• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie

Wyniki dla

Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

  Witryna www Open In New icon
 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

  Witryna www Open In New icon
 3. OSKAR PAHLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy na stronie firmy Oskar Pahlke GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: • laminowane tworzywa piankowe • techniczne tworzywa piankowe • piankowe tarcze polerskie • gąbki do glazury • wkłady walizkowe z materiałów piankowych • obróbka tworzyw piankowych • opakowania z pianki polietylenowej • opakowania z tworzyw piankowych • uszczelnienia z materiałów piankowych • uszczelnienia z pianki poliuretanowej

  Witryna www Open In New icon
 4. PAUL THOORS GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja przyssawek we wszystkich wariantach. Przyssawki z gwintem, przyssawki z hakami, przyssawki z zaciskami, przyssawki z otworem poprzecznym, przyssawki z przyciskiem, przysssawki-haki, przyssawki podwójne, haki ścienne. Paul Thoors GmbH jest jednym z liderów na rynku w swojej branży i od ponad 65 lat produkuje wysokiej jakości przyssawki i artykuły z tworzyw sztucznych dla wielu różnych branż. Największy udział w całkowitej produkcji ma produkcja i dystrybucja własnych produktów. Ponadto produkujemy również w ramach podwykonawstwa i jako dostawca produktów wykonanych według rysunku lub wzorca. Nasza szeroka gama produktów jest wytwarzana na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych, n.p. z robotami podającymi i zautomatyzowanymi systemami obsługi, co zapewnia wydajny i niezawodny proces produkcji.

  Witryna www Open In New icon
 5. JUNTA POLYMERS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Junta Polymers to firma założona w 2003 roku i od tego czasu rozwinęła się w średniej wielkości firmę rodzinną przekazywaną z ojca na syna. Jej kompetencje obejmują opracowywanie, porodukcję różnych wyrobów gumowych i ich dystrybucję w Europie. Oczywiście nasi klienci są w centrym naszych starań, a nasz wyspecjalizowany zespół współpracuje z nimi w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy technicznej w dziedzinie kauczuku opartej na 25-letnim doświadczeniu, a także dzięki powierzchni magazynowej sięgającej 5000 m², oferujemy naszym klientom szybką obsługę w całej Europie. Junta Polymers gwarantuje jakość i obsługę, jakiej oczekujesz o lidera rynkowego, i to po konkurencyjnych cenach! Junta Polymers, Twój partner zapewniający współpracę w pełnym zaufaniu.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTIV

  Polska

  Verified by europages badge

  Główną działalnością firmy PLASTIV jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Firma świadczy usługi produkcji na wtryskarkach oraz rozwoju narzędzi wtryskowych. Produkcję wykonujemy na formach własnych i powierzonych przez Klienta. Posiadamy nowoczesne maszyny Arburg sterowane numerycznie o gramaturze wtrysku do 160g PS i sile zwarcia do 100T. Pozwalają one na bardzo precyzyjne ustawienie parametrów procesu wtrysku, a następnie na ścisłą kontrolę jakości produkcji. Zapewniamy outsourcing produkcji. Każdy projekt jest indywidualnie rozpatrywany i planowany pod kątem wymagań jakościowych Klienta, optymalizacji czasu i kosztów produkcji a także wymagań logistycznych Klienta. Zajmujemy się również inżynieringiem i rozwojem form wtryskowych. Dzięki ścisłej współpracy z narzędziowniami jesteśmy w stanie zaoferować Klientom obsługę projektu od pomysłu po wyrób gotowy, który wyprodukujemy, zmontujemy, spakujemy i dostarczymy do Klienta. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry w przetwórstwie tworzyw w branży Automotive jest gwarancją szybkiego wdrożenia projektu i zadowolenia Klienta. Nasz zakład produkcyjny mieście się w południowej Polsce, pomiędzy regionami krakowskim a śląskim , w miejscowości Balin. Dogodne położenie 4 km od autostrady A4 gwarantuje bardzo dobre możliwości komunikacyjne i niezawodny transport naszych produktów do wszystkich naszych klientów Klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. LUXTEK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. BORFLEX SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge
 4. COJEMA

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. JÖHLE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. VARINA SA

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. BECAP STARVIA MBE

  Francja

  Verified by europages badge
 3. HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. LEGROM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. ACPM

  Francja

  Verified by europages badge
 6. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge
 7. PETRAPLAST S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge
 8. GAMART S.A.

  Polska

  PPHU Gamart SA, jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje układy plastyfikujące do wszelkiego typu wtryskarek i wytłaczarek do tworzyw sztucznych oraz do gumy. Układy plastyfikujące wykonujemy według oczekiwań klienta co do rodzaju surowca i wydajności. Posiadamy dokumentację techniczną (rysunki) do większości typów wtryskarek i wytłaczarek. Wykonujemy pomiary i rysunki układów klienta. Oferujemy najnowocześniejsze termostatowanie ślimaków. Oferujemy: •Ślimaki i cylindry (jedno- i dwuślimakowe), azotowane, bimetaliczne, •Ślimaki i cylindry segmentowe •Końcówki ślimaków Oferujemy również : •Całe linie oraz elementy linii do wytłaczania rur, profili i granulacji z tworzyw sztucznych (wytłaczarki, głowice, kalibratory, wanny, odciągi, piły, nawijarki, kielicharki, perforatory, korugatory itd.).

 9. DISPOSITIF D'INSTALLATION DE GANTS A.BERECZKY

  Francja

  Urządzenie A.BERECZKY to wynalazek umożliwiający zakładanie rękawic z tworzyw sztucznych (lateks lub winyl) bez kontaktu z częścią zewnętrzną rękawic lub ich użytkownikiem. Zapobiega to wszystkim zakażeniom. Nośnik rękawic to pusty sztywny cylinder zaopatrzony w języczek do pozycjonowania oraz w okrągły niekompletny rowek z częścią nieżłobioną, dzięki której rękawica schodzi z nośnika rękawic. Rękawica jest utrzymywana z drugiej strony urządzeniem (nacięcia promieniowe), które jednocześnie przytrzymując ją stawia niewielki opór mechaniczny podczas rozkładania się rękawicy. Należy podkreślić, że rękawica może być zakładana w sposób bardzo prosty dzięki komorze depresyjnej. Urządzenie może być stosowane we wszystkich dziedzinach, w których stosuje się rękawice. W celu dalszego rozwoju tego opatentowanego urządzenia ekipa firmy BERECZKY poszukuje partnerów do projektowania i realizacji z formowanego plastiku nośnika rękawic oraz komory urządzenia do zakładania rękawic z tworzywa.

 10. WEBUTEX KUNSTSTOFFBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Sukces - to jedna z naszych mocnych stron! W 2008 roku położono kamień węgielny pod zakład obróbki plastycznej WeButex. Dziś WeButex zatrudnia ponad 80 pracowników. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym i uznawana za jednego z liderów w dziedzinie obróbki laminatów termoutwardzalnych. Nasz pomysł stał się znakiem towarowym: WeButex... kompetencje w dziedzinie kompozyów. Kompetencje w dziedzinie kompozytów - to nasz atut! Podstawą kompetencji firmy WeButex jest dobór i obróbka wszystkich standardowych gatunków w dziedzinie laminatów zgodnie z normą EN 60893/61212 i DIN 7735. Kombinując różne nośniki żywicowe odkryliśmy innowacyjne cechy materiałowe tworzyw termoutwardzalnych, które w zależności od zastosowań i wymagań technicznych będą mogły spełniać wszelkie oczekiwania jako materiały konstrukcyjne z przyszłością.

 1. WORLDPLAS

  Francja

  Firma Worldplas jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji części technicznych z materiałów termoplastycznych dla wszelkich branż przemysłowych: lotnicza, medyczna, samochodowa, artykułów luksusowych… Wykonujemy części techniczne i zewnętrzne, od prototypu do dużych serii poprzez wtryskiwanie wszelkich tworzyw termoplastycznych. Worldplas opracowuje zespoły i podzespoły termoplastyczne oraz kompletne i globalne rozwiązania wykorzystując swoje kompetencje w dziedzinie wtryskiwania, formowanie z okazu, wycinania, montażu i starannej obróbki wykończeniowej materiałów termoplastycznych. Dzięki swoim urządzeniom na szczycie technologii i swojej rygorystycznej organizacji firma Worldplas proponuje wszystkim profesjonalistom wymagającym nowatorskich rozwiązań w zakresie elementów termoplastycznych o wysokiej wartości dodanej. Wykonujemy elementy termoplastyczne odtworzone z odlewu i formujemy z okazu wszelkiego rodzaju wkładki wycinane z metalu, tworzyw sztucznych, szkła, stopów miedzi, mosiądzu, itd.

 2. FASTPOINT GMBH

  Niemcy

  Firma Fastpoint to firma zajmująca się od 1983 r. opracowywaniem, produkcją i sprzedażą mocowań i połączeń, jak również elementów uszczelniających i zamknięć z tworzyw sztucznych. Podstawową kompetencją firmy FASTpoint srl. jest produkcja samoprzylepnych podstaw do opaski kablowej i uchwytów kablowych oraz elementów zabezpieczających kabel wykonanych z PVC i TPE a także wyrobów na różne rynki oraz szerokiej gama innych produktów. Przykłady dostarczanych wyrobów: opaski kablowe, dodatki łączące do kabli, łączniki do przewody, kanały kablowe, opaski kablowe, gniazda do opasek kablowych, zaciski do kabli, uchwyty do przewodów, uchwyty kablowe, klamry do kabli, zaciski śrubowe do kabli, obejmy do kabli, spiralne - opaski zaciskowe do rur, klamry/uchwyty metalowe do rur, przepusty kablowe, odciążenia, tensometryczne, mocowane śrubowo przepusty kablowe i akcesoria, modułowe przepusty kablowe IP 65, głowice i systemy dystansowe z blachy, śruby dystansowe...

 3. PIMAR -PLASTICS SPÓŁKA Z O.O. SP. K.

  Polska

  Prężnie rozwijająca się firma z własnym parkiem maszynowym o wieloletnim doświadczeniu oferuję kompleksową obsługę projektów pomysłu klienta od fazy koncepcji do wykonania gotowego produktu. Pomad to oferujemy poniższe usługi: - wtrysk, ekstruzja, dekoracja tworzyw ( tampodruk), lakierowanie, metalizacja. Obecnie jesteśmy w fazie budowy nowej hali produkcyjnej dzięki czemu w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zaoferować Państwu usługi termoformowania. Dzięki współdziałaniu z firmami zajmującymi się współpracą z czołowymi polskimi producentami meblowymi oferujemy również gotowe akcesoria meblowe wykonane z wysokiej jakości certyfikowanych tworzyw sztucznych, między innymi: • Uchwyty • Stopki • Profile • Prowadnice Oraz inne...

 4. JSF SILIKON SP.J.

  Polska

  Jesteśmy producentem szerokiej gamy artykułów z silikonu i gumy. Wysoką jakość produktów zapewniają: •nowoczesne technologie produkcji, •pracownicy o wysokich kwalifikacjach zawodowych, •surowce renomowanych firm europejskich, •ścisła współpraca z klientem, •wdrożony system zarządzania zgodny z ISO 9001-2008. Zgodność wyrobów z normami polskimi i unijnymi w zakresie dopuszczenia do kontaktu z żywnością potwierdzają atesty PZH Niemal 20 letnie doświadczenie w przetwórstwie elastomerów sprawia, że jesteśmy kompetentnym partnerem na rynku produktów z silikonu i gumy. JSF Silikon oferuje również usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych narzędzi do produkcji różnego rodzaju produktów wytłaczanych, formowych oraz wtryskowych. Realizujemy nietypowe zamówienia, wymagające indywidualnego podejścia i zastosowania oryginalnych rozwiązań. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszym Zakładem.

 5. BFP CINDAR

  Francja

  BFP CINDAR: przekształcanie pleksiglasu, altuglasu, setakrylu, szkła akrylowego, pmma do produkcji części technicznych, szczelnych zbiorników, płaskich lub wygiętych szyb do akwarium. Doświadczenie od 1954 r. i nasza technika klejenia umożliwiają produkcję różnych elementów technicznych na zamówienie, typu imitacja flakonu. Produkcja elementów technicznych z pleksiglasu dla przemysłu, branży budowlanej, do wyposażania imprez, jako elementy ozdobne, dla branży meblowej, dla muzeów, laboratoriów.

 6. SOMA

  Tunezja

  SOMA wykonuje części na miarę zgodnie z wytycznymi lub projektem. SOMA przetwarza wszystkie części techniczne metodą tłoczenia i prasowania kauczuku, wtrysku kauczuku jak również wtrysku tworzyw sztucznych. Ulokowana w Tunezji od 1984, firma SOMA zapewnia produkcję wszelkiego rodzaju części technicznych formowanych z kauczuku i silikonu, w średnich i dużych seriach. Zastosowania w sektorach: samochodowym, przemysłowym, AGD.

 7. APLAST

  Francja

  Aplast rozwinął technikę formowania nowych tworzyw sztucznych takich jak: PSU, PPSU, PES, PEI, PPE, PC lub PEEK. Wytłaczanie i kompresja tworzyw sztucznych Aplast nie tylko przekształca materiały plastikowe o wysokiej skuteczności: jesteśmy również wykonawcami dużych projektów. Aplast nie tylko przekształca materiały plastikowe o wysokiej skuteczności: jesteśmy również wykonawcami dużych projektów.

 8. ELASTOCAUCHO SL

  Hiszpania

  Specjalizujemy się w się w gumie i musach technicznych pozwalających na izolowanie oraz uszczelnianie i odpowiadające normie UL50 Y UL94. Specjaliści od kitu na bazie butylu, taśmy i szpule z butylem, butyl i szpule. elementy cięte

 9. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE ZIBO BOGUSLAW ZIBROW (PPHU ZIBO BOGUSLAW ZIBROW)

  Polska

  Przedsiębiorstwo "ZIBO" jest od 1982 roku producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja w tym okresie obejmowała wyroby dla przemysłu: elektronicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego.

 10. LEVORATO ITALIA SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie - Import eksport

Liczba wyników

4750 przedsiębiorstwa