• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzejniki żeberkowe

Wyniki dla

Grzejniki żeberkowe - Import eksport

 1. VARELA DESIGN

  Francja

  VARELA DESIGN, przedsiębiorstwo mieszczące się w Romorantin, w regionie centralnym, projektuje i produkuje grzejniki design od 1990 roku. Bogate w ponad 20 letnie doświadczenie, VARELA DESIGN jest francuskim producentem, specjalistą i liderem w dziedzinie grzejników żeberkowych design. Grzejniki design doskonale komponują się z Twoim wnętrzem i spełnią wymagania wysokości pod niewielkim parapetem, w biurach, na werandach, odpowiednie dla mieszkań w stylu loft. Z uwagi na niewielką wysokość i dużą moc, grzejnik żeberkowy doskonale wbudowuje się pod oknami i oknami wykuszowymi. Możesz nawet dać upust Twojej wyobraźni instalując go pionowo lub poziomo do ściany, pod bardzo wysokimi sufitami. W przypadku ogrzewania centralnego lub elektrycznego, odpowiada on Twoim potrzebom estetycznym, jakościowym i komfortu cieplnego.

 2. DAV COIL S.R.L.

  Włochy

  Firma DAV COIL stworzona w 1969 roku jako Firma Rzemieślnicza i której założycielem jest Zancanaro Giovanni, może poszczycić się pięćdziesięcioletnią działalnością, która uczyniła z niej wysokiej jakości niezawodnego producenta wymienników ciepła. Ciągłe inwestowanie w rozwój i stosowanie nowoczesnych technologii sprawiły, że stała się ona wiodącą spółką w zakresie produkcji wymienników ciepła (z rurą żebrową, płytkowych), rekuperatorów ciepła (oszczędzaczy, kondensatorów, nagrzewnic wstępnych, przegrzewaczy), rur żebrowych, wymienników współosiowych, wymienników płytowych. Dysponuje odpowiednim personelem oraz procedurami z zakresu spawania TI, MIG, MAG, spawanie elektronowe i oksyacetylenowe, certyfikatami zgodności EN ISO 15613/15614-1 i EN ISO 9606-1. Ponadto firma jest certyfikowana zgodnie z normą EN ISO 9001 i EN 3834, dotyczącymi zarządzania firmowego oraz produkcji. Branże, do których firma kieruje swoją ofertę to: przemysł spożywczy, petrochemia, farmaceutyka, włókiennictwo, przemysł papierniczy, garbarstwo, odzyskiwanie ciepła, piece do suszenia, chłodnictwo, ogrzewnictwo, klimatyzacja.

 3. KRAEMER & KRAUS WÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. JEVI

  Niemcy

 5. SUD-OUEST RADIATEURS

  Francja

  SUD-OUEST RADIATEURS - jako profesjonaliści wymiany termicznej, od 50 lat, proponujemy chłodnice, zbiorniki, wentylatory, produkty klimatyzacyjne, płyn do chłodnic. Nasza gama obejmuje wyroby począwszy od motocykli do ciężarówek poprzez rolnictwo, przemysł i roboty publiczne. Stały zapas wieluset części jest gwarancją szybkiej obsługi. Specjalista w dziedzinie grzejników do maszyn rolniczych: kombajnów zbożowych, maszyn do winobrania. Produkujemy zestawy rur do chłodnic silników. Sud-ouest radiateurs rozwija również handel chłodnicami wodnymi, powietrznymi, olejowymi do wszelkiego rodzaju motoryzacji i proponuje renowację lub wymianę standardową wszelkiego rodzaju wymienników ciepła. Firma SUD OUEST RADIATEURS oddaje do Państwa dyspozycji swój pełny i szczegółowy katalog chłodnic, akcesoriów, zestawów rur do wymienników, Intercoolerów, chłodnic olejowych, klimatyzatorów powietrza i zbiorników, który jest do konsultacji pod zakładką PRODUKTY

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MIJIN ENGINEERING

  Korea Południowa

 2. DESAYO.DE

  Niemcy

 3. EURORAD ISITMA SANAYI TICARET LTD.STI.

  Turcja

 4. ECORADCO

  Turcja

 5. SIDERVAL S.P.A.

  Włochy

 1. GLASSRAD HEATING-COOLING & PRINT TECHNOLOGIES

  Turcja

 2. CHAUFFAGE DECOR

  Francja

 1. MASSTHERM, CO

  Turcja

 2. JIANGYIN NEW HUAHONG COPPER INDUSTRY CO., LTD

  Chiny

 3. AFS ISI SANAYI

  Turcja

 4. CHANSHU YOUBANG RADIATOR CO.,LTD.

  Chiny

 5. TEPLO'OBMEN LLC

  Ukraina

 6. A.E.K.

  Włochy

 7. RISEN MACHINERY CO.,LTD

  Australia

 8. CMA SP. Z O.O.

  Polska

 1. RADIATOR STUDIO LOMMEL

  Belgia

 2. ODLEWNIA FERRUM WODECKI SPOLKA JAWNA

  Polska

 3. DGA SP. Z O.O.

  Polska

 4. FEMAX SP. Z O.O.

  Polska

 5. COS.TER. S.A.S. DI GUARINO DOMENICO OMAR E C.

  Włochy

 6. OTAG VERTRIEBS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. JIANGSU FRIEND THERMAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

 8. LIFE PAN HEATING SYSTEMS LTD.STI.

  Turcja

 9. MAKINA KAT KAL. PANRAD. VE TEKS. SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

 10. PRZEDSIEBIORSTSWO WIELOBRANZOWE EMAR EWA ORECHWO MAREK PILAT SPOLKA JAWNA

  Polska