• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grysiki

Wyniki dla

Grysiki - Import eksport

 1. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Verified by europages badge

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 2. TERRA LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Terra LLC, innowacyjna ukraińska firma, jest dumna z tworzenia różnorodnej gamy zdrowych i naturalnych produktów spożywczych. Nasze zaangażowanie w zdrowie i dobre samopoczucie znajduje odzwierciedlenie w szerokiej ofercie proponowanych produktów zaspokajających różne gusta i preferencje. Od zachwycających słodkich i pikantnych opcji owsianki po wygodne opakowania granoli doi-pak, Terra LLC zapewnia, że każdy posiłek okaże się wspaniałym przeżyciem. Różnorodna gama płatków, dostępnych w torebkach kraft, opakowaniach kraft "Plus", pudełkach i opakowaniach plastikowych, oferuje wszechstronność i wartość odżywczą. Dla tych, którzy szukają wygodnych rozwiązań w zakresie posiłków, Terra LLC prezentuje zupy i przystawki starannie zapakowane w torebki do gotowania, a także płatki zbożowe w specjalistycznych opakowaniach. Włączenie mąki pszennej, płatków na wagę i płatków zbożowych na wagę pokazuje ich zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości składników do zbilansowanej diety. Misją Terra LLC jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez naturalne, smaczne i odżywcze produkty. Dzięki naszemu zaangażowaniu w jakość, zyskaliśmy reputację zaufanego źródła pożywnych wyborów, co czyni nas preferowanym partnerem dla konsumentów dbających o zdrowie.

 3. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

 4. DAR ZEMLI

  Ukraina

  Nasza firma produkuje i sprzedaje krupe: kasha grychana, groch całe żółte, żółte pokruszone groch, jęczmień, proso, łuski gryki. Wysyłamy auto, transportu kolejowego i morskiego. Pakowanie w worki 25, 50 kg. lub 1 kg opakowań z tworzyw sztucznych.

 5. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Hiszpania

  Mąki i kasze. Harinas de pelegrín, Halasa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIPA INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Firma SIPA INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grysiki. Jest również obecna w dziedzinach zdrowa żywność i naturalna żywność. Ma siedzibę w Termoli, Włochy.

 2. OLI SEMOLINA

  Turcja

  Firma OLI SEMOLINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grysiki. Jest również obecna w dziedzinach kasza kukurydziana, mąki kukurydziane, i kukurydza. Ma siedzibę w Mardin, Turcja.

 3. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Białoruś

  Firma JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION, roku i działającą w sektorze Młyny, zakłady młynarskie. Jest również obecna w dziedzinach Grysiki, zboża, jęczmień perlisty, Grysiki, i Olej rzepakowy. Ma siedzibę w Slutsk, Białoruś.

 4. ZIRVE MISIR URUNLERI GIDA SAN.VE TIC. A.S

  Turcja

  Firma ZIRVE MISIR URUNLERI GIDA SAN.VE TIC. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grysiki. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 5. LANGLEY S.A.

  Ekwador

  Firma LANGLEY S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Grysiki. Ma siedzibę w Guayaquil, Ekwador.

 1. PASTA FOODS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PASTA FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony. Jest również obecna w dziedzinach Grysiki, przekąski, i Grysiki. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 2. GIOVANNI FRANCESCONI SRL.

  Włochy

  Firma GIOVANNI FRANCESCONI SRL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grysiki. Jest również obecna w dziedzinach mąki lub kasze z twardej pszenicy, ciasta biologiczne, aromaty dla cukiernictwa, i masa migdałowa. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. GLENLYON TWEED MILL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GLENLYON TWEED MILL LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Aberfeldy, Zjednoczone Królestwo.

 2. MOLINO GRASSI S.P.A.

  Włochy

  Firma MOLINO GRASSI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młyny, zakłady młynarskie. Jest również obecna w dziedzinach Mąka, grysiki, kasze, Grysiki, Mąka, grysiki, kasze, i Grysiki. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 3. NATIONAL TRUST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NATIONAL TRUST, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Callington, Zjednoczone Królestwo.

 4. GAYLE MILL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GAYLE MILL, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Hawes, Zjednoczone Królestwo.

 5. S & B HERBA FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S & B HERBA FOODS LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Cambridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. WHITES SPEEDICOOK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WHITES SPEEDICOOK LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Craigavon, Zjednoczone Królestwo.

 7. WESSEX MILL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WESSEX MILL, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Wantage, Zjednoczone Królestwo.

 8. MINCHEM HMP LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MINCHEM HMP LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 1. JOHN HOGARTH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHN HOGARTH LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Kelso, Zjednoczone Królestwo.

 2. WILLIAM NELSTROP & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WILLIAM NELSTROP & CO LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 3. PRO ROLL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRO ROLL LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 4. ALLIED MILLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALLIED MILLS LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Tilbury, Zjednoczone Królestwo.

 5. MOLINO GAIERO S.R.L.

  Włochy

  Firma MOLINO GAIERO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młyny, zakłady młynarskie. Jest również obecna w dziedzinach Mąka, grysiki, kasze, Grysiki, Mąka, grysiki, kasze, i Grysiki. Ma siedzibę w Carru', Włochy.

 6. G R WRIGHT & SONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma G R WRIGHT & SONS LTD, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, i Grysiki. Ma siedzibę w Enfield, Zjednoczone Królestwo.

 7. CALDERONE S.R.L.

  Włochy

  Firma CALDERONE S.R.L., roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, i Młyny, zakłady młynarskie. Ma siedzibę w San Filippo Del Mela, Włochy.

 8. FRATELLI CASTELLINO S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI CASTELLINO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Grysiki, Młyny, zakłady młynarskie, Grysiki, i Młyny, zakłady młynarskie. Ma siedzibę w Villanova Mondovi', Włochy.

 9. HARINERAS VILLAMAYOR SA

  Hiszpania

  Firma HARINERAS VILLAMAYOR SA, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Grysiki, i Grysiki. Ma siedzibę w Plasencia Del Monte - Huesca, Hiszpania.

 10. DI MINO S.R.L.

  Włochy

  Firma DI MINO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młyny, zakłady młynarskie. Jest również obecna w dziedzinach Mąka, grysiki, kasze, Grysiki, Mąka, grysiki, kasze, i Grysiki. Ma siedzibę w San Cataldo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Grysiki - Import eksport

Liczba wyników

1475 Przedsiębiorstwa