• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • higiena jamy ustnej- środki

Wyniki dla

Higiena jamy ustnej- środki - Import eksport

 1. ESLAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ESLAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach węgiel aktywny, Koraliki ceramiczne, henna, i kadzidła. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 2. SEMENTIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEMENTIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, Galanteria łazienkowa, Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, toothbrushes, mydelniczka, Galanteria łazienkowa, i artykuły do łazienek. Ma siedzibę w Le Plessis-Grammoire, Francja.

 3. WHITE ILAÇ KOZMETIK ITH. IHR. SAN. TIC. STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma WHITE ILAÇ KOZMETIK ITH. IHR. SAN. TIC. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach produkty higieny jamy ustnej, artykuły kosmetyczne i pielęgnacji urody oraz higieniczne, pasty do zębów w żelu, pasty do zębów, pasty do zębów w płynie, Produkty do ochrony zębów, i zabiegi higieny ustnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SINMED SP. Z O.O.

  Polska

  Sinmed Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą sprzętu medycznego dla wielu gałęzi medycyny. Oferujemy wyroby renomowanych marek z całego świata. Powstaliśmy w 2016 roku jako firma zorientowana na dwa kluczowe cele: poprawę komfortu życia ludzi w obszarze opieki zdrowotnej oraz ułatwienie pracy personelowi medycznemu. Naszą misją jest służyć klientom na całym świecie jako najbardziej zaufany partner w zakresie dostawy sprzętu medycznego, pracujący z pasją i zaangażowaniem, wyznający podobne wartości. Zdrowie to fundamentalna wartość - dla nas, naszych klientów i ich pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Od 2020 roku posiadamy Certyfikat ISO 13485. Świadomość potrzeby podniesienia komfortu życia pacjentów oraz zaangażowanie w kwestię poprawy jakości pracy personelu medycznego dostarczyły nam inspiracji i siły do rozpoczęcia produkcji innowacyjnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku.

 5. FLUIDINOVA SA

  Portugalia

  FLUIDINOVA to firma specjalizująca się w produkcji syntetycznego hydroksyapatytu w postaci nano-kryształów. Znana na świecie pod marką nanoXIM. Produkujemy nano-hydroksyapatyt o wysokiej czystości w postaci pasty i pudru, stosowany w branży kosmetycznej oraz w sektorze badań i rozwoju. Nano-hydroksyapatyt jest stosowany w sektorze medycznym i w produktach do higieny jamy ustnej: pasty do zębów i płyny do płukania. Z medycznego punktu widzenia nano-hydroksyapatyt bardzo korzystnie oddziaływuje w procesie regeneracji kostnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLOBAL DENT LLC

  Rosja

  Firma GLOBAL DENT to jeden ze światowych liderów w rozwoju i produkcji produktów do wybielania zębów, do remineralizacji zębów oraz do ich profesjonalnej pielęgnacji w domu. Wszystkie produkty Global Dent są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych firmy z wykorzystaniem wysokiej jakości surowców pochodzących od czołowych europejskich dostawców i zgodnie z międzynarodowymi normami GMP i ISO. Aktualnie nasze produkty są obecne w 8 krajach eksportowych. Dziś TM GLOBAL WHITE rozwija się w trzech głównych obszarach: wybielanie, remineralizacja, codzienna pielęgnacja. Natomiast WATERDENT oferuje skoncentrowane płyny do irygatora wodnego zapewniające profesjonalną pielęgnację zębów w domu. Głównym składnikiem płynów do flosserów wodnych jest biszofit. Biszofit to wyjątkowy składnik, który zawiera kompleks pożytecznych minerałów, a swoim składem znacznie przewyższa sól morską i sól z Morza Martwego.

 2. INDUSTRIEWERBUNG PROMOTIA GESMBH

  Austria

  Firma INDUSTRIEWERBUNG PROMOTIA GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. RAPID COSMETICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAPID COSMETICS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Perfumy. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Preparaty do pielęgnacji włosów, Higiena osobista, środki toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, Preparaty do pielęgnacji włosów, Higiena osobista, środki toaletowe, i artykuły toaletowe i do higiney osobistej. Ma siedzibę w Bedford, Zjednoczone Królestwo.

 4. LABORATOIRE ALVEND

  Francja

  Firma LABORATOIRE ALVEND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Produkty kosmetyczne ekologiczne, Preparaty do pielęgnacji włosów, Szampon do włosów, Wyroby kosmetyczne, Produkty kosmetyczne ekologiczne, i Preparaty do pielęgnacji włosów. Ma siedzibę w Somloire, Francja.

 5. LABORATOIRE ODOST

  Francja

  Firma LABORATOIRE ODOST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Higiena jamy ustnej, środki, zapobieganie próchnicy, i toothbrushes. Ma siedzibę w Castera Verduzan, Francja.

 1. NU SKIN BELGIUM

  Belgia

  Firma NU SKIN BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, producent produktów do pielęgnacji skóry, anti-aging cream, zabiegi twarzy i ciała, i Higiena jamy ustnej, środki. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 2. WWW.IRRIGADOR-DENTAL.ORG

  Hiszpania

  Firma WWW.IRRIGADOR-DENTAL.ORG, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach artykuły toaletowe i do higieny osobistej. Ma siedzibę w Santa Úrsula, Hiszpania.

 1. CAP CITY DENTAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CAP CITY DENTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach dentysta. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. PHILIPS BELGIQUE

  Belgia

  Firma PHILIPS BELGIQUE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Oświetlenie pomieszczeń biurowych. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, żarówki energooszczędne, maszynka do strzyżenia brody, Higiena jamy ustnej, środki, i elektryczne szczoteczki do zębów. Ma siedzibę w Anderlecht, Belgia.

 3. LPAM UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma LPAM UNIPESSOAL LDA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Medical articles. Ma siedzibę w Golaes Fafe, Portugalia.

 4. COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM

  Belgia

  Firma COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Higiena jamy ustnej, środki, Środki higieniczne i toaletowe, houseware, i Produkty ekologiczne chemii gospodarczej. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. FRANCODENTAL SRL

  Włochy

  Firma FRANCODENTAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty dentystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, pomoc techniczna, przezroczyste aparaty ortodontyczne, Higiena jamy ustnej, środki, i instrumenty do usuwania kamienia. Ma siedzibę w Pavia, Włochy.

 6. INDUSTRIAS BETIK, S.A.

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAS BETIK, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Higiena jamy ustnej, środki, patyczki pakowane osobno, zapałki, i wykałaczki do zębów. Ma siedzibę w Oñati, Hiszpania.

 7. BIOK LAB

  Litwa

  Firma BIOK LAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach wewmętrzne laboratorium do kontroli jakości. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. NORHOLT GMBH

  Niemcy

  Firma NORHOLT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. CENTRO BRUNELLESCHI - CENTRO ODONTOIATRICO

  Włochy

  Firma CENTRO BRUNELLESCHI - CENTRO ODONTOIATRICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach laboratoria dentystyczne, gabinet stomatologiczny, i chirurgia jamy ustnej. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. MY BOO COMPANY

  Francja

  Firma MY BOO COMPANY, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Szczoteczki do zębów, Środki higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Szczoteczki do zębów. Ma siedzibę w Nantes Cedex 4, Francja.

 3. DENTAID GMBH

  Niemcy

  Firma DENTAID GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 4. LIVE IT STYLE IT LTD

  Włochy

  Firma LIVE IT STYLE IT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach artykuły toaletowe i do higiney osobistej. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 5. STUDIO MEDICO ODONTOIATRICO DOTT. RAMPINELLI

  Włochy

  Firma STUDIO MEDICO ODONTOIATRICO DOTT. RAMPINELLI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 6. CAROLA RICHTER - AUSGEWÄHLTE ZAHNPFLEGEPRODUKTE

  Austria

  Firma CAROLA RICHTER - AUSGEWÄHLTE ZAHNPFLEGEPRODUKTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Grieskirchen, Austria.

 7. 7K KIMYA ILAC GIDA SANAYI DIS TICARET LTD. STI

  Turcja

  Firma 7K KIMYA ILAC GIDA SANAYI DIS TICARET LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kosmetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Higiena jamy ustnej, środki, Szczoteczki do zębów, toothbrushes, wybielanie zębów, Higiena jamy ustnej, środki, i Szczoteczki do zębów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. DENTORADO HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma DENTORADO HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, i Artykuły higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Mühlheim Am Main, Niemcy.

 9. TOJET GMBH

  Niemcy

  Firma TOJET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, i Artykuły higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. GLASOW & WAGATHA MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Firma GLASOW & WAGATHA MEDICAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby perfumeryjne kosmetyczne i środki upiększające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kosmetyczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, Artykuły higieniczne i toaletowe, Wyroby kosmetyczne, Wyroby toaletowe i higieniczne, Higiena jamy ustnej, środki, i Artykuły higieniczne i toaletowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo