• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gwintowanie wewnętrzne stali i metali

Wyniki dla

Gwintowanie wewnętrzne stali i metali - Import eksport

 1. ZINSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ZINSER GmbH: Twój partner w technologii cięcia i spawania. Od ponad 120 lat firma ZINSER GmbH jest synonimem wyjątkowej jakości i innowacji „Made in Germany“. Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym urządzenia do cięcia i spawania autogenicznego, maszyny do cięcia plazmowego oraz wysokoprecyzyjne maszyny CNC do cięcia i wykrawania. Nasze urządzenia mobilne, takie jak urządzenia do cięcia rur i ręczne przecinarki płomieniowe zapewniają maksymalną elastyczność i precyzję. Główne kompetencje: Technika cięcia autogenicznego: Urządzenia niezawodne i trwałe. Systemy cięcia plazmowego: Wydajne rozwiązania dla różnych metali. Maszyny do cięcia CNC: Najnowocześniejsza technologia sterowania. Urządzenia mobilne: Elastyczność i precyzja w każdym przypadku. Innowacja i technologia środowiskowa: Nasze specjalistyczne rozwiązania programowe, takie jak ZINSER MCC 20, optymalizują proces cięcia. Rozwiązania z zakresu technologii środowiskowej oferują skuteczne oczyszczanie powietrza i odsysanie pyłu w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy. Made in Germany: W Albershausen produkujemy z najwyższą starannością i jakością. Odkryj świat ZINSER GmbH i nasze wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie cięcia i spawania. Odwiedź ZINSER GmbH, aby uzyskać więcej informacji i indywidualne porady. Zaufaj ZINSER – Twojemu partnerowi w zakresie zaawansowanych technologii cięcia i spawania.

 2. ALPM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALPM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach laserowe wykrawanie stali nierdzewnej, centra obróbcze do cięcia laserowego, punkty wykrawania laserowego, i zginanie metali. Ma siedzibę w Macon, Francja.

 3. FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FERTIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNOLOGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Hadersfeld / Wien, Austria.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Aluminium i stopy aluminium, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Pisogne, Włochy.

 5. GILGEN GLEITSCHLEIFEN

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma GILGEN GLEITSCHLEIFEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Thörishaus, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francja

  Od momentu powstania w 2001 roku, firma FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) współpracuje z siecią partnerskich odlewni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, FGD oferuje swoim klientom dostęp do różnych zakładów odlewniczych i hut metali. Kierownictwo FGD, mające za główny cel zadowolenie klientów, zostało wyróżnione uzyskaniem w 2013 roku certyfikatu ISO 9001: 2008 za "Projektowanie, zakupy i sprzedaż wyrobów z żeliwa". Firma oferuje następujące usługi: - Wybór spośród kilku odlewni, co pozwala zwiększyć różnorodność dostępnych odcieni. - Wybór spośród kilku zakładów formowania zapewniający różnorodność kształtów. - Zintegrowane warsztaty obróbki w celu ograniczenia liczby manipulacji częściami, od ich odlewu po końcowy montaż. - Malarnie umożliwiające zabezpieczenie części przed korozją i doskonalenie ich walorów estetycznych. - Biuro projektowe pozwalające opracowywać nowe wyroby i koncepcje. - Zasoby logistyczne dostosowane do szybkiej reakcji na potrzeby w zakresie dostaw i optymalne zarządzanie zapasami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Przedsiębiorstwo produkuje na indywidualne zamówienie klienta trzpienie wielkowymiarowe, trzpienie produkowane seryjnie, elementy toczone oraz elementy frezowane; w szczególności trzpienie i nakrętki z gwintem trapezowym. Firma jest partnerem renomowanych przedsiębiorstw, między innymi z branży budowy maszyn i armatur oraz techniki napędowej w Niemczech i Europie. Technologie produkcji: - walcowanie, frezowanie, toczenie, cięcie GWINTÓW; gwintowanie; - TOCZENIE: na wieloosiowych maszynach CNC i konwencjonalne; - FREZOWANIE: na czteroosiowych centrach CNC i konwencjonalne; - OBRÓBKA WIELOWRZECIONOWA: na obrabiarkach sześciowrzecionowych i automatach; - OBRÓBKA POWIERZCHNI: nagniatanie, szlifowanie, wykańczanie. Zakres produkcji: - trzpienie wielkowymiarowe stożkowe do 130 mm średnicy i 6000 mm długości - trzpienie produkowane seryjnie toczone do 36 mm średnicy i 3300 mm długości - złożone części toczone i frezowane do 65 mm - obróbka w tulejach zaciskowych do 400 mm - uszlachetnianie powierzchni przez szlifowanie, polerowanie, wykańczanie, chromowanie itp. "Jakość - Made in Germany" - od 1952 roku.

 3. MW-DREHTEILE

  Niemcy

  Firma MW-DREHTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Geisingen, Niemcy.

 4. COMAT SRL

  Niemcy

  Firma COMAT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Westerheim, Niemcy.

 5. MOBOTEC MANUEL GÖTZ

  Niemcy

  Firma MOBOTEC MANUEL GÖTZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Mühlhausen, Niemcy.

 1. FLURY DÉCOLLETAGE AG

  Szwajcaria

  Firma FLURY DÉCOLLETAGE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Luterbach, Szwajcaria.

 2. F&O MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma F&O MASCHINENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Dernbach, Niemcy.

 1. ELLEMS AG

  Szwajcaria

  Firma ELLEMS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Hünenberg, Szwajcaria.

 2. TEK METAL

  Turcja

  Firma TEK METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KRÄSS ZERSPANUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Unterdießen, Niemcy.

 4. MORTELETTE F

  Francja

  Firma MORTELETTE F, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, przebijanie, akcesoria aluminiowe, i Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Lagrave, Francja.

 5. MECAPLUS

  Francja

  Firma MECAPLUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Lachapelle-Sous-Rougemont, Francja.

 6. INTER MECA

  Francja

  Firma INTER MECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Maszyny do obciskania, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Maszyny do obciskania, i odkształcanie metali. Ma siedzibę w Hericourt, Francja.

 7. HANS BAYER

  Niemcy

  Firma HANS BAYER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, i gwintowanie. Ma siedzibę w Pottenstein, Niemcy.

 8. TEKNOMASYON

  Turcja

  Firma TEKNOMASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach obrabiarki do metali, elementy hydrauliczne i pneumatyczne, i gwinciarki. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. MARECHAL & FILS

  Belgia

  Firma MARECHAL & FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, bar turning, all metals, Toczenie z pręta stali i metali, frezowanie metali, i Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Theux, Belgia.

 2. FARGO METAL

  Turcja

  Firma FARGO METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Przetwarzanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Machining of steels and metals, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, i Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Çorlu, Turcja.

 3. LASER 49

  Francja

  Firma LASER 49, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zwijanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, punkty wykrawania laserowego, Zwijanie stali i metali, i Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Ecouflant, Francja.

 4. GSR GUSTAV STURSBERG GMBH

  Niemcy

  Firma GSR GUSTAV STURSBERG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, i narzędzia do gwintowania. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 5. PROHANDLING

  Niemcy

  Firma PROHANDLING, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do gwintowania, prasy hydrauliczne, i urządzenia i maszyny do przewiercania metali. Ma siedzibę w Magdeburg, Niemcy.

 6. HARALD TENNIE OHG

  Niemcy

  Firma HARALD TENNIE OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, Śruby i nakrętki, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 7. A + S ALBRECHT + SCHULTE

  Niemcy

  Firma A + S ALBRECHT + SCHULTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, Śruby i nakrętki, Narzędzia ręczne niezasilane, Narzędzia precyzyjne, ręczne niezasilane, Narzędzia przenośne zasilane, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 8. TFC EUROPE LTD NL BOCHUM

  Niemcy

  Firma TFC EUROPE LTD NL BOCHUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Magnesy, Toczenie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, i Magnesy. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 9. CNC DREHEREI WALDSCHMIDT

  Niemcy

  Firma CNC DREHEREI WALDSCHMIDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Bobingen, Niemcy.

 10. ETABLISSEMENTS BAUSSANT

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS BAUSSANT, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, i Gwintowanie wewnętrzne stali i metali. Ma siedzibę w Sallanches, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo