• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grysiki

Wyniki dla

Grysiki - Import eksport

 1. MONDIAL DISTRIBUTION CI.CA SARL

  Francja

  Firma MONDIAL DISTRIBUTION CI.CA SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Margaryny, Korzenie, aromaty, SŁODYCZE, Ryż, Grysiki, Sosy i przyprawy kuchenne, Miód, Konserwy, i Napoje. Ma siedzibę w Genas, Francja.

 2. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 3. TERRA LLC

  Ukraina

  Firma TERRA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszenica zwyczajna. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, Grysiki, Mąka, grysiki, kasze, Zupy, buliony, Płatki, chrupki zbożowe śniadaniowe, Zboża, ziarna zbożowe, zboża, kasze zbożowe, i ziarna owsa. Ma siedzibę w Pervomaysky, Ukraina.

 4. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francja

  SAS VENTOUX EPEAUTRE jest producentem 100% francuskiej pszenicy samopszy (produkcja tradycyjna). Przedsiębiorstwo produkuje i zbiera pszenicę samopszę na terenie będącym kolebką tego zboża (obszar Mont Ventoux, Alpes de Haute Provence, Drôme, Vaucluse). Pszenica samopsza jest uprawiana na zmianę z roślinami do produkcji perfum lub pasz, w związku z czym nie wymaga żadnych nakładów. Pozwala to na prowadzenie całkowicie naturalnej produkcji. Po każdych zbiorach, ziarna magazynowane są w silosach, bez żadnego dodatku. Następnym etapem jest łuskanie, polegające po prostu na oddzieleniu łuski otaczającej ziarno. Aby maksymalnie zapewnić czystość produkcji, system ssania oddziela plewy i wszystko to, co jest lżejsze od ziarna. Zespoły sortowników oddzielą elementy dłuższe i krótsze od ziarna. Na koniec, sortownik optyczny precyzyjnie oddzieli niepożądane ziarna. Ostatnim etapem jest kontrola jakości!

 5. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Hiszpania

  Mąki i kasze. Harinas de pelegrín, Halasa.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OLI SEMOLINA

  Turcja

 2. SIPA INTERNATIONAL SRL

  Włochy

 3. LANGLEY S.A.

  Ekwador

 4. JSC SLUTSK CENTRE OF GRAIN PRODUCTION

  Białoruś

 5. PASTA FOODS

  Zjednoczone Królestwo

 1. ZIRVE MISIR URUNLERI GIDA SAN.VE TIC. A.S

  Turcja

 2. NATIONAL TRUST

  Zjednoczone Królestwo

 1. FRATELLI CASTELLINO S.R.L.

  Włochy

 2. HARINERAS VILLAMAYOR SA

  Hiszpania

 3. CEREFORM LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. MOLINO GALLEU S.R.L.

  Włochy

 5. WESSEX MILL

  Zjednoczone Królestwo

 6. PRO ROLL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. FÁBRICA DE HARINAS EL VAPORCITO

  Hiszpania

 8. GIOVANNI FRANCESCONI SRL.

  Włochy

 1. WILLIAM NELSTROP & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. MOLINO AGUGIARO S.P.A.

  Włochy

 3. CALDERONE S.R.L.

  Włochy

 4. FILANGIERI CARMELO

  Włochy

 5. MOLINO COSMA

  Włochy

 6. DACSA LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. MOLINI AGOSTINI S.R.L.

  Włochy

 8. MOLINO BLASETTI ANTONIO E C. S.N.C.

  Włochy

 9. MOLINO DEL FERRARO GIUSEPPE SOCIETA A RESPONSABILITA LIMITATA

  Włochy

 10. KROPFITSCH - MUHLE INH. DI MARTIN KROPFITSCH

  Austria

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Grysiki - Import eksport

Liczba wyników

1470 Przedsiębiorstwa