• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grys i mączka marmurowa

Wyniki dla

Grys i mączka marmurowa - Import eksport

 1. GRAN SAGRO SRL

  Włochy

  Firma GRAN SAGRO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach styl wnętrza, i marmur z carrare. Ma siedzibę w Massa, Włochy.

 2. MABRIK

  Hiszpania

  Firma MABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i sprzęt do produkcji futer, maszyny i wyposażenie dla produkcji futer, futro, i elementy metalowe dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Turcja

  Firma YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

 4. BNB MADENCİLİK

  Turcja

  Firma BNB MADENCİLİK, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, węglany wapniowe, kalcyt, pasze, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Manisa Akhisar, Turcja.

 5. DANABAS MOZAIK

  Turcja

  Firma DANABAS MOZAIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach kalcyt. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TUNA MINING CO.LTD

  Turcja

  Firma TUNA MINING CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach bloki marmuru. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach proszek marmurowy. Ma siedzibę w Aksaray, Turcja.

 3. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Niemcy

  Firma AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Nagold, Niemcy.

 4. CANTERAS EL CERRO

  Hiszpania

  Firma CANTERAS EL CERRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w IGEA, Hiszpania.

 5. TURMET MADENCILIK LTD

  Turcja

  Firma TURMET MADENCILIK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach produkty rozdrobnione, i bryły marmuru. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 1. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach kruszywo marmurowe. Ma siedzibę w Zandobbio, Włochy.

 2. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Włochy

  Firma PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Grys i mączka marmurowa, Marmur, i Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w San Severo, Włochy.

 1. VISNES KALK AS

  Norwegia

  Firma VISNES KALK AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Grys i mączka marmurowa, i Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Lyngstad, Norwegia.

 2. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Grys i mączka marmurowa, i Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Chaves, Portugalia.

 3. LIAM LYNCH (QUARRIES) LTD

  Irlandia

 4. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portugalia

 5. GREENALL LIFE-RECICLAGEM, ATERRO E AMBIENTE, LDA

  Portugalia

 6. ROCHA VERDE-SOCIEDADE TRANSFORMADORA DE MARMORES, LDA

  Portugalia

 7. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

 8. BLOMARMORE-INDUSTRIA DE MARMORES, LDA.

  Portugalia

 1. CHIANTI MARMO DI CHECCUCCI GIACOMO E C. S.N.C.

  Włochy

 2. BOULOGNE ETS

  Francja

 3. SENESI CLAUDIO

  Włochy

 4. HARRYSTONE SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 5. GRANITOS Y ARIDOS DE ATIOS SL

  Hiszpania

 6. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalia

 7. BRITAL - BRITAS, MARMORES, CONSTRUCAO CIVIL E OBRAS PUBLICAS, LDA

  Portugalia