• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hamulce- serwohamulce i akcesoria

Wyniki dla

Hamulce- serwohamulce i akcesoria - Import eksport

 1. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako dostawca rozwiązań, Kendrion projektuje, wytwarza i wprowadza na rynek innowacyjne elektromagnetyczne i mechatroniczne systemy i komponenty wysokiej jakości, przeznaczone dla klientów na całym świecie.

 2. BESCO AUTOMOTIVE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2008 roku firma BESCO jest wiodącym producentem specjalizującym się w zestawach naprawczych pneumatycznych zacisków hamulcowych do pojazdów ciężarowych. Znani z naszego znaku towarowego CHEEFT, przestrzegamy rygorystycznych standardów, wspieramy innowacje i stawiamy na zadowolenie klienta. Dzięki szerokiej globalnej obecności, obsługujemy klientów na całym świecie, oferując kompatybilne zestawy dla najlepszych marek, takich jak Knorr, Meritor, a także cenionych producentów pojazdów takich jak MAN i Volvo. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wysokiej jakości, unikalne rozwiązania.

 3. ASKU-SCHOLTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASKU-SCHOLTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. AGRIEST

  Francja

  AGRIEST jest producentem i hurtownikiem części zamiennych dla konstruktorów i dystrybutorów sprzętu rolniczego. Oferujemy gamę produktów podzieloną na pięć rodzin: • Prace rolne: gama pozwalająca wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom z zakresu produkcji sprzętu do prac rolnych, z widłami, tarczami, w tym, między innymi, gama części z węglika wolframu, wyprodukowana we własnym zakresie. • Transport: gama obejmująca wszystkie części niezbędne do produkcji sprzętu jezdnego na kółkach, od przyczep po opryskiwacze poprzez przyczepy do słomy, czy też ciągnione kultywatory (zaczepy, osie, oświetlenie, koła, resory dyszla, podpory, zawieszenie, hamowanie). • Oczyszczanie ścieków: gama obejmująca specyficzne części do wozów asenizacyjnych oraz do rozrzutników obornika, takie jak łańcuchy, zębatki, koła pasowe, les stożki napełniania, spirale poziome) • Zaczepy i zęby wideł.

 5. TACOM AUTO PARTS CO.,LTD

  Chiny

  Tacom to duże przedsiębiorstwo, którego głównymi produktami są hamulce samochodowe. Mieścimy się w strefie rozwoju technologiczno-ekonomicznego w Anhui Ningguo, będącą znaną bazą produkcyjną wyrobów gumowych w Chinach. Ningguo znajduje się w południowo-wschodniej części prowincji, w pobliżu Ningbo, Shanghaju i portu Hangzhou, a bezpośrednio poprowadzona autostrada zapewnia dogodny transport. Wysoko rozwinięty sektor przemysłu gumowego i doskonała lokalizacja geograficzna sprawiają, że ATBRAKE obok wysokiej jakości oferuje przystępne ceny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIKI PULLEY EUROPE AG

  Szwajcaria

  Firma MIKI PULLEY EUROPE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Safety brakes, Shaft clutch, elastyczne uszczelki dla przekładni, i Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Schaffhausen, Szwajcaria.

 2. EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS

  Hiszpania

  Firma EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła mechaniczne, Sprzęgła mechaniczne, hamulce elektromagnetyczne, i brakes and clutches. Ma siedzibę w Castellar Del Valles, Hiszpania.

 3. TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma TÜSCHEN & ZIMMERMANN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Lennestadt, Niemcy.

 4. COSTH BRAKE PARTS

  Turcja

  Firma COSTH BRAKE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. BRMPARTS

  Turcja

  Firma BRMPARTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do hamulców, kleszcze hamulcowe do samochodów, i naprawa hamulców. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 1. SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN

  Francja

  Firma SOCIETE INDUSTRIELLE D'APPLICATIONS MECANIQUES SIAM RINGSPANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne i części. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce, serwohamulce i akcesoria, sprzęgacz, złączki szybkie, hamulec, i Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 2. PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PPHU FUMO-OSTRZESZÓW SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Silniki elektryczne i części do silników, części zamienne do sprzęgieł, brakes and clutches, Sprzęgła, i Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Ostrzeszów, Polska.

 1. NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC

  Turcja

  Firma NAMTEK AUTOMOTIVE AND TRADE INC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny do hamulców, i sworzeń w kształcie litery u. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 2. CAN GROUP

  Turcja

  Firma CAN GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie impulsowe ABS, brakes and clutches, camshafts, i części zamienne nowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. WARNER ELECTRIC EUROPE SAS

  Francja

  Firma WARNER ELECTRIC EUROPE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Sprzęgła, i mechaniczne przekładnie mocy. Ma siedzibę w St Barthelemy D'anjou Cedex, Francja.

 4. HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HAFA HANDELS- U. VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Uszczelki gumowe, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, pompy hydrauliczne, Uszczelki gumowe, i solenoidy. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 5. UMIT AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma UMIT AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Zawory, czujniki, amortyzatory powietrzne, i water tank. Ma siedzibę w KONYA, Turcja.

 6. VARIMAX AG

  Szwajcaria

  Firma VARIMAX AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie zębate, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Hamulce do pojazdów, Motoreduktory, Przekładnie zębate, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Hamulce do pojazdów, i Motoreduktory. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

 7. MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC.

  Turcja

  Firma MOSTDIESEL OTOMOTIV SAN. TIC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Selcuklu / Konya, Turcja.

 8. SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH)

  Turcja

  Firma SERIN YEDEK PARCA OTOMOTIV SAN. TIC. A.S. (BRAKINGTECH), jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hamulce do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Jarzma hamulców, i Części zamienne do ciężarówek. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. KFZ-ERSATZTEILE DONNER

  Niemcy

  Firma KFZ-ERSATZTEILE DONNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Hardthausen, Niemcy.

 2. YANCHENG ANTEC AUTO PARTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma YANCHENG ANTEC AUTO PARTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Brake pads, sprzęgło, i Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Ma siedzibę w Yancheng, Chiny.

 3. INGENIEURBÜRO ANTJE SCHMITZ

  Niemcy

  Firma INGENIEURBÜRO ANTJE SCHMITZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Landesbergen, Niemcy.

 4. MODULBAU NOLTE GMBH

  Niemcy

  Firma MODULBAU NOLTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Armatura rurociągowa przemysłowa, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Armatura rurociągowa przemysłowa, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 5. AGES AUTO

  Turcja

  Firma AGES AUTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. INSTITUT FÜR SCHIENENFAHRZEUGINSTANDHALTUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma INSTITUT FÜR SCHIENENFAHRZEUGINSTANDHALTUNG GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Reinheim, Niemcy.

 7. GÖHMANN & CO GMBH

  Niemcy

  Firma GÖHMANN & CO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Konstrukcje metalowe lekkie, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

 8. KNORR-BREMSE BENELUX

  Belgia

  Firma KNORR-BREMSE BENELUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce do pojazdów, i Hamulce do pojazdów. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

 9. BBS YEDPAR ITHALAT IHRACAT

  Turcja

  Firma BBS YEDPAR ITHALAT IHRACAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce, serwohamulce i akcesoria, człony zawieszenia i amortyzatorów do samochodów, sprzęgło, Hamulce, serwohamulce i akcesoria, i akumulatory rozruchowe dla ciężarówek. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. KLOFT RETARDER DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma KLOFT RETARDER DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Sprzęgła, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Limburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo