• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hamulce mechaniczne

Wyniki dla

Hamulce mechaniczne - Import eksport

 1. SITEMA GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SITEMA jest jedyną firmą na świecie specjalizującą się w rozwoju i produkcji głowic zaciskowych i hamulców liniowych. Konsekwencja tej specjalizacji: SITEMA jest cenionym na całym świecie partnerem dla przemysłu maszynowego. Zabezpieczanie, zaciskanie i mocowanie ładunków przemieszczanych osiowo to nasza specjalna dziedzina, w której od wielu lat jesteśmy liderem – nasze głowice zaciskowe SITEMA to uznana marka. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów oferujemy unikalne doradztwo i kompetencje w zakresie rozwiązań dla każdego zadania. SITEMA projektuje i produkuje hydraulicznie, pneumatycznie, mechanicznie i elektrycznie przełączane zespoły zaciskowe dla szerokiego zakresu zastosowań.

 2. ITT CONTROL TECHNOLOGIES - ENIDINE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITT Enidine Inc. z siedzibą w Orchard Park, w stanie Nowy Jork, jest czołowym dostawcą standardowych i niestandardowych amortyzatorów uderzeń, tłumików drgań, materiałów i urządzeń do redukcji hałasu i opóźnień oraz napędów hydrauliczno-pneumatycznych i aplikacji do sterowania ruchem. Nasze produkty znajdują zastosowanie na całym świecie w różnych gałęziach przemysłu, w branży lotniczej, wojskowej, w automatyce i infrastrukturach. Oferujemy szeroką gamę produktów umożliwiających przedłużenie żywotności sprzętu, poprawę komfortu i zwiększenie bezpieczeństwa i niezawodności. Swoimi produktami ITT Enidine Inc. zapewnia niezwykle szeroki asortyment produktów standardowych i niestandardowych pochłaniających energię, tłumiących wibracje i redukujących hałas do globalnych zastosowań przemysłowych wymagających najwyższej jakości, terminowości dostaw, fachowego serwisu i wsparcia.

 3. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

 4. LINOT DOTT. STEFANO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LINOT DOTT. STEFANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Szkielet metalowy, hamulce przemysłowe, hamulce pour transmisja, Maszyny rolnicze, sprzęgła do maszyn rolniczych, Szkielet metalowy, traktory rolnicze, i doszlifowywanie bębnów hamulcowych. Ma siedzibę w Beinasco, Włochy.

 5. MALESANI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MALESANI SPA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Hamulce mechaniczne, hamulec, tarcze hamulcowe, Hamulce hydrauliczne, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBD WICKELTECHNIK GMBH

  Niemcy

  W październiku 1992 roku absolwent inżynierii Bernd Dormeier położył kamień węgielny pod dzisiejszą firmę IBD Wickeltechnik GmbH, tworząc w Bad Oeynhausen biuro konstrukcyjne do mocowania elementów mocujących. Rok później, w 1993 r. włączyliśmy do asortymentu dodatkowe hamulce i łożyska na zawiasach. Zarówno obecnie, jak i w przyszłości bardzo istotne jest zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa, niezawodności i jakości w każdym zakresie nawijania maszynowego. Rozwiązania innowacyjne i postępowe są zatem pożądane i wymagane. Rozwiązania dostosowane do specyfiki i wymogów stawianych nam przez klientów. Ekonomiczne, elastyczne i bezpieczne. Produkty nawojowe, na których można polegać.

 2. OMNI HYDRAULIK RITTER GMBH

  Niemcy

  Firma OMNI HYDRAULIK RITTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Wiebelsheim, Niemcy.

 3. MALESANI SPA

  Włochy

  Firma MALESANI SPA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Hamulce mechaniczne, hamulec, tarcze hamulcowe, Hamulce hydrauliczne, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

 4. KEN'S AUTOS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEN'S AUTOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. BARUFFALDI SPA

  Włochy

  Firma BARUFFALDI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Tribiano, Włochy.

 1. PENTAR S.A

  Hiszpania

  Firma PENTAR S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach hamulce elektromagnetyczne. Ma siedzibę w San Adrián, Hiszpania.

 2. CORBETTA S.R.L.

  Włochy

  Firma CORBETTA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce mechaniczne, hamulce przemysłowe, sprzęgła przeciążeniowe, brakes and clutches, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w San Giuliano Milanese, Włochy.

 1. INDUBAL

  Chile

  Firma INDUBAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach sprzęgła cierne. Ma siedzibę w Santiago, Chile.

 2. BAODING FURUIKE SPECIAL CERAMIC MANUFACTURE CO., LTD

  Chiny

  Firma BAODING FURUIKE SPECIAL CERAMIC MANUFACTURE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Baoding, Chiny.

 3. STROMAG LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STROMAG LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, Hamulce mechaniczne, Energetyka - szafy i skrzynki, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Rushden, Zjednoczone Królestwo.

 4. BREMBO S.P.A.

  Włochy

  Firma BREMBO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Hamulce mechaniczne, Sprzęgła, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Curno, Włochy.

 5. CHE CHEE ENTERPRISE LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma CHE CHEE ENTERPRISE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach Brake pads. Ma siedzibę w Taichung, Tajwan R.O.C..

 6. SELA, PROIZVODNI OBRT

  Chorwacja

  Firma SELA, PROIZVODNI OBRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce mechaniczne, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 7. H&D KOVO, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma H&D KOVO, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce mechaniczne, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 8. JEM AUTOS SERVICES

  Francja

  Firma JEM AUTOS SERVICES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Jest również obecna w dziedzinach mechanik. Ma siedzibę w weitbruche, Francja.

 1. JELGAVAS MASINBUVES RUPNICA JSC

  Łotwa

  Firma JELGAVAS MASINBUVES RUPNICA JSC, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Jelgava, Łotwa.

 2. KNORR-BREMSE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Austria

  Firma KNORR-BREMSE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Mödling, Austria.

 3. KOVIS, D.O.O.

  Słowenia

  Firma KOVIS, D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w Jesenice Na Dolenjskem, Słowenia.

 4. KNORR-BREMSE VASÚTI JÁRMÚ RENDSZEREK HUNGÁRIA KFT.

  Węgry

 5. SAFIM S.P.A.

  Włochy

 6. DAY INTERNATIONAL (U.K.) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. S.K. WELLMAN S.R.L.

  Włochy

 8. WABCO AUTOMOTIVE ITALIA S.R.L.

  Włochy

 9. RAICAM INDUSTRIE S.R.L.

  Włochy

 10. KNORR - BREMSE SISTEMI PER AUTOVEICOLI COMMERCIALI S.P.A.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo