• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hodowla - import-eksport

Wyniki dla

Hodowla - import-eksport - Import eksport

 1. NOOR IMPORTS APS

  Dania

  Verified by europages badge

  NOOR IMPORT APS eksportuje do około 80 krajów na wszystkich kontynentach. Rozpoczęliśmy tę działalność około 20 - 25 lat temu. Od tej pory spełniamy globalne wymagania i standardy dotyczące żywności, będąc przy tym wzorecm pod względem jakości żywności. Owocem tego jest umocnienie naszej pozycji jako szanowanej i uznanej na świecie marki. Wyróżniamy się wyjątkowymi standardami jakości wyrobów. Jakość ta, zaczynająca się od hodowli na wsi, osiągana jest dzięki nowatorskiemu, specjalistycznemu wsparciu operatorów oraz dyrekcji poprzez organizację, federowanie i rozwój, obok uwzględniania dbałości o dobre samopoczucie zwierzęcia, utrzymanie i poprawę odziedziczonych najlepszych cech. U producentów i w przedsiębiorstwie przeprowadzana jest surowa kontrola w trakcie całego cyklu, obok nieustannych działań zmierzających do poprawy lini wytwórczych, z ukierunkowaniem na uwzględnienie globalnych wytycznych. Skorzystaj z okazji, aby połączyć się z najlepszym internetowym sklepem z mrożoną wieprzowiną i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nami!

 2. KURT NISGAARD

  Dania

  Verified by europages badge

  Firma KURT NISGAARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, Bydło rogate, Trzoda chlewna, Breeding livestock, Krowy mleczne, norki, krowy mleczne, Cattle import export, i Bydło rogate. Ma siedzibę w Skjern, Dania.

 3. AMTRAW GRZEGORZ MALCZYK

  Polska

  Nasza ferma to rodzinne gospodarstwo zajmujące się hodowlą ślimaka Helix Aspersa Muller oraz produkcją trawników rolowanych. Dużą zaletą naszej fermy jest jej lokalizacja z dala od miasta, nieopodal rzeki Wkra, pośród terenów leśnych w województwie mazowieckim. Świeże powietrze, swoista wilgotność na tych terenach sprzyja zdrowej i ekologicznej hodowli. Zapewniamy ślimakom swobodę poruszania się i komfort na gruntach zewnętrznych, stale pokrytych zielenią, by jednocześnie zapewnić im cień oraz warunki podobne do naturalnych warunków ich życia. Żywienie naszych ślimaków opiera się głównie na naturalnej roślinności oraz na stosowaniu najwyższej jakości mieszanek zbóż, roślin oleistych, białkowych, podawanych w formie mączki.

 4. SNAILS-POL GRANJA DE CARACOLES

  Polska

  Od 2011 roku zajmujemy się hodowlą ślimaków afrykańskich Helix Aspersa Müller na skalę towarową. Powierzchnia naszej fermy to 3, 5 hektara, na której znajduje się pełna infrastruktura obejmująca: hale produkcyjne, magazyny, tunele foliowe, parki hodowlane, biura, oraz dom w którym mieszkamy. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy podzielić się wiedzą z zakresu hodowli ślimaków, jak również posiadamy szerokie kontakty z hodowlami z tradycjami oraz ostatecznymi odbiorcami z zachodniej Europy. Nasza ferma spełnia wszelkie wymogi inspekcji weterynaryjnej.

 5. ASPERSA SNAILS INTERNATIONAL

  Polska

  _Somos la empresa "ASPERSA SNAILS" , somos exportadores de caracoles de la variedad helix aspersa muller, y nos encontramos en Polonia, en la ciudad de Opole. el tipo de caracoles que tenemos es HELIX ASPERSA MULLER (peso 6-12 g),

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOMOWA HODOWLA HOVAWARTÓW BARWY SZCZĘŚCIA DOROTA SMOLARZ

  Polska

  Rok założenia 2010.Nazwa Barwy Szczęścia nawiązuje do umaszczenia w jakich rasa hovawart występuje tj. czarny podpalany, czarny i blond. Zajmujemy się hodowlą psów tej rasy.

 2. ECO DELICIOUS SNAILS

  Polska

  nasza firma zajmuje sie hodowlą ślimaków jadalnych z gatunku Helix Aspersa Muller.

 3. AMIPLAY SP. Z O.O.

  Polska

  Firma AMIPLAY SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Savety reflective collars for dogs. Ma siedzibę w Częstochowa, Polska.

 4. SNAIL IVOIRE

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Firma SNAIL IVOIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach hodowla ślimaków, i hodowla winniczków. Ma siedzibę w Gagnoa, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 5. FERME SNAILSECO

  Białoruś

  Firma FERME SNAILSECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Région De Brest, Białoruś.

 1. MOULES DE BOUCHOT DE LA CÔTE D'OPALE

  Francja

  Firma MOULES DE BOUCHOT DE LA CÔTE D'OPALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach muszle, skorupiaki, i muszle morskie. Ma siedzibę w Boulogne Sur Mer, Francja.

 2. WEITRANS HOLDING B.V.

  Holandia

  Firma WEITRANS HOLDING B.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach mięso wieprzowe mrożone, produkty mięsne mrożone, mięso wołowe mrożone, i Świeże kurczaki i mrożone. Ma siedzibę w Oudendijk, Holandia.

 1. DAMIZLIK ITHALAT

  Turcja

  Firma DAMIZLIK ITHALAT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. GANADOS RUIGAN S.L

  Hiszpania

  Firma GANADOS RUIGAN S.L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Cattle import export. Ma siedzibę w Toledo, Hiszpania.

 3. ENKA TARIM

  Maroko

  Firma ENKA TARIM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Marrakech, Maroko.

 4. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Dania

  Firma BREEDERS OF DENMARK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - import-eksport, i Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Haderslev, Dania.

 5. ACO FUNKI

  Francja

  Firma ACO FUNKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hodowla - import-eksport, budynek hodowlany, i Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Landerneau, Francja.

 6. ROTECNA, S.A.

  Hiszpania

  Firma ROTECNA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i wyposażenie do hodowli świń. Ma siedzibę w Agramunt, Hiszpania.

 7. KOSOGLOU S.A.

  Grecja

  Firma KOSOGLOU S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach transport mieszany drogowy-morski, i usługi dotyczące turystyki. Ma siedzibę w Iraklion Crete, Grecja.

 8. NEMEGHEER

  Belgia

  Firma NEMEGHEER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Krowy mleczne, i Krowy mleczne. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

 1. PAJARERÍA SAMU

  Hiszpania

  Firma PAJARERÍA SAMU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe, karmy dla ptaków domowych, i Ptaki domowe. Ma siedzibę w Estepa, Hiszpania.

 2. LUCASK9

  Polska

  Firma LUCASK9, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Łask, Polska.

 3. PLATINUM COMERCIAL PECUARIA INTERNACIONAL, S. L.

  Hiszpania

  Firma PLATINUM COMERCIAL PECUARIA INTERNACIONAL, S. L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Guitiriz, Hiszpania.

 4. KOSSEN LIVESTOCK GMBH

  Niemcy

  Firma KOSSEN LIVESTOCK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Haren, Niemcy.

 5. XCELL BREEDING & LIVESTOCK SERVICES PVT LTD

  Indie

  Firma XCELL BREEDING & LIVESTOCK SERVICES PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Meerut, Indie.

 6. EPOL

  Estonia

  Firma EPOL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Luige, Estonia.

 7. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Turcja

  Firma SUER GLOBAL IMPORT EXPORT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Hodowla - import-eksport, Import-eksport energii i surowców, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Spożywczy - Import/Eksport, Hodowla - import-eksport, i Import-eksport energii i surowców. Ma siedzibę w Van, Turcja.

 8. AGROVITA

  Ukraina

  Firma AGROVITA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, proso, ciecierzyca, Rolnictwo - import-export, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 9. CARACOLETA DE BORBA - FELIPE FERNANDES & FILIPA FERNANDES LDA.

  Portugalia

  Firma CARACOLETA DE BORBA - FELIPE FERNANDES & FILIPA FERNANDES LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach hodowla winniczków, i hodowla ślimaków. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 10. KALKAN GENETIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜN EXPORT IMPORT .LTD

  Turcja

  Firma KALKAN GENETIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜN EXPORT IMPORT .LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hodowla - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

6015 Przedsiębiorstwa