• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hartowanie metali - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hartowanie metali - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. HSL HÄRTEREIZUBEHÖR GMBH

  Niemcy

  HSL - Härtereizubehör GmbH jest średniej wielkości firmą rodzinną, która od ponad 20 lat zajmuje się stalą nierdzewną, kwasoodporną, żaroodporną i trudnościeralną. Dużą wagę przywiązujemy do dobrej jakości i profesjonalnej pracy w naszej firmie! Wszyscy spawacze w naszym zespole posiadają uprawnienia do spawania łukowego metodą TIG, -MIG, -MAG oraz ręcznego. Są one stale kontrolowane przez naszych specjalistów od szkolenia i spawania. Zawsze zapewniamy niezawodną i stałą jakość naszych produktów! Oferujemy nie tylko szeroką gamę wybranych produktów i rozwiązań, ale także sprawnie i w 100% realizujemy zapytania naszych klientów. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować pełną satysfakcję naszych klientów! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą usług i produktów i skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do jednego z naszych przyjaznych pracowników.

 2. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 3. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Niemcy

  6 dziesięcioleci kompetencji w dziedzinie indukcji, witamy! Inductoheat Europe to partner w zakresie rozwiązań związanych z indukcyjnym podgrzewaniem i obróbką cieplną! Jako część działającej globalnie grupy Inductotherm jesteśmy w Europie liderem technologicznym w dziedzinie indukcyjnego podgrzewania. W naszym głównym zakładzie w Reichenbach tworzymy, produkujemy i sprzedajemy instalacje podgrzewania indukcyjnego dla różnych zastosowań przemysłowych. Produkujemy standardowe oraz specjalne instalacje do hartowania, jak również szeroką gamę przetwornic. Oprócz tego Inductoheat Europe dysponuje dwoma hartowniami usługowymi w Reichenbach i w Darmstadt, w których są hartowane małe i duże serie dla naszych klientów. Nasza produkcja indukcyjna produkuje dla specyficznych zastosowań części eksploatacyjne w jakości części oryginalnych, na życzenie również w terminach ekspresowych!

 4. H+W ARNSTADT GMBH

  Niemcy

 5. TIGER LIFT & HANDELS GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENGELS & HAST GMBH

  Niemcy

 2. HÄRTEREI TECHNOTHERM GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. JOSCH STRAHLSCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. ALBERT PIELHAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. PETER VÖLP GMBH

  Niemcy

 1. MWS SCHNEIDWERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. FIAND AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. KEMPTER GMBH

  Niemcy

 2. HÄRTEREI NIGGLI AG

  Szwajcaria

 3. H+K BESCHICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. SIATEM MACCHINE INDUSTRIALI SRL

  Włochy

 5. NIOR D.O.O.

  Słowenia

 6. HÄRTEREI BARTH GMBH

  Niemcy

 7. HEINZ LIENHARD AG

  Szwajcaria

 8. KARL-HEINZ BELZER GMBH & CO KG

  Niemcy

 1. ALFA T.T.

  Włochy

 2. H+K HÄRTE- UND OBERFLÄSCHENTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

 3. HÄRTEREI LENZEN GMBH & CO KG

  Niemcy

 4. HÄNDLE HÄRTEREI GMBH

  Niemcy

 5. HÄRTEREI HAFERBIER GMBH

  Niemcy

 6. 3-RATH KALIBRIER+PRÜFTECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

 7. HÄRTETECHNIK NIEDERBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. CARL GOMMANN KG

  Niemcy

 9. B J TOOL

  Zjednoczone Królestwo

 10. EPS SERVICES & TOOLING

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Hartowanie metali - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1751 przedsiębiorstwa