• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie

Wyniki dla

Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. OSKAR PAHLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy na stronie firmy Oskar Pahlke GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: • laminowane tworzywa piankowe • techniczne tworzywa piankowe • piankowe tarcze polerskie • gąbki do glazury • wkłady walizkowe z materiałów piankowych • obróbka tworzyw piankowych • opakowania z pianki polietylenowej • opakowania z tworzyw piankowych • uszczelnienia z materiałów piankowych • uszczelnienia z pianki poliuretanowej

 3. PAUL THOORS GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja przyssawek we wszystkich wariantach. Przyssawki z gwintem, przyssawki z hakami, przyssawki z zaciskami, przyssawki z otworem poprzecznym, przyssawki z przyciskiem, przysssawki-haki, przyssawki podwójne, haki ścienne. Paul Thoors GmbH jest jednym z liderów na rynku w swojej branży i od ponad 65 lat produkuje wysokiej jakości przyssawki i artykuły z tworzyw sztucznych dla wielu różnych branż. Największy udział w całkowitej produkcji ma produkcja i dystrybucja własnych produktów. Ponadto produkujemy również w ramach podwykonawstwa i jako dostawca produktów wykonanych według rysunku lub wzorca. Nasza szeroka gama produktów jest wytwarzana na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych, n.p. z robotami podającymi i zautomatyzowanymi systemami obsługi, co zapewnia wydajny i niezawodny proces produkcji.

 4. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 5. ACKOR MOULD LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założone w Dongguan, Chiny, w 2003 roku, przedsiębiorstwo Ackor Mould Limited poświęciło dwie ostatnie dekady na ścisłą współpracę z klientami, aby dostarczać optymalne rozwiązania w dziedzinie narzędzi do wtryskiwania i formowania produktów. Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystko, od wytwarzania form i formowania wtryskowego, po montaż produktu końcowego. Do kluczowych rynków należą Japonia, UE i Ameryka, gdzie zbudowaliśmy silne relacje partnerskie, oparte na zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi szanowni klienci. Dzięki dużemu doświadczeniu w różnych branżach przemysłu, takich jak motoryzacyjna, medyczna, elektroniczna, kosmetyczna i elektryczna, Ackor Mould Limited stał się niezawodnym dostawcą. Nasze wysokie kompetencje wykraczają poza narzędzia do wtryskiwania w ramach prac takich, jak obróbka CNC, formowanie silikonu, formowanie gumy, tłoczenie metali i formowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Od skromnych początków, firma Ackor Mould Limited znacznie rozwinęła się, stosując kluczowe zasady wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Nasze zaangażowanie jest widoczne przez pryzmat bezwzględnego dążenia do spełniania oczekiwań klientów i dostarczania opłacalnych produktów, spełniających najwyższe standardy, od wstępnego zapytania, poprzez produkcję, po terminową dostawę. Specjalizując się, od ponad dwóch dekad, w produkcji narzędzi do formowania wtryskowego, przedsiębiorstwo Ackor Mould zyskało doskonałą reputację w przemyśle narzędzi do formowania wtryskowego. Nasza ekspertyza jest widoczna w różnych sektorach, w których działamy, w tym motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym, kosmetycznym i elektrycznym.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALPIN RUBBER AND PLASTIC TECHNOLOGIES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w ALPIN Rubber and Plastic Technologies, wiodącej firmie w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań z gumy i tworzyw sztucznych, dumną z siedziby w Turcji. Od gumowych wytłoczek po plastikowe formy - nasza zróżnicowana oferta produktów spełni Państwa potrzeby. Koncentrując się na doskonałości, innowacyjności i zadowoleniu klientów, z satysfakcją przekraczamy oczekiwania. W ALPIN Rubber and Plastic Technologies specjalizujemy się w dostarczaniu dostosowanych do potrzeb rozwiązań z gumy i tworzyw sztucznych dla różnych branż, w tym aluminium, szkła, transportu, żywności, maszyn, motoryzacji, wagonów i maszyn rolniczych. Nasze doświadczenie zapewnia wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo w różnych zastosowaniach. Nasza wyspecjalizowana linia produktów obejmuje gumowe wytłoczki, uszczelki, złącza, profile, uszczelniacze, części z tworzyw sztucznych, wytłoczki, produkty wtryskowe i formy. Oprócz naszej szerokiej gamy produktów, oferujemy opcje dostosowane do unikalnych specyfikacji i wymagań klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników ściśle współpracuje z każdym klientem, aby opracować rozwiązania dostosowane do jego konkretnych potrzeb, zapewniające niezrównaną wydajność i niezawodność. Od projektu do realizacji, jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku, zapewniając spersonalizowaną obsługę, terminową dostawę i ciągłe wsparcie, aby zagwarantować Państwa satysfakcję. Prosimy o kontakt już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz usługach i pozwolić nam pomóc Państwu w osiągnięciu celów bez obawy.

 2. BORFLEX SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BORFLEX SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Części formowane z gumy, Formowanie na zamówienie części kompozytowych, pierścienie uszczelniające okrągłe, uszczelka płaska, uszczelki przemysłowe, Uszczelki z elastomeru, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i elastomery. Ma siedzibę w St-Étienne-Rouvray, Francja.

 3. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COJEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formy do tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego. Ma siedzibę w Roclenge Sur Geer, Belgia.

 4. BECAP STARVIA MBE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BECAP STARVIA MBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Ma siedzibę w Pantin, Francja.

 5. VARINA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VARINA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Prototypy przemysłowe, Wzornictwo przemysłowe, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Prototypy przemysłowe. Ma siedzibę w Antoing, Belgia.

 1. PLASTECNICS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLASTECNICS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach epdm. Ma siedzibę w Sant Boi De Llobregat, Hiszpania.

 2. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 1. HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk i wyroby pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, guma, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Guma i tworzywa sztuczne, Wyroby gumowe, puder z kauczuku, i formowanie w kauczuku. Ma siedzibę w Cañada-Alicante, Hiszpania.

 2. LEGROM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEGROM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Ma siedzibę w Schwäbisch Hall, Niemcy.

 3. ACPM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACPM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, akcesoria dla przemysłu lotniczego, akcesoria dla przemysłu kolejowego, reologia, formowanie, aplikacje dla przemysłu motoryzacyjnego, tworzywa termoplastyczne, Elementy z tworzyw sztucznych, i Części plastikowe do przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Chocques, Francja.

 4. JV ELECTRIC

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma JV ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Części z tworzyw sztucznych, Injection moulding, tworzywa sztuczne, Odlewanie techniczne części z tworzyw sztucznych, i Części plastikowe do przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Chernozemen, Bułgaria.

 5. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 6. TECH-ART SP. Z O.O. SP K.

  Polska

  Nasza firma jest obecna na rynku od 1995 roku. Oferujemy szeroką gamę tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych. Naszą specjalizacją jest obróbka tworzyw sztucznych. Oferujemy elementy wykonane z materiałów charakteryzujących się znaczną elastycznością i sprężystością, odpornych na wysokie temperatury, takie jak polietylen (PE), tekstolit (REZOTEX), poliamid (PA), polipropylen (PP), poliacetal (POM-C), teflon (PTFE), poliwęglan (PC), pleksi czy poliuretan (PUR). W naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania z gum (SBR, NBR, EPDM, VITON, MIKROGUMA, MEMBRANA, SILIKON) i tworzyw sztucznych do kontaktu z żywnością oraz elementy kwasoodporne, jak również materiały o właściwościach antypoślizgowych ( METRO, GUMA RYFLOWANA). Realizujemy zamówienia na uszczelki, podkładki, detale na podstawie rysunków technicznych. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane elementy z tworzyw sztucznych. W celu należytego zrealizowania Państwa zapytania, mile będą widziane załączone rysunki techniczne. Zapraszam do kontaktu : n.kaminska@tech-art.com.pl

 7. GAMART S.A.

  Polska

  PPHU Gamart SA, jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje układy plastyfikujące do wszelkiego typu wtryskarek i wytłaczarek do tworzyw sztucznych oraz do gumy. Układy plastyfikujące wykonujemy według oczekiwań klienta co do rodzaju surowca i wydajności. Posiadamy dokumentację techniczną (rysunki) do większości typów wtryskarek i wytłaczarek. Wykonujemy pomiary i rysunki układów klienta. Oferujemy najnowocześniejsze termostatowanie ślimaków. Oferujemy: •Ślimaki i cylindry (jedno- i dwuślimakowe), azotowane, bimetaliczne, •Ślimaki i cylindry segmentowe •Końcówki ślimaków Oferujemy również : •Całe linie oraz elementy linii do wytłaczania rur, profili i granulacji z tworzyw sztucznych (wytłaczarki, głowice, kalibratory, wanny, odciągi, piły, nawijarki, kielicharki, perforatory, korugatory itd.).

 8. FASTPOINT GMBH

  Niemcy

  Firma Fastpoint to firma zajmująca się od 1983 r. opracowywaniem, produkcją i sprzedażą mocowań i połączeń, jak również elementów uszczelniających i zamknięć z tworzyw sztucznych. Podstawową kompetencją firmy FASTpoint srl. jest produkcja samoprzylepnych podstaw do opaski kablowej i uchwytów kablowych oraz elementów zabezpieczających kabel wykonanych z PVC i TPE a także wyrobów na różne rynki oraz szerokiej gama innych produktów. Przykłady dostarczanych wyrobów: opaski kablowe, dodatki łączące do kabli, łączniki do przewody, kanały kablowe, opaski kablowe, gniazda do opasek kablowych, zaciski do kabli, uchwyty do przewodów, uchwyty kablowe, klamry do kabli, zaciski śrubowe do kabli, obejmy do kabli, spiralne - opaski zaciskowe do rur, klamry/uchwyty metalowe do rur, przepusty kablowe, odciążenia, tensometryczne, mocowane śrubowo przepusty kablowe i akcesoria, modułowe przepusty kablowe IP 65, głowice i systemy dystansowe z blachy, śruby dystansowe...

 1. WORLDPLAS

  Francja

  Firma Worldplas jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji części technicznych z materiałów termoplastycznych dla wszelkich branż przemysłowych: lotnicza, medyczna, samochodowa, artykułów luksusowych… Wykonujemy części techniczne i zewnętrzne, od prototypu do dużych serii poprzez wtryskiwanie wszelkich tworzyw termoplastycznych. Worldplas opracowuje zespoły i podzespoły termoplastyczne oraz kompletne i globalne rozwiązania wykorzystując swoje kompetencje w dziedzinie wtryskiwania, formowanie z okazu, wycinania, montażu i starannej obróbki wykończeniowej materiałów termoplastycznych. Dzięki swoim urządzeniom na szczycie technologii i swojej rygorystycznej organizacji firma Worldplas proponuje wszystkim profesjonalistom wymagającym nowatorskich rozwiązań w zakresie elementów termoplastycznych o wysokiej wartości dodanej. Wykonujemy elementy termoplastyczne odtworzone z odlewu i formujemy z okazu wszelkiego rodzaju wkładki wycinane z metalu, tworzyw sztucznych, szkła, stopów miedzi, mosiądzu, itd.

 2. WEBUTEX KUNSTSTOFFBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Sukces - to jedna z naszych mocnych stron! W 2008 roku położono kamień węgielny pod zakład obróbki plastycznej WeButex. Dziś WeButex zatrudnia ponad 80 pracowników. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym i uznawana za jednego z liderów w dziedzinie obróbki laminatów termoutwardzalnych. Nasz pomysł stał się znakiem towarowym: WeButex... kompetencje w dziedzinie kompozyów. Kompetencje w dziedzinie kompozytów - to nasz atut! Podstawą kompetencji firmy WeButex jest dobór i obróbka wszystkich standardowych gatunków w dziedzinie laminatów zgodnie z normą EN 60893/61212 i DIN 7735. Kombinując różne nośniki żywicowe odkryliśmy innowacyjne cechy materiałowe tworzyw termoutwardzalnych, które w zależności od zastosowań i wymagań technicznych będą mogły spełniać wszelkie oczekiwania jako materiały konstrukcyjne z przyszłością.

 3. PIMAR -PLASTICS SPÓŁKA Z O.O. SP. K.

  Polska

  Prężnie rozwijająca się firma z własnym parkiem maszynowym o wieloletnim doświadczeniu oferuję kompleksową obsługę projektów pomysłu klienta od fazy koncepcji do wykonania gotowego produktu. Pomad to oferujemy poniższe usługi: - wtrysk, ekstruzja, dekoracja tworzyw ( tampodruk), lakierowanie, metalizacja. Obecnie jesteśmy w fazie budowy nowej hali produkcyjnej dzięki czemu w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zaoferować Państwu usługi termoformowania. Dzięki współdziałaniu z firmami zajmującymi się współpracą z czołowymi polskimi producentami meblowymi oferujemy również gotowe akcesoria meblowe wykonane z wysokiej jakości certyfikowanych tworzyw sztucznych, między innymi: • Uchwyty • Stopki • Profile • Prowadnice Oraz inne...

 4. JSF SILIKON SP.J.

  Polska

  Jesteśmy producentem szerokiej gamy artykułów z silikonu i gumy. Wysoką jakość produktów zapewniają: •nowoczesne technologie produkcji, •pracownicy o wysokich kwalifikacjach zawodowych, •surowce renomowanych firm europejskich, •ścisła współpraca z klientem, •wdrożony system zarządzania zgodny z ISO 9001-2008. Zgodność wyrobów z normami polskimi i unijnymi w zakresie dopuszczenia do kontaktu z żywnością potwierdzają atesty PZH Niemal 20 letnie doświadczenie w przetwórstwie elastomerów sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem na rynku produktów z silikonu i gumy. JSF Silikon oferuje również usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych narzędzi do produkcji różnego rodzaju produktów wytłaczanych, formowych oraz wtryskowych. Realizujemy nietypowe zamówienia, wymagające indywidualnego podejścia i zastosowania oryginalnych rozwiązań. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszym Zakładem.

 5. P.P.H EVKO

  Polska

  Evko jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1982 roku. Od początku istnienia specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw termoplastycznych na wtryskarkach. Posiada nowoczesny w pełni zautomatyzowany park maszynowy w skład którego wchodzą wtryskarki takich marek jak Krauss Mafei, Arburg, Engel sterowane numerycznie o sile zwarcia od 28 do 220 ton. Dzięki nowym technologią i inwestycjom w wyspecjalizowane urządzenia posiadamy dodatkowo nowoczesny sprzęt peryferyjny taki jak roboty pracujące na wtryskarkach, podajniki tworzywa, suszarki molekularne Piovan, dozowniki barwnika, których celem jest wspomaganie procesów produkcji. Wykonujemy nowe formy na potrzeby nasze i naszych klientów co umożliwia oferowanie kompleksowej obsługi i realizowanie zleceń począwszy od opracowania projektu aż po produkcję. Produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych metodą wtrysku zarówno z wykorzystaniem narzędzi zaprojektowanych

 6. BFP CINDAR

  Francja

  BFP CINDAR: przekształcanie pleksiglasu, altuglasu, setakrylu, szkła akrylowego, pmma do produkcji części technicznych, szczelnych zbiorników, płaskich lub wygiętych szyb do akwarium. Doświadczenie od 1954 r. i nasza technika klejenia umożliwiają produkcję różnych elementów technicznych na zamówienie, typu imitacja flakonu. Produkcja elementów technicznych z pleksiglasu dla przemysłu, branży budowlanej, do wyposażania imprez, jako elementy ozdobne, dla branży meblowej, dla muzeów, laboratoriów.

 7. AGRO-MATADEX. PLASTICS AND RUBBER

  Polska

  Świadczymy usługi pośrednictwa w handlu międzynarodowym.Zajmujemy się dostawami części do maszyn rolniczych: odlewów, sprężyn oraz artykułów do hodowli zwierząt oraz do pozarolniczych gałęzi przemysłu.Współpracujemy z firmami produkcyjnymi i handlowymi, głównie ze strefy zachodnioeuropejskiej. Do współpracy zachęcamy firmy zainteresowane zleceniem części lub całej swojej produkcji w polskich zakładach. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem najwyższej jakości drutów nierdzewnych z Włoch

 8. ELASTOCAUCHO SL

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w się w gumie i musach technicznych pozwalających na izolowanie oraz uszczelnianie i odpowiadające normie UL50 Y UL94. Specjaliści od kitu na bazie butylu, taśmy i szpule z butylem, butyl i szpule. elementy cięte

 9. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE ZIBO BOGUSLAW ZIBROW (PPHU ZIBO BOGUSLAW ZIBROW)

  Polska

  Przedsiębiorstwo "ZIBO" jest od 1982 roku producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja w tym okresie obejmowała wyroby dla przemysłu: elektronicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego.

 10. JUNTA POLYMERS

  Belgia

  Firma JUNTA POLYMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Wyroby gumowe, płytki z kauczuku, Rury i węże silikonowe, i wytłaczanie kształtowników silikonowych. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie - Import eksport

Liczba wyników

4427 Przedsiębiorstwa