• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hartowanie metali - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hartowanie metali - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. HSL HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HSL - Härtereizubehör GmbH jest średniej wielkości firmą rodzinną, która od ponad 20 lat zajmuje się stalą nierdzewną, kwasoodporną, żaroodporną i trudnościeralną. Dużą wagę przywiązujemy do dobrej jakości i profesjonalnej pracy w naszej firmie! Wszyscy spawacze w naszym zespole posiadają uprawnienia do spawania łukowego metodą TIG, -MIG, -MAG oraz ręcznego. Są one stale kontrolowane przez naszych specjalistów od szkolenia i spawania. Zawsze zapewniamy niezawodną i stałą jakość naszych produktów! Oferujemy nie tylko szeroką gamę wybranych produktów i rozwiązań, ale także sprawnie i w 100% realizujemy zapytania naszych klientów. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować pełną satysfakcję naszych klientów! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą usług i produktów i skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do jednego z naszych przyjaznych pracowników.

 3. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 4. TIGER LIFT & HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TIGER LIFT & HANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wannweil, Niemcy.

 5. ENGELS & HAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENGELS & HAST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PETER VÖLP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER VÖLP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Vilbel, Niemcy.

 2. MWS SCHNEIDWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MWS SCHNEIDWERKZEUGE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schmalkalden, Niemcy.

 3. FIAND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FIAND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 4. KEMPTER GMBH

  Niemcy

  Firma KEMPTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kammeltal, Niemcy.

 5. H+W ARNSTADT GMBH

  Niemcy

  Firma H+W ARNSTADT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Arnstadt, Niemcy.

 1. ALBERT PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ALBERT PIELHAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Halver, Niemcy.

 2. HÄRTEREI TECHNOTHERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRTEREI TECHNOTHERM GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 1. HÄRTEREI NIGGLI AG

  Szwajcaria

  Firma HÄRTEREI NIGGLI AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sins, Szwajcaria.

 2. H+K BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma H+K BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Metalizowanie, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Metalizowanie, Elektrolityczna obróbka powierzchniowa, i Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aldingen, Niemcy.

 3. SIATEM MACCHINE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Firma SIATEM MACCHINE INDUSTRIALI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do urządzeń i maszyn do hartowania netali za pomocą indukcji, induction furnaces, generatory indukcyjne, i spawanie indukcyjne. Ma siedzibę w Limena, Włochy.

 4. HÄRTEREI BARTH GMBH

  Niemcy

  Firma HÄRTEREI BARTH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 5. NIOR D.O.O.

  Słowenia

  Firma NIOR D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Obróbka CNC, frezowanie CNC, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, i profilowanie metali. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

 6. H+K HÄRTE- UND OBERFLÄSCHENTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma H+K HÄRTE- UND OBERFLÄSCHENTECHNIK GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kernen, Niemcy.

 7. ALFA T.T.

  Włochy

  Firma ALFA T.T., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 8. HEINZ LIENHARD AG

  Szwajcaria

  Firma HEINZ LIENHARD AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Herzogenbuchsee, Szwajcaria.

 1. DECORAL SA

  Francja

  Firma DECORAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, chromianowanie, i anodowanie. Ma siedzibę w St Julien En Genevois, Francja.

 2. KARL-HEINZ BELZER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KARL-HEINZ BELZER GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 3. HÄRTEREI LENZEN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HÄRTEREI LENZEN GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. DDG

  Belgia

  Firma DDG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piece grzewcze. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Ogrzewanie centralne - urządzenia, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Ogrzewanie centralne - urządzenia, i kotły ekologiczne. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 5. SMS ELOTHERM GMBH

  Niemcy

  Firma SMS ELOTHERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 6. HÄRTEREI HAFERBIER GMBH

  Niemcy

  Firma HÄRTEREI HAFERBIER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Piaskowanie stali i metali, Wieże metalowe, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Obróbka cieplna stali i metali, Piaskowanie stali i metali, Wieże metalowe, i Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 7. HÄNDLE HÄRTEREI GMBH

  Niemcy

  Firma HÄNDLE HÄRTEREI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, thermal processing, azotowanie gazowe, i nawęglanie metali. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 8. 3-RATH KALIBRIER+PRÜFTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma 3-RATH KALIBRIER+PRÜFTECHNIK GMBH & CO.KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 9. HÄRTETECHNIK NIEDERBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÄRTETECHNIK NIEDERBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, i thermal processing. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 10. CARL GOMMANN KG

  Niemcy

  Firma CARL GOMMANN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Hartowanie metali - maszyny i urządzenia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Hartowanie metali - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hartowanie metali - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1691 Przedsiębiorstwa