• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • handel produktami metalurgicznymi

Wyniki dla

Handel produktami metalurgicznymi - Import eksport

 1. AG METALS RECYCLING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma AG METALS RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Handel produktami metalurgicznymi, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, skup żelaza, odzyskiwanie metali żelaznych, metal collection, Recyklizacja sprzętu AGD, Handel produktami metalurgicznymi, i Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Ma siedzibę w Lot, Belgia.

 2. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 3. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Niemcy

  Nasza firma jest między innymi jednym z największych niezależnych przedsiębiorstw handlowych oferujących precyzyjne płaskowniki stalowe i półfabrykaty ze stali narzędziowej w Europie. Produkty te sprzedawane są z powodzeniem od roku 2000. Od roku 2015 Steel Service GmbH posiada certyfikat ISO 9001: 2008. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. SSK utrzymuje w Krefeld (DE) i Sheffield (UK) obszerne zapasy magazynowe precyzyjnych płaskowników stalowych i półfabrykatów ze stali narzędziowej, obejmujące łącznie ponad 1500 ton. Posiadamy również w magazynie płytki typu 1.1730 i 1.2312. Produkty można zamówić bezpośrednio, po rejestracji, na stronie w www.stahl-shop.com lub od dystrybutorów albo sprzedawców. Prowadzimy również obszerny magazyn stali narzędziowej typu 1.2083 ESU – 1.2316 – 1.2343 ESU – 1.2358V, jak również blachy typu 1.2312 i bloki ze stali nierdzewnej typu 1.4112.

 4. CAT SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  CAT Spółka z o.o. jest polskim przedstawicielem europejskich dystrybutorów stali, działających w branży hutniczej od 40 lat. Dzięki połączeniu doświadczenia na polskim rynku z wiedzą inżynierów zachodnich stał mocnym partnerem w branży. CAT Spółka z o.o. jako partner hut europejskich oferuje wysokojakościowe wyroby hutnicze i jako bezpośredni importer produktów ze stali utrzymuje dobry poziom cenowy. Wszystkie sprzedawane wyroby stalowe są oryginalne, zgodne z certyfikatami technologicznymi wraz ze stosownymi atestami. Zapewniamy ciągłość dostaw dużym firmą produkcyjnym i dzięki temu nasze rozwiązania logistyczne pozwalają na oferowanie materiałów mniejszym podmiotom, które nie potrzebują do produkcji wyrobów w ilości hutniczej. Firma zaopatruje bezpośrednio ze swoich magazynów w Polsce producentów i dystrybutorów w całej Europie, zapewniając szeroką gamę i pełną dostępność produktów. CAT Spółka z o.o. połączyła personel krajowy z niemiecką kadrą inżynierską posiadającą międzynarodowe technologiczne doświadczenie dzięki temu prowadzi doradztwo konstrukcyjno - technologiczne w języku polskim i niemieckim. Dzięki połączeniu młodego energicznego personelu ze starszym doświadczonym pokoleniem staliśmy się europejskim, dynamicznym i rozwojowym team.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET

  Polska

  PPHU OLMET została założona w 2003 roku. Produkujemy narzędzia ręczne do zaginania blach , prostowania drutu i maszyny hydrauliczne. Nasze produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej , ocynkowanej. Naszych klientów widzimy jako partnerów, a ich potrzeby i wymagania stanowią dla nas rozkazy. Z sięgającą wiedzą i zdobytym doświadczeniem naszych pracowników nasze produkty stanowią wysoką jakość, a współpraca z firmami logistycznymi zapewnia szybką dostawę zamówienia do klienta. Widzimy siebie jako most do Europy, Azji i Skandynawii. Nasze produkty i usługi obejmują: -zaginarki do blach -prościarki do drutu -prościarki do bednarki -prasy hydrauliczne 50 ton -nagrzewnice powietrza ( do 200 mkw i 400 mkw) -bramy, ogrodzenia CNC -drzwi do hal/warsztatów -rzeźby ozdobne

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HANDEL TOWARAMI MASOWYMI PAWEŁ BIELAWSKI

  Polska

  Jeśli szukają Państwo dobrej jakości nawozów, opału czy też paszy, to świetnie Państwo trafili. Jesteśmy firmą, która od 1994 działa w tej branży. Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie. Ponadto specjalizujemy się również w sprzedaży materiałów budowlanych oraz artykułów rolniczych. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego też najważniejsza jest dla nas jakość naszych towarów. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze artykułów. Zapewniamy również bezpłatny transport zakupionych artykułów do domu Klienta.

 2. MG STEEL

  Polska

  Nasza oferta obejmuje wyroby hutnicze: WYROBY WALCOWANE w postaci: pręty okrągłe (z przeznaczeniem do obróbki wiórowej oraz do kucia), kęsy i kęsiska kwadratowe, pręty płaskie WYROBY CIĄGNIONE w postaci: pręty okrągłe, pręty sześciokątne, pręty kwadratowe pręty płaskie WYROBY STALOWNI w postaci: wlewki kuzienne, kęsiska COS ODKUWKI SWOBODNIE KUTE w postaci: pręty okrągłe, płaskie i kwadratowe, krążki, pierścienie, kostki i płyty, odkuwki kształtowe, kule do młynów ODKUWKI MATRYCOWE Ponadto oferujemy koks wielkopiecowy, Metalurgiczny, odlewniczy oraz przemysłowy. Głównymi naszymi Partnerami są firmy produkcyjne z branży mechanicznej, elektro-mechanicznej, obróbki skrawaniem, śrubiarskiej, kolejnictwa, górnictwa, energetyki, motoryzacji oraz innych. Oferujemy koks wielkopiecowy, Metalurgiczny, odlewniczy oraz przemysłowe. Mamy świadomość, że markę firmy buduje się przede wszystkim przez personel. Nasi pracownicy posiadają rzetelną wiedzę i zawsze są gotowi służyć Państwu fachową radą i pomocą z zakresu technicznych warunków wykonania przy składaniu zamówień. Nasze doświadczenie i umiejętności zapewniają również właściwy kierunek rozwoju firmy. Powoduje to również, że jesteśmy firmą otwartą i rozumiejącą potrzeby swoich klientów. To przede wszystkim pracownicy dbając o poziom świadczonych usług tworzą wizerunek naszej firmy.

 3. ACLARI

  Polska

  Internetowy sklep jubilerski zaprasza wszystkich, którzy poszukują eleganckiej biżuterii ze złota. W naszej kolekcji przygotowaliśmy bardzo duży wybór złotych pierścionków, kolczyków oraz zawieszek. Poszukujesz stylowego pierścionka zaręczynowego z brylantem lub innej biżuterii? Zapraszamy do sklepu jubilerskiego online oferującego modną biżuterię ze złota. W kolekcji posiadamy bardzo duży wybór pierścionków zaręczynowych z brylantem. Miłośnikom klasyki polecamy ponadczasowe pierścionki z klasycznymi kształtami obrączek i koron. W kolekcji znalazły się również bardziej nowoczesne wzory, które wpisują się w najnowsze trendy jubilerskie. Oferujemy pierścionki ze złota żółtego oraz białego, z kamieniami szlachetnymi o różnej liczbie karatów. Kolejną częścią oferty są bardzo eleganckie złote kolczyki oraz zawieszki, które doskonale sprawdzą się jako prezent na rocznicę ślubu, Walentynki, urodziny i wiele innych okazji. Oferujemy modną biżuterię ze złota. W kolekcji dostępnej w sklepie internetowym znalazły się pierścionki, piękne kolczyki i modne zawieszki.

 4. BLACHA KAWAŁKOWA

  Polska

  WitamNasza firma zajmuje się handlem tanią, ekonomiczną stalą w II gatunku.Są to towary pochodzące min. z upłynnień magazynowych.Blachy zdeklasowane z powodu określonych wad np. wady powierzchni czy nietypowe (niehandlowe) rozkroje.W ciągłej ofercie blachy: - zimnowalcowane- ocynkowane ogniowo- ocynkowane elektrolitycznie- gorącowalcowaneKręgi, arkusze oraz blachy kawałkowe sortowane grubościamiDo dyspozycji naszych klientów pozostają: Dwie linie do ciecia kręgów na arkusze, wagi platformowe, wagi podwieszane oraz wózki widłowe 5-12 tonZapraszamy do współpracy firmy handlowe oraz produkcyjne z terenu całego kraju.Posiadamy własny transport oraz udzielamy terminów płatności.Nasz główny magazyn znajduje się w Krakowie(2500 m2), serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzin!

 5. HIRT-LINE EUROPE

  Szwajcaria

  Firma HIRT-LINE EUROPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Mannenbach-Salenstein, Szwajcaria.

 1. HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie CNC-5-osiowe, Machining of metals, wytaczanie metali, i Piły taśmowe do cięcia metalu. Ma siedzibę w Schloß Holte-Stukenbrock, Niemcy.

 2. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Turcja

  Firma MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 1. STEEL LINE HANDELSGMBH

  Austria

  Firma STEEL LINE HANDELSGMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. STALBIZ SP. Z O.O

  Polska

  Firma STALBIZ SP. Z O.O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Andrzejewo, Polska.

 3. STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH

  Niemcy

  Firma STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Holzwickede, Niemcy.

 4. MEGACITY

  Ukraina

  Firma MEGACITY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach dachówki z pokryciem bitumicznym, dachówki, i dachówka pokryta żwirkiem. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 5. STAHLKONTOR GMBH

  Niemcy

  Firma STAHLKONTOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Bad Oeynhausen, Niemcy.

 6. ASTOR SAC ISLEME MERKEZI

  Turcja

  Firma ASTOR SAC ISLEME MERKEZI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. PE SICA TATA

  Ukraina

  Firma PE SICA TATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel - pochodne, grafit, Żelazokrzem, Węgiel - pochodne, i produkty ognioodporne. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 8. MAVSAN ENDÜSTRI MALZEMELERI PAZARLAMA VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MAVSAN ENDÜSTRI MALZEMELERI PAZARLAMA VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach kołnierz. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT

  Białoruś

  Firma PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Handel produktami metalurgicznymi, Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego, taśmy transportowe, Kontenery metalowe, Handel produktami metalurgicznymi, i Import-eksport sprzętu medycznego i chirurgicznego. Ma siedzibę w MINSK, Białoruś.

 2. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Niemcy

  Firma VHW-METALLPRESSWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Spaichingen, Niemcy.

 3. INFINITE STEELS & ALLOYS

  Luksemburg

  Firma INFINITE STEELS & ALLOYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach rury spawane, i rurki bezspawowe. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 4. ÇEZIKLER KESKINLER METAL

  Turcja

  Firma ÇEZIKLER KESKINLER METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach blachy walcowane, obróbka żelaza, blachy metalowe, i Metale. Ma siedzibę w Osmaniye, Turcja.

 5. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przewody, rurociągi żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury stalowe, Handel produktami metalurgicznymi, Rury ze stali nierdzewnej, Rury stalowe, Handel produktami metalurgicznymi, kołnierze ze stali nierdzewnej, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. PESEN GALVANIZE

  Turcja

  Firma PESEN GALVANIZE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice spawane budowlane, Dostawca stali, Druty ze stali niskowęglowej wyżarzonej niepowlekane, drut wyżarzony, i Kratownice spawane budowlane. Ma siedzibę w Istanbul / Kartal, Turcja.

 7. AUGUST KLOPHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma AUGUST KLOPHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 8. MARINHO STEEL TRADING

  Luksemburg

  Firma MARINHO STEEL TRADING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Blacha i taśma stalowa, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Belki, dźwigary i płaskowniki stalowe, Blacha i taśma stalowa, i żelazo walcowane. Ma siedzibę w Sanem, Luksemburg.

 9. KEFELIOGLU DEMIR CELIK TICARET VE SANAYI LTD STI.

  Turcja

  Firma KEFELIOGLU DEMIR CELIK TICARET VE SANAYI LTD STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, materiały hutnicze, blachy cynkowane, Odtłuszczanie stali i metali, i kształtowanie rur. Ma siedzibę w Zonguldak, Turcja.

 10. PARASKEVAIDIS SA

  Grecja

  Firma PARASKEVAIDIS SA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Handel produktami metalurgicznymi. Ma siedzibę w Giannitsa, Grecja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo