• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grys i mączka marmurowa

Wyniki dla

Grys i mączka marmurowa - Import eksport

 1. ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL

  Włochy

  Artieri Dell'Alabastro Soc. Coop. Przedsiębiorstwo A.R.L., mieszczące się w Volterra, oferuje szeroką gamę akcesoriów i wyrobów meblowych z alabastru.

 2. GRAN SAGRO SRL

  Włochy

  Firma GRAN SAGRO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach styl wnętrza, i marmur z carrare. Ma siedzibę w Massa, Włochy.

 3. SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach węglan wapniowy. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 4. SKZ MINING

  Japonia

  Firma SKZ MINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach talk naturalny. Ma siedzibę w Hiroshima, Japonia.

 5. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Turcja

  Firma YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Mugla, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BNB MADENCİLİK

  Turcja

  Firma BNB MADENCİLİK, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach Usługowe firmy dla przemysłu górniczego, węglany wapniowe, kalcyt, pasze, i Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Ma siedzibę w Manisa Akhisar, Turcja.

 2. DANABAS MOZAIK

  Turcja

  Firma DANABAS MOZAIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach kalcyt. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 3. TUNA MINING CO.LTD

  Turcja

  Firma TUNA MINING CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach bloki marmuru. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MABRIK

  Hiszpania

  Firma MABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i sprzęt do produkcji futer, maszyny i wyposażenie dla produkcji futer, futro, i elementy metalowe dla galanterii skórzanej. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach proszek marmurowy. Ma siedzibę w Aksaray, Turcja.

 1. MIEN TRUNG MINERAL JSC

  Wietnam

  Firma MIEN TRUNG MINERAL JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Vinh, Wietnam.

 2. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Niemcy

  Firma AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Nagold, Niemcy.

 1. CANTERAS EL CERRO

  Hiszpania

  Firma CANTERAS EL CERRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w IGEA, Hiszpania.

 2. TURMET MADENCILIK LTD

  Turcja

  Firma TURMET MADENCILIK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach produkty rozdrobnione, i bryły marmuru. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 3. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Włochy

  Firma PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Marmur, Grys i mączka marmurowa, Marmur, i Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w San Severo, Włochy.

 4. VISNES KALK AS

  Norwegia

  Firma VISNES KALK AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Grys i mączka marmurowa, i Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Lyngstad, Norwegia.

 5. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Jest również obecna w dziedzinach kruszywo marmurowe. Ma siedzibę w Zandobbio, Włochy.

 6. STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES

  Tunezja

  Firma STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Oueslatia Riadh, Tunezja.

 7. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES

  Tunezja

  Firma STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Bouargoub Riadh, Tunezja.

 8. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE

  Tunezja

  Firma STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Bouargoub Riadh, Tunezja.

 1. STE TNNE DE CARRIERES

  Tunezja

  Firma STE TNNE DE CARRIERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Raoued Riadh, Tunezja.

 2. STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX

  Tunezja

  Firma STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Oueslatia Riadh, Tunezja.

 3. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Grys i mączka marmurowa, i Grys i mączka marmurowa. Ma siedzibę w Chaves, Portugalia.

 4. LIAM LYNCH (QUARRIES) LTD

  Irlandia

 5. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

 6. GRANITOS Y ARIDOS DE ATIOS SL

  Hiszpania

 7. GREENALL LIFE-RECICLAGEM, ATERRO E AMBIENTE, LDA

  Portugalia

 8. MINERALI INDUSTRIALI TUNISIA

  Tunezja

 9. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalia

 10. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portugalia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo