• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • higiena jamy ustnej- środki

Wyniki dla

Higiena jamy ustnej- środki - Import eksport

 1. SOCADE

  Francja

 2. SINMED SP. Z O.O.

  Polska

  Sinmed Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą sprzętu medycznego dla wielu gałęzi medycyny. Oferujemy wyroby renomowanych marek z całego świata. Powstaliśmy w 2016 roku jako firma zorientowana na dwa kluczowe cele: poprawę komfortu życia ludzi w obszarze opieki zdrowotnej oraz ułatwienie pracy personelowi medycznemu. Naszą misją jest służyć klientom na całym świecie jako najbardziej zaufany partner w zakresie dostawy sprzętu medycznego, pracujący z pasją i zaangażowaniem, wyznający podobne wartości. Zdrowie to fundamentalna wartość - dla nas, naszych klientów i ich pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Od 2020 roku posiadamy Certyfikat ISO 13485. Świadomość potrzeby podniesienia komfortu życia pacjentów oraz zaangażowanie w kwestię poprawy jakości pracy personelu medycznego dostarczyły nam inspiracji i siły do rozpoczęcia produkcji innowacyjnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku.

  Wszystkie wyroby na "higiena jamy ustnej- środki"

 3. FLUIDINOVA SA

  Portugalia

  FLUIDINOVA to firma specjalizująca się w produkcji syntetycznego hydroksyapatytu w postaci nano-kryształów. Znana na świecie pod marką nanoXIM. Produkujemy nano-hydroksyapatyt o wysokiej czystości w postaci pasty i pudru, stosowany w branży kosmetycznej oraz w sektorze badań i rozwoju. Nano-hydroksyapatyt jest stosowany w sektorze medycznym i w produktach do higieny jamy ustnej: pasty do zębów i płyny do płukania. Z medycznego punktu widzenia nano-hydroksyapatyt bardzo korzystnie oddziaływuje w procesie regeneracji kostnej.

 4. GLOBAL DENT LLC

  Rosja

  Firma GLOBAL DENT to jeden ze światowych liderów w rozwoju i produkcji produktów do wybielania zębów, do remineralizacji zębów oraz do ich profesjonalnej pielęgnacji w domu. Wszystkie produkty Global Dent są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych firmy z wykorzystaniem wysokiej jakości surowców pochodzących od czołowych europejskich dostawców i zgodnie z międzynarodowymi normami GMP i ISO. Aktualnie nasze produkty są obecne w 8 krajach eksportowych. Dziś TM GLOBAL WHITE rozwija się w trzech głównych obszarach: wybielanie, remineralizacja, codzienna pielęgnacja. Natomiast WATERDENT oferuje skoncentrowane płyny do irygatora wodnego zapewniające profesjonalną pielęgnację zębów w domu. Głównym składnikiem płynów do flosserów wodnych jest biszofit. Biszofit to wyjątkowy składnik, który zawiera kompleks pożytecznych minerałów, a swoim składem znacznie przewyższa sól morską i sól z Morza Martwego.

 5. INDUSTRIEWERBUNG PROMOTIA GESMBH

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VITABROSSE

  Tunezja

 2. DOTT.SSA BARBARA SABIU ODONTOIATRA

  Włochy

 3. LABORATOIRE ALVEND

  Francja

 4. CAP CITY DENTAL

  Zjednoczone Królestwo

 5. PHILIPS BELGIQUE

  Belgia

 1. BIOK LAB

  Litwa

 2. LPAM UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 1. INDUSTRIAS BETIK, S.A.

  Hiszpania

 2. LABORATOIRE ODOST

  Francja

 3. WWW.IRRIGADOR-DENTAL.ORG

  Hiszpania

 4. COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM

  Belgia

 5. MAGIC SMILE LABS

  Stany Zjednoczone

 6. GABA

  Holandia

 7. LABO SCIENCE - COSME-SCIENCE

  Francja

 8. DALE AUDREY/ORAL FITNESS

  Stany Zjednoczone

 1. SHENZHEN SUNRUN HEALTH CO.,LTD

  Stany Zjednoczone

 2. CENTRO BRUNELLESCHI - CENTRO ODONTOIATRICO

  Włochy

 3. BIOPHARMACEUTICALS

  Rumunia

 4. 7K KIMYA ILAC GIDA SANAYI DIS TICARET LTD. STI

  Turcja

 5. MY BOO COMPANY

  Francja

 6. DIE ZAHNBÜRSTE GERNOT KNAUS + MONIKA HUSEL GBR

  Niemcy

 7. STUDIO MEDICO ODONTOIATRICO DOTT. RAMPINELLI

  Włochy

 8. PÜTZ ELEKTRISCHE TANDENBORSTELS

  Holandia

 9. LIVE IT STYLE IT LTD

  Włochy

 10. ANTIBITE

  Dania