• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hamulce hydrauliczne

Wyniki dla

Hamulce hydrauliczne - Import eksport

 1. SITEMA GMBH & CO KG

  Niemcy

  SITEMA jest jedyną firmą na świecie specjalizującą się w rozwoju i produkcji głowic zaciskowych i hamulców liniowych. Konsekwencja tej specjalizacji: SITEMA jest cenionym na całym świecie partnerem dla przemysłu maszynowego. Zabezpieczanie, zaciskanie i mocowanie ładunków przemieszczanych osiowo to nasza specjalna dziedzina, w której od wielu lat jesteśmy liderem – nasze głowice zaciskowe SITEMA to uznana marka. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów oferujemy unikalne doradztwo i kompetencje w zakresie rozwiązań dla każdego zadania. SITEMA projektuje i produkuje hydraulicznie, pneumatycznie, mechanicznie i elektrycznie przełączane zespoły zaciskowe dla szerokiego zakresu zastosowań.

 2. ROLLSTAR AG

  Szwajcaria

  Firma ROLLSTAR, założona w 1966 roku, od roku 1968 stała się pierwszym producentem wytwarzającym jednocześnie silniki hydrauliczne i planetarne skrzynie biegów. To dało początek określeniu motoreduktor hydrostatyczny. Rollstar jest od zawsze synonimem: kompaktowych wymiarów, krótkich terminów dostaw dzięki modułowej konstrukcji, rozwiązań napędowych specyficznych dla klienta, wysokiej jakości, sprawnej obsługi na całym świecie. Hydrosilniki i planetarne skrzynie biegów są produkowane w wersji modułowej na nowoczesnych maszynach w standardzie i w dużych ilościach z momentem obrotowym od 1500 Nm do 6500000 Nm. Ponadto istnieje wiele wariantów konstrukcyjnych pod względem strony wejściowej i wyjściowej, dzięki czemu możliwe jest rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania. Żądania specjalne są przetwarzane w krótkim czasie przez nasze biuro projektowe z wykorzystaniem CAD i realizowane zgodnie z harmonogramem dzięki elastycznej produkcji, która obejmuje cały proces produkcyjny w jednym miejscu. Duża podaż umożliwia, w razie potrzeby, krótkie terminy dostaw.

 3. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 4. MALESANI SPA

  Włochy

 5. AYSAR MAKINA

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MALESANI SPA

  Włochy

 2. DIRECT HYDRAULICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. FRENOS ARABA

  Hiszpania

 4. SAUVER, S.L. INDUSTRIAL BRAKES & CLUTCHES

  Hiszpania

 5. SAJONES CO.,LTD

  Tajwan R.O.C.

 1. SAUER DANFOSS

  Francja

 2. FREN TUBO (S.R.L.)

  Włochy

 1. EGE FREN SANAYII VE TICARET A S

  Turcja

 2. SUNNY FITTINGS GROUP COMPANY

  Chiny

 3. ETIENT FRERES

  Francja

 4. IMEXPO, S.R.O.

  Republika Czeska

 5. BIKE COMPONENTS ECENTER A.S.

  Republika Czeska

 6. MANN + HUMMEL FRANCE

  Francja

 7. TROMA-MACH S.R.O.

  Republika Czeska

 8. LABÖ PRÄZISION-HYDRAULIK MECHANIK GMBH

  Niemcy

 1. ZIMMER GROUP

  Niemcy

  Dysponujemy szeroka ofertą elementów zaciskowych i hamujących do szyn profilowych, prowadnic kołowych i osi obrotowych oraz amortyzatorów przemysłowych z opatentowanym rowkiem spiralnym. Nasze produkty to: hamulce do maszyn, hamulce hydrauliczne, hamulce pneumatyczne, hamulce sprężynowe, elektromechaniczne akumulatory hydrauliczne do hamulców, systemy mocowań, amortyzatory przemysłowe, biura inżynieryjne ds technik zamocowań, jednostki zaciskowe tłoczysk, hamulce liniowe, amortyzatory.

 2. GEORYT SP. Z O.O.

  Polska

 3. VAP-PRESOV, S.R.O.

  Słowacja

 4. NELSON STOKES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. LYUMO PRIVATE COMPANY

  Ukraina

 6. KNOTT CZ, S.R.O.

  Republika Czeska

 7. FUANGYUAN INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

 8. QPA SAS

  Włochy

 9. GKN STROMAG FRANCE

  Francja

 10. DNHI CO.,LTD

  Korea Południowa