• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hangary i wozownie stalowe

Wyniki dla

Hangary i wozownie stalowe - Import eksport

 1. SCHOBELI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schobeli Gruppe - W ciągu ponad 20 lat istnienia Schobeli-Gruppe zrealizowaliśmy ponad 400 projektów w całej Europie. Nasze usługi są bardzo zróżnicowane i nastawione na trwałe rozwiązania. Począwszy od ogólnego zarządzania projektem, aż po kompletny montaż i nadzór budowlany, nasi klienci otrzymuą od nas kompleksowe rozwiązanie dla swoich problemów. Nasz całodobowy serwis jest szybko dostępny na miejscu w dowolnej lokalizacji Europy. Jesteśmy u Twojego boku także po wykonananym zleceniu, zapewniając konserwację i naprawy. Dzięki naszemu inteligentnemu procesowi naprawy usuwamy uszkodzenia powierzchni w sposób niewidoczny i stosunkowo niedrogi. Poprzez intensywną współpracę z naszymi partnerami i dostawcami na całym świecie zawsze korzystamy z najnowszej wiedzy technicznej i najnowocześniejszych materiałów.

 2. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy specjalistą w zakresie konstrukcji stalowych zakładów z Saksonii. Dzięki elastyczności i doświadczeniu w planowaniu, konstrukcji i montażu otrzymujemy solidne wyniki. Dzięki dużej szybkości reakcji i precyzyjnej jakości jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Dobra organizacja jest podstawą najlepszych wyników i entuzjastycznych klientów. Nasze specjalistyczne działy przygotowują dokumentację projektową, rysunki i obliczenia techniczne. Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki, od nadzoru budowlanego po produkcję i montaż konstrukcji. Stal to nasz świat. Od prawie 70 lat żyjemy naszą pasją do tego wyjątkowego materiału. I ciągle się rozwijamy. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia zawodowego naszych specjalistów i inwestujemy w szkolenia, rozwiązania automatyzacyjne i nowoczesne technologie.

 3. HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. GIESERS STAHLBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GIESERS STAHLBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 5. RÖGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÖGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Dillenburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTS INDUSTRIEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HTS INDUSTRIEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Kefenrod, Niemcy.

 2. LAGERTECHNIK STEGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAGERTECHNIK STEGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Mühlau, Niemcy.

 3. DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 4. DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 5. ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Stollberg, Niemcy.

 1. QINGDAO NEW STRONG IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Qingdao New Strong IMP. & EXP. CO., LTD jest wiodącą w Chinach firmą na rynku osłon i zadaszeń. Produkty: namioty, wiaty, bimini do łodzii jachtów, magazyny, szopy na pojemniki, szklarnie ogrodowe, hangary, osłony itp. Jako najstarsza i profesjonalna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji. Eksportujemy nasze wyroby do Ameryki Północnej, Europy, Japonii, Australii, etc., i zdobyliśmy uznanie naszych klientów. 4 zalety to: 1-Posiadamy własną ekipę projektantów: Sami projektujemy wszystkie nasze wyroby. Musimy przyznać, że jesteśmy dumni, że niektóre zdjęcia i modele na stronach innych firm są takie same bo stanowią kopię naszych własnych projektów. Możemy projektować zgodnie z wymaganiami klienta lub projektować specjalne modele, które nie mogą zostać wykonane przez nikogo innego. Nasze wyroby otrzymały certyfikat UE i ISO9001. 2-Posiadamy dwa duże własne zakłady 3-Bezpośrednia sprzedaż z fabryki, konkurencyjne ceny4-Zawsze zapewniamy wysoką skuteczność i profesjonalne usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszych fabryk! Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z Państwem.

 2. GLOBAL-STEEL

  Niemcy

  Firma GLOBAL-STEEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Emden, Niemcy.

 1. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumunia

  Firma DEVA STEEL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie stali i metali, Szkielet metalowy, Hale metalowe, Hangary i wozownie stalowe, Spawanie stali i metali, Szkielet metalowy, Hale metalowe, i Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Hunedoara, Rumunia.

 2. FRIEDRICH METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH METALLBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Coesfeld, Niemcy.

 3. REVOKON GMBH REALISIERUNG VON KONSTRUKTIONEN

  Niemcy

  Firma REVOKON GMBH REALISIERUNG VON KONSTRUKTIONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

 4. SIEGFRIED MAYER TECNO ENGINEERING

  Niemcy

  Firma SIEGFRIED MAYER TECNO ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Dietmannsried, Niemcy.

 5. AREA LEICHTBAU IHN.MICHAEL SULZ

  Niemcy

  Firma AREA LEICHTBAU IHN.MICHAEL SULZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Nersingen, Niemcy.

 6. LP METALLBAU

  Niemcy

  Firma LP METALLBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Hilpoltstein, Niemcy.

 7. BFI STAHLBAUSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BFI STAHLBAUSYSTEME GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Warburg, Niemcy.

 8. PKP STROIEX

  Ukraina

  Firma PKP STROIEX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 1. PNB - PEDRO NUNO BASTOS, UNIP. LDA.

  Portugalia

  Firma PNB - PEDRO NUNO BASTOS, UNIP. LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium facades, i konstrukcje metalowe. Ma siedzibę w Fiães, Portugalia.

 2. HAUSEMANN GMBH INGENIEUR- & MONTAGEBAU

  Niemcy

  Firma HAUSEMANN GMBH INGENIEUR- & MONTAGEBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 3. HARTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma HARTUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Unterwellenborn, Niemcy.

 4. HÖCKER · RAUM FÜR IHRE IDEEN JÖRN HÖCKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HÖCKER · RAUM FÜR IHRE IDEEN JÖRN HÖCKER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 5. BIG LIMES GMBH

  Niemcy

  Firma BIG LIMES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, finishing of steel products, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. ANGAR STRUCTURAL STEEL PLANT, LLC

  Ukraina

  Firma ANGAR STRUCTURAL STEEL PLANT, LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Jest również obecna w dziedzinach hangar. Ma siedzibę w Kremenchug, Ukraina.

 7. INTERMAT

  Francja

  Firma INTERMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Steel construction, biura modułowe, budka i altana ogrodowa do samodzielnego zmontowania, i wiata garażowa na samochód kempingowy. Ma siedzibę w Illats, Francja.

 8. LTN STAHL- UND HALLENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma LTN STAHL- UND HALLENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Neulehe, Niemcy.

 9. WOLF & SOFSKY FERTIGBETONWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WOLF & SOFSKY FERTIGBETONWERK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Zweibrücken, Niemcy.

 10. HALLENBAU-SERVICE

  Niemcy

  Firma HALLENBAU-SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Ittlingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo