• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grysiki

Wyniki dla

Grysiki - Import eksport

 1. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 2. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

 3. GARNEC LLC

  Rosja

  "Garnec" jest liderem w produkcji bezglutenowej mąki i mieszanek do pieczenia. Jako pierwsi w Rosji uzyskaliśmy prawo do oznaczania naszych produktów znakiem "Crossed Grain Trademark”. Ten znak towarowy jest znakiem bezpieczeństwa dla produktów bezglutenowych Stowarzyszenia Europejskich Towarzystw Celiakii, rozpoznawanym w większości krajów rozwiniętych. Stosujemy również zielone technologie: nasze produkty są wytwarzane na urządzeniach przyjaznych dla środowiska, z wykorzystaniem technologii mielenia na zimno. Mielenie na zimno odbywa się w temperaturze poniżej 40°C, dzięki czemu mąka zachowuje większość witamin i minerałów. Ponadto, całkowicie zrezygnowaliśmy z rafinowania naszej produkcji, a także ze wszystkich dodatków smakowych i konserwantów. Produkujemy szeroką gamę produktów zdrowej żywności - każdy znajdzie coś dla siebie. Garnec: Inne produkty żywnościowe dla całej rodziny.

 4. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Hiszpania

  Mąki i kasze. Harinas de pelegrín, Halasa.

 5. OLI SEMOLINA

  Turcja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SIPA INTERNATIONAL SRL

  Włochy

 2. LANGLEY S.A.

  Ekwador

 3. PASTA FOODS

  Zjednoczone Królestwo

 4. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Białoruś

 5. ZIRVE MISIR URUNLERI GIDA SAN.VE TIC. A.S

  Turcja

 1. DACSA LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. CALDERONE S.R.L.

  Włochy

 1. CEREFORM LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. PRO ROLL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. CEREALI BRIANZA DI LAMBRI LUIGI

  Włochy

 4. FRATELLI CASTELLINO S.R.L.

  Włochy

 5. FILANGIERI CARMELO

  Włochy

 6. HARINERAS VILLAMAYOR SA

  Hiszpania

 7. GIOVANNI FRANCESCONI SRL.

  Włochy

 8. MOLINO COSMA

  Włochy

 1. MOLINO GALLEU S.R.L.

  Włochy

 2. WESSEX MILL

  Zjednoczone Królestwo

 3. WILLIAM NELSTROP & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. NATIONAL TRUST

  Zjednoczone Królestwo

 5. FÁBRICA DE HARINAS EL VAPORCITO

  Hiszpania

 6. MOLINO AGUGIARO S.P.A.

  Włochy

 7. CALDARONI MARIA DONATA

  Włochy

 8. CAPPELLO ANDREAS

  Włochy

 9. NAVARI RENZO

  Włochy

 10. MOLINO DEL FERRARO GIUSEPPE SOCIETA A RESPONSABILITA LIMITATA

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Grysiki - Import eksport

Liczba wyników

1699 przedsiębiorstwa