• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hamulce hydrauliczne

Wyniki dla

Hamulce hydrauliczne - Import eksport

 1. SITEMA GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SITEMA jest jedyną firmą na świecie specjalizującą się w rozwoju i produkcji głowic zaciskowych i hamulców liniowych. Konsekwencja tej specjalizacji: SITEMA jest cenionym na całym świecie partnerem dla przemysłu maszynowego. Zabezpieczanie, zaciskanie i mocowanie ładunków przemieszczanych osiowo to nasza specjalna dziedzina, w której od wielu lat jesteśmy liderem – nasze głowice zaciskowe SITEMA to uznana marka. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów oferujemy unikalne doradztwo i kompetencje w zakresie rozwiązań dla każdego zadania. SITEMA projektuje i produkuje hydraulicznie, pneumatycznie, mechanicznie i elektrycznie przełączane zespoły zaciskowe dla szerokiego zakresu zastosowań.

 2. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 3. ROLLSTAR AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ROLLSTAR, założona w 1966 roku, od roku 1968 stała się pierwszym producentem wytwarzającym jednocześnie silniki hydrauliczne i planetarne skrzynie biegów. To dało początek określeniu motoreduktor hydrostatyczny. Rollstar jest od zawsze synonimem: kompaktowych wymiarów, krótkich terminów dostaw dzięki modułowej konstrukcji, rozwiązań napędowych specyficznych dla klienta, wysokiej jakości, sprawnej obsługi na całym świecie. Hydrosilniki i planetarne skrzynie biegów są produkowane w wersji modułowej na nowoczesnych maszynach w standardzie i w dużych ilościach z momentem obrotowym od 1500 Nm do 6500000 Nm. Ponadto istnieje wiele wariantów konstrukcyjnych pod względem strony wejściowej i wyjściowej, dzięki czemu możliwe jest rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania. Żądania specjalne są przetwarzane w krótkim czasie przez nasze biuro projektowe z wykorzystaniem CAD i realizowane zgodnie z harmonogramem dzięki elastycznej produkcji, która obejmuje cały proces produkcyjny w jednym miejscu. Duża podaż umożliwia, w razie potrzeby, krótkie terminy dostaw.

 4. MALESANI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MALESANI SPA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Hamulce mechaniczne, hamulec, tarcze hamulcowe, Hamulce hydrauliczne, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

 5. ZIMMER GROUP

  Niemcy

  Dysponujemy szeroka ofertą elementów zaciskowych i hamujących do szyn profilowych, prowadnic kołowych i osi obrotowych oraz amortyzatorów przemysłowych z opatentowanym rowkiem spiralnym. Nasze produkty to: hamulce do maszyn, hamulce hydrauliczne, hamulce pneumatyczne, hamulce sprężynowe, elektromechaniczne akumulatory hydrauliczne do hamulców, systemy mocowań, amortyzatory przemysłowe, biura inżynieryjne ds technik zamocowań, jednostki zaciskowe tłoczysk, hamulce liniowe, amortyzatory.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AYSAR MAKINA

  Turcja

  Firma AYSAR MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach HGV accessories and equipment, części zamienne do maszyn przemysłowych, i tarcze hamulcowe do samochodów. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. MALESANI SPA

  Włochy

  Firma MALESANI SPA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Hamulce mechaniczne, hamulec, tarcze hamulcowe, Hamulce hydrauliczne, i Hamulce mechaniczne. Ma siedzibę w San Bonifacio, Włochy.

 3. NELSON STOKES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NELSON STOKES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, Hamulce hydrauliczne, Pojazdy dostawcze - części elektryczne i elektroniczne, i Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Camelford, Zjednoczone Królestwo.

 4. DIRECT HYDRAULICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DIRECT HYDRAULICS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, Hamulce hydrauliczne, Urządzenia hydrauliczne, pompy hydrauliczne, Cylindry hydrauliczne, i Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Bury, Zjednoczone Królestwo.

 5. FRENOS ARABA

  Hiszpania

  Firma FRENOS ARABA, roku i działającą w sektorze Hamulce do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Hamulce hydrauliczne, hamulec, waważanie, i naprawa hamulców. Ma siedzibę w Vitoria-Gasteiz - Álava, Hiszpania.

 1. MANN + HUMMEL FRANCE

  Francja

  Firma MANN + HUMMEL FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Hamulce hydrauliczne, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Louverne, Francja.

 2. GKN STROMAG FRANCE

  Francja

  Firma GKN STROMAG FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Roissy Cdg Cedex, Francja.

 1. CELALI METALURJI

  Turcja

  Firma CELALI METALURJI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, kleszcze hamulcowe do samochodów, Hamulce hydrauliczne, i Jarzma hamulców. Ma siedzibę w Karatay, Turcja.

 2. FED MINING SOLUTIONS AND PARTS

  Turcja

  Firma FED MINING SOLUTIONS AND PARTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Części do silników Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Silniki i części, Hamulce hydrauliczne, i Silniki i części. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. SAUVER, S.L. INDUSTRIAL BRAKES & CLUTCHES

  Hiszpania

  Firma SAUVER, S.L. INDUSTRIAL BRAKES & CLUTCHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, sprzęgła do pojazdów przemysłowych, brakes and clutches for the naval sector, Hamulce hydrauliczne, i brakes and clutches. Ma siedzibę w Vilablareix (girona), Hiszpania.

 4. SAJONES CO.,LTD

  Tajwan R.O.C.

  Firma SAJONES CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Taipei, Tajwan R.O.C..

 5. FUANGYUAN INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma FUANGYUAN INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w PingXiang, Chiny.

 6. KNOTT CZ, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KNOTT CZ, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Osie do pojazdów, Hamulce pneumatyczne, Osie do pojazdów, i Hamulce pneumatyczne. Ma siedzibę w Hustopece U Brna , Republika Czeska.

 7. FREN TUBO (S.R.L.)

  Włochy

  Firma FREN TUBO (S.R.L.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Rury żelazne, Hamulce hydrauliczne, i Rury żelazne. Ma siedzibę w Casalecchio Di Reno (Bo), Włochy.

 8. DNHI CO.,LTD

  Korea Południowa

  Firma DNHI CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Chungcheongbuk-do, Korea Południowa.

 1. KTR CR, SPOL. S R.O. - HYDRAULICKÉ BRZDY A UPÍNACÍ POUZDRA

  Republika Czeska

  Firma KTR CR, SPOL. S R.O. - HYDRAULICKÉ BRZDY A UPÍNACÍ POUZDRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Jevícko , Republika Czeska.

 2. EGE FREN SANAYII VE TICARET A S

  Turcja

  Firma EGE FREN SANAYII VE TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce pneumatyczne, Hamulce hydrauliczne, Hamulce pneumatyczne, i Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. TROMA-MACH S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma TROMA-MACH S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Uszczelki pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Sprzęgła pneumatyczne, Hamulce hydrauliczne, i Sprzęgła pneumatyczne. Ma siedzibę w Zdár Nad Sázavou , Republika Czeska.

 4. SUNNY FITTINGS GROUP COMPANY

  Chiny

  Firma SUNNY FITTINGS GROUP COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Qd, Chiny.

 5. ETIENT FRERES

  Francja

  Firma ETIENT FRERES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hamulce do pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, i Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Neuilly Sur Seine, Francja.

 6. DEMA SENICA, A.S.

  Słowacja

  Firma DEMA SENICA, A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rowery. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, i Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Senica , Słowacja.

 7. GEORYT SP. Z O.O.

  Polska

  Firma GEORYT SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce, serwohamulce i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce hydrauliczne, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Hamulce hydrauliczne, i Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Siemianowice Slaskie, Polska.

 8. QPA SAS

  Włochy

  Firma QPA SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 9. VAP-PRESOV, S.R.O.

  Słowacja

  Firma VAP-PRESOV, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hamulce hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Inwestycje kapitałowe - doradztwo, i Inwestycje kapitałowe - doradztwo. Ma siedzibę w Presov, Słowacja.

 10. INDUSTRIAS GENESA SA

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo