• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hangary i wozownie stalowe

Wyniki dla

Hangary i wozownie stalowe - Import eksport

 1. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy specjalistą w zakresie konstrukcji stalowych zakładów z Saksonii. Dzięki elastyczności i doświadczeniu w planowaniu, konstrukcji i montażu otrzymujemy solidne wyniki. Dzięki dużej szybkości reakcji i precyzyjnej jakości jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Dobra organizacja jest podstawą najlepszych wyników i entuzjastycznych klientów. Nasze specjalistyczne działy przygotowują dokumentację projektową, rysunki i obliczenia techniczne. Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki, od nadzoru budowlanego po produkcję i montaż konstrukcji. Stal to nasz świat. Od prawie 70 lat żyjemy naszą pasją do tego wyjątkowego materiału. I ciągle się rozwijamy. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia zawodowego naszych specjalistów i inwestujemy w szkolenia, rozwiązania automatyzacyjne i nowoczesne technologie.

 2. SCHOBELI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Schobeli Gruppe - W ciągu ponad 20 lat istnienia Schobeli-Gruppe zrealizowaliśmy ponad 400 projektów w całej Europie. Nasze usługi są bardzo zróżnicowane i nastawione na trwałe rozwiązania. Począwszy od ogólnego zarządzania projektem, aż po kompletny montaż i nadzór budowlany, nasi klienci otrzymuą od nas kompleksowe rozwiązanie dla swoich problemów. Nasz całodobowy serwis jest szybko dostępny na miejscu w dowolnej lokalizacji Europy. Jesteśmy u Twojego boku także po wykonananym zleceniu, zapewniając konserwację i naprawy. Dzięki naszemu inteligentnemu procesowi naprawy usuwamy uszkodzenia powierzchni w sposób niewidoczny i stosunkowo niedrogi. Poprzez intensywną współpracę z naszymi partnerami i dostawcami na całym świecie zawsze korzystamy z najnowszej wiedzy technicznej i najnowocześniejszych materiałów.

 3. GIESERS STAHLBAU GMBH

  Niemcy

 4. REVOKON GMBH REALISIERUNG VON KONSTRUKTIONEN

  Niemcy

 5. HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RÖGER GMBH

  Niemcy

 2. LAGERTECHNIK STEGER GMBH

  Niemcy

 3. HTS INDUSTRIEBAU GMBH

  Niemcy

 4. DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH

  Niemcy

 5. HAUSEMANN GMBH INGENIEUR- & MONTAGEBAU

  Niemcy

 1. DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH

  Austria

 2. ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN

  Niemcy

 1. QINGDAO NEW STRONG IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Qingdao New Strong IMP. & EXP. CO., LTD jest wiodącą w Chinach firmą na rynku osłon i zadaszeń. Produkty: namioty, wiaty, bimini do łodzii jachtów, magazyny, szopy na pojemniki, szklarnie ogrodowe, hangary, osłony itp. Jako najstarsza i profesjonalna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji. Eksportujemy nasze wyroby do Ameryki Północnej, Europy, Japonii, Australii, etc., i zdobyliśmy uznanie naszych klientów. 4 zalety to: 1-Posiadamy własną ekipę projektantów: Sami projektujemy wszystkie nasze wyroby. Musimy przyznać, że jesteśmy dumni, że niektóre zdjęcia i modele na stronach innych firm są takie same bo stanowią kopię naszych własnych projektów. Możemy projektować zgodnie z wymaganiami klienta lub projektować specjalne modele, które nie mogą zostać wykonane przez nikogo innego. Nasze wyroby otrzymały certyfikat UE i ISO9001. 2-Posiadamy dwa duże własne zakłady 3-Bezpośrednia sprzedaż z fabryki, konkurencyjne ceny4-Zawsze zapewniamy wysoką skuteczność i profesjonalne usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszych fabryk! Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z Państwem.

 2. GLOBAL-STEEL

  Niemcy

 3. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumunia

 4. FRIEDRICH METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SIEGFRIED MAYER TECNO ENGINEERING

  Niemcy

 6. LP METALLBAU

  Niemcy

 7. AREA LEICHTBAU IHN.MICHAEL SULZ

  Niemcy

 8. PKP STROIEX

  Ukraina

 1. BFI STAHLBAUSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. INTERMAT

  Francja

 3. HARTUNG GMBH

  Niemcy

 4. HÖCKER · RAUM FÜR IHRE IDEEN JÖRN HÖCKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ANGAR STRUCTURAL STEEL PLANT, LLC

  Ukraina

 6. BIG LIMES GMBH

  Niemcy

 7. WOLF & SOFSKY FERTIGBETONWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. LTN STAHL- UND HALLENBAU GMBH

  Niemcy

 9. WIEDER MASCHINENBAU GMBH

  Austria

 10. LOSBERGER MODULAR SYSTEMS GMBH

  Niemcy