• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hangary i wozownie stalowe

Wyniki dla

Hangary i wozownie stalowe - Import eksport

 1. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy specjalistą w zakresie konstrukcji stalowych zakładów z Saksonii. Dzięki elastyczności i doświadczeniu w planowaniu, konstrukcji i montażu otrzymujemy solidne wyniki. Dzięki dużej szybkości reakcji i precyzyjnej jakości jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Dobra organizacja jest podstawą najlepszych wyników i entuzjastycznych klientów. Nasze specjalistyczne działy przygotowują dokumentację projektową, rysunki i obliczenia techniczne. Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki, od nadzoru budowlanego po produkcję i montaż konstrukcji. Stal to nasz świat. Od prawie 70 lat żyjemy naszą pasją do tego wyjątkowego materiału. I ciągle się rozwijamy. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia zawodowego naszych specjalistów i inwestujemy w szkolenia, rozwiązania automatyzacyjne i nowoczesne technologie.

 2. SCHOBELI DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Schobeli Gruppe - W ciągu ponad 20 lat istnienia Schobeli-Gruppe zrealizowaliśmy ponad 400 projektów w całej Europie. Nasze usługi są bardzo zróżnicowane i nastawione na trwałe rozwiązania. Począwszy od ogólnego zarządzania projektem, aż po kompletny montaż i nadzór budowlany, nasi klienci otrzymuą od nas kompleksowe rozwiązanie dla swoich problemów. Nasz całodobowy serwis jest szybko dostępny na miejscu w dowolnej lokalizacji Europy. Jesteśmy u Twojego boku także po wykonananym zleceniu, zapewniając konserwację i naprawy. Dzięki naszemu inteligentnemu procesowi naprawy usuwamy uszkodzenia powierzchni w sposób niewidoczny i stosunkowo niedrogi. Poprzez intensywną współpracę z naszymi partnerami i dostawcami na całym świecie zawsze korzystamy z najnowszej wiedzy technicznej i najnowocześniejszych materiałów.

 3. GIESERS STAHLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma GIESERS STAHLBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 4. HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HANSA BAUSTAHL HANDELSGES. MBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. RÖGER GMBH

  Niemcy

  Firma RÖGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Dillenburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTS INDUSTRIEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HTS INDUSTRIEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Kefenrod, Niemcy.

 2. DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE INDUSTRIEBAU GESELLSCHAFT FÜR SCHLÜSSELFERTIGEN INDUSTRIEBAU LIPPSTADT + GESEKE MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 3. LAGERTECHNIK STEGER GMBH

  Niemcy

  Firma LAGERTECHNIK STEGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Mühlau, Niemcy.

 4. DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH

  Austria

  Firma DHF DÄCHER, HALLEN, FASSADEN GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 5. ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN

  Niemcy

  Firma ZÖLSMANN BETRIEBSEINRICHTUNGEN & AUSSENANLAGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hangary i wozownie stalowe. Ma siedzibę w Stollberg, Niemcy.

 1. QINGDAO NEW STRONG IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Qingdao New Strong IMP. & EXP. CO., LTD jest wiodącą w Chinach firmą na rynku osłon i zadaszeń. Produkty: namioty, wiaty, bimini do łodzii jachtów, magazyny, szopy na pojemniki, szklarnie ogrodowe, hangary, osłony itp. Jako najstarsza i profesjonalna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji. Eksportujemy nasze wyroby do Ameryki Północnej, Europy, Japonii, Australii, etc., i zdobyliśmy uznanie naszych klientów. 4 zalety to: 1-Posiadamy własną ekipę projektantów: Sami projektujemy wszystkie nasze wyroby. Musimy przyznać, że jesteśmy dumni, że niektóre zdjęcia i modele na stronach innych firm są takie same bo stanowią kopię naszych własnych projektów. Możemy projektować zgodnie z wymaganiami klienta lub projektować specjalne modele, które nie mogą zostać wykonane przez nikogo innego. Nasze wyroby otrzymały certyfikat UE i ISO9001. 2-Posiadamy dwa duże własne zakłady 3-Bezpośrednia sprzedaż z fabryki, konkurencyjne ceny4-Zawsze zapewniamy wysoką skuteczność i profesjonalne usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszych fabryk! Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z Państwem.

 2. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumunia

 1. GLOBAL-STEEL

  Niemcy

 2. SIEGFRIED MAYER TECNO ENGINEERING

  Niemcy

 3. REVOKON GMBH REALISIERUNG VON KONSTRUKTIONEN

  Niemcy

 4. FRIEDRICH METALLBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. AREA LEICHTBAU IHN.MICHAEL SULZ

  Niemcy

 6. LP METALLBAU

  Niemcy

 7. BFI STAHLBAUSYSTEME GMBH & CO.KG

  Niemcy

 8. PKP STROIEX

  Ukraina

 1. HAUSEMANN GMBH INGENIEUR- & MONTAGEBAU

  Niemcy

 2. INTERMAT

  Francja

 3. HARTUNG GMBH

  Niemcy

 4. ANGAR STRUCTURAL STEEL PLANT, LLC

  Ukraina

 5. BIG LIMES GMBH

  Niemcy

 6. HÖCKER · RAUM FÜR IHRE IDEEN JÖRN HÖCKER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. WOLF & SOFSKY FERTIGBETONWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. LTN STAHL- UND HALLENBAU GMBH

  Niemcy

 9. HALLSTEER GMBH

  Niemcy

 10. LOSBERGER MODULAR SYSTEMS GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo