• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • haki krętlikowe

Wyniki dla

Haki krętlikowe - Import eksport

 1. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Już od 2002 roku firma SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH z Großröhrsdorf koło Derzna jest gotowa do współpracy, jeśli szukacie produktów wysokiej jakości wytwarzanych w Niemczech. Produkujemy między innymi pasy mocujące, pasy do podwieszania i zawiesia i w tym zakresie należymy do najbardziej znanych firm w Europie. Ze względu na jakość naszych taśm mocujących, inne produkty z naszej oferty oraz wyjątkową dbałość o obsługę klienta, w minionych latach nieustannie rozwijamy się i stale poszerzamy nasz asortyment oraz zakres usług. Znajdzecie u nas różnorodne rozwiązania w następujących dziedzinach: zabezpieczanie ładunku, zawiesia i pasy tekstylne, łańcuchy i liny, zaczepy.

 2. QUARNA

  Włochy

  Firma QUARNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Haki krętlikowe. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - przyrządy i instrumenty kontrolne i nastawcze, nakrętki z podkładką, złącza, Hydraulika - przyrządy i instrumenty kontrolne i nastawcze, i uszczelki. Ma siedzibę w Gattico-Veruno, Włochy.

 3. UWON

  Korea Południowa

  Firma UWON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Haki krętlikowe. Ma siedzibę w Busan, Korea Południowa.

 4. NINGBO YONGMIAO FISHING TACKLE CO., LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NINGBO YONGMIAO FISHING TACKLE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Haki krętlikowe. Ma siedzibę w Yuyao, Zjednoczone Królestwo.

 5. M-TEILE-STORE

  Niemcy

  Firma M-TEILE-STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Haki krętlikowe. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.