• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gwoździe

Wyniki dla

Gwoździe - Import eksport

 1. HERA HERM. RAHMER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jeśli chodzi o przechowywanie, zabezpieczanie lub przemieszczanie firma HERA to właściwy wybór. Od etapu planowania do seryjnej produkcji: HERA zaprojektuje i wyprodukuje odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie z drutu, taśmy, rury lub zespołów. HERA dostarczy Ci wszystkie metalowe artykuły służące do przechowywania, zabezpieczania i przenoszenia: - wysoka jakość materiałów - w każdej możliwej geometrii – zgodne z normami dotyczącymi wysokich wymogów bezpieczeństwa - na żądanie zatwierdzenia i potwierdzenia kontroli technicznej. Dzięki certyfikowanemu zarządzaniu jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001 firma HERA Herm Rahmer GmbH & Co. KG gwarantuje, że zawsze otrzymasz wysokiej jakości produkty spełniające wymagania "Made in Germany".

 2. TORREGGIANI SRL

  Włochy

  Firma TORREGGIANI S.R.L. narodziła się w miejscowości Redondesco, w prowincji Mantua w 1974 roku, z pomysłu braci Livio i Carlo Torreggiani, by spróbować szczęścia w dość eksperymentalnym wówczas sektorze Livio zajął się stroną handlową, natomiast młodszy Carlo stroną produkcyjną. Stworzyli w sposób RZEMIEŚLNICZY maszynę do produkcji pierwszych GWOŹDZI METALOWYCH, które oferowali ograniczonej klienteli z branży meblowej z regionu Wenecji Euganejskiej oraz Lombardii. Dziś TORREGGIANI Srl to jedna z wiodących włoskich firm w terj branży, przywiązująca szczególną wagę do jakości oraz kwestii środowiska. Wysoce wydajne narzędzia spełniają wszystkie najnowsze standardy technologiczne. Zintegrowany proces produkcji, który zaczyna się od obróbki surowca (pręt) aż do ukończonego produktu, pozwala nam stosować ścisłą kontrolę jakości. Poza tym, że jesteśmy obecni na rynku włoskim, znaczna część naszych produktów jest eksportowana do Europy i innych krajów.

 3. CONNECTON

  Belgia

  Od ponad 150 lat proponujemy naszym klientom najlepsze umocowania! Od teraz firma Yvens Decroupet nazywa się CONNECTON. Nasze dziedziny działalności pozostały te same: Konstrukcja: umocowania do ścian, umocowania do pokryć, zawieszki do sufitów, etc. Przemysł: zaczepy do linii farb, podstawy do paneli tłumiących hałas, śledzie namiotowe. Ogrodnictwo: zaczepy dostosowane, podpórki pod rośliny, haczyki do plandek, systemów irygacyjnych: Przemysł spożywczy: szpikulce do rusztów

 4. SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG

  Szwajcaria

 5. STALGRIT

  Białoruś

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAX EQUIPMENT, LLC

  Rosja

  MAX Equipment LLC zajmuje się produkcją wydajnych odpylaczy do paznokci dla artystów manicure i pedicure. Nasze odpylacze do paznokci doskonale usuwają opiłki z manicure i inne pozostałości, chroniąc w niezawodny sposób zdrowie paznokci i klientów. Mamy z czego być dumni: •Uznanie marki MAX. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie marketingu IT (technologia informacyjna). Współpracujemy z blogerami na całym świecie; Produkty najwyższej jakości. Odpylacze do paznokci marki MAX otrzymały wiele pozytywnych opinii klientów na całym świecie. W 2019 roku znalazły na licie 100 najlepszych produktów Rosji; •24 miesiące gwarancji; •Wysoka lojalność wobec klientów. Ponad 80 000 artystów paznokci na całym świecie nabyło już produkty marki MAX; •Bezpieczeństwo odpylaczy do paznokci marki MAX jest certyfikowane zarówno na terytorium Unii Celnej, jak i Unii Europejskiej. Wszystkie produkty marki MAX spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa; •Nasza niezawodność jako dostawcy i partnera. Ponad 300 sklepów partnerskich.

 2. WKRĘT TECHNIKI ZAMOCOWAŃ KRZYSZTOF SŁABOŃ

  Polska

  Oferujemy najwyższej jakości materiały do mocowań. Owocna współpraca z wiodącymi producentami pozwoliła nam na sukcesywne rozszerzanie naszej oferty. Dzięki temu oferujemy nie tylko kotwy, wkręty, czy gwoździe budowlane. U nas kupisz również wiertła do metalu, wiertła SDS oraz narzędzia i elektronarzędzia. Dysponujemy także rozbudowaną ofertą kołków rozporowych, kołków do styropianu i wkrętów samowiercących. Nasi wyspecjalizowani pracownicy, służąc fachowym doradztwem, pomogą w wyborze prętów gwintowanych, nitów zrywalnych czy innych produktów z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

 3. PEMS CAMBRILLONES

  Hiszpania

  Firma Pems Cambrillones powstała w 1969 r. w mieście Elda w Hiszpanii, słynącym z produkcji obuwia. Pojawiliśmy się po to, aby sprostać lokalnym potrzebom: żaden producent nie był w stanie dostarczyć szerokiego wyboru wysokiej jakości elementów niezbędnych do produkcji dobrego obuwia. Firma Pems Cambrillones mogła w ten sposób bez przeszkód rozpocząć swoją działalność w tej branży o mocnych tradycjach rodzinnych.

 4. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polska

  BIZON INT jest procentem zszywek tapicerskich, zszywek konstrukcyjnych oraz gwoździ, wkrętów i innych elementów złącznych, wykorzystywanych przez profesjonalistów wielu branż, od meblarstwa przez szeroko pojętą stolarkę, aż po budownictwo i przemysł motoryzacyjny. BIZON również rozwija swój asortyment zszywaczy i gwoździarek pneumatycznych dla przemysłowych zastosowań.

 5. ROL-MET-BUD

  Polska

  Nasza firma zajmuje się produkcją gwoździ od wielu lat. Mamy także gruntowne doświadczenie branżowe jako producent drutu i innych elementów ogrodzeniowych. Pracują z nami wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy chętnie doradzą klientowi podczas składania zamówienia na: - gwoździe budowlane; - druty kolczaste; - siatkę ogrodzeniową; - inne wyroby metalowe najlepszej jakości!

 1. BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE

  Polska

  Firma zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości elementów złącznych, narzędzi, elektronarzędzi oraz artykułów metalowych i budowlanych, na które składa się ponad 13000 pozycji asortymentu w ciągłej sprzedaży.

 2. SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL

  Niemcy

 1. YANTOS

  Ukraina

 2. FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C.

  Włochy

 3. SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. JOPAR

  Hiszpania

 5. NAILSS, SIA

  Łotwa

 6. PREBENA-UKRAINE

  Ukraina

 7. ILKSUT

  Turcja

 8. WUXI ANSHIDA HARDWARE CO., LTD.

  Chiny

 1. ÖZCAN ÇIVI

  Turcja

 2. D&Z LTD

  Turcja

 3. FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION

  Niemcy

 4. ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş.

  Turcja

 5. TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C.

  Włochy

 6. (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V.

  Holandia

 7. GLASGOW STEEL NAIL CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. HOLLYWOOD NAILS SUPPLY

  Zjednoczone Królestwo

 9. WUHLE INDUSTRIAL FASTENERS

  Turcja

 10. BETA TEL ÇİVİ METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Turcja