• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • higiena jamy ustnej- środki

Wyniki dla

Higiena jamy ustnej- środki - Import eksport

 1. ESLAB

  Francja

  Firma ESLAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Higiena jamy ustnej, środki. Jest również obecna w dziedzinach węgiel aktywny, Koraliki ceramiczne, i henna. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 2. SEMENTIS

  Francja

  Firma SEMENTIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, Galanteria łazienkowa, Artykuły higieniczne i toaletowe, Higiena jamy ustnej, środki, toothbrushes, mydelniczka, Galanteria łazienkowa, i artykuły do łazienek. Ma siedzibę w Le Plessis-Grammoire, Francja.

 3. SINMED SP. Z O.O.

  Polska

  Sinmed Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą sprzętu medycznego dla wielu gałęzi medycyny. Oferujemy wyroby renomowanych marek z całego świata. Powstaliśmy w 2016 roku jako firma zorientowana na dwa kluczowe cele: poprawę komfortu życia ludzi w obszarze opieki zdrowotnej oraz ułatwienie pracy personelowi medycznemu. Naszą misją jest służyć klientom na całym świecie jako najbardziej zaufany partner w zakresie dostawy sprzętu medycznego, pracujący z pasją i zaangażowaniem, wyznający podobne wartości. Zdrowie to fundamentalna wartość - dla nas, naszych klientów i ich pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Od 2020 roku posiadamy Certyfikat ISO 13485. Świadomość potrzeby podniesienia komfortu życia pacjentów oraz zaangażowanie w kwestię poprawy jakości pracy personelu medycznego dostarczyły nam inspiracji i siły do rozpoczęcia produkcji innowacyjnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku.

  Wszystkie wyroby na "higiena jamy ustnej- środki"

 4. FLUIDINOVA SA

  Portugalia

  FLUIDINOVA to firma specjalizująca się w produkcji syntetycznego hydroksyapatytu w postaci nano-kryształów. Znana na świecie pod marką nanoXIM. Produkujemy nano-hydroksyapatyt o wysokiej czystości w postaci pasty i pudru, stosowany w branży kosmetycznej oraz w sektorze badań i rozwoju. Nano-hydroksyapatyt jest stosowany w sektorze medycznym i w produktach do higieny jamy ustnej: pasty do zębów i płyny do płukania. Z medycznego punktu widzenia nano-hydroksyapatyt bardzo korzystnie oddziaływuje w procesie regeneracji kostnej.

 5. GLOBAL DENT LLC

  Rosja

  Firma GLOBAL DENT to jeden ze światowych liderów w rozwoju i produkcji produktów do wybielania zębów, do remineralizacji zębów oraz do ich profesjonalnej pielęgnacji w domu. Wszystkie produkty Global Dent są wytwarzane we własnych zakładach produkcyjnych firmy z wykorzystaniem wysokiej jakości surowców pochodzących od czołowych europejskich dostawców i zgodnie z międzynarodowymi normami GMP i ISO. Aktualnie nasze produkty są obecne w 8 krajach eksportowych. Dziś TM GLOBAL WHITE rozwija się w trzech głównych obszarach: wybielanie, remineralizacja, codzienna pielęgnacja. Natomiast WATERDENT oferuje skoncentrowane płyny do irygatora wodnego zapewniające profesjonalną pielęgnację zębów w domu. Głównym składnikiem płynów do flosserów wodnych jest biszofit. Biszofit to wyjątkowy składnik, który zawiera kompleks pożytecznych minerałów, a swoim składem znacznie przewyższa sól morską i sól z Morza Martwego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIEWERBUNG PROMOTIA GESMBH

  Austria

 2. DOTT.SSA BARBARA SABIU ODONTOIATRA

  Włochy

 3. VITABROSSE

  Tunezja

 4. LABORATOIRE ALVEND

  Francja

 5. MAGIC SMILE LABS

  Stany Zjednoczone

 1. WWW.IRRIGADOR-DENTAL.ORG

  Hiszpania

 2. PHILIPS BELGIQUE

  Belgia

 1. LABORATOIRE ODOST

  Francja

 2. CAP CITY DENTAL

  Zjednoczone Królestwo

 3. LPAM UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 4. INDUSTRIAS BETIK, S.A.

  Hiszpania

 5. COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM

  Belgia

 6. BIOK LAB

  Litwa

 7. 7K KIMYA ILAC GIDA SANAYI DIS TICARET LTD. STI

  Turcja

 8. LABO SCIENCE - COSME-SCIENCE

  Francja

 1. SHENZHEN SUNRUN HEALTH CO.,LTD

  Stany Zjednoczone

 2. LIVE IT STYLE IT LTD

  Włochy

 3. BIOPHARMACEUTICALS

  Rumunia

 4. DALE AUDREY/ORAL FITNESS

  Stany Zjednoczone

 5. CENTRO BRUNELLESCHI - CENTRO ODONTOIATRICO

  Włochy

 6. PÜTZ ELEKTRISCHE TANDENBORSTELS

  Holandia

 7. DIE ZAHNBÜRSTE GERNOT KNAUS + MONIKA HUSEL GBR

  Niemcy

 8. STUDIO MEDICO ODONTOIATRICO DOTT. RAMPINELLI

  Włochy

 9. GABA

  Holandia

 10. MY BOO COMPANY

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo