holandia

  Firma EURO BIRD B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach klatki dla kur, jajka, i drób. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 8. COUNTRY FAYRE (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COUNTRY FAYRE (UK) LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Salisbury, Zjednoczone Królestwo.

 9. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADVANCED POULTRY SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, urządzenia i sprzęt dla ubojni drobiu oraz ptactwa, drób, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, i mięso drobiowe mrożone. Ma siedzibę w Hereford, Zjednoczone Królestwo.

 10. CIEMMECALABRIA SRL

  Włochy

  Firma CIEMMECALABRIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cazzago San Martino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hodowla drobiu - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3261 Przedsiębiorstwa