• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • granit

Wyniki dla

Granit - Import eksport

 1. O.M.G. SRL OSSOLA MARMI E GRANITI

  Włochy

  O.M.G. jest firmą działającą na skalę krajową i międzynarodową w branży kamieniarskiej, specjalizującą się w wydobyciu, obróbce i sprzedaży kamieni naturalnych z Val d'Ossola: marmuru palisandrowego, serizzo i beola. Wyposażenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz uliczne. Materiały pochodzące z naszych kamieniołomów przedstawiają różne żyły i kolory, które czynią je wyjątkowymi i odróżniają je od podobnych produktów sztucznych.

 2. MÜLLER NATURSTEINWERK AG

  Szwajcaria

  Firma MÜLLER NATURSTEINWERK AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Granit. Ma siedzibę w Neuhaus, Szwajcaria.

 3. STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH

  Austria

  Firma STEIN UND GARTENDESIGN PFLASTERUNGS GESMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Granit. Ma siedzibę w Groß-Enzersdorf, Austria.

 4. DARTE GMBH

  Niemcy

  Firma DARTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granit. Jest również obecna w dziedzinach basalt, niskie stoliki, stół do jedzenia, płytki z fajansu, Topniki wapniowe, posadzka z ceramiki, płyty marmurowe, trawertyn, i płytka wykładzinowa. Ma siedzibę w Laudenbach, Niemcy.

 5. HAIGIS & SCHULTZ GMBH

  Niemcy

  Firma HAIGIS & SCHULTZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Granit. Ma siedzibę w Otterndorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Włochy

  Firma ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Granit, Lastriko, terazyty, kamienie naturalne, Granit, kamienie naturalne międzynarodowe, Lastriko, terazyty, obróbka marmurów i granitów, podłogi granitowe, i granity krajowe. Ma siedzibę w Cavaion Veronese, Włochy.

 2. LUXSTONE GRANITY

  Polska

  Kamieniarstwo to dosyć wąska branża, w której odnajdują się tylko najlepsi. LuxStone Granity są nowoczesnym zakładem kamieniarskim z Zielonej Góry, wyspecjalizowanym w kamieniarstwie nagrobkowym. Zajmujemy się profesjonalnym i fachowym montażem wszelkiego rodzaju nagrobków z granitu. Nasze nagrobki granitowe cieszą się ogromną popularnością ze względu na wysoką jakość ich wykonania, doskonały gatunek granitu, z jakiego są zrobione oraz fachowy montaż. Kamieniarz LuxStone Granity zajmuje się również brukowaniem powierzchni wokół nagrobków. Kładziemy kostkę polbrukową lub granitową, co przyczynia się do podniesienia estetyki pomnika. Nasze usługi brukarskie znalazły szerokie grono odbiorców, co sprawiło, że LuxStone Granity stają się coraz bardziej popularnym zakładem kamieniarskim na zielonogórskim rynku. Nasza firma to nie tylko nagrobki. Chętnie podejmujemy się również montażu parapetów granitowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W ofercie mamy także schody z granitu - wewnętrzne i zewnętrzne. Schody możemy wykonać z granitu płomieniowanego, bądź polerowanego. Wszystko zależy od preferencji naszego klienta. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zakładu kamieniarskiego LuxStone Granity, skontaktuj się z nami 691 407 469 lub przyjdź do naszego biura w Zielonej Górze. Oferujemy bardzo dogodne terminy realizacji oraz metody płatności. Umożliwiamy płatności ratalne. Sprawdź ofertę granitów zielonogórskiej firmy LuxStone Granity. Zapraszamy.

  Wszystkie wyroby na "granit"

 3. GNS MACIEJ ZYLINSKI

  Polska

  Unser Unternehmen GNS beschäftigt sich seit 10 Jahren mit der Herstellung und dem Verkauf (im Einzel- sowie Großhandel) von Granitpflaster und Granitelementen. Die von uns angebotenen Produkte zieren bereits unzählige Häuser, Höfe und Gärten in Polen, Deutschland, Österreich und der Schweiz. Dank langjährigen Kontakten mit Granitbergwerken und der günstigen Entfernung unseres Betriebs vom Ort, wo Granit gewonnen wird, können wir Ihnen sehr attraktive Preise anbieten. Außerdem garantieren wir die höchste Qualität unserer Produkte. Regelmäßig erweitern wir den Verkaufsbereich und den Kreis unserer Stammkunden. Vor kurzem haben wir unser Unternehmen um einen der größten Granitpflasterherstellungsbetriebe in Niederschlesien erweitert. Zurzeit produzieren wir ca. 1000 Tonnen Granitpflaster pro Monat. Dank der ständigen Zusammenarbeit mit vielen Transportunternehmen sind wir imstande, einen schnellen und kostengünstigen Versand unserer Waren zu organisieren. Unser Angebot umfasst: – Granitpflaster (in verschiedenen Farben und Größen), – Granitblockstufen aus Granit, – Granit-Mauersteine / Quadersteine – Granitbordsteine (gespalten), – Granitplatten,

  Wszystkie wyroby na "granit"

 4. THOMASTONE

  Francja

  Od 4 pokoleń, szlifiernia marmuru THOMASTONE zajmuje się obróbką kamienia naturalnego, marmuru i granitu. Z siedzibą w Mondelange w departamencie Moselle, firma THOMASTONE specjalizuje się w dziedzinie budowli inżynierskich oraz wewnętrznych i zewnętrznych rozwiązań przestrzennych z kamienia. Działalność firmy jest adresowana do firm i osób prywatnych poprzez zindywidualizowane usługi, jak urządzanie wnętrz używając kamieni naturalnych: kuchnie, łazienki, blaty kuchenne, parapety, posadzki z płyt, schody, meble z kamienia oraz urządzenia zewnętrzne: tarasy, schody, alejki, płoty, palisady, meble ogrodowe. Thomastone proponuje Państwu nową gamę ekskluzywnych produktów (PARCLOS): elementy budowlane dowolnie regulowane z kamienia do wykonywania palisad, mebli, obudowy basenów... Bezpłatne analizy i kosztorysy spersonalizowane na życzenie (z projektem 3D, pomiary, szkice AUTOCAD). Strefy działania: Moselle, Meurthe et Moselle, Nancy, Metz, Longwy, Luksemburg, Francja.

 5. REGION K

  Rosja

  Region K jest producentem granitowych płyt nagrobnych, tablic pomnikowych, steli, piedestałów, pojemników na kwiaty, wazonów i innych akcesoriów pogrzebowych. Przedsiębiorstwo wytwarza wysokiej jakości produkty z gabro-diabazy z Karelii, Vingo, Dymovsky, a także granitu Mansurovsky: tradycyjne płyty prostokątne do granitowych pomników; ogrodzenia granitowe; kompleksy memoriałowe; wazony i kule granitowe. Region K oferuje ponadto dostawy hurtowe płytek granitowych, kostki brukowej, płyt brukowych, a także innych artykułów i materiałów budowlanych z granitu. Region K wyróżnia się swoimi wysokiej jakości produktami: polerowany granit jest bez zarysowań, nie ma pęknięć, odprysków, ani nacięć. Wszystkie materiały budowlane i produkty funeralne mają precyzyjny kształt i wymiary. Kontrola jakości jest przeprowadzana na wszystkich etapach, od cięcia po końcowe pakowanie. Region K jest zespołem fachowców z zakresu obróbki kamienia! Rozsądnie wykorzystujemy naturalne zasoby z Karelii i wytwarzamy produkt satysfakcjonujący naszych klientów.

 1. M.G.F. DI FREGONESE FRANCO

  Włochy

  Firma M.G.F., z siedzibą w Motta di Livenza, specjalizuje się w obróbce marmuru i granitu. Wśród jej produktów produkowanych z dbałością i przy użyciu materiałów najwyższej jakości znajdą Państwo wykładziny łazienkowe i ścienne, schody, wykładziny podłogowe z marmuru lub kamienia, parapety, obudowy kominkowe, przedmioty nagrobne i blaty kuchenne, bary do kuchni w stylu amerykańskim. Wszystkie nasze artykuły są dostępne w najróżnorodniejszych stylach, od klasycznego do nowoczesnego poprzez ludowy. M.G.F. używa materiałów gwarantowanych CEE.

 2. MESKA HARTGESTEIN-PRÜFPLATTEN GMBH

  Niemcy

  Firma Meska Präzisionswerk Hartgestein-Prüfplatten GmbH: granit precyzyjny, budowa maszyn specjalnych do 7m długości, płyty pomiarowe i kontrolne, kątowniki, stoły pomiarowe, regeneracja, produkcja certyfikatów z bloku surowego po granit precyzyjny od jednego dostawcy! Nasze usługi rozpoczynają się od wyboru granitu na miejscu. Każdy surowy blok jest kontrolowany pod względem pęknięć lub żył. Gwarantujemy zastosowanie tylko najlepszego materiału. Oferujemy granit Gabbro i Diabas o wielkościach do 6500*2800mm. Nasze stany magazynowe z ok. 3000 t gwarantują krótkie czasy dostaw. Pozwala to skrócić czas i drogi transportowe. Dzięki zastosowaniu techniki CNC bloki są przycinane z maksymalnym wykorzystaniem materiału. Wielkości 7500*2800 mm oszlifowane zgrubnie lub wykańczająco z najwyższą precyzją. Przeloty przez płyty, wkłady gwintowane każdej wielkości, rowki z gardłem rowkowym w zamówionej precyzji i pozycji. Najnowocześniejsza technika CAD-CAM w każdej głębokości wykonania.

 1. MARMUR GRANIT WIESŁAW ANDRZEJ KISIELEWSKI

  Polska

  Kamień naturalny jest niepowtarzalny, jest to jego bardzo wysoko ceniona cecha. Firma nasza posiada magazyn około 8 000 m2 kamienia, każdy może znaleźć ten jedyny i niepowtarzalny. Granity: zastosowania : blaty kuchenne, schody, tarasy. Marmury: zastosowania : kominki, posadzki, schody wewnętrzne, okładziny ścian. Kwarcyty: zastosowania : blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody wewnętrzne. Obecnie jesteśmy jednym z większych producentów elementów wykończeniowych z kamienia naturalnego w naszym regionie. Aby sprostać coraz wyższym wymaganiom klientów, nieprzerwanie inwestujemy w rozwój firmy. Dzięki temu posiadamy obecnie jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych do obróbki kamienia. Jednocześnie utrzymujemy wysoki stan magazynowy (około 8 000 m2 w ponad 50 kolorach), co pozwala każdemu znaleźć odpowiedni dla jego oczekiwań materiał. Istniejąc na rynku już tyle lat udało nam się stworzyć wysoko wykwalifikowaną kadrę techników obróbki kamienia.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEROBU GRANITU -STRZEGOM

  Polska

  Przedsiębiorstwo Przerobu Granitu-"Strzegom". 58-150 Kostrza k/Strzegomia oferuje pełną gamę asortymentu granitowego ( kostka , obrzeża, krawężniki, kruszywa) Posiadamy również duże doświadczenie w układaniu w/w asortymentu. . Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do nawiązania współpracy. W 2015 roku wprowadzamy nowy produkt. Kostkę cięto łupaną produkowaną z płyt w celu uzyskania płaskiej i równej powierzchni. UWAGA kostkę układamy do siebie ciętą stroną niwelujemy w ten sposób szpary między granitem. Organizujemy transport kolejowy oraz samochodowy. Pozdrawiam Aleksander Oczko. www.strzegom.de 609-500-500

 3. ZAKŁAD KAMIENIARSKI STANISŁAW GUZIK

  Polska

  Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych importowanych z całego świata. Tworzymy pomniki według własnych wzorów jak również według pomysłu klienta w oparciu o indywidualne zamówienia. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników, co pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Nasze wyroby znajdują nabywców zarówno na rynku lokalnym jak i w całym kraju. U nas możesz liczyć na rzetelną poradę oraz dokładny i fachowy montaż. Nasza firma świadczy wysokiej klasy usługi kamieniarskie, opierając swoje doświadczenie na wieloletniej tradycji i zadowoleniu wielu klientów. Wykonujemy: nagrobki i grobowce, tablice nagrobkowe, blaty łazienkowe i blaty kuchenne, schody granitowe, posadzki granitowe

 4. MARBRERIE DE LA CRAU

  Francja

  Marbrerie de la crau specjalizuje się w dostawie i obróbce marmuru, onyksu, granitu, kamienia naturalnego, kwarcu, ceramiki... W związku z obróbką tych surowców, przedsiębiorstwo rozwinęło wiele specjalizacji, takich jak posadzki z płyt wewnętrzne i zewnętrzne, okładziny (schody, elewacje, murki, schodki, zabezpieczenia i uszczelnienia murków oraz akroteriów, progi, ..), kuchnia i łazienka (blaty kuchenne, blaty umywalkowe, umywalki i wanny masywne, ..), personalizacja (duże 18 letnie doświadczenie w grawerowaniu i chemigrafii, nasz zakład służy Ci prawdziwym know-how w realizacji szyldów, sygnalizacji, …). Przedsiębiorstwo realizuje zarówno wille i prestiżowe apartamenty, jak i sklepy na całym świecie, między innymi na rzecz wielkiej marki Grupy LVMH. Marbrerie de la Crau opiera swoją renomę i swój wizerunek na trzech fundamentalnych dla niej filarach, jakimi są: wysoka jakość obróbki, wybór materiałów i serwis.

 5. ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU

  Polska

  Jesteśmy doświadczonym aczkolwiek stale rozwijającym się zakładem kamieniarskim. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie do obróbki naturalnych minerałów, a skałą, którą darzymy szczególnymi względami, jest granit. Wybór tego kamienia nie należy z naszej strony do przypadkowych. Cenimy walory estetyczne oraz naturalne właściwości granitu, który jest jednym z najbardziej uniwersalnych surowców. Posiada kombinację cech, która powoduje, że granit równie dobrze sprawdza się w warunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Minerał oddany w ręce fachowców staje się nie mniej wytworny jak marmur.

 6. APGRANIT

  Polska

  Ihre Zufriedenheit dank höchster Qualität der Produkte und dank günstigen Preis ist für unsere Firma das wichtigste Ziel. Die mehrjährige Erfahrung in Einzel- und Großhandel innerhalb von Polen und innerhalb von Ländern der Europäischen Union, insbesondere innerhalb von Deutschland, Schweiz, Österreich und Frankreich. Unsere individuellen Kunden, private Unternehmen und öffentliche Institutionen erhalten die Graniterzeugnisse nach den europäischen Normen, die mit den entsprechenen Bescheinigungen bestätigt sind. Die von uns angebotenen Produkte charakterisieren sich durch hohe Qualität, Ästhetik und Beständigkeit. Wir setzen auf Qualität der Gewinnung, der Herstellung und des Dienstes am Kunden. Unser Granit ist eine Garantie der Zufriedenheit und des Erreichens eines seltsamen, visuellen Effektes von jedem Unternehmen. Wir versichern allen unseren Kunden eine Kontinuität und Regelmäßigkeit von den von der Firma angebotenen Lieferungen. Wir laden zur Zusammenarbeit die individuellen Kunden und die Firmen aus ganz Europa, die Dienstleistungen eines Pflasterers anbieten, die sich aufs Bauen von kleiner und großer Architektur u.a. Straßen, Zufahrten zu Wohnanlagen, Gartendekoration usw. spezialisieren, ein.

 7. AKROPOL S.C

  Polska

  Akropol jest to firma zajmującą się kompleksową obsługą firm budowlanych, drogowych, zakładów kamieniarskich oraz klientów indywidualnych. Firma zapewnia fachowe doradztwo w zakresie projektowania oraz montażu kamienia naturalnego. W swojej ofercie posiada płyty surowe, polerowane, elementy kamienne formatowane oraz bloki granitowe importowane z Europy, Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Zakład wyposażony jest również w pełną linię technologiczną zawierającą wysokiej klasy maszyny oraz dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami.

 8. GRANIT-NATURSTEINE

  Niemcy

  Wir sind eine Handelsfirma, die die dank Erfahrung im Stande ist, die besten Lösungen in der Steinmetzbranche und im Bereich der Bauinvestitionen anzubieten. Wir verkaufen die Granitmaterialien, indem wir eine große Auswahl von Produkten in vielen Varianten anbieten. Wir setzen auf hohe Qualität der hergestellten Graniterzeugnisse. Dank Flexibilität können wir sowohl individuelle Bestellungen realisieren als auch große Bauinvestitionen bedienen. Im Bereich der Gewinnung des Granits arbeiten wir mit den größten polnischen Granitbergwerken zusammen, indem wir das beste Steinmaterial, das in Polen vorhanden ist, nutzen. Wir konzentrieren uns sowohl auf die höchste Qualität der angebotenen Granitprodukte als auch auf Fachdienstleistungen, die einen sicheren Transport der Granitelemente umfassen. Unser Unternehmen erfreut sich des Kundenbeliebens für professionelle Dienstleistungen und Qualität der angebotenen Produkte. Unser Angebot betrifft hauptsächlich solche Graniterzeugnisse wie: Granitpflaster Granimauersteine Granitbordsteine Granitplatten Granitblockstufen Granitpalisaden

 1. AZIENDA MOHAMED CHABAANE

  Austria

  Wasze życzenia są dla nas ważne. Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, czy masz specjalne życzenie? W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z zapytaniem. Jako elastyczna firma, zawsze pozostajemy otwarci na nowe pomysły i sugestie. Twoja ekipa AZIENDA

 2. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w eksporcie marmurów i granitów. Kremowy kość słoniowa, Dark Emperador, Light Emperador, Czerwony Alicante, Żółty Mares, Nero Marquina, Wapień Capri, Island Beige, Island Blue, Kremowy Valence.

 3. MÁRMOLES FORMAS & DISEÑO

  Hiszpania

  Głównym celem naszego przedsiębiorstwa jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Wyróżniamy się naszymi usługami i jakością naszej pracy. Warsztat projektowania, obróbki i montowania marmuru, kwarcu i granitu. Realizacje z Silestonu. Dystrybutor Techlam, Compac, itd.

 4. ZAKŁAD OBRÓBKI KAMIENIA RENEKO

  Polska

  Zakład Obróbki Kamienia Reneko produkuje oraz montuje: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, lady sklepowe, parapety, schody, kominki, pomniki, nagrobki oraz elewacje z kamieni naturalnych: granity, marmury, trawertyny oraz konglomeratów kwarcowych. Realizujemy zamówienia indywidualne. Służy swoim doświadczeniem w kwestii doradztwa i obmiarów.

 5. FOMENTO DE MÁRMOLES

  Hiszpania

  Wydobywanie i wytwarzanie marmurów oraz kamieni, w kolorze kremowym i kości słoniowej.

 6. MÁRMOLES Y GRANITOS PABLO GARCÍA SL

  Hiszpania

  Specjalista od prac i wyrobów artystycznych na cmentarz. Fasady, płyty i blaty, kominki, schody... Wycena i doradztwo w domu bez zobowiązań.

 7. CANTEROS DE LA SEGARRA SL

  Hiszpania

  Kopalnie kamieni, kamieni naturalnych, marmuru i granitu. Płyty na zamówienie. Okna, portyki.

 8. DESENVOLMENTE UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

 9. ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA

  Hiszpania

 10. HEBEI SHUNLEI IM&EX CO., LTD.

  Chiny

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Granit - Import eksport

Liczba wyników

879 Przedsiębiorstwa