• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hamulce mechaniczne

Wyniki dla

Hamulce mechaniczne - Import eksport

 1. SITEMA GMBH & CO KG

  Niemcy

  SITEMA jest jedyną firmą na świecie specjalizującą się w rozwoju i produkcji głowic zaciskowych i hamulców liniowych. Konsekwencja tej specjalizacji: SITEMA jest cenionym na całym świecie partnerem dla przemysłu maszynowego. Zabezpieczanie, zaciskanie i mocowanie ładunków przemieszczanych osiowo to nasza specjalna dziedzina, w której od wielu lat jesteśmy liderem – nasze głowice zaciskowe SITEMA to uznana marka. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów oferujemy unikalne doradztwo i kompetencje w zakresie rozwiązań dla każdego zadania. SITEMA projektuje i produkuje hydraulicznie, pneumatycznie, mechanicznie i elektrycznie przełączane zespoły zaciskowe dla szerokiego zakresu zastosowań.

 2. ITT CONTROL TECHNOLOGIES - ENIDINE

  Niemcy

  Firma ITT Enidine Inc. z siedzibą w Orchard Park, w stanie Nowy Jork, jest czołowym dostawcą standardowych i niestandardowych amortyzatorów uderzeń, tłumików drgań, materiałów i urządzeń do redukcji hałasu i opóźnień oraz napędów hydrauliczno-pneumatycznych i aplikacji do sterowania ruchem. Nasze produkty znajdują zastosowanie na całym świecie w różnych gałęziach przemysłu, w branży lotniczej, wojskowej, w automatyce i infrastrukturach. Oferujemy szeroką gamę produktów umożliwiających przedłużenie żywotności sprzętu, poprawę komfortu i zwiększenie bezpieczeństwa i niezawodności. Swoimi produktami ITT Enidine Inc. zapewnia niezwykle szeroki asortyment produktów standardowych i niestandardowych pochłaniających energię, tłumiących wibracje i redukujących hałas do globalnych zastosowań przemysłowych wymagających najwyższej jakości, terminowości dostaw, fachowego serwisu i wsparcia.

 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Wszystkie wyroby na "hamulce mechaniczne"

 4. LINOT DOTT. STEFANO SRL

  Włochy

 5. MALESANI SPA

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBD WICKELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  W październiku 1992 roku absolwent inżynierii Bernd Dormeier położył kamień węgielny pod dzisiejszą firmę IBD Wickeltechnik GmbH, tworząc w Bad Oeynhausen biuro konstrukcyjne do mocowania elementów mocujących. Rok później, w 1993 r. włączyliśmy do asortymentu dodatkowe hamulce i łożyska na zawiasach. Zarówno obecnie, jak i w przyszłości bardzo istotne jest zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa, niezawodności i jakości w każdym zakresie nawijania maszynowego. Rozwiązania innowacyjne i postępowe są zatem pożądane i wymagane. Rozwiązania dostosowane do specyfiki i wymogów stawianych nam przez klientów. Ekonomiczne, elastyczne i bezpieczne. Produkty nawojowe, na których można polegać.

 2. OMNI HYDRAULIK RITTER GMBH

  Niemcy

 3. MALESANI SPA

  Włochy

 4. CORBETTA S.R.L.

  Włochy

 5. PENTAR S.A

  Hiszpania

 1. BARUFFALDI SPA

  Włochy

 2. INDUBAL

  Chile

 1. BREMBO S.P.A.

  Włochy

 2. JEM AUTOS SERVICES

  Francja

 3. H&D KOVO, S.R.O.

  Republika Czeska

 4. SELA, PROIZVODNI OBRT

  Chorwacja

 5. RSTI

  Belgia

 6. KNORR - BREMSE SISTEMI PER AUTOVEICOLI COMMERCIALI S.P.A.

  Włochy

 7. DAY INTERNATIONAL (U.K.) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 8. WABCO AUTOMOTIVE ITALIA S.R.L.

  Włochy

 1. JELGAVAS MASINBUVES RUPNICA JSC

  Łotwa

 2. BAODING FURUIKE SPECIAL CERAMIC MANUFACTURE CO., LTD

  Chiny

 3. KOVIS, D.O.O.

  Słowenia

 4. CHE CHEE ENTERPRISE LTD

  Tajwan R.O.C.

 5. STROMAG LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. KEN'S AUTOS

  Zjednoczone Królestwo

 7. KNORR-BREMSE VASÚTI JÁRMÚ RENDSZEREK HUNGÁRIA KFT.

  Węgry

 8. SAFIM S.P.A.

  Włochy

 9. KNORR-BREMSE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Austria

 10. S.K. WELLMAN S.R.L.

  Włochy