• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzebienie

Wyniki dla

Grzebienie - Import eksport

 1. PURE NATURE PRODUCTS VERSAND GMBH

  Niemcy

  Firma PURE NATURE PRODUCTS VERSAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 2. BAVOUX INDUSTRIES (SAS)

  Francja

  Firma BAVOUX INDUSTRIES (SAS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Bellignat, Francja.

 3. Difas Firca ve Plastik SAN. ve Tic. A.S

  Turcja

  Firma Difas Firca ve Plastik SAN. ve Tic. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, toothbrushes, pasty do zębów, kubek na szczoteczki do zębów, i Grzebienie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. PAVES COLOR MAGIC, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PAVES COLOR MAGIC, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Zidlochovice, Republika Czeska.

 5. ETS VEINIERE SA

  Francja

  Firma ETS VEINIERE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Oyonnax, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHAMPOO.CH

  Szwajcaria

  Firma SHAMPOO.CH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Preparaty do pielęgnacji włosów. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki do włosów, Grzebienie, szczotki dla salonów fryzjerskich, leczenie estetyczne łamliwości włosów, Szczotki do włosów, i Grzebienie. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 2. RUDORFER CZ, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma RUDORFER CZ, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja i leczenie włosów, Grzebienie, Pudła na sztućce, kuferki na biżuterię na zamówienie, Meble łazienkowe, Pielęgnacja i leczenie włosów, Grzebienie, Pudła na sztućce, kuferki na biżuterię na zamówienie, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Roztoky, Republika Czeska.

 3. COMPTOIR ACHAT ET REPRÉSENTATION (CAR)

  Francja

  Firma COMPTOIR ACHAT ET REPRÉSENTATION (CAR), roku i działającą w sektorze Salony fryzjerskie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia, Suszarki do włosów, Artykuły higieniczne i toaletowe, Grzebienie, Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia, Suszarki do włosów, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Grzebienie. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 4. PARSA HAAR- UND MODEARTIKEL GMBH

  Niemcy

  Firma PARSA HAAR- UND MODEARTIKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Jest również obecna w dziedzinach Peruki, włosy przypinane i sztuczne brody, Szczotki do włosów, Peruki, włosy przypinane i sztuczne brody, i Szczotki do włosów. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 5. COIFFEURPARTNER AUSTRIA EINKAUFS- UND WARENHANDELS KG

  Austria

  Firma COIFFEURPARTNER AUSTRIA EINKAUFS- UND WARENHANDELS KG, roku i działającą w sektorze Suszarki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty do pielęgnacji włosów, Szczotki do włosów, Grzebienie, Preparaty do pielęgnacji włosów, Szczotki do włosów, i Grzebienie. Ma siedzibę w Stockerau, Austria.

 1. SZEF-97 KFT

  Węgry

  Firma SZEF-97 KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. BUCHHOLZ GMBH & CO. KG FABRIKATION VON KÄMMEN

  Niemcy

  Firma BUCHHOLZ GMBH & CO. KG FABRIKATION VON KÄMMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Lauterbach, Niemcy.

 1. GABIJA, UAB

  Litwa

  Firma GABIJA, UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. BONO - RADEK FIALA

  Republika Czeska

  Firma BONO - RADEK FIALA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 3. DITTMAR GMBH

  Niemcy

  Firma DITTMAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki do włosów, i Szczotki do włosów. Ma siedzibę w Alpenrod, Niemcy.

 4. JOHN DOBSON (MILNTHORPE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 5. ETS AZEMA BIGOU

  Francja

 6. WALDKRAFT GMBH - BÜRSTEN- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Waldkraft GmbH, powstała z firmy Knotz Bürsten GmbH, już od sześciu lat produkuje szczotki drewniane i z tworzyw sztucznych oraz wszelkiego rodzaju wyroby formowane wtryskowo ku zadowoleniu klientów. Jako niezależną firmę rodzinną cechuje nas solidarność z naszymi partnerami biznesowymi i pracownikami. Wysokie standardy naszych produktów są w centrum naszej uwagi. Wyróżnia nas wszechstronność i różnorodność wytwarzanych produktów. Punktem odniesiena są wymagania naszych klientów. Klient jest naszym Panem. Motywacja, kwalifikacje i zadowolenie naszych pracowników są niezbędnym warunkiem do osiągnięcia tych celów. Czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko. Dlatego używamy naszych odpadów drzewnych jako opału do ogrzewania naszej fabryki. Ponadto do produkcji używamy w 100% energii naturalnej.

 7. ELEGANCE COSMETIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  ELEGANCE COIFFURE, z siedzibą w Orleanie, to butik oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów i akcesoriów dla profesjonalistów fryzjerskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie fryzjerstwa, ELEGANCE COIFFURE starannie dobiera najlepsze produkty, aby zagwarantować nienaganną jakość i zadowolenie klientów. Zapraszamy do kontaktu ze sklepem, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

 8. ARET BRUSH INDUSTRY AND IMPORT EXPORT LTD CO.

  Turcja

  Firma ARET BRUSH INDUSTRY AND IMPORT EXPORT LTD CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach szcwotki do włosów, i profesjonalne grzebienie i szczotki do włosów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ZANFRINI SRL

  Włochy

  Firma ZANFRINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach grzebienie do krosien, grzebienie do snowarek i przędzarek, i akcesoria tekstylne. Ma siedzibę w Casnate Con Berante, Włochy.

 2. CERGIL INDUSTRY S.R.L.

  Włochy

  Firma CERGIL INDUSTRY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do gwintowania, i grzebienie do gwintownicy. Ma siedzibę w Cura Carpignano, Włochy.

 3. BIO- UND NATURPRODUKTE

  Niemcy

  Firma BIO- UND NATURPRODUKTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach szczotki, kosmetyki, grzebienie do włosów, i miotły. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 4. DOLS INDUSTRIAL DE PELUQUERIA SA

  Hiszpania

  Firma DOLS INDUSTRIAL DE PELUQUERIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne grzebienie i szczotki do włosów, i grzebienie do włosów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. CDD S.R.L.

  Włochy

  Firma CDD S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach szcwotki do włosów, i grzebienie do włosów. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

 6. EMFI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EMFI, założona w 1965 roku, znajduje się w Haguenau, w Alzacji. Firma specjalizuje się w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, budownictwa i transportu. EMFI oferuje mastyks poliuretanowy, kit silikonowy, kleje hybrydowe, winylowe lub wodne, urządzenia i sprzęt do aplikacji: pistolety, szpatułki lub grzebienie i wiele innych produktów. Nasze zespoły badawcze wykorzystują swoje know-how w służbie dla przemysłu i budownictwa. Każdego roku inwestujemy w nowe technologie, które poprawiają wydajność naszych warsztatów i produktów, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko naturalne. Nasze kleje i uszczelniacze są obecnie niezbędne w sektorach takich jak przemysł motoryzacyjny, drogowy i kolejowy oraz transport morski. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu EcoVadis Gold oraz certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001.

 7. PROGRESS WRZEŚNIA HURTOWNIA FRYZJERSKA I KOSMETYCZNA

  Polska

  Hurtownia fryzjerska Progress Września to przede wszystkim dystrybutor profesjonalnych kosmetyków, artykułów fryzjerskich oraz akcesoriów kosmetycznych. Na rynku branżowym firma działa już od roku 1990 będąc dostawcą dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych, barbershopów, al także sklepów i hurtowni fryzjersko-kosmetycznych na terenie całej Polski. Oferta hurtowni fryzjerskiej i kosmetycznej Progress Września to: - profesjonalne kosmetyki (dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych i barbershopów), - artykuły jednorazowe i dezynfekcja, - akcesoria do włosów (szczotki, grzebienie, klispy, klamry, peleryny i fartuchy fryzjerskie, główki fryzjerskie, walki do włosów, kufry fryzjerskie), - nożyczki fryzjerskie i brzytwy, - sprzęt fryzjerski (maszynki do strzyżenia, suszarki do włosów, prostownice, lokówki), - henna do brwi i rzęs oraz kosmetyki i akcesoria do ich pielęgnacji, - profesjonalna depilacja woskiem, - akcesoria do manicure i pedicure, - meble fryzjerskie, barberskie, kosmetyczne. Marki firmy Progress Września: - Kosswell Professional, - Artistique Nederland, - RefectoCil, - 3 Claveles, - Filarminica, - MINTbeauty, - xhair

 8. EUROSTIL - INDUSTRIAS ORIOL 1942 S.L.

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja artykułów fryzjerskich. Dostępne: artykuły elektryczne, peleryny, peniuary i farby, spinki, szpilki, ozdoby do włosów, papier, nauka zawodu, meble, szczotki i grzebienie, wałki, lokówki, papiloty, siatki, czepki, nożyczki i brzytwy, kosmetyki, makijaż, manikiur, depilacja, ręczniki, szczoteczki do zębów, artykuły czyszczące, grzebyki, itp.

 9. ALMACENES CASA ÁNGEL

  Hiszpania

  Posiadamy bogatą gamę kostiumów, dla dzieci, dorosłych, przebrań bożonarodzeniowych, postaci z filmów rysunkowych np. Walta Disney’a. Do dyspozycji ponad 20 000 przebrań. Maski, wąsy, brody, peruki, sztuczne rzęsy, miecze, artykuły świąteczne, Halloween, fantazyjne tkaniny na przebrania, karoce, figuranci i grupy... Galanteria, odzież rzemieślnicza, stroje flamenco i ludowe, czapki, paski, czapki z daszkiem, kołdry, grzebienie, bransoletki, naszyjniki, kwiaty, wachlarze...