• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • handel produktami metalurgicznymi

Wyniki dla

Handel produktami metalurgicznymi - Import eksport

 1. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Niemcy

  Nasza firma jest między innymi jednym z największych niezależnych przedsiębiorstw handlowych oferujących precyzyjne płaskowniki stalowe i półfabrykaty ze stali narzędziowej w Europie. Produkty te sprzedawane są z powodzeniem od roku 2000. Od roku 2015 Steel Service GmbH posiada certyfikat ISO 9001: 2008. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. SSK utrzymuje w Krefeld (DE) i Sheffield (UK) obszerne zapasy magazynowe precyzyjnych płaskowników stalowych i półfabrykatów ze stali narzędziowej, obejmujące łącznie ponad 1500 ton. Posiadamy również w magazynie płytki typu 1.1730 i 1.2312. Produkty można zamówić bezpośrednio, po rejestracji, na stronie w www.stahl-shop.com lub od dystrybutorów albo sprzedawców. Prowadzimy również obszerny magazyn stali narzędziowej typu 1.2083 ESU – 1.2316 – 1.2343 ESU – 1.2358V, jak również blachy typu 1.2312 i bloki ze stali nierdzewnej typu 1.4112.

 2. AG METALS RECYCLING

  Belgia

 3. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Niemcy

 4. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Niemcy

 5. CAT SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  CAT Spółka z o.o. jest polskim przedstawicielem europejskich dystrybutorów stali, działających w branży hutniczej od 40 lat. Dzięki połączeniu doświadczenia na polskim rynku z wiedzą inżynierów zachodnich stał mocnym partnerem w branży. CAT Spółka z o.o. jako partner hut europejskich oferuje wysokojakościowe wyroby hutnicze i jako bezpośredni importer produktów ze stali utrzymuje dobry poziom cenowy. Wszystkie sprzedawane wyroby stalowe są oryginalne, zgodne z certyfikatami technologicznymi wraz ze stosownymi atestami. Zapewniamy ciągłość dostaw dużym firmą produkcyjnym i dzięki temu nasze rozwiązania logistyczne pozwalają na oferowanie materiałów mniejszym podmiotom, które nie potrzebują do produkcji wyrobów w ilości hutniczej. Firma zaopatruje bezpośrednio ze swoich magazynów w Polsce producentów i dystrybutorów w całej Europie, zapewniając szeroką gamę i pełną dostępność produktów. CAT Spółka z o.o. połączyła personel krajowy z niemiecką kadrą inżynierską posiadającą międzynarodowe technologiczne doświadczenie dzięki temu prowadzi doradztwo konstrukcyjno - technologiczne w języku polskim i niemieckim. Dzięki połączeniu młodego energicznego personelu ze starszym doświadczonym pokoleniem staliśmy się europejskim, dynamicznym i rozwojowym team.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET

  Polska

  PPHU OLMET została założona w 2003 roku. Produkujemy narzędzia ręczne do zaginania blach , prostowania drutu i maszyny hydrauliczne. Nasze produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej , ocynkowanej. Naszych klientów widzimy jako partnerów, a ich potrzeby i wymagania stanowią dla nas rozkazy. Z sięgającą wiedzą i zdobytym doświadczeniem naszych pracowników nasze produkty stanowią wysoką jakość, a współpraca z firmami logistycznymi zapewnia szybką dostawę zamówienia do klienta. Widzimy siebie jako most do Europy, Azji i Skandynawii. Nasze produkty i usługi obejmują: -zaginarki do blach -prościarki do drutu -prościarki do bednarki -prasy hydrauliczne 50 ton -nagrzewnice powietrza ( do 200 mkw i 400 mkw) -bramy, ogrodzenia CNC -drzwi do hal/warsztatów -rzeźby ozdobne

 2. HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI

  Polska

  Jeśli szukają Państwo dobrej jakości nawozów, opału czy też paszy, to świetnie Państwo trafili. Jesteśmy firmą, która od 1994 działa w tej branży. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie. Ponadto specjalizujemy się również w sprzedaży materiałów budowlanych oraz artykułów rolniczych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego też najważniejsza jest dla nas jakość naszych towarów. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze artykułów. Zapewniamy również bezpłatny transport zakupionych artykułów do domu Klienta.

 3. ACLARI

  Polska

  Internetowy sklep jubilerski zaprasza wszystkich, którzy poszukują eleganckiej biżuterii ze złota. W naszej kolekcji przygotowaliśmy bardzo duży wybór złotych pierścionków, kolczyków oraz zawieszek. Poszukujesz stylowego pierścionka zaręczynowego z brylantem lub innej biżuterii? Zapraszamy do sklepu jubilerskiego online oferującego modną biżuterię ze złota. W kolekcji posiadamy bardzo duży wybór pierścionków zaręczynowych z brylantem. Miłośnikom klasyki polecamy ponadczasowe pierścionki z klasycznymi kształtami obrączek i koron. W kolekcji znalazły się również bardziej nowoczesne wzory, które wpisują się w najnowsze trendy jubilerskie. Oferujemy pierścionki ze złota żółtego oraz białego, z kamieniami szlachetnymi o różnej liczbie karatów. Kolejną częścią oferty są bardzo eleganckie złote kolczyki oraz zawieszki, które doskonale sprawdzą się jako prezent na rocznicę ślubu, Walentynki, urodziny i wiele innych okazji. Oferujemy modną biżuterię ze złota. W kolekcji dostępnej w sklepie internetowym znalazły się pierścionki, piękne kolczyki i modne zawieszki.

 4. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Turcja

 5. HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. HIRT-LINE EUROPE

  Szwajcaria

 2. STEEL LINE HANDELSGMBH

  Austria

 1. KALELILER CIVATA A.S / FASTENERS

  Turcja

 2. STALBIZ SP. Z O.O

  Polska

 3. MEGACITY

  Ukraina

 4. STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH

  Niemcy

 5. ARIJ GLOBAL TRADING CO

  Oman

 6. EXOBUYER.COM

  Stany Zjednoczone

 7. FRAME FACTORY

  Holandia

 8. YILMAZ GRUP

  Turcja

 1. GIC PORT GMBH

  Niemcy

 2. EKIN METAL SAN VE TIC. A.S.

  Turcja

 3. INFINITE STEELS & ALLOYS

  Luksemburg

 4. HARDOXGENTR

  Turcja

 5. THREEWAY STEEL CO.,LTD

  Chiny

 6. ENSERVE COMPANY LIMITED

  Japonia

 7. ALMAS MAGAZIJNINRICHTING

  Holandia

 8. RECYMONTANE

  Francja

 9. PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT

  Białoruś

 10. AUGUST KLOPHAUS GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Handel produktami metalurgicznymi - Import eksport

Liczba wyników

210 przedsiębiorstwa