• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzebienie

Wyniki dla

Grzebienie - Import eksport

 1. BAVOUX INDUSTRIES (SAS)

  Francja

  Firma BAVOUX INDUSTRIES (SAS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Bellignat, Francja.

 2. PURE NATURE PRODUCTS VERSAND GMBH

  Niemcy

  Firma PURE NATURE PRODUCTS VERSAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Idar-Oberstein, Niemcy.

 3. Difas Firca ve Plastik SAN. ve Tic. A.S

  Turcja

  Firma Difas Firca ve Plastik SAN. ve Tic. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, toothbrushes, pasty do zębów, kubek na szczoteczki do zębów, i Grzebienie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UAB KOSMART

  Lesotho

  Firma UAB KOSMART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria i wyroby jubilerskie. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja i leczenie włosów, Preparaty do pielęgnacji włosów, Wyroby jubilerskie, Grzebienie, Pielęgnacja i leczenie włosów, Preparaty do pielęgnacji włosów, Wyroby jubilerskie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Vilnius, Lesotho.

 5. SHAMPOO.CH

  Szwajcaria

  Firma SHAMPOO.CH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Preparaty do pielęgnacji włosów. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki do włosów, Grzebienie, szczotki dla salonów fryzjerskich, leczenie estetyczne łamliwości włosów, Szczotki do włosów, i Grzebienie. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PAVES COLOR MAGIC, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma PAVES COLOR MAGIC, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Zidlochovice, Republika Czeska.

 2. ETS VEINIERE SA

  Francja

  Firma ETS VEINIERE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Oyonnax, Francja.

 3. RUDORFER CZ, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma RUDORFER CZ, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja i leczenie włosów, Grzebienie, Pudła na sztućce, kuferki na biżuterię na zamówienie, Meble łazienkowe, Pielęgnacja i leczenie włosów, Grzebienie, Pudła na sztućce, kuferki na biżuterię na zamówienie, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Roztoky, Republika Czeska.

 4. COMPTOIR ACHAT ET REPRÉSENTATION (CAR)

  Francja

  Firma COMPTOIR ACHAT ET REPRÉSENTATION (CAR), roku i działającą w sektorze Salony fryzjerskie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia, Suszarki do włosów, Artykuły higieniczne i toaletowe, Grzebienie, Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia, Suszarki do włosów, Artykuły higieniczne i toaletowe, i Grzebienie. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 5. YIWU GODLOVE ORNAMENT. CO.,LTD.

  Chiny

  Firma YIWU GODLOVE ORNAMENT. CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Jest również obecna w dziedzinach sztuczne włosy. Ma siedzibę w Yiwu, Chiny.

 1. PARSA HAAR- UND MODEARTIKEL GMBH

  Niemcy

  Firma PARSA HAAR- UND MODEARTIKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Jest również obecna w dziedzinach Peruki, włosy przypinane i sztuczne brody, Szczotki do włosów, Peruki, włosy przypinane i sztuczne brody, i Szczotki do włosów. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 2. YOUNGHER FASHION

  Chiny

  Firma YOUNGHER FASHION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Yiwu, Chiny.

 1. GABIJA, UAB

  Litwa

  Firma GABIJA, UAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. DITTMAR GMBH

  Niemcy

  Firma DITTMAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki do włosów, i Szczotki do włosów. Ma siedzibę w Alpenrod, Niemcy.

 3. DIYA COMB & HAIR BRUSH MANUFACTURING PLANT

  Chiny

  Firma DIYA COMB & HAIR BRUSH MANUFACTURING PLANT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grzebienie. Ma siedzibę w Huizhou, Chiny.

 4. BONO - RADEK FIALA

  Republika Czeska

  Firma BONO - RADEK FIALA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 5. SZEF-97 KFT

  Węgry

  Firma SZEF-97 KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 6. COIFFEURPARTNER AUSTRIA EINKAUFS- UND WARENHANDELS KG

  Austria

  Firma COIFFEURPARTNER AUSTRIA EINKAUFS- UND WARENHANDELS KG, roku i działającą w sektorze Suszarki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty do pielęgnacji włosów, Szczotki do włosów, Grzebienie, Preparaty do pielęgnacji włosów, Szczotki do włosów, i Grzebienie. Ma siedzibę w Stockerau, Austria.

 7. BUCHHOLZ GMBH & CO. KG FABRIKATION VON KÄMMEN

  Niemcy

  Firma BUCHHOLZ GMBH & CO. KG FABRIKATION VON KÄMMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły higieniczne i toaletowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzebienie, i Grzebienie. Ma siedzibę w Lauterbach, Niemcy.

 8. JOHN DOBSON (MILNTHORPE) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. ETS AZEMA BIGOU

  Francja

 2. WALDKRAFT GMBH - BÜRSTEN- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Waldkraft GmbH, powstała z firmy Knotz Bürsten GmbH, już od sześciu lat produkuje szczotki drewniane i z tworzyw sztucznych oraz wszelkiego rodzaju wyroby formowane wtryskowo ku zadowoleniu klientów. Jako niezależną firmę rodzinną cechuje nas solidarność z naszymi partnerami biznesowymi i pracownikami. Wysokie standardy naszych produktów są w centrum naszej uwagi. Wyróżnia nas wszechstronność i różnorodność wytwarzanych produktów. Punktem odniesiena są wymagania naszych klientów. Klient jest naszym Panem. Motywacja, kwalifikacje i zadowolenie naszych pracowników są niezbędnym warunkiem do osiągnięcia tych celów. Czujemy się odpowiedzialni za nasze środowisko. Dlatego używamy naszych odpadów drzewnych jako opału do ogrzewania naszej fabryki. Ponadto do produkcji używamy w 100% energii naturalnej.

 3. ELEGANCE COSMETIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  ELEGANCE COIFFURE, z siedzibą w Orleanie, to butik oferujący szeroką gamę wysokiej jakości produktów i akcesoriów dla profesjonalistów fryzjerskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie fryzjerstwa, ELEGANCE COIFFURE starannie dobiera najlepsze produkty, aby zagwarantować nienaganną jakość i zadowolenie klientów. Zapraszamy do kontaktu ze sklepem, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

 4. ARET BRUSH INDUSTRY AND IMPORT EXPORT LTD CO.

  Turcja

  Firma ARET BRUSH INDUSTRY AND IMPORT EXPORT LTD CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach szcwotki do włosów, i profesjonalne grzebienie i szczotki do włosów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CERGIL INDUSTRY S.R.L.

  Włochy

  Firma CERGIL INDUSTRY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gwintowanie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do gwintowania, i grzebienie do gwintownicy. Ma siedzibę w Cura Carpignano, Włochy.

 6. ZANFRINI SRL

  Włochy

  Firma ZANFRINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach grzebienie do krosien, grzebienie do snowarek i przędzarek, i akcesoria tekstylne. Ma siedzibę w Casnate Con Berante, Włochy.

 7. BIO- UND NATURPRODUKTE

  Niemcy

  Firma BIO- UND NATURPRODUKTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach szczotki, kosmetyki, grzebienie do włosów, i miotły. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 8. HAIRBRUSH SOLUTIONS CO., LTD

  Chiny

  Firma HAIRBRUSH SOLUTIONS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki do włosów. Jest również obecna w dziedzinach szcwotki do włosów, i grzebienie do włosów. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 9. DOLS INDUSTRIAL DE PELUQUERIA SA

  Hiszpania

  Firma DOLS INDUSTRIAL DE PELUQUERIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fryzjerstwo - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach profesjonalne grzebienie i szczotki do włosów, i grzebienie do włosów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 10. HAIRCOMB SOLUTIONS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HAIRCOMB SOLUTIONS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty do pielęgnacji włosów. Jest również obecna w dziedzinach szcwotki do włosów, i grzebienie do włosów. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo