• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hodowla - import-eksport

Wyniki dla

Hodowla - import-eksport - Import eksport

 1. MÅRTENSSONS PARTIAFFÄR AB

  Szwecja

  Mårtenssons Partiaffär AB eksportuje średnio do 80 krajów, na wszystkich kontynentach. Rozpoczęliśmy tę działalność około 20 - 25 lat temu. Od tej pory przestrzegamy światowych wymagań i norm żywnościowych, oprócz bycia wzorem w jakości żywności. Owocem tego jest umocnienie szanowanej i uznanej na świecie marki. Wyróżniamy się wyjątkowymi normami jakości wyrobów. Jakość ta, zapoczątkowana w kraju, osiągana jest dzięki nowatorskiemu, specjalistycznemu wsparciu operatorów, dyrekcji poprzez organizację, federowanie i rozwój, poza projektami, z ukierunkowaniem na wytwarzanie uwzględniające trwałość i poprawę odziedziczonych atutów. Specjalizujemy się w: -Usługach uboju -Ćwiartowaniu -Hamburgerach -Produkcji koszernej -Produkcji halal -Magazynowaniu w chłodni -Magazynowaniu zamrażalniczym -Renderowaniu produktów ubocznych. W przedsiębiorstwach, przeprowadzana jest surowa kontrola w trakcie całego cyklu, niezależnie od ciągłej poprawy lini wytwórczych, z ukierunkowaniem na uwzględnienie szczegółowych instrukcji. Docieramy do ponad 20 objętych pozwoleniem miejsc przeznaczenia; posiadamy klientów lokalnych i zagranicznych; zatrudniamy ponad 50 osób, co sprawia, że jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw pakujących mięso. Aby zamknąć całościowo pętlę produkcyjną, poszerzyliśmy naszą działalność o rolnictwo i hodowlę bydła, głównie tam, gdzie duże inwestycje, które czynimy dzień po dniu, pozwalają nam na bycie wzorem w sektorze. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. NOOR IMPORTS APS

  Dania

  NOOR IMPORT APS eksportuje do około 80 krajów na wszystkich kontynentach. Rozpoczęliśmy tę działalność około 20 - 25 lat temu. Od tej pory spełniamy globalne wymagania i standardy dotyczące żywności, będąc przy tym wzorecm pod względem jakości żywności. Owocem tego jest umocnienie naszej pozycji jako szanowanej i uznanej na świecie marki. Wyróżniamy się wyjątkowymi standardami jakości wyrobów. Jakość ta, zaczynająca się od hodowli na wsi, osiągana jest dzięki nowatorskiemu, specjalistycznemu wsparciu operatorów oraz dyrekcji poprzez organizację, federowanie i rozwój, obok uwzględniania dbałości o dobre samopoczucie zwierzęcia, utrzymanie i poprawę odziedziczonych najlepszych cech. U producentów i w przedsiębiorstwie przeprowadzana jest surowa kontrola w trakcie całego cyklu, obok nieustannych działań zmierzających do poprawy lini wytwórczych, z ukierunkowaniem na uwzględnienie globalnych wytycznych. Skorzystaj z okazji, aby połączyć się z najlepszym internetowym sklepem z mrożoną wieprzowiną i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nami!

 3. MOULES DE BOUCHOT DE LA CÔTE D'OPALE

  Francja

 4. KURT NISGAARD

  Dania

 5. SOCIETE JEAN MARC

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RAWONA SP.J.

  Polska

  Spółka Rawona zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem w grzyby hodowlane takie jak pieczarka biała, brązowa, boczniaki, shitake oraz runo leśne. W ciągłej ofercie posiadamy: pieczarkę białą, pieczarkę brązową, boczniaka, shitake. Sezonowo oferujemy: kurkę, jagody, żurawinę. Wszystkie nasze produkty uprawiamy z najwyższą starannością o ich jakość. Chcemy aby nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej klasy. Rodzaj i sposób opakowania ustalamy indywidualnie pod potrzeby odbiorcy. Prowadzimy także rodzinne gospodarstwo zajmujące się uprawą pieczarek oraz produkujemy podłoże na własne potrzeby.

 2. SNAILS-POL GRANJA DE CARACOLES

  Polska

  Od 2011 roku zajmujemy się hodowlą ślimaków afrykańskich Helix Aspersa Müller na skalę towarową. Powierzchnia naszej fermy to 3, 5 hektara, na której znajduje się pełna infrastruktura obejmująca: hale produkcyjne, magazyny, tunele foliowe, parki hodowlane, biura, oraz dom w którym mieszkamy. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy podzielić się wiedzą z zakresu hodowli ślimaków, jak również posiadamy szerokie kontakty z hodowlami z tradycjami oraz ostatecznymi odbiorcami z zachodniej Europy. Nasza ferma spełnia wszelkie wymogi inspekcji weterynaryjnej.

 3. ASPERSA SNAILS INTERNATIONAL

  Polska

  _Somos la empresa "ASPERSA SNAILS" , somos exportadores de caracoles de la variedad helix aspersa muller, y nos encontramos en Polonia, en la ciudad de Opole. el tipo de caracoles que tenemos es HELIX ASPERSA MULLER (peso 6-12 g),

 4. DOMOWA HODOWLA HOVAWARTÓW BARWY SZCZĘŚCIA DOROTA SMOLARZ

  Polska

  Rok założenia 2010.Nazwa Barwy Szczęścia nawiązuje do umaszczenia w jakich rasa hovawart występuje tj. czarny podpalany, czarny i blond. Zajmujemy się hodowlą psów tej rasy.

 5. ECO DELICIOUS SNAILS

  Polska

  nasza firma zajmuje sie hodowlą ślimaków jadalnych z gatunku Helix Aspersa Muller.

 1. AMIPLAY SP. Z O.O.

  Polska

 2. FERME SNAILSECO

  Białoruś

 1. SNAIL IVOIRE

  Wybrzeże Kości Słoniowej

 2. WEITRANS HOLDING B.V.

  Holandia

 3. GANADOS RUIGAN S.L

  Hiszpania

 4. ENKA TARIM

  Maroko

 5. KOSOGLOU S.A.

  Grecja

 6. ROTECNA, S.A.

  Hiszpania

 7. EPOL

  Estonia

 8. XCELL BREEDING & LIVESTOCK SERVICES PVT LTD

  Indie

 1. AGROVITA

  Ukraina

 2. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Dania

 3. GREEN SHELL PC

  Grecja

 4. KALKAN GENETIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜN EXPORT IMPORT .LTD

  Turcja

 5. CARACOLETA DE BORBA - FELIPE FERNANDES & FILIPA FERNANDES LDA.

  Portugalia

 6. KOSSEN LIVESTOCK GMBH

  Niemcy

 7. LUCASK9

  Polska

 8. DANISH LIVESTOCK EXPORT A/S

  Dania

 9. NEMEGHEER

  Belgia

 10. PAJARERÍA SAMU

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Hodowla - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

6128 przedsiębiorstwa